PP Na koleji

Pravdivé i smyšlené příběhy na téma kandaulismus
Pravidla fóra
PP v názvu povídky označuje PRAVDIVÝ PŘÍBĚH. Prosím označujte pravdivé povídky PP Název povídky.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Calveros
Příspěvky: 14
Registrován: úte 11. dub 2017 20:24:20
Role muže: nelze jednoduše zařadit
Pár slov o nás: neuvedeno

PP Na koleji

Příspěvek od Calveros » pon 16. bře 2020 21:15:44

Lenku jsem poznal na vysoké škole. Byl jsem o pár let starší a přivydělával jsem si jako noční hlídač koleje v Praze, takže jsem měl přehled o tom, kdo se s kým a v jakém stavu vrací večer z hospody. Věděl jsem, která střídá kluky jak na páse, navíc jsem znal i jak některé z nich dokážou sténat, protože při nočních pochůzkách se mi občas poštěstilo něco přes papundeklové dveře zaslechnout. Byla to kolej pouze česká, takže jsem věděl i ke kterým slečnám se chodí „doučovat“ zahraniční studenti, hlavně černoši, ale o tom vyprávět teď nechci. Chci jít ke kořenům toho, proč jsem takový, jaký jsem. Nebylo to příjemné a dlouho jsem s tím bojoval, než jsem si to dokázal přiznat, ale tady to tenkrát začalo.

Byl jsem dost stydlivý a až na pár spíše trapných pokusů jsem žádné zkušenosti se ženami neměl, to vše se ale s Lenkou změnilo. Byla to drobounká špinavá blondýnka, neměla ani 160 cm, měla dětský obličej a brýle Všude po ní chtěli občanku, protože vypadala na patnáct let i když jí bylo dvaadvacet. Byla to taková tichá malá holčička, jen těch prsou si každý chlap musel všimnout, vzhledem k její velikosti je měla poměrně velká.

Poznali jsme se na jedné párty, cestou domů jsme se drželi za ruce, abychom neupadli a na pokoji se vzájemně orálně uspokojili. Další den jsme už spolu chodili a užívali si spolu všude, kde se dalo. Asi po půl roce se nám povedlo přesvědčit vedení kolejí a ta nám dala společný pokoj, od té doby jsme souložili minimálně jednou denně.

Když na to vzpomínám, bylo to strašně vzrušující, to poznávání a objevování. Lenka sice byla zdánlivě tichá voda, ale nebála se nechat si protáhnout prdelku ve veřejné sprše, nebála se nechat se prstit skoro nahá za keřem v parku, nebo si to rozdat v lese hned vedle cesty. Navíc byla multiorgasmická, takže jsem tu její vyholenou mladičkou mušličku zbožňoval. Dokázal jsem jí lízat tak, že když jsem skončil, měl jsem hlavu mokrou jak po sprše a kolikrát jsme museli převlékat mokré prostěradlo. Také mi asi třikrát po orgasmu omdlela, což mužské ego nese hodně dobře, zvláště, když se o to přičinil. To že byla maličká mělo své výhody, mohl jsem jí zvednout do náruče a nakládat jí ve stoje, protože nic nevážila. Zkrátka přesto, že nejsem zrovna moc dole obdařený, dařilo se mi jí myslím dostatečně uspokojovat.

Líbilo se mi, jak postupně získává sebevědomí, jako by ji každá naše eskapáda a dobrodružství trochu povzbudila a stmelila nás. Měl jsem totiž jednoho velkého nepřítele a tím byl její otec. Byl to sebestředný a egoistický šmejd, který svou rodinu držel železnou rukou, nesnášel a nevěřil lidem a Lenka ho musela poslouchat na slovo. Hned po první návštěvě mě začal nenávidět a tak se začalo stávat, že pokaždé, když jsme měli s Lenkou někam vyrazit na výlet, tak jí nutně potřeboval doma a zakázal jí se mnou jet. Pořád nám házel klacky pod nohy a snažil se nás rozeštvat a jak hučel do rodiny, tak mě pak postupně nesnášeli všichni.

