PP Zábava 1,2,3

Pravdivé i smyšlené příběhy na téma kandaulismus
Pravidla fóra
PP v názvu povídky označuje PRAVDIVÝ PŘÍBĚH. Prosím označujte pravdivé povídky PP Název povídky.
rad bych
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: nelze jednoduše zařadit
Pár slov o nás: Vysočina. Ona je kočka. On by ji rad dopřál sympatáka s vetším nástrojem. Ona to neví a tak s tím On potrebuje pomoc.

PP Zábava 1,2,3

Příspěvek od rad bych » pon 11. kvě 2020 20:46:23

Bylo to asi před dvěma lety. Jo dva roky tomu je, co jsem si uvědomil, že bych rád sílel svou nádhernou ženu s jiným mužem.
Ona se jmenuje Verča. Je to vysoká, štíhlá černovláska s pevným vysportovaným tělem, úzkým pasem, dlouhýma nohama a neodolatelnou, usměvavou tváří. Je jí 40 a i když vždy sportovala jak šel čas, věnuje se tomuto "trápení těla" čím dál tím častěji. Chápejte, věk nezastavíte a co příroda dříve dávala lacino musí se s přibývajícími lety tíže vykupovat. Snad proto, ted vypadá má drahá polovička opravdu mnohem léle než v pětadvaceti.
Kromě toho, že je fakt kusanec, je i hodně sečtělá, vtipná a co je hlavní umí neskutečně dobře vařit. Tu poslední vlastnost po dvacetiletém vztahu a společné domácnosti ocení každý muž... co Vám budu povídat.
Máme se rádi, hodně a stále. Sportujeme spolu, čteme spolu, a no... milujeme se. I po těch letech. Těžko věřit, prostě jsme si sedli. Já jsem dost dominantní typ muže. Svalnatý, urostlý a dost autoritativní. Tedy alespoň na venek. S Verčou máme ale rovnocený vztah a nedá se jednoznačně říct, kdo je u nás tou "hlavou". I v sexu mám jednou navrh já a jindy ona. Mě osobně posledních pár let nejvíc vzrušuje její uspokojení. Už nejsem ten mladej týpek co na ní vždy nadrženě vlítl a doslova ji "vyšukal" mozek z hlavy. Teď se ji opravdu věnuji a naše mnohdy živočišné mrdání se změnilo v nekonečně dlouhé laskání a milování, kdy ona je tou hlavní rolí a za večer ji dokážu laskáním přivést k orgasmu i šestkrát, sedmkrát. Samozřejmě že se to nakonec vždy zvrhne v nehoráznou šukačku ale já jsem v jejím uspokojování našel mnohem větší zalíbení než v rychlé "píchačce a pak spát"
Vlastně, když o tom tak přemýšlím poslední dobou ji "uspokojuji" pořád. Nejen v posteli, ale i v běžném životě. Třeba každodenní květinou, čokoládou nebo prostě jen tak pochvalou jak jí to sluší. Té ženské se to neuvěřitelně líbí a téměř každý den je na mě žhavá.
No už jsem psal, že je kus. Fakt kočka, ale takovej ten tip kočky která kdysi bývala spíš ošklivým kačátkem. Nevýrazná, nemastná, neslaná. Holka spíš uťáplá a s nízkým sebevědomím. Touhle kočkou se stala až během dospívání a to, že si jí začali všímat chlapi si Verča dokáže náležitě užít. Nenakrucuje se jak kdejaká pipina, a nechodí zmalovaná jak kurva, přesto kam vstoupí ženské blednou závistí a chlapi jdou "do pozoru" Ji to baví a sem tam dokáže tak lehce zaflirtovat, že chlapi jdou doslova do kolen. Ona to tak ale nemyslí a pánové v tomto mají celkem smůlu. A i kdyby se o něco pokusili jak už jsem poznamenal jsem celkem dominantní, autoritativní tip člověka a většina mužů si díky tomu nic nezkusí. Alespoň do nedávna tomu tak bylo.
Po jedné naší divočejší noci jsme si s manželkou povídali. No přišla řeč i na její flirtování. Zamyšleně jsem ji řekl, že mi to vlastně nevadí, že mi nezkutečně imponuje když se o ni chlapi zajímají. Dodal jsem, že pro její uspokojení bych udělal cokoli a snad i snesl cokoli, možná i jiného chlapa. Uvědomil jsem si až později co jsem ji vlastně řekl. Ona mi dala pusu zabrblala něco o tom, že tohle bych asi nedal a šli jsme spát.
No už jsme se o tom pak nebavili, asi pul roku plynul čas stejně jako jindy. Dál jsme si žili, dal se milovali, laskali se a šukali. Pak přišel jednohoho podzimního dne zlom. Byli jsme pozvání kamarády na větší zábavu do vedlejšího města...
Konec prvního dílu ;-)

