PP Podruhé s černochem

Pravdivé i smyšlené příběhy na téma kandaulismus
Pravidla fóra
PP v názvu povídky označuje PRAVDIVÝ PŘÍBĚH. Prosím označujte pravdivé povídky PP Název povídky.
Odpovědět
cuckoldboy
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: neuvedeno

PP Podruhé s černochem

Příspěvek od cuckoldboy » sob 21. bře 2020 19:11:14

Sedim v taxiku, myslim na teba ako ma doma cakas..ci to vydrzis a dodrzis slovo a pockas na moj navrat domov :P Cely den vladla sprostonalada, bola som dost nadrzana a sex pred odchodom vzrusujuci 13/10 prinajmensom. pacilo sa mi vyberat si pred tebou pradlo, v ktorom ma potom uvidi a vyzlecie mi ho..pacilo sa mi, ze ma v tu chvilku vnimas trochu ako svoju kurvicku a pustas ma za inym. Mala som troska aj strach ako to dopadne, ale predosly zazitok zo septembra ma ukludnoval, ze ma asi nezabije ! Uvital ma na gauci jackom, vecer plynul pomaly, snazila som sa ti pisat, ale spociatku nebolo prilis o com-netusila som, co este po polnoci pride. Myslim, ze si tym alkoholom trocha dodaval odvahu, znovu sme sa oklukou dostali k tomu ako som sa mu pacila na fotkach na tinderi a hlavne na tej v plavkach a snazil sa ma superlikmi uhnat, ale ja som sa neozyvala.necitila som sa zle, stale som sa vsak myslienkami vracala k tebe, mozno som ho zneistovala svojou lezernostou a odstupom. Pri poslednej hre na playku som uz ale lezala chrbtom opreta o neho v polosede, chvilku sme zapli este film a on mi vyhrnoval bodkovanu bluzku, hladkal na brusku okolo znamienka a vystrih bol dost velky aby odhaloval podprsenku, ktora viac odkryvala nez zahalovala a tak ma hladkal aj na nich a na krku..este na chrbte mi sediac za mnou mackal stehna a prechadzal az na pipinku a to sa skoro po prvom dotyku zacal dobyvat do nohaviciek a rozopinal nohavice. Tie som si nakoniec vyzliekla sama, on sa posadil vedla mna. Ohla som sa v tych ciernych nohavickach este v bluzke z gauca pre pitie na stolceku predo mnou, iba vzdychol a nieco zamumlal v zmysle fuck..ked som sa opytala co je tak mi uz s tym zahmlenym nadrzanym pohladom odpovedal, aka som krasna a sexy a potom sa postavil predo mna, ja som na kraji gauca klacala pod nim a divala sa na neho sproste, vyzliekol mi bluzku, chvilku si hral s prsiami, asi sa mu dost pacilo moje pradlo, ale dlho si ho neuzil, pretoze za chvilku som uz lezala naha na chrbte. Bol uz len v trenkach, klakol si predo mna, len zopakoval, ze dobre viem ako velmi sa mu paci moj “shave” a pipinka a roztiahol mi nohy a zacal mi lizat..robil to dobre a kedze si to s tebou casto neuzivam bola som rychlo vlhka, jazykom vzdy zasiel dost hlboko, drzal ma pevne jednou rukou za prsia a druhou za brusko. Asi dufal, ze sa urobim, ale neslo to.. znovu som si uz naha klakla na kolenach na gauc, dlho si ma prezeral ako ked ti privezu novu hracku..hovoril ake mam krasne telo ale ze to asi dobre viem..velmi mu stal, tak som mu zacala honit a pusovat ho. Potom siel po kondom, jahodovy..myslim, ze mu bol maly, trvalo mu kym si ho vobec nasadil..sadla som si na neho, slo to hladko a trosku to cvachtlo este vdaka lizacej predohre..Myslela som na to ako by ta vzrusovalo keby si stal nado mnou a videl ako sa na mna diva, jeho pero vo mne mizne, zaklanam hlavu a hupu sa mi prsia..co ma cele este viac nadrzovalo a bavilo ma ho sukat. Uzival si, skoro cely cas si ma drzal jednou rukou za zadok..dal mi prsty do pusy, aby mi ho tam mohol zasunut, pacilo sa mi to..dost som cely cas na nom vzdychala, robila som si to, vedela som ze sa urobim (asi aj kvoli tomu zadku..), zmenili sme polohu, zacali sme to robit zozadu, vobec ma nesetril, drzal si ma bud uplne prehnutu za krk dozadu, na chvilu aj za prsty strcene v puse so zaklonenou hlavou..alebo uplne predklonenu pod nim a tlacil mi chrbat dole..ohybala som sa v zadech a napichovala sa na neho sama..na chvilu sme to este robili naboku ked mam stehna okolo neho, dostal sa uplne hlboko, ale asi velmi nevedel co od neho chcel a tak sme sa znovu vratili do polohy predtym, ale ako som sa pretacala parkrat ho strcil do mna s nohami na nom..dival sa cely cas nadrzane na pipinku, ja som si to robila a vzdychala, on tiez dost..ale ako ho vytiahol kondom zostal vo mne..uz som bola trosku unavena a on navrhol ci to nechcem robit bez..suhlasila som a drzala mu ho pevne, znovu som mu ho honila a potom sa pred neho ohla, a sama sa na neho nasunula..vzdychol hovoril ze dost chce aby som sa urobila a ze on potom moze hocikedy..sukal ma este tvrdsie ako predtym, az som sa urobila..zostal chvilu vo mne a potom ho vzdy vytiahol a zasunul uplne hlboko az na doraz a takto niekolko krat az to bolelo..mrdal ma rychlo, vedela som, ze sa za chvilku urobi, cele to bolo sproste, az som na teba prestala mysliet a len si uzivala ze je vo mne a ako velmi musi byt vzruseny az ho vytiahol a postriekal mi chrbat a zadok.. zacalo mi to trosku stekat dole na pipinku tak som sla do sprchy..ked som sa vratila zabalena v osuske, cakal uz iba v trenkach..osusku som si zhodila chvilku stala pred nim len tak naha a potom si obliekla znovu nohavickx..to uz nevydrzal, znovu mu velmi stal a postavil sa za mna, ja som sa mu sama nastavila a ohla sa s vystrcenym zadkom cez operadlo gauca..vytiahol ho a trel sa o mna zo zadu, mackal mi prsia a ja som znovu chcela sex ale tesila som sa za tebou, tak som mu utiekla..a dalej uz vsetko vies!

Odpovědět