FAKE fotky

O kandaulismu, o webu, slovníček pojmů, atd.
Pravidla fóra
Zde není dovoleno zakládat nová témata a diskutovat. Toto forum slouží pouze jako zdroj informací.
Uživatelský avatar
master
Administrátor
Příspěvky: 399
Registrován: stř 09. črc 2014 15:13:12

Re: FAKE fotky

Příspěvek od master »

MlsnáKoza píše: pon 24. úno 2020 12:37:46 :D já to věděla!!! :D Včera jsem říkala manželovi, že je vážně zvláštní, že se v jednu chvíli sejde několik nových a pohádkově úžasných blogů :D Nálepku a pusť je z hlavy. Možná jen čas od času je sesypat do speciálního "chlívečka" ;-)
No pokud si založí blog, samozřejmě bych k němu také doplnil titulek
FAKE (asterix9495) moje reálné zážitky :lol:
Administrátor webu kandaulismus.cz
Uživatelský avatar
MlsnáKoza
Příspěvky: 665
Registrován: pon 24. zář 2018 14:38:44
Role ženy: je HOTWIFE
Pár slov o nás: neuvedeno
Můj BLOG: viewtopic.php?t=1863

Re: FAKE fotky

Příspěvek od MlsnáKoza »

Dobrý nápad! Možná by mohla stačit i jiná část těla s vlastnoručně napsaným datem a nickem ;-)
Uživatelský avatar
master
Administrátor
Příspěvky: 399
Registrován: stř 09. črc 2014 15:13:12

Re: FAKE fotky

Příspěvek od master »

Ano, nad tím právě přemýšlím. Že by stačilo vyfotit ženu, která vypadá +- podobně jako ta na fotkách, třeba před obrazovkou s aktuálním vydáním nějakého internetového magazínu.
Konec konců, proč by takové vlákno nemohlo být veřejné, s tím, že by si všichni měli možnost ověřit, že dotyčný je reálná osoba. Vložil by ověřovací fotku a já bych mu na základě toho nastavil štítek, aby každý věděl, že je to ověřený nick.

Asi by se to týkalo pouze párů, kde o tom oba vědí a manželka by spolupracovala.

Napsat si na nějakou část těla svůj nick zde na webu by mohlo být ještě průkaznější. Ale šikovný grafik si takovou fotku zvládne vyrobit. Já na seznamky moc nechodím, tak nevím, jak se tam taková autorizace dělá. Jestli máte někdo nějaký dobrý nápad, sem s ním.
Administrátor webu kandaulismus.cz
Uživatelský avatar
master
Administrátor
Příspěvky: 399
Registrován: stř 09. črc 2014 15:13:12

Re: FAKE fotky

Příspěvek od master »

memberlist.php?mode=viewprofile&u=4976
Uživatel obdržel novou hodnost.

Samozřejmě, pokud dotyčný prokáže, že fotky na net nahrál někdo jiný a ta dívka je jeho, okamžitě nálepku odstraním.
Budeme objektivní a připustíme, že i to se může stát. Spousta kandaulistů nahrává své fotky všude možně, proto není vždy zcela jisté, že pokud je nějaká fotka někde na webu, musel ji ukrást vlastník profilu.

Vím minimálně o jednom uživateli zde na fóru, který si libuje v nahrávání fotek své partnerky na všechny známé i neznámé weby. Bylo by složité usvědčit jej, že ta dívka není jeho. Na rozdíl od fotek Asterixe jsou ty jeho foceny v interiérech s evropskými zásuvkami a na některých videích ta dívka mluví - dokonce česky :-)
Administrátor webu kandaulismus.cz
Uživatelský avatar
MlsnáKoza
Příspěvky: 665
Registrován: pon 24. zář 2018 14:38:44
Role ženy: je HOTWIFE
Pár slov o nás: neuvedeno
Můj BLOG: viewtopic.php?t=1863

Re: FAKE fotky

Příspěvek od MlsnáKoza »

master píše: pon 24. úno 2020 12:53:19 memberlist.php?mode=viewprofile&u=4976
Uživatel obdržel novou hodnost.
Pane Vachmajstr, vy jste hlava! :lol:
LuckyF
Příspěvky: 81
Registrován: pon 19. čer 2017 18:27:17
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: nelze jednoduše zařadit
Pár slov o nás: Jsme pár....já lehce sub a ona....podle chuti..