První zlom v našem vztahu nastal po více než roce, když se její otec dozvěděl, že už spolu půl roku bydlíme. Zavolal na vedení kolejí a bombardoval a vydíral Lenku tak, že mě s pláčem prosila, abych se přestěhoval na jiný pokoj, že už to nevydrží. Nebyla schopná se mu postavit, ale já ho znal, tak jsem byl sice naštvaný, ale nakonec jsem na to přistoupil. Jako kompromis jsem ale dohodl s vedením, že budu na pokoji hned vedle jejího, ten byl v té době prázdný a ona zůstane v tom našem.

Ať jsem se snažil jakkoli, náš vztah tenhle krok zpět poznamenal. A rozhodně mu nepomohlo ani to, že má přítelkyně několik dní poté vyhrála soutěž o kadeřnickou přeměnu u jedné kosmetické firmy. Vrátila se mi úplně změněná, nebyl to jen nový sestřih, ale začala se více líčit a najednou to byla úplně jiná holka, než se kterou jsem chodil. Začala zase více chodit na akce s kamarádkami a už méně trávila večery se mnou na recepci.

Cítil jsem, jak ji pomalu ztrácím a jak to šlo z kopce, začalo se to kazit ještě více. Sex byl čím dál víc jen kvůli potřebě a na spotřebě gelu se dalo poznat, že už to ani Lenku tolik nevzrušuje. Korunu tomu nasadil jeden večer, kdy nám praskla guma a Lenčina reakce mě doslova přizdila, takhle vzteklou a rozhozenou jsem jí ještě neviděl.

Věděl jsem to, že to končí, ale nechtěl jsem to slyšet ani vnímat. Pořád jsem jí miloval, pořád jsme spolu jezdili na chatu za Prahu, pořád jsme chodili za ruce na procházky po městě, jen už těch polibků nebylo tolik. Myslel jsem si, že to ještě půjde zachránit a tak jsem dělal různá romantická gesta, která ale vyznívala ve finále spíše křečovitě a rozpačitě.

Jednoho dne se za mnou na vrátnici zastavil kamarád a šel rovnou k věci, že teď viděl mou holku, jak tancovala a líbala se před klubem s nějakým klukem. Bodlo mě to hluboko, ale snažil jsem se nepanikařit. Kolem druhé noční za mnou Lenka přišla, byla opilá a byla v rozverné náladě. Snažil jsem se na sobě nedat nic znát, chvíli tam tak seděla proti mně a dívala se na mě. Byl jsem stručný a občas jsem se jí podíval do očí, ale moc dlouho jsem to nevydržel, když jsem si uvědomil, že se ještě před chvílí líbala ještě s nikým jiným. Zeptala se mě, jestli si nechci dát pauzu a jít jí uložit, že by ho tam chtěla strčit na dobrou noc, já jsem jí řekl, že dnes ne, že na to nemám náladu.

Chvíli bylo ticho, pak se smutně usmála, zvedla se a políbila mě na tvář s tím, že si jde lehnout. Byl jsem na ní naštvaný, tak jsem jen chladně odvětil a pak se díval, jak jde pomalu po schodišti k pokojům. Měla těsnější šaty ke kolenům, boty s malým podpatkem a trochu rozcuchaný účes. Když mi mizela za rohem a otočila se bokem, viděl jsem, že v ruce drží mobil a něco píše.

Seděl jsem tam dál a přemýšlel. Pomalu ze mě vyprchával vztek a najednou se mi zdála nějaká ta pusa nedůležitá. Byla přece opilá a to člověk občas dělá i to co nechce. Navíc jsem cítil, že má reakce našemu vztahu nepomůže a že by mu spíš prospělo se pomilovat, takovým tím romantickým způsobem při svíčkách, jako to bylo dřív, když jsme se ještě navzájem objevovali. Že jí zkusím připomenout, proč jsme se tenkrát tolik milovali.

Asi půl hodiny po jejím odchodu jsem se tedy zvedl s tím, že za ní zajdu na pokoj a když bude už bude spát, tak jí i vzbudím. Vyběhl jsem po schodech do druhého patra a měl chvíli se vydýchat, protože jsme bydleli na konci vedlejší budovy s tou hlavní propojenou. Za chvíli jsem zahnul za poslední roh a blížil ke schodišti, za kterým naše pokoje byly.

