Kdo nechal šukat tu svoji za peníze?

Tvrdé ponižování, ultimate CUCKOLD, lízání semene a nechutnosti
Odpovědět
Romero2315
Příspěvky: 226
Registrován: pon 15. lis 2021 21:11:50
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: ahoj je mi 30 let jsem ve vstahu 11 s moji pritelkyni a mam rad kdyz nekdo ma zajem o jeji kundicku

Re: Kdo nechal šukat tu svoji za peníze?

Příspěvek od Romero2315 »

muf75 píše: ned 19. pro 2021 18:05:30
Petule píše: ned 19. pro 2021 15:59:31 Když jsme s mužem začínali spolu ,tak jsme neměli tolik peněz a nás nájemník si byl toho vědom a já zase měla postavu fitness 🤔
A?Můžeš to nějak rozvést?
Taky me to zajima jak to pokracovalo
Petule
Příspěvky: 138
Registrován: ned 12. pro 2021 15:49:29
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: Manželský pár, žena sub

Re: Kdo nechal šukat tu svoji za peníze?

Příspěvek od Petule »

Byla to přechodné období na půl roku, než si koupíme vlastní. Takže v tomto období jsem se rozhodla nám nájemné zaplatit jiným způsobem.
muf75
Příspěvky: 1052
Registrován: pát 15. srp 2014 19:23:39
Pár slov o nás: neuvedeno
Bydliště: Praha

Re: Kdo nechal šukat tu svoji za peníze?

Příspěvek od muf75 »

Petule píše: ned 19. pro 2021 23:04:50 Byla to přechodné období na půl roku, než si koupíme vlastní. Takže v tomto období jsem se rozhodla nám nájemné zaplatit jiným způsobem.
Jak často a co všechno jsi dělala?
kohout50
Příspěvky: 2600
Registrován: úte 06. zář 2016 9:44:12
Role ženy: nelze jednoduše zařadit
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: Jsme pár,on kanda,ona nechce ani slyšet
Bydliště: Náchod

Re: Kdo nechal šukat tu svoji za peníze?

Příspěvek od kohout50 »

Petule píše: ned 19. pro 2021 15:59:31 Když jsme s mužem začínali spolu ,tak jsme neměli tolik peněz a nás nájemník si byl toho vědom a já zase měla postavu fitness 🤔
Můžeš popsat, jak k tomu došlo, jak často jsi takto platila . Díky za odpověď do sz.
Romero2315
Příspěvky: 226
Registrován: pon 15. lis 2021 21:11:50
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: ahoj je mi 30 let jsem ve vstahu 11 s moji pritelkyni a mam rad kdyz nekdo ma zajem o jeji kundicku

Re: Kdo nechal šukat tu svoji za peníze?

Příspěvek od Romero2315 »

Petule píše: ned 19. pro 2021 23:04:50 Byla to přechodné období na půl roku, než si koupíme vlastní. Takže v tomto období jsem se rozhodla nám nájemné zaplatit jiným způsobem.
Zajimalo by me jak a cos musela delat a jak casto dekuji za odpoved
alva
Příspěvky: 75
Registrován: ned 18. říj 2015 6:48:00
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Kdo nechal šukat tu svoji za peníze?

Příspěvek od alva »

Několikrát byl u mě kámoš, potřeboval udělat něco na PC a vytisknout to.Protože mamina chodí v létě doma nahatá, on se nikdy neudrží a omrdá mi ji. Vždycky mi pak dá pár stovek, prý na papiry a barvu do tiskárny. Samozřejmě že to pak vždycky dám mamině,to je hlavně její výdělek.
maly01
Příspěvky: 50
Registrován: sob 15. črc 2017 16:02:23
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Kdo nechal šukat tu svoji za peníze?

Příspěvek od maly01 »

Ji je jedno kdo ji suka kdyz je nadrzena nebo mela stesti na ty klienty a libili se ji ?
Prcibuch píše: ned 19. pro 2021 5:56:13 moje dělala za prachy jen jednou a to jsme se spolu bavili ,že bych si ji chtěl koupit v bordelu na hodinu .Dopadlo to tak ,že jsme se domluvili s mamabordel .ten den šla na privat o tři hodiny dřív když jsme tam dorazili i s jejim milencem ,byla na pokoji s někym .Když přišla dolu k baru byli tam ještě další chlapi co už ji měli domluvenou ,tak jsme tam seděli ještě další hodinu než přišla na nas řada .Povím takle připravenou a rozježděnou manželku jsem dlouho předtím neměl a je to parada.ti co byli před náma ji připravili obě diry a my do toho spadli jak do jamy lvové.ten den si vydělala to co v práci za celý měsic ,ale už nikdy potom nechtěla jako kurva za prachy
Prcibuch
Příspěvky: 572
Registrován: ned 15. led 2017 10:28:45
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Kdo nechal šukat tu svoji za peníze?

Příspěvek od Prcibuch »

maly01 píše: stř 22. pro 2021 17:19:40 Ji je jedno kdo ji suka kdyz je nadrzena nebo mela stesti na ty klienty a libili se ji ?
Prcibuch píše: ned 19. pro 2021 5:56:13 moje dělala za prachy jen jednou a to jsme se spolu bavili ,že bych si ji chtěl koupit v bordelu na hodinu .Dopadlo to tak ,že jsme se domluvili s mamabordel .ten den šla na privat o tři hodiny dřív když jsme tam dorazili i s jejim milencem ,byla na pokoji s někym .Když přišla dolu k baru byli tam ještě další chlapi co už ji měli domluvenou ,tak jsme tam seděli ještě další hodinu než přišla na nas řada .Povím takle připravenou a rozježděnou manželku jsem dlouho předtím neměl a je to parada.ti co byli před náma ji připravili obě diry a my do toho spadli jak do jamy lvové.ten den si vydělala to co v práci za celý měsic ,ale už nikdy potom nechtěla jako kurva za prachy
tehda si měla možnost vybrat sympataky
perverznipar
Příspěvky: 8
Registrován: ned 01. srp 2021 9:13:54
Role ženy: RÁDA SE UKAZUJE
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: Jsme pár. Máme rádi akce Ona s více muži...Ona miluje být prodaná, půjčená...

Re: Kdo nechal šukat tu svoji za peníze?

Příspěvek od perverznipar »

Moje manželka je ještě zvrhlejsi než já, takže za peníze, za pomoc na zahradě, za opravu auta nebo i jiné protisluzby udělá ráda skoro vše, .. Dost ji to baví, nemusím ji přemlouvat.. :-) Takže kdyby měl někdo zájem ji vystrikat libovolnou díru, stačí napsat.. Já se budu samozřejmě dívat..
Obrázek

Obrázek

Obrázek
Uživatelský avatar
lotos
Příspěvky: 1462
Registrován: ned 14. čer 2020 21:13:27
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: nelze jednoduše zařadit
Pár slov o nás: není nad vzrušení, když si druzí honí při pohledu na moji ženu. Žena je silně submisivní bisexuálka.

Re: Kdo nechal šukat tu svoji za peníze?

Příspěvek od lotos »

moje přes léto, ale sama o tom nevěděla, inkasoval jsem já. Sama by na to asi nepřistoupila.
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 107 hostů