Mispulin
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: PP Zábava

Příspěvek od Mispulin » pon 11. kvě 2020 21:48:19

Paráda, pokračuj, je to vzrušující počtení.

auton
Role ženy: nelze jednoduše zařadit
Role muže: je KANDAULISTA

Příspěvek od auton » úte 12. kvě 2020 8:39:50

rad bych píše:
pon 11. kvě 2020 20:46:23
Bylo to asi před dvěma lety. Jo dva roky tomu je, co jsem si uvědomil, že bych rád sílel svou nádhernou ženu s jiným mužem.
Ona se jmenuje Verča. Je to vysoká, štíhlá černovláska s pevným vysportovaným tělem, úzkým pasem, dlouhýma nohama a neodolatelnou, usměvavou tváří. Je jí 40 a i když vždy sportovala jak šel čas, věnuje se tomuto "trápení těla" čím dál tím častěji. Chápejte, věk nezastavíte a co příroda dříve dávala lacino musí se s přibývajícími lety tíže vykupovat. Snad proto, ted vypadá má drahá polovička opravdu mnohem léle než v pětadvaceti.
Kromě toho, že je fakt kusanec, je i hodně sečtělá, vtipná a co je hlavní umí neskutečně dobře vařit. Tu poslední vlastnost po dvacetiletém vztahu a společné domácnosti ocení každý muž... co Vám budu povídat.
Máme se rádi, hodně a stále. Sportujeme spolu, čteme spolu, a no... milujeme se. I po těch letech. Těžko věřit, prostě jsme si sedli. Já jsem dost dominantní typ muže. Svalnatý, urostlý a dost autoritativní. Tedy alespoň na venek. S Verčou máme ale rovnocený vztah a nedá se jednoznačně říct, kdo je u nás tou "hlavou". I v sexu mám jednou navrh já a jindy ona. Mě osobně posledních pár let nejvíc vzrušuje její uspokojení. Už nejsem ten mladej týpek co na ní vždy nadrženě vlítl a doslova ji "vyšukal" mozek z hlavy. Teď se ji opravdu věnuji a naše mnohdy živočišné mrdání se změnilo v nekonečně dlouhé laskání a milování, kdy ona je tou hlavní rolí a za večer ji dokážu laskáním přivést k orgasmu i šestkrát, sedmkrát. Samozřejmě že se to nakonec vždy zvrhne v nehoráznou šukačku ale já jsem v jejím uspokojování našel mnohem větší zalíbení než v rychlé "píchačce a pak spát"
Vlastně, když o tom tak přemýšlím poslední dobou ji "uspokojuji" pořád. Nejen v posteli, ale i v běžném životě. Třeba každodenní květinou, čokoládou nebo prostě jen tak pochvalou jak jí to sluší. Té ženské se to neuvěřitelně líbí a téměř každý den je na mě žhavá.
No už jsem psal, že je kus. Fakt kočka, ale takovej ten tip kočky která kdysi bývala spíš ošklivým kačátkem. Nevýrazná, nemastná, neslaná. Holka spíš uťáplá a s nízkým sebevědomím. Touhle kočkou se stala až během dospívání a to, že si jí začali všímat chlapi si Verča dokáže náležitě užít. Nenakrucuje se jak kdejaká pipina, a nechodí zmalovaná jak kurva, přesto kam vstoupí ženské blednou závistí a chlapi jdou "do pozoru" Ji to baví a sem tam dokáže tak lehce zaflirtovat, že chlapi jdou doslova do kolen. Ona to tak ale nemyslí a pánové v tomto mají celkem smůlu. A i kdyby se o něco pokusili jak už jsem poznamenal jsem celkem dominantní, autoritativní tip člověka a většina mužů si díky tomu nic nezkusí. Alespoň do nedávna tomu tak bylo.
Po jedné naší divočejší noci jsme si s manželkou povídali. No přišla řeč i na její flirtování. Zamyšleně jsem ji řekl, že mi to vlastně nevadí, že mi nezkutečně imponuje když se o ni chlapi zajímají. Dodal jsem, že pro její uspokojení bych udělal cokoli a snad i snesl cokoli, možná i jiného chlapa. Uvědomil jsem si až později co jsem ji vlastně řekl. Ona mi dala pusu zabrblala něco o tom, že tohle bych asi nedal a šli jsme spát.
No už jsme se o tom pak nebavili, asi pul roku plynul čas stejně jako jindy. Dál jsme si žili, dal se milovali, laskali se a šukali. Pak přišel jednohoho podzimního dne zlom. Byli jsme pozvání kamarády na větší zábavu do vedlejšího města...
Konec prvního dílu ;-)
Zajímavé čtení,jen doufám že pokračování nebude za půl roku. 8-)

rad bych
Pár slov o nás: Vysočina. Ona je kočka. On by ji rad dopřál sympatáka s vetším nástrojem. Ona to neví a tak s tím On potrebuje pomoc.

