FAKE fotky

O kandaulismu, o webu, slovníček pojmů, atd.
Pravidla fóra
Zde není dovoleno zakládat nová témata a diskutovat. Toto forum slouží pouze jako zdroj informací.
Uživatelský avatar
master
Administrátor
Příspěvky: 399
Registrován: stř 09. črc 2014 15:13:12

Re: FAKE fotky

Příspěvek od master »

Přátelé, také mě to vytáčí a vadí mi to.
Bohužel jako adminovi mi píše spousta lidí, že jim to nevadí, nebo když jsem někoho vyrazil, že jsem je tím nasral, protože si s ním dlouho psali a teď je pryč. Ruku na srdce, i blbec má právo žít a teoretiků je tady naprostá většina. Zakázat jim jejich snění není řešení. Budou se pokoušet snít dál.

Další věc je, že když někomu smažu profil, zůstanou tady po něm desítky citací a reakcí na jeho fotky. Je to potom spousta práce to všechno procházet a mazat. Vůbec se mi do toho nechce, abych se přiznal.
Proto se mi líbí ta myšlenka, že by takový podvodník byl označen - pod profilem by měl třeba nápis FAKE-PROFIL a všichni by věděli, s kým mají tu čest, že je to lhář a podvodník a to co prezentuje jsou jen jeho fantazie. Mohl by pokračovat ve snění a honiči by si dál mohli představovat že ta kráska na fotkách je jeho nevěrná přítelkyně. On by si nemusel zakládat nové a nové fake profily.

Pokud si někdo postahuje fotky z netu, stejně se na to vždycky přijde.
Proto nechápu, co k tomu ty lidi vede.


Je pravda, že kdyby za lhaní přišli mžikem o celý profil (té práce co to některým muselo dát), třeba by se naučili nelhat.
Sám váhám, proto doufám, že mi poradíte, aby řešení bylo v duchu zájmu většiny :-)
Administrátor webu kandaulismus.cz
boardx
Příspěvky: 269
Registrován: úte 23. pro 2014 16:07:10
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: nelze jednoduše zařadit
Pár slov o nás: switch - dominant a submisiv v jednom

Re: FAKE fotky

Příspěvek od boardx »

LuckyF píše: pon 24. úno 2020 11:52:34
boardx píše: pon 24. úno 2020 11:40:18 Napadlo mě - nemazat, ale založit vlákno Fake fotek pro ty, kteří do těch fotek promítají své představy. ...
A kdyz to bude troll, tak stejne nejake vlakno nepomuze( nicmene uz takove tema tady je), stahne fotky od jinych a bude je dale nabizet jako svoji "partnerku"
Ale at admin udela cokoliv, doufam ze to zustane nadale jako "web na urovni" a nepujde to do "kytek" ;-)
Proti trollům funguje jen ignorace. Nekompromisní bych byl vůči těm, kteří vydávají za své fotky, které jsou získané od nějakého "ukazovače" a bez jeho svolení je dává dál. Fotky z netu bych tak přísně nehodnotil a je pravda, že takové vlákno zde je.
Redtiel
Příspěvky: 488
Registrován: čtv 10. led 2019 12:34:59
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: je BULL
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: FAKE fotky

Příspěvek od Redtiel »

Jak píšeš, dát jim nálepku fake a neřešit. Lidi rádi sní, já jsem jeden z nich a ačkoli říkám vše na rovinu, můžu být tebou považován za nudnyho snílka. Možná asi i špatného člověka tady na fóru, každopádně nikoho neoblbuju. Pokud je s tím taková práce a stejně vyjde vniveč, protože přijde zas ... Proc to? Za mě to udělej jak píšeš, dát mu nálepku a ať se s ním baví ten kdo chce snít. :-) když si i tak najde zájemce, proc ne. Lidem stačí ke hraní málo. :-)
Edit: pochopitelně jak píše board, ty co "kradou" fotky zdejším zabanovat. Jinak pokročit rameny a ignorovat. :-)
Uživatelský avatar
master
Administrátor
Příspěvky: 399
Registrován: stř 09. črc 2014 15:13:12

Re: FAKE fotky

Příspěvek od master »

Jde o to, že se našel blbec, který si založil dokonce dva nicky a ukazuje na nich "svoji" přítelkyni. Fotky jsou stažené z netu, ale on k tomu dokonce napsal takovou omáčku, jako by popisoval reálný vztah. Kdyby napsal, že fotky jsou ilustrační, nikdo s tím nebude mít problém. Ale tohle je vyložené lhaní a v komunitě lidí která si zakládá na autenticitě je tenhle podvod na BAN. Bohužel je jistota, že se vrátí, s jinou IP a jinou sadou fotek. Navíc už v minulosti jsem tohle řešil a dostal jsem vynadáno, že si nad tím příběhem někdo dobře honil a nevadilo mu, že jsou ty fotky fake.

