Umluvil jsem manželku a zamkla mě

Diskuse o kandaulismu, cuckold v lehké formě (bez extrémů)
Pravidla fóra
- používejte již existující témata, nové téma zakládejte pouze ve vyjímečných případech
- pro diskusi o sobě a svém příběhu si založte deníček ve fóru deníčky - uživatelé Vás potom snadněji najdou a mohou se Vás ptát na konkrétní věci
- PRO EXTRÉMNÍ TÉMATA JE ZDE FORUM EXTRÉMY
rajvkleci
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: je CUCKOLD
Pár slov o nás: neuvedeno

Umluvil jsem manželku a zamkla mě

Příspěvek od rajvkleci » ned 10. kvě 2020 12:07:00

Ahoj všem stejně smýšlejícím jako já. Trvalo mi to snad půl roku, co ten kus plastu doma máme,ale v pátek, možná je to tím, že si Markéta dala víno nevím, ale konečně to udělala a mám to na sobě. Čekal jsem, že to bude tlačit, ale vlastně je to v pohodě, po dlouhém zkoumání jsem si koupil V3 a kromě přicházející nadrženosti to netlačí.Markéta zatím svoji roli hraje na jedničku, to znamená, je chladná, žádnej náznak toho, že by mi dala. Prej chtěl si to, máš to, ale je nervozní z toho, to jsem poznal. Co si budeme povídat, nemluvila se mnou,když jsem to na ni vybalil, ona si hned představila, že chci aby někoho měla (chci,ale nepřiznal jsem to).
Celkově je to víc v pohodě než jsem čekal, myslel jsem že to bude tlačit, ale spíš cítím jisté pocity trapna a nadrženosti. Udělal jsem jí ráno kafe dnes,ale ani to s ní nehnulo. Myslel jsem, že mi to na odpoledne sundá, půjdeme k jejím rodičům a sestře, tak jsem si říkal,že si to sundám,ale řekla ne. Vlastně jsem rád, sám bych si to už sundal, ono se to nezdá je teprve neděle a už bych si ho alespon pohonil. Ale dobře, dal jsem se na boj, dám to. Ale uvidíme, nadrženost je fakt zvláštní, když můžete, člověku se ani nechce,ale teď, co bych dal za rychlovku.

Rád si o tom popovídám s někým "normálním".

Pavel 35, Markéta 29.

uzsparohy
Role muže: nelze jednoduše zařadit
Můj BLOG: viewtopic.php?t=1713

Re: Umluvil jsem manželku a zamkla mě

Příspěvek od uzsparohy » ned 10. kvě 2020 13:58:09

rajvkleci píše:
ned 10. kvě 2020 12:07:00
Ahoj všem stejně smýšlejícím jako já. Trvalo mi to snad půl roku, co ten kus plastu doma máme,ale v pátek, možná je to tím, že si Markéta dala víno nevím, ale konečně to udělala a mám to na sobě. Čekal jsem, že to bude tlačit, ale vlastně je to v pohodě, po dlouhém zkoumání jsem si koupil V3 a kromě přicházející nadrženosti to netlačí.Markéta zatím svoji roli hraje na jedničku, to znamená, je chladná, žádnej náznak toho, že by mi dala. Prej chtěl si to, máš to, ale je nervozní z toho, to jsem poznal. Co si budeme povídat, nemluvila se mnou,když jsem to na ni vybalil, ona si hned představila, že chci aby někoho měla (chci,ale nepřiznal jsem to).
Celkově je to víc v pohodě než jsem čekal, myslel jsem že to bude tlačit, ale spíš cítím jisté pocity trapna a nadrženosti. Udělal jsem jí ráno kafe dnes,ale ani to s ní nehnulo. Myslel jsem, že mi to na odpoledne sundá, půjdeme k jejím rodičům a sestře, tak jsem si říkal,že si to sundám,ale řekla ne. Vlastně jsem rád, sám bych si to už sundal, ono se to nezdá je teprve neděle a už bych si ho alespon pohonil. Ale dobře, dal jsem se na boj, dám to. Ale uvidíme, nadrženost je fakt zvláštní, když můžete, člověku se ani nechce,ale teď, co bych dal za rychlovku.