A pak to přišlo. Byl to takový knockout, že se mi trochu podlomili nohy. Už pár metrů před dveřmi Lenčiného pokoje jsem zaslechl její nezaměnitelné sténání, společně se sténáním nějakého kluka a vrzáním postele. Došel jsem těch pár kroků a svezl se vedle dveří na dlažbu, bylo tu pusto a prázdno. Za tenkými dveřmi mi nějaký parchant šoustal mou přítelkyni a rozhodně to nebylo žádné romantické milování, to bylo zběsilé mrdání. Neviděl jsem sice nic, ale za to jsem toho slyšel dost.
Lenka byla v sedmém nebi, protože bylo slyšet jak to na ní po chvílích přicházelo a hlavně to mlaskání. To hlasité mlaskání při každém přírazu znamenalo, že teče jak řeka. Kluk si nebral vůbec servítky a za hlasitého funění do ní přirážel až postel praskala. Seděl jsem a poslouchal a prožíval neskutečná muka a ponížení. Kdybych nebyl tak v šoku, asi bych se rozbrečel, celý jsem se třásl a hlava se mi motala.

V pokoji nastal odmlka, ale jen krátká, za moment už divoká šukačka pokračovala. Nejspíš si jí otočil na břicho, protože Lenčiny výkřiky zněli tlumeně, jak byla zatlačená do polštáře. Pak na chvíli mlaskot zpomalil a já zaslechl mužský hlas, jak říká: Teda Lenko, ta tvoje kunda je boží! Té je pro toho tvého blbečka škoda!

Zadržel jsem dech a čekal co přítelkyně odpoví, jenže v tu chvíli se po chodbě rozlehlo halekání nějaké partičky vracející se z hospody. Byli zatím za rohem, takže mě neviděli, tak jsem se zvedl a rychle a co nejpotišeji vklouzl do svého pokoje vedle. Pokoj byl prázdný, spolubydlící byl ten den doma. Klepali se mi nohy i ruce a když jsem padl na svou postel jak v mdlobách jsem slyšel i přes zeď tlumené vzdychání a hlavně přirážení pelesti postele do slabé zdi. Z chodby jsem pak slyšel partičku, jak se tlumeně smějí, jak si něco opile šeptají a poslouchají mou drobnou, roztomilou a milovanou Lenku, jak tam tu její malou nevěrnou kundičku protahuje nějakej zdivočelej kretén.

Ležel jsem a najednou jsem si uvědomil, že mi stojí, jak asi nikdy, rozepnul jsem si poklopec, rychle ho vytáhl a stačilo jen párkrát za něj zatáhnout a už to ze mě lítalo jak z fontány. Takhle hodně jsem nikdy nestříkal, bylo to tak silné, až mě z toho rozbolel a zatočila se mi hlava. Chvíli jsem tak ležel a nemohl se vzpamatovat z toho vedle, co mi pořád rytmicky klepalo na zeď a pak z toho, co mi to udělalo. Protože prakticky jen několik sekund poté jsem byl opět tvrdý.

Z části vzrušením, z části ponížením jsem si ho vzal opět do ruky a začal si ho honit. Partička z chodby odešla a byli jsme tam jen mi tři. Tři zpocená těla v agonii oddělená slabou zdí, oni dva spolu o sebe tepajíc v živočišné slasti a já, pokořený a zničený s tričkem a kalhotami notně pocákaným vlastním semenem. Pak jsem přes zeď slyšel chlapský výkřik a bylo ticho. Netrvalo dlouho a bylo toho semene na mě zase o trochu víc.

Zvedl jsem se a převlékl, potichu vyšel z pokoje a zamířil k vrátnici. U Lenky bylo ticho, byla třetí hodina a já jsem měl ještě tři hodiny do předání směny. Pak jsem se vrátil na pokoj a snažil se usnout, ale nešlo to. Kolem osmé hodiny se začli za zdí ozývat nějaké zvuky, pak jsem slyšel otevření dveří a hlasy ve dveřích. Zvedl jsem se a poslouchal za těmi mými. Slyšel jsem Lenku, jak říká, že večer mám volno, že to tady nepůjde, ale že může zajít k němu. Pak jsem slyšel lehké mlaskání, jak se spolu líbali. Byli ode mne sice přes dveře, ale ne dál než metr a půl.

