Kdo nechal šukat tu svoji za peníze?

Tvrdé ponižování, ultimate CUCKOLD, lízání semene a nechutnosti
Odpovědět
muf75
Příspěvky: 1052
Registrován: pát 15. srp 2014 19:23:39
Pár slov o nás: neuvedeno
Bydliště: Praha

Re: Kdo nechal šukat tu svoji za peníze?

Příspěvek od muf75 »

Minulý měsíc jsme byli na swingers,kde měli samotní muži náramek a ten dali ženě za sex.Ta si je potom vyměnila na baru za nějakou odměnu.Moje si je nechala všechny proplatit,takže alespoň takto šukala za peníze.Potom si za to koupila ve zlatnictví nějaký náramek.
Uživatelský avatar
dckandaul
Příspěvky: 158
Registrován: úte 25. črc 2017 7:11:08
Role ženy: RÁDA SE UKAZUJE
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: Na amaterech mame profil Messalina-
Bydliště: ustecko

Re: Kdo nechal šukat tu svoji za peníze?

Příspěvek od dckandaul »

Čau. Co to bylo za swingers?
muf75
Příspěvky: 1052
Registrován: pát 15. srp 2014 19:23:39
Pár slov o nás: neuvedeno
Bydliště: Praha

Re: Kdo nechal šukat tu svoji za peníze?

Příspěvek od muf75 »

dckandaul píše: stř 16. lis 2022 17:15:55 Čau. Co to bylo za swingers?
Už nevím název párty.Bylo to v klubu v Kyjích (nebo co to je za čtvrť).
RemusA4
Příspěvky: 1017
Registrován: ned 11. zář 2016 22:41:22
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: neuvedeno
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=732

Re: Kdo nechal šukat tu svoji za peníze?

Příspěvek od RemusA4 »

Hned bych ji poslal i za stovku klidne.kdyby nebyla proti tomu
prdelka90
Příspěvky: 126
Registrován: úte 29. čer 2021 7:08:29
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: manzelka netusi o tehle moji strance ale je podle mne dost sexy na to aby byla jen moje....
Bydliště: slovensko

Re: Kdo nechal šukat tu svoji za peníze?

Příspěvek od prdelka90 »

Ja bych moc rad.....penez neni nikdy dost a at si uzije poradnej pelendreeek
everest1
Příspěvky: 6
Registrován: pon 15. srp 2022 22:29:13
Role ženy: RÁDA SE UKAZUJE
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Kdo nechal šukat tu svoji za peníze?

Příspěvek od everest1 »

Před více lety jsme byli na dovolené v Tunisku a večer se konala zábava s tancem na hotelu, dobře jsme se bavili...když si k nám přisedli dva místní, kterým se evidentně líbila moje žena, všiml jsem si, jak k nám během večera koukali. Měli už jsme celkem upito, manželka šla s jedním z nich tancovat a druhý se mě mezi řečí zeptal, zda bych ji nepustil k nim na hotel a že je kouzelná a nebylo by to zadarmo...a vytáhl 200 dolarů...
Já se podíval na ženu, viděl že jí ten druhý hladí po zadku a ona se ani nebrání, tak jsem naoko souhlasil. Když se vrátili, říkám jí o nabídce a ona, že jí také nabízel, akorát o penězích nemluvil. A že by do toho šla. Překvapilo mě to a zároveň ta představa vzrušovala.
Domluvili jsme se, že bude vše s kondomem a prý se do hodiny vrátí. Ať si zatím dám drinky a dobře se bavím....
Uteklo to docela rychle, přišli asi fakt za hoďku, žena už trochu vystřízlivělá, ale spokojená.
Ráno se přiznala, že na kondomy vůbec nedošlo a oba prý byli fajn.....ale za střízliva by to prý asi nedala
Obrázek
Emil32
Příspěvky: 12
Registrován: pát 22. pro 2017 22:22:29
Role muže: je BULL
Pár slov o nás: Jo tahle úchylka mě prostě bere

Re: Kdo nechal šukat tu svoji za peníze?

Příspěvek od Emil32 »

Je tu manželka na půjčení za peníze z Vysočiny? Popřípadě protislužby? Nabídni mi tu svojí couru 😉
Mildas155
Příspěvky: 257
Registrován: čtv 23. čer 2022 11:24:00
Role ženy: RÁDA SE UKAZUJE
Role muže: nelze jednoduše zařadit
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Kdo nechal šukat tu svoji za peníze?

