PP - Naše první trojka

Pravdivé i smyšlené příběhy na téma kandaulismus
Pravidla fóra
PP v názvu povídky označuje PRAVDIVÝ PŘÍBĚH. Prosím označujte pravdivé povídky PP Název povídky.
Odpovědět
bi_sub1
Příspěvky: 130
Registrován: pát 30. srp 2019 18:18:30
Role ženy: RÁDA SE UKAZUJE
Role muže: je CUCKOLD
Pár slov o nás: neuvedeno

PP - Naše první trojka

Příspěvek od bi_sub1 »

Jelikož se vám má první povídka líbila, napsal jsem další. Opět jde o reálný příběh, v reálu jsme ale byli mladší, než uvádím v povídce, nicméně ať povídka odpovídá nějakým pravidlům. :-) budu moc rád za reakce, případně tipy na další povídky. Můžu napsat další reálný příběh, nebo i nějaký smyšlení, pokud mi dáte vhodné téma (nebráním se ničemu). A kdo bude chtít, můžete si napsat o její fotku pro představu. Pěkné čtení přeji :-)

Oběma nám bylo 18 a již delší dobu jsme se bavili o tom, že bychom rádi zkusili trojku s dalším chlapem. Několik měsíců jsme to odkládali, jelikož na první dvě domluvené schůzky bohužel dotyčný nedorazil. Až jednou jsme se skutečně znovu pustili do reálného hledání. Využili jsme web Amatéři, kde jsme si dali inzerát. Okamžitě nám začala psát obrovská spousta chlapů, každou minutu přišlo několik vzkazů. Bohužel, drtivá většina neprošla ani tím nejzákladnějším sítem, často psali chlapi bez špetky inteligence nebo úcty.

Několik odpovědí nás přesto zaujalo. Nakonec jsme se na reálném setkání domluvili s chlapem těsně před čtyřicítkou. Neměl nereálné požadavky, nevyžadoval ani nahé fotky, zkrátka působil důvěryhodně. V sobotu dopoledne jsme se měli sejít v hodinovém hotelu v Praze. Přijeli jsme tramvají na místo asi 15 minut před setkáním a napsali mu, že už jsme tady. On se bohužel neozýval. Už bylo 10 minut po smluveném čase a pořád nic. Začali jsme ztrácet naději a vymýšleli náhradní program. Místo trojky to vypadalo na nudnou procházku Prahou. Až za dalších pět minut přišla SMS, že se omlouvá za zpoždění, zdržel se v práci. Za pět minut je prý na místě. Moc jsme tomu nevěřili, ale přesto počkali. A najednou opravdu dorazil, stál před námi. Ačkoliv jsme měli radost, oba jsme znervózněli. Vydali jsme se na recepci, abychom si vyzvedli klíče od pokoje a sešli dolů.

Deniska tou dobou měla zhruba 55 kilo, byla droboučká, drobné pevné kozičky, malý zadek, dlouhé hnědé vlasy. On naopak měřil přes metr devadesát a vážil skoro 130 kilo, byl tlustý a mohutný. Když jsme přišli do pokoje, on si šel dát sprchu, my zatím čekali v posteli. Přišel úplně nahý. Péro mu už napůl stálo. Lehl si k nám do postele, věděl, že je to naše první trojka, převzal proto vedení. Řekl, že začneme a začal Denisu osahávat, já se přidal. Potom jsme ji oba svlékli úplně donaha. Hrozně se styděla a byla nervózní. Ležela mezi námi, on ji roztáhl nohy a začal rukou hladit po kundičce a prstit. Já se k němu přidal, takže jsme se o ní starali oba. Ačkoliv jsem věděl, že je docela dračice a nikdy se nestydí, teď ležela ztuhlá a vůbec se nehýbala, vypadal dost vystrašeně. Všiml si toho i on, a tak jí řekl, ať se ničeho nebojí a zkusí se uvolnit. Dal jí potom do ruky péro, ať mu ho honí. Začala ho honit a chvilku potom si vzala do ruky i mě.

Ještě chvíli jsme ji prstili, kundička začala vlhnout. On si pak kleknul a řekl jí, ať mu ho začne kouřit. Pozoroval jsem ho, jak dole vypadá. Na délku byl asi jako já, prostě průměr, ale byl o něco širší. Hrozně mě vzrušovala představa, že tohle péro za chvíli bude mít v sobě, nikdy předtím jsem v ní jiného neviděl. Kouřila mu, já klečel za ní a pořád ji prstil.

On si potom nasadil kondom a šlo se na věc. Nechal Denisu, ať si lehne na bok zády k němu, on si lehl zase čelem zezadu k ní. Začal jí ho tam strkat, ona trochu nadzvedla nohu. Byl v ní. Začal ji píchat. Deniska vypadala už o dost víc v pohodě než předtím. Dokonce mi řekla, ať jdu blíž, že mě bude kouřit. Bylo to parádní, on jí píchal, ona mě kouřila.

Po asi 10 minutách měnili polohu. Ona si lehla do rohu postele, lehce opřená o zeď. Roztáhla nohy a on nad ní nalehl. Neuvěřitelně mě vzrušovalo, když jsem viděl, jak bez mrknutí oka roztáhla nohy jinýmu chlapovi a jen čeká, až do ní zajede. Strčil jí ho tam a začal ji znovu píchat. Jelikož byl opravdu mohutnej, jí jsem za ním vůbec neviděl. Proto jsem jen přihlížel z povzdálí. Asi za 10 minut z ní vyjel, sundal si kondom a postříkal ji bříško. Odešel do sprchy.

Až potom jsem se k sexu dostal já. Ležela s roztaženýma nohama, tak jsem ho do ní strčil taky. On pak přišel ze sprchy a koukal na nás, já se potom během pár minut udělal. Oblékli jsme se, rozloučili a šli domů.

S Denisou jsem potichu probíral zážitek v tramvaji. Říkala, že se jí to moc líbilo, přišla si prý dobře využitá, když ji jeden píchal a druhého kouřila. Asi říkala pravdu, protože hned za 14 dní nám domluvila další setkání, tentokrát zase s někým jiným. S tímhle chlapem, který s námi dělal trojku jako první, jsme ale kontakt neztratili. Dnes nám je oběma 23 a stále se občas kvůli trojkám setkáváme.
ivan68081
Příspěvky: 191
Registrován: úte 22. úno 2022 9:55:34
Role ženy: RÁDA SE UKAZUJE
Role muže: nelze jednoduše zařadit
Pár slov o nás: sme manželia

Re: PP - Naše první trojka

Příspěvek od ivan68081 »

Skvelý príbeh... držím vám palce a veľmi sa teším na ďalšie príbehy...
samec80
Příspěvky: 47
Registrován: úte 03. led 2017 16:45:13
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: PP - Naše první trojka

Příspěvek od samec80 »

Krásne… kľudne napis ďalšie PP a pošli aj foto pre predstavu 😉
pajda1
Příspěvky: 204
Registrován: pon 05. zář 2016 23:16:20
Role muže: je CUCKOLD
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: PP - Naše první trojka

Příspěvek od pajda1 »

Super příběh 👍👌
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: idontexist, Longhorn, Mozna a 189 hostů