Lehl jsem si, zavřel oči a propad se do bezesné černé díry. Probudil mě telefon, Lenka psala, jestli ještě spím. Neodpovídal jsem a asi za hodinu zaklepala na dveře a celá usměvavá vtrhla dovnitř, byla jako sluníčko, čerstvě namalovaná a upravená. Byl jsem unavený a tak jsem ani nemusel předstírat rozmrzelost. Řekl jsem si, že budu dělat jako že nic a počkám, s čím přijde ona.

Na večer jsem měl zamluvený stůl ve steakové restauraci, kam si chtěla se mnou vždycky zajít, tak jsem jí to připomněl. Ona se zarazila a veselí bylo to tam. Po chvilce mi řekla, že má lístky do kina, že jdou se spolužačkou, protože má narozeniny a pak ještě na jednu akci potom. Že se moc omlouvá, že si to neuvědomila, ale že nemůže jít. Díval jsem se na ní a ona sklopila oči, pak přišla ke mně, políbila mě do vlasů a řekla, že se omlouvá, že jí to mrzí a že si o tom promluvíme, že musí teď jít na přednášku. Pak zmizela ve dveřích.

Bušilo mi srdce tak, že jsem se musel několikrát zhluboka nadechnout, abych se uklidnil. Má láska mi právě řekla, že si raději půjde zapíchat s nějakým idiotem, než aby šla se mnou na romantickou večeři. Chtěl jsem od toho utéct, ale byl jsem tím nasáklý a tak nebylo kam. Celý den jsem zůstal zavřený na pokoji a ignoroval další omluvné zprávy, které Lenka posílala. Nereagoval jsem ani na její klepání, dělal jsem, že tam nejsem.

Večer jsem pak slyšel, jak zamyká dveře a odchází v podpatcích pryč. Řekl jsem si, že bych se měl ujistit, že se mi to prostě jen nezdálo, jestli to nebyla jen noční můra. Byl jsem žárlivý a hodně nasraný, tak jsem zavolal tomu kamarádovi, co mi o její nevěře řekl a i když toho kluka neznal, rozjeli jsme spolu pátračku po známých. Za hodinu jsem měl jeho jméno.

Zaběhl jsem dolů za kolegou na vrátnici a pak jsem měl i číslo pokoje. Za moment jsem stál před jeho dveřmi, třásl se vzteky a nebylo pochyb, že za nimi se už ne neznámý kluk snažil vyšukat mé přítelkyni mozek z hlavy. Nestál jsem tam dlouho, už jsem na to byl unavený. Najednou nějak hodně moc unavený. Pomalu jsem se vydal po chodbě pryč a vzdychání mé přítelkyně se vzdalovalo, až zaniklo úplně.Další dny to mám trochu v mlze, jako by na to hlava chtěla zapomenout. Vím, že jsem Lenku několik dní ignoroval, vím že jsem se jí snažil vyhýbat, dokud to šlo. Vím, že ona nakonec věděla, že to vím, protože mi to přišla nabonzovat naše společná kamarádka a nadávala mi, že s tím nic nedělám. Asi se to za pár dní rozkřiklo, protože drbání jelo na kolejích ve velkém. Jenže já už jsem neměl sílu na to o ní bojovat a spíš se tím nechal vláčet. Ještě párkrát jsem se s Lenkou sešel, ale nebylo to úplně příjemné i když jsme dělali, jako že se nic nestalo.

Pamatuji si náš poslední sex. Bylo to vsedě na posteli a už v tom nebylo moc citu. Prostě jsem si jí vzal a použil tvrdě jako nějakou hračku ke svému ukojení a poprvé mi bylo jedno, jak to cítí ona. Ten večer u mě naposledy přespala, na vedlejší posteli, protože spolubydlící tu opět nebyl. V noci mě vzbudil její pláč, tak jsem se zvedl, lehl si k ní a silně jí objal. Brečela ještě pár minut, než tvrdě usnula.

Ráno jsem vstal a šel udělat snídani v kolejní kuchyňce, po deseti minutách za mnou přišla. V slzách mi řekla, že se se mnou rozchází. Pak mě objala a chvíli jsme si brečeli v náručí, protože už nebylo moc co skrývat. Pak vešla do kuchyňky nějaká studentka, Lenka se otočila a vyběhla ven. To bylo naposledy co jsem jí viděl.

