Adélka

Pravdivé i smyšlené příběhy na téma kandaulismus
Pravidla fóra
PP v názvu povídky označuje PRAVDIVÝ PŘÍBĚH. Prosím označujte pravdivé povídky PP Název povídky.
Odpovědět
Uživatelský avatar
taranus
Příspěvky: 74
Registrován: čtv 28. dub 2016 2:58:47
Role muže: je BULL

Adélka

Příspěvek od taranus »

Tento příběh se odehrává v létě 2019. Hlavním hrdinou jsem já, Roman. Je mi 30 let a jsem již nějakou dobu ženatý, ale sex s manželkou není moc často, a proto jsem si našel milenku. Je jí 33 let a jmenuje se Adélka. Má dlouhé černé vlasy, které nosí většinou svázané do culíku, menší prsa a vyšší lehce baculatější postavu. Je zadaná, ale s přítelem mají sex spíše výjimečně, protože ji nedokáže uspokojit. Mají spolu dítě, a proto se s ním nechce rozejít. Adélka již delší dobu přemýšlela o milenci a jako první jsem ji napadl já. O nedostatku sexu v mém manželství věděla již dříve, a tak jsme se domluvili, že si užijeme společnou noc.
Na začátku srpna 2019 jsme se domluvili, že konečně dojde na věc. Bylo o krátce po našich narozeninách, které máme krátce po sobě. Domluva byla, že doma oba řekneme, že musíme na pracovní školení do Českých Budějovic. Adélce jsem napsal zprávu, aby si s sebou vzala nějaké sexy vkusné šaty, protože pro ni mám překvapení. Sraz byl domluven v 10 hodin ráno před firmou, kde Adélka pracovala.
Ráno jsem si sbalil oblečení a do kufru jsem přidal i několik hedvábných šátků, které jsem měl v plánu večer použít. Před desátou jsem se vydal pro Adélku, která na mě již čekala. Za pár minut jsem přijížděl k budově, kde pracuje, a už z dálky jsem ji viděl. Měla na sobě delší růžovou sukni a k tomu bílé upnuté tričko, již z dálky vypadala nádherně. Zastavil jsem autem u ní a ona nastoupila, hned po zavření dveří jsme se na sebe podívali a dali si naší první pusu. Byl to dlouhý polibek, při kterém mi jezdila jazykem uvnitř úst a mě se téměř okamžitě postavil penis. Po chvíli jsme se vydali na cestu, která měla trvat asi hodinu. Celou cestu jsme klábosili, a tak rychle utekla. Nemusím doufám připomínat, že penis mi stál celou cestu. Po hodině jsme dorazili na místo – k 5* hotelu, kde jsem pronajal pokoj jenom pro nás dva. Ubytovali jsme a pomalu šli do pokoje, který byl v 6. patře. Jakmile jsme otevřeli dveře do pokoje, tak Adélka zůstala stát s otevřenou pusou. Byl to spíše malý byt než pokoj, jednalo se totiž o dvoupokojový apartmán s ložnici, kde byla manželská postel, obývacím pokojem a koupelnou kde byla rohová vana a sprchový kout. Adélka nebyla na takový luxus zvyklá, protože její přítel se za 5 let zmohl na jedinou dovolenou a tou byl týden pod stanem na Mácháči. Jakmile z ní opadl prvotní nával radosti a úžasu, tak se mi vrhla okolo krku a začala mne líbat. Já jsem její polibky opětoval a pomalu se s ní přesouval na postel. Jakmile jsme se dostali k posteli tak jsem ji na ní něžně položil a začal ji pomalu sundavat tričko pod kterým měla bílou podprsenku. Tu jsem ji také sundal a vykoukly na mně její růžové bradavky, které jsem vzal do úst a začal si s nimi hrát jazykem. Adélka začala téměř okamžitě sténat a napínat se jako luk – z našich předchozích konverzací jsem věděl, že má citlivé bradavky a když muž