Rád si o tom popovídám s někým "normálním".

Pavel 35, Markéta 29.
Gratuluji! Pokud se povede i nějaké rande nebo muž prožiješ něco nepopsatelnýho věr mi, pokud nejsi čistě sub, bude se to v tobě mlátit jak v pračce.

vinklar
Role muže: je BULL

Příspěvek od vinklar » ned 10. kvě 2020 14:21:56

Pavle a jak zvládáš ranní erekce v kleci?

rajvkleci

Příspěvek od rajvkleci » ned 10. kvě 2020 16:18:14

vinklar píše:
ned 10. kvě 2020 14:21:56
Pavle a jak zvládáš ranní erekce v kleci?
Ahoj, čekal jsem to horší, ale jde to, bylo tam 5 kroužků, otestoval jsem je a jeden je akorát, varlata nevypadnou a netlačí. Spíš si připadám jak puberták, koupil jsem small velikost, takže to vypadá,že ho mám malého, ono to vlastně vůbec nejde,aby se postavil, začne to tlačit,ale pak to ustane.
Spíš je to o hlavě, byli jsme u Marketiných rodičů, já měl pocit, že je to na mě poznat. Mám teď chuť úplně na každou, bych snad ojel i tchýni nebo tu její segru s nosanem hore.

Ty máš zkušenosti i s ním, že si byl tolerantní, víš jak to myslím?! Každopádně nevím jak to dám dlouho,ale jestli tohle je jen začátek, tak potěš koště. Ohl bych každou ale vlastně nevím jak bych se choval před jinou ženskou než Markétou s klíckou na penisu. Ta je ze mě na jednu stranu nervní na druhou si dělá šoufky. Ale tak hrajeme si, tak o co jde ne?

rajvkleci

Příspěvek od rajvkleci » ned 10. kvě 2020 16:58:57

Jen bych poprosil "sběrače fotek", to se omlouvám, za tím jsem sem nedošel, rád popovídám, budu sdílet jak se cítím nebo přijmu radu jak mi nasadit parohy, Markét je stydlivá nevím, co by mi na to řekla,to že mám klec je velká výhra.

rajvkleci

Příspěvek od rajvkleci » pon 11. kvě 2020 17:01:51

Tak vám nevím, Markéta si tu moji nadrzenost umí užít, dělá si srandu, že by klidně nabídku na kafe neodmítla,ale pak se zas podívá jako že sranda. Tak nevim, ale když to říkala, to vám byl pocit, ona a s někým na kafe no Uff.

frtfrt

Příspěvek od frtfrt » pon 11. kvě 2020 19:19:05

Lítat kundičku můžeš? Můžeš ji nabídnout ať si na to kafe zajde, že ji za to potom vylížeš. Na začátek to stačí. Potom můžeš ji připravovat pozvolna na víc.

rajvkleci

Příspěvek od rajvkleci » úte 12. kvě 2020 9:09:49

frtfrt píše:
pon 11. kvě 2020 19:19:05
Lítat kundičku můžeš? Můžeš ji nabídnout ať si na to kafe zajde, že ji za to potom vylížeš. Na začátek to stačí. Potom můžeš ji připravovat pozvolna na víc.
Ne vůbec, na to,že je proti tomu celému je nečekaně tvrdá.

Baalis
Role muže: je BULL

Příspěvek od Baalis » úte 12. kvě 2020 9:15:53

Když ty jsi zamčený a nedovolí ti ani lízat tak ona musí být také nadržená. Možná se začne poohlížet někde jinde...

rajvkleci

Příspěvek od rajvkleci » úte 12. kvě 2020 9:50:06

Baalis píše:
úte 12. kvě 2020 9:15:53
Když ty jsi zamčený a nedovolí ti ani lízat tak ona musí být také nadržená. Možná se začne poohlížet někde jinde...
Na radu ze SZ jsem koupil tedy masáž, sice neměli úplně otevřeno, ale přidal jsem 500 a najednou to jde, doufám, že mi to neomlátí o hlavu stydlivka moje.

Odpovědět