Kdo nechal šukat tu svoji za peníze?

Tvrdé ponižování, ultimate CUCKOLD, lízání semene a nechutnosti
Odpovědět
SkSk88
Příspěvky: 3
Registrován: sob 29. úno 2020 9:11:29
Role muže: je CUCKOLD
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Kdo nechal šukat tu svoji za peníze?

Příspěvek od SkSk88 »

Moje Manzelka taky platila sexem v autoservisu více muzu prozradit v SZ
Uživatelský avatar
pups
Příspěvky: 184
Registrován: pát 28. zář 2018 19:14:05
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Kdo nechal šukat tu svoji za peníze?

Příspěvek od pups »

moja už bola s autom pri servise s tým, že bolo dohodnuté cez známwho, že kým servisák vymení klinový remeň tak ona bude hore bez alebo ho vyfajčí no servisákovi do toho niečo prišlo tak auto nechala tam a ja som za opravu musel zaplatiť
Prcibuch
Příspěvky: 572
Registrován: ned 15. led 2017 10:28:45
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Kdo nechal šukat tu svoji za peníze?

Příspěvek od Prcibuch »

moje dělala za prachy jen jednou a to jsme se spolu bavili ,že bych si ji chtěl koupit v bordelu na hodinu .Dopadlo to tak ,že jsme se domluvili s mamabordel .ten den šla na privat o tři hodiny dřív když jsme tam dorazili i s jejim milencem ,byla na pokoji s někym .Když přišla dolu k baru byli tam ještě další chlapi co už ji měli domluvenou ,tak jsme tam seděli ještě další hodinu než přišla na nas řada .Povím takle připravenou a rozježděnou manželku jsem dlouho předtím neměl a je to parada.ti co byli před náma ji připravili obě diry a my do toho spadli jak do jamy lvové.ten den si vydělala to co v práci za celý měsic ,ale už nikdy potom nechtěla jako kurva za prachy
Uživatelský avatar
alarud
Příspěvky: 15
Registrován: sob 20. dub 2019 8:32:39
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: je CUCKOLD
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Kdo nechal šukat tu svoji za peníze?

Příspěvek od alarud »

zazzazz píše: sob 18. pro 2021 21:42:57 a jmenovala se Alenka
ahoj ano jmenuje se Alena
Ondrej
Příspěvky: 7
Registrován: úte 14. pro 2021 21:34:16
Role ženy: RÁDA SE UKAZUJE
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: Sme pár

Re: Kdo nechal šukat tu svoji za peníze?

Příspěvek od Ondrej »

Moja je bývalá kurva a aj teraz dá za peniaze
Uživatelský avatar
pups
Příspěvky: 184
Registrován: pát 28. zář 2018 19:14:05
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Kdo nechal šukat tu svoji za peníze?

Příspěvek od pups »

Prcibuch píše: ned 19. pro 2021 5:56:13 moje dělala za prachy jen jednou a to jsme se spolu bavili ,že bych si ji chtěl koupit v bordelu na hodinu .Dopadlo to tak ,že jsme se domluvili s mamabordel .ten den šla na privat o tři hodiny dřív když jsme tam dorazili i s jejim milencem ,byla na pokoji s někym .Když přišla dolu k baru byli tam ještě další chlapi co už ji měli domluvenou ,tak jsme tam seděli ještě další hodinu než přišla na nas řada .Povím takle připravenou a rozježděnou manželku jsem dlouho předtím neměl a je to parada.ti co byli před náma ji připravili obě diry a my do toho spadli jak do jamy lvové.ten den si vydělala to co v práci za celý měsic ,ale už nikdy potom nechtěla jako kurva za prachy
koľkých v ten večer obslúžila?
Prcibuch
Příspěvky: 572
Registrován: ned 15. led 2017 10:28:45
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Kdo nechal šukat tu svoji za peníze?

Příspěvek od Prcibuch »

pups píše: ned 19. pro 2021 9:09:39
Prcibuch píše: ned 19. pro 2021 5:56:13 moje dělala za prachy jen jednou a to jsme se spolu bavili ,že bych si ji chtěl koupit v bordelu na hodinu .Dopadlo to tak ,že jsme se domluvili s mamabordel .ten den šla na privat o tři hodiny dřív když jsme tam dorazili i s jejim milencem ,byla na pokoji s někym .Když přišla dolu k baru byli tam ještě další chlapi co už ji měli domluvenou ,tak jsme tam seděli ještě další hodinu než přišla na nas řada .Povím takle připravenou a rozježděnou manželku jsem dlouho předtím neměl a je to parada.ti co byli před náma ji připravili obě diry a my do toho spadli jak do jamy lvové.ten den si vydělala to co v práci za celý měsic ,ale už nikdy potom nechtěla jako kurva za prachy
koľkých v ten večer obslúžila?
jen tři chlapy a pak nas dva byla jak popisovala spokojena a dobře uspokojena pak nas pozvala na večeři a ještě ji hodně zbylo
Petule
Příspěvky: 138
Registrován: ned 12. pro 2021 15:49:29
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: Manželský pár, žena sub

Re: Kdo nechal šukat tu svoji za peníze?

Příspěvek od Petule »

Když jsme s mužem začínali spolu ,tak jsme neměli tolik peněz a nás nájemník si byl toho vědom a já zase měla postavu fitness 🤔
Prcibuch
Příspěvky: 572
Registrován: ned 15. led 2017 10:28:45
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Kdo nechal šukat tu svoji za peníze?

Příspěvek od Prcibuch »

[url=https://postimg.cc/065bcL7Q]Obrázek[/urlto měla na sobě aby tam nebyla naha
muf75
Příspěvky: 1052
Registrován: pát 15. srp 2014 19:23:39
Pár slov o nás: neuvedeno
Bydliště: Praha

Re: Kdo nechal šukat tu svoji za peníze?

Příspěvek od muf75 »

Petule píše: ned 19. pro 2021 15:59:31 Když jsme s mužem začínali spolu ,tak jsme neměli tolik peněz a nás nájemník si byl toho vědom a já zase měla postavu fitness 🤔
A?Můžeš to nějak rozvést?
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Miky123456789 a 103 hostů