Proto bych rád našel univerzální řešení a tím se mi jeví, takové profily nemazat, ale označit.
Administrátor webu kandaulismus.cz
Uživatelský avatar
MlsnáKoza
Příspěvky: 665
Registrován: pon 24. zář 2018 14:38:44
Role ženy: je HOTWIFE
Pár slov o nás: neuvedeno
Můj BLOG: viewtopic.php?t=1863

Re: FAKE fotky

Příspěvek od MlsnáKoza »

Souhlasím s posledním nápadem. Přidat takovému profilu nálepku FAKE a karavana pojede dál. Protože jak už bylo psáno výše, smazání nic neřeší, jen tobě jako adminovi přidělá práci- uklidit "svinčík" po dotyčném a snílkům to kazí zábavu. A my ostatní, co dáváme přednost jiné zábavě, se nebudeme muset rozčilovat, protože bude jasné, s kým máme tu čest :D
Uživatelský avatar
MlsnáKoza
Příspěvky: 665
Registrován: pon 24. zář 2018 14:38:44
Role ženy: je HOTWIFE
Pár slov o nás: neuvedeno
Můj BLOG: viewtopic.php?t=1863

Re: FAKE fotky

Příspěvek od MlsnáKoza »

master píše: pon 24. úno 2020 12:28:19 Jde o to, že se našel blbec, který si založil dokonce dva nicky a ukazuje na nich "svoji" přítelkyni. Fotky jsou stažené z netu, ale on k tomu dokonce napsal takovou omáčku, jako by popisoval reálný vztah. Kdyby napsal, že fotky jsou ilustrační, nikdo s tím nebude mít problém. Ale tohle je vyložené lhaní a v komunitě lidí která si zakládá na autenticitě je tenhle podvod na BAN. Bohužel je jistota, že se vrátí, s jinou IP a jinou sadou fotek. Navíc už v minulosti jsem tohle řešil a dostal jsem vynadáno, že si nad tím příběhem někdo dobře honil a nevadilo mu, že jsou ty fotky fake.

Proto bych rád našel univerzální řešení a tím se mi jeví, takové profily nemazat, ale označit.
Myslíš poslední blogy?
Uživatelský avatar
master
Administrátor
Příspěvky: 399
Registrován: stř 09. črc 2014 15:13:12

Re: FAKE fotky

Příspěvek od master »

Ano, navíc pokud zůstanou někde citace fotek takového honiče, každý si může kliknout na profil toho kdo je vložil a tam uvidí, že je to FAKE profil. Vyřešil by se tím tedy dvě mouchy jednou ranou.
Zřídil bych téma, kde by fungovala foto policie (příležitost pro místní detektivy :lol: ) a nemusela by se běžná vlákna plevelit hádkami o tom, jestli je daná fotka fake nebo není. V případě prokázání, že je fotka stažena z netu, by se profil jednoduše označil a bylo by vyřešeno.
Administrátor webu kandaulismus.cz
Uživatelský avatar
master
Administrátor
Příspěvky: 399
Registrován: stř 09. črc 2014 15:13:12

Re: FAKE fotky

Příspěvek od master »

Jde o tyto dva :
memberlist.php?mode=viewprofile&u=4976
memberlist.php?mode=viewprofile&u=12975

Asterix9495 a FrodoBagg

část už jsem naházel do popelnice
viewtopic.php?f=30&t=424&start=1430#p74681

Upřímně, už když jsem ty fotky poprvé viděl, bylo mi to jasné. Ty interiéry prostě nejsou zdejší. Ale mladík uvádí, že pobývali v USA. Dnes nic, čemu by se nedalo věřit. Potom by měl být schopný doložit nějaké foto třeba z ČR :-)
Administrátor webu kandaulismus.cz
Uživatelský avatar
MlsnáKoza
Příspěvky: 665
Registrován: pon 24. zář 2018 14:38:44
Role ženy: je HOTWIFE
Pár slov o nás: neuvedeno
Můj BLOG: viewtopic.php?t=1863

Re: FAKE fotky

Příspěvek od MlsnáKoza »

:D já to věděla!!! :D Včera jsem říkala manželovi, že je vážně zvláštní, že se v jednu chvíli sejde několik nových a pohádkově úžasných blogů :D Nálepku a pusť je z hlavy. Možná jen čas od času je sesypat do speciálního "chlívečka" ;-)
Uživatelský avatar
master
Administrátor
Příspěvky: 399
Registrován: stř 09. črc 2014 15:13:12

Re: FAKE fotky

Příspěvek od master »

S tou nálepkou FAKE PROFIL se přímo nabízí zavést nálepku OVĚŘENÝ PROFIL. Pro zájemce, kteří by měli zájem poukázat na to, že jsou reální. Musím promyslet, jak to udělat, abych zachoval vaše soukromí. Nechci se stát správcem citlivých osobních dat a to v případě, že byste mi zasílali třeba civilní fotky by byla velká zodpovědnost.
Administrátor webu kandaulismus.cz
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 104 hostů