Ještě ten den se odstěhovala z koleje, ukončila studium a přestěhovala se do Jihlavy, kde jí měl tatínek na očích. Jediného, koho jsem potkával na chodbách byl ten machýrek, který jí tenkrát šukal. Byl o trochu mladší než já a i když možná byl tam dole lépe obdařený než já, rozhodně nebyl taková vazba jako já. Věděl, že to vím, tak měl, myslím, strach pokaždé, když mě zahlédl.

Po rozchodu jsem se složil, pár dní marodil tak, jak nikdy v životě, ale pak jsem se z toho vyklubal jako motýl. Začal jsem to brát trochu s rezervou a více si užíval. Měl jsem tu přece pořád kolej plnou nadržených a mladých holek, které za pár panáků a hezkých slov stahují kalhotky ke kotníkům.

Bohužel jsem ale tušil, že už to nebude vždy stejné, jako předtím.

fox9000
Příspěvky: 59
Registrován: čtv 22. pro 2016 20:43:30
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: PP Na koleji

Příspěvek od fox9000 » pon 16. bře 2020 21:48:00

Super..bude pokračování ?

Uživatelský avatar
Calveros
Příspěvky: 14
Registrován: úte 11. dub 2017 20:24:20
Role muže: nelze jednoduše zařadit
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: PP Na koleji

Příspěvek od Calveros » pon 16. bře 2020 21:58:00

Tak život toho napsal víc, to jo, jen to občas není jednoduché dát do kupy. Člověk se musí vrátit do toho momentu, prožít si to znovu a doslova ho rozpitvat - ne že bych to už tisíckrát neudělal, ale snažím se to psát jak jsem to tenkrát cítil a z mého tehdejšího pohledu, který je teď trochu jiný, protože jsem starší. Takže jo, jen to asi potrvá.

Mispulin
Příspěvky: 477
Registrován: čtv 20. dub 2017 16:48:45
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: PP Na koleji

Příspěvek od Mispulin » pon 16. bře 2020 22:26:04

Umím si představit, jak s tebou šili všichni černi. Jo, někdo by tam na ten pokoj vlítnul a rozbil by mu hubu, ale to by ten vztah mezi vámi stejně nezachránilo. Větší ťafku na rozloučenou bys jí dal, kdybys to napsal jejímu fotrovi, že od chvíle, co tebe a ji donutil bydlet každý extra, tak že ona si na pokoj bere jiný borce na šukání, že tě to její hekání a vrzání postele tě ruší ve spaní. Ten by tam asi hned jel a propslekl by dcerunce hubu a jak s keserem by ji hnal hned domů.Nelituj, nebylo o co stá t.

Pixar
Příspěvky: 285
Registrován: úte 28. úno 2017 8:35:02
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: nelze jednoduše zařadit
Pár slov o nás: Užíváme si to ;-)

Re: PP Na koleji

Příspěvek od Pixar » úte 17. bře 2020 9:38:04

Proč mi to jen připomíná Strahov? :-)

Mispulin
Příspěvky: 477
Registrován: čtv 20. dub 2017 16:48:45
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: PP Na koleji

Příspěvek od Mispulin » úte 17. bře 2020 9:48:57

Jo, tam šukal kámen cihlu, často černej kámen...

Uživatelský avatar
Calveros
Příspěvky: 14
Registrován: úte 11. dub 2017 20:24:20
Role muže: nelze jednoduše zařadit
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: PP Na koleji

Příspěvek od Calveros » úte 17. bře 2020 23:44:33

Tak ty koleje byly veskrze stejný a na jedno brdo :-) Chlast, sex a rock,n,roll :-)

Skarbax
Příspěvky: 158
Registrován: ned 21. srp 2016 20:37:11
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: PP Na koleji

Příspěvek od Skarbax » sob 28. bře 2020 18:24:41

Jo, Strahov, tam to jelo. Společné sprchy na každém konci. Nákupy u malého a velkého černocha. To byly časy 😄🙏

Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Emery88, Semrush BOT a 29 hostů