Příspěvek od Mildas155 »

everest1 píše: sob 19. lis 2022 13:39:02 Před více lety jsme byli na dovolené v Tunisku a večer se konala zábava s tancem na hotelu, dobře jsme se bavili...když si k nám přisedli dva místní, kterým se evidentně líbila moje žena, všiml jsem si, jak k nám během večera koukali. Měli už jsme celkem upito, manželka šla s jedním z nich tancovat a druhý se mě mezi řečí zeptal, zda bych ji nepustil k nim na hotel a že je kouzelná a nebylo by to zadarmo...a vytáhl 200 dolarů...
Já se podíval na ženu, viděl že jí ten druhý hladí po zadku a ona se ani nebrání, tak jsem naoko souhlasil. Když se vrátili, říkám jí o nabídce a ona, že jí také nabízel, akorát o penězích nemluvil. A že by do toho šla. Překvapilo mě to a zároveň ta představa vzrušovala.
Domluvili jsme se, že bude vše s kondomem a prý se do hodiny vrátí. Ať si zatím dám drinky a dobře se bavím....
Uteklo to docela rychle, přišli asi fakt za hoďku, žena už trochu vystřízlivělá, ale spokojená.
Ráno se přiznala, že na kondomy vůbec nedošlo a oba prý byli fajn.....ale za střízliva by to prý asi nedala
Obrázek
nejste náhodou z Břeclavi alebo je to jenom podoba
cuckoldOV
Příspěvky: 2
Registrován: čtv 21. dub 2022 12:31:27
Role muže: je CUCKOLD
Pár slov o nás: js jsem submicivni cuckold a hledam par nebo Hotwife z Moravy
Bydliště: Ostrava

Re: Kdo nechal šukat tu svoji za peníze?

Příspěvek od cuckoldOV »

Airman píše: sob 12. lis 2022 11:43:00
perverznipar píše: pon 03. led 2022 19:47:35 Moje manželka je ještě zvrhlejsi než já, takže za peníze, za pomoc na zahradě, za opravu auta nebo i jiné protisluzby udělá ráda skoro vše, .. Dost ji to baví, nemusím ji přemlouvat.. :-) Takže kdyby měl někdo zájem ji vystrikat libovolnou díru, stačí napsat.. Já se budu samozřejmě dívat..
Obrázek

Obrázek

Obrázek
Do té bych také šel

Tu bych si rád koupil za 15 000 Hned!!
everest1
Příspěvky: 6
Registrován: pon 15. srp 2022 22:29:13
Role ženy: RÁDA SE UKAZUJE
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Kdo nechal šukat tu svoji za peníze?

Příspěvek od everest1 »

Mildas155 píše: ned 20. lis 2022 5:42:17
everest1 píše: sob 19. lis 2022 13:39:02 Před více lety jsme byli na dovolené v Tunisku a večer se konala zábava s tancem na hotelu, dobře jsme se bavili...když si k nám přisedli dva místní, kterým se evidentně líbila moje žena, všiml jsem si, jak k nám během večera koukali. Měli už jsme celkem upito, manželka šla s jedním z nich tancovat a druhý se mě mezi řečí zeptal, zda bych ji nepustil k nim na hotel a že je kouzelná a nebylo by to zadarmo...a vytáhl 200 dolarů...
Já se podíval na ženu, viděl že jí ten druhý hladí po zadku a ona se ani nebrání, tak jsem naoko souhlasil. Když se vrátili, říkám jí o nabídce a ona, že jí také nabízel, akorát o penězích nemluvil. A že by do toho šla. Překvapilo mě to a zároveň ta představa vzrušovala.
Domluvili jsme se, že bude vše s kondomem a prý se do hodiny vrátí. Ať si zatím dám drinky a dobře se bavím....
Uteklo to docela rychle, přišli asi fakt za hoďku, žena už trochu vystřízlivělá, ale spokojená.
Ráno se přiznala, že na kondomy vůbec nedošlo a oba prý byli fajn.....ale za střízliva by to prý asi nedala
Obrázek
nejste náhodou z Břeclavi alebo je to jenom podoba
Tak ne přímo, ale nemáme to daleko...
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Kan69 a 115 hostů