ví jak na to, tak ji dokáže pomocí nich velmi vzrušit. Po chvíli jsem ji začal jednou rukou vyhrnovat sukénku a zároveň s tím druhou rukou sundavat kalhotky. Podle dotyku byla hladce oholená a já se začal hlavou přesouvat mezi její nohy. Byla úplně mokrá a já si s ní začal hrát jazykem jako kdybych olizoval to nejlepší lízátko. Nejdříve jsem ji jazykem přejel od klitorisu dolů přes celou kundičku a poté zpátky... takto jsem to opakoval několik minut a poté jsem do ní strčil dva prsty, kterými jsem pohyboval dovnitř a ven. Najednou jsem z ničeho nic zahlédl blesk fotoaparátu, zvedl jsem hlavu a viděl Adélku, jak drží v ruce mobil a fotí si mne při lízání. Mrška jedna chce asi památku... Po chvíli jsem poznal, že je Adélka na hraně orgasmu, a tak jsem přestal lízat a vyndal z ní prsty. Na její pohled nezapomenu, byl to vyčítavý pohled plný údivu se špetkou naštvání, ale řekl jsem jí, že na orgasmy máme celý zbytek dne. Poté jsem vstal z postele a odešel do sprchy, když jsem se vrátil do ložnice, tak Adélka ležela nahá na posteli, nohy měla roztažené a masturbovala. Chvíli jsem ji pozoroval a pak jsem jí řekl, aby se šla vysprchovat a připravila se na večeři. Po sprše se moje milá začala malovat a připravovat jako každá žena a já si mezitím hrál s mobilem a párkrát si ji nenápadně vyfotil čehož si, ale všimla a zavřela dveře do koupelny. Když byla připravena, tak vyšla ven a já viděl nejhezčí ženu v životě. Měla na sobě dlouhé červené šaty s rozparkem snad až k pasu a její rozpuštěné černé vlasy tomu všemu nasazovaly korunu. Ihned jak jsem ji zahlédl, tak jsem cítil, jak se mi zvedl penis. Nedal jsem na sobě nic znát, zvedl jsem se a přistoupil k ní. Začal jsem ji líbat a sundal jsem ji ramínka šatů z ramenou. Lehce jsem jí sroloval šaty a rozepnul ji podprsenku, zkoušela protestovat ale s mým jazykem v puse to moc dobře nešlo. Po chvíli jsem ji přestal líbat, klekl jsem si na kolena a rukou jsem ji vyhrnul šaty. Měla pod nimi černé krajkové kalhotky, které jsem ji začal pomalu stahovat. Současně s jejich stahováním jsem ji líbal v podbřišku až jsem jazykem došel ke klitorisu, který jsem několikrát olízl. Poté jsem vstal, vzal kalhotky s podprsenkou do ruky a hodil je do koše s tím, že tohle už dnes nebude potřebovat. Poté jsme vyrazili na slíbenou večeři...
petr10000
Příspěvky: 464
Registrován: ned 19. čer 2016 12:18:55
Role muže: nelze jednoduše zařadit
Pár slov o nás: neuvedeno
Bydliště: břeclav

Re: Adélka

Příspěvek od petr10000 »

A dál?
Uživatelský avatar
taranus
Příspěvky: 74
Registrován: čtv 28. dub 2016 2:58:47
Role muže: je BULL

Re: Adélka

Příspěvek od taranus »

Mám v plánu ještě jeden nebo dva díly. Toto je zatím příprava na “velký večer”
petr10000
Příspěvky: 464
Registrován: ned 19. čer 2016 12:18:55
Role muže: nelze jednoduše zařadit
Pár slov o nás: neuvedeno
Bydliště: břeclav

Re: Adélka

Příspěvek od petr10000 »

Tak pokračuj
petr10000
Příspěvky: 464
Registrován: ned 19. čer 2016 12:18:55
Role muže: nelze jednoduše zařadit
Pár slov o nás: neuvedeno
Bydliště: břeclav

Re: Adélka

Příspěvek od petr10000 »

To je skutečný příběh?
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Google [Bot], valsoraj a 205 hostů