Příspěvek od rad bych » úte 12. kvě 2020 8:46:05

Když bude vše ok pokračování dnes večer ;-)

finel

Příspěvek od finel » úte 12. kvě 2020 10:53:15

Zní to velmi slibně těším se...

rad bych

Příspěvek od rad bych » úte 12. kvě 2020 12:19:33

Zábava 2
... Přišla ona sobota. S Verčou jsme se vydali na zábavu do sousedního města. Byli jsme tam pozváni našimi dlouholetými kamarády, se kterými se scházíme na různých kulturních akcích. Byl chladnější podzim a ja si prodělával nějakou chřipajznu. No bral jsem na to prášky a tak jsme se domluvili, že tentokrát nebudu pít alkohol já a budu řidič. Veronika se ustrojila opravdu úchvatně. Oblékla si světle modré, upnuté rifle, které její nohy doslova prodlužovali, krátkou košilku s decentním výstřihem a navrch riflovou bundu ve střihu dámského sáčka. Vlasy si jen volně rozpustila a ta černota kadeří jí sahala až skoro na zadek. Vypadala úchvatně a když si ještě obula černé kozačky s vysokým podpatkem čímž své noky ještě více prodloužila nemohl jsem z ní spustit oči.
"Sluší ti to" usmál jsem se na ní a ona na mě mrkla.
Sedli jsme do auta a vyrazili. Cesta trvala asi čtyřicet pět minut. Už byla skoro tma, když jsme dorazili k tamějšímu kulturáku. Přátelé na nás už čekali. Měli zamluvený stůl. S radostí jsme se s každým z nich přivítali. Mezi nimi stál i Petr. No byl to vždycky takový namachrovaný týpek. Nikdy jsme se s ním moc nebavili ale nevadil nám. Petr je celkem pěknej kluk, jestli můžu já jako chlap posoudit, nevím popravdě jak rozlišit jestli je chlap pěknej, nebo škaredej. Je to hodně vysoký, ramenatý chlápek. Velice štíhlý. Je vyšší než já aspoň o hlavu. Ke dvoum metrům mu chybí málo a jestli vůbec něco chybí. I Verča na vysokých podpatcích musela k němu vzhlížet.
"Sluší Vám to oboum" usmál se ale řekl to takovým stylem, že bylo jasné že ona poklona patří jen ji.
Poděkovali jsme, usadili jsme se a začala zábava. Coby řidič jsem za pár chvil běhal pro pití. Pilo se, a tancovalo. Verča má ráda víno, ale vždy pije opatrně. No tady to tak opatrné nebylo. Petr se k ní měl a já skoro nestíhal pro víno běhat. Ale bavil jsem se. Trošku mě zarazilo, když jsem se vracel ke stolu s další lahví vína a zahlédl jsem jak Petr něco Veronice šeptá do ucha. Byli k sobě blízko. Jednou rukou ji objímal kolem ramen a druhou měl položenou až mazlivě na jejím stehně dost vysoko, že se prstama skoro dotýkal jejího rozkroku. Když jsem se přiblížil a on si mě všiml tak se rozesmál a nenápadně se od Verči odtáhl. Koukal jsem na Verču a opravdu mě zajímalo o čem si ti dva povídali. Ona byla už trochu opilá, usmívala se na mě trochu provinile a oči se jí leskli.
Ale jak se jí ty oči leskli. Panečku, znáte to. Chlap to pozná. Ten lesk a těkavost jejího pohledu. To byla touha. To bylo vzrušení. Uvědomil jsem si, že Petr Verču zaujal a podle toho blýsknutí v očích ji zaujal opravdu hodně. Matně jsem vzpomínal, kdy se jí takto zaleskli kukadla kvůli mě. Nalil jsem ji další víno a zábava pokračovala dál...
Konec druhé části

Mispulin

Příspěvek od Mispulin » úte 12. kvě 2020 12:39:25

Ty nás tedy napínáš, ale vyvíjí se to slibně...

coop

Příspěvek od coop » úte 12. kvě 2020 12:48:40

No skoro přesně to probíhalo u nás, jen s tím rozdílem, že byla jinak oblečená, dělali jsme, že se neznáme a bylo to v klubu. Jinak scéna skoro stejná 😀😁

tarenor
Role muže: je SUBMISIV
Pár slov o nás: Jsem submisivní nadrženec
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=1307

Příspěvek od tarenor » úte 12. kvě 2020 14:39:09

Tak šup, jak to bylo. Piš. To je napínání. 👍

ronyrocky
Role ženy: ženu nemám