Re: FAKE fotky

Příspěvek od LuckyF »

master píše: pon 24. úno 2020 12:53:19 memberlist.php?mode=viewprofile&u=4976
Uživatel obdržel novou hodnost.

Samozřejmě, pokud dotyčný prokáže, že fotky na net nahrál někdo jiný a ta dívka je jeho, okamžitě nálepku odstraním.
Budeme objektivní a připustíme, že i to se může stát. Spousta kandaulistů nahrává své fotky všude možně, proto není vždy zcela jisté, že pokud je nějaká fotka někde na webu, musel ji ukrást vlastník profilu.

Vím minimálně o jednom uživateli zde na fóru, který si libuje v nahrávání fotek své partnerky na všechny známé i neznámé weby. Bylo by složité usvědčit jej, že ta dívka není jeho. Na rozdíl od fotek Asterixe jsou ty jeho foceny v interiérech s evropskými zásuvkami a na některých videích ta dívka mluví - dokonce česky :-)
Prumerny clovek tohle ve photoshopu zvladne za minutu... :-D
Takze nez prijde potvrzovaci email, je fotka upravena.
Užívám si to, když vím, že si žena užívá.
Redtiel
Příspěvky: 488
Registrován: čtv 10. led 2019 12:34:59
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: je BULL
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: FAKE fotky

Příspěvek od Redtiel »

No jo, pěkný. :-) já chci do profilu napsáno "snílek" :-) no každopádně sem zvědav co se z toho stane. Horký hlavy bych poprosil ať to tak nehroti. Admin řekl, tak to bude, bude sice chvilku trvat než si to sedne, bude kolem toho trochu bitka .... A především bych poprosil ať se teď nehlásí každá druhá fotka že je to fake. :-) to už tu jednou bylo a je to unavne ...
Uživatelský avatar
master
Administrátor
Příspěvky: 399
Registrován: stř 09. črc 2014 15:13:12

Re: FAKE fotky

Příspěvek od master »

Ještě to mírně doladím, aby byl uživatel ve speciální skupině - půjde si snadno nechat zobrazit všechny "fejkaře". A do profilu jim přidám odkaz na informace, proč je označený jako FAKE profil. Pro ty, kteří jsou noví, nebo nečetli tohle vlákno a nemuseli by chápat, co to znamená.

LuckyF : je mi jasné, že snílci často ovládají i fotomontáže a proto nebude jednoduché to dohadování se s nimi. Proto bych to rád řešil v extra vlákně, vyhrazeném jenom na tohle, abychom neotravovali lidi ve fotkách, blozích, apod. Takové příspěvky budu nekompromisně mazat. Stejně tak platí, že nepodložené osočování, že si někdo vymýšlí je důvodem pro dočasný BAN.
Administrátor webu kandaulismus.cz
Uživatelský avatar
master
Administrátor
Příspěvky: 399
Registrován: stř 09. črc 2014 15:13:12

Re: FAKE fotky

Příspěvek od master »

Terdsa : od toho tam máš políčko Pár slov o nás :-) taky máš možnost nastavit si podpis pod každým příspěvkem.

Teď mě něco napadlo.....
Zařadíme uživatele do skupiny FAKE a nastavíme mu podpis, kde bude pod každým jeho příspěvkem srozumitelně popsáno, že uživatel vkládá smyšlený děj a stažené fotky. Mnohem přehlednější i pro uživatele, kteří nejsou zběhlí. Skupině FAKE zakážu měnit nastavení v profilu a je to.
Administrátor webu kandaulismus.cz
Uživatelský avatar
MlsnáKoza
Příspěvky: 665
Registrován: pon 24. zář 2018 14:38:44
Role ženy: je HOTWIFE
Pár slov o nás: neuvedeno
Můj BLOG: viewtopic.php?t=1863

Re: FAKE fotky

Příspěvek od MlsnáKoza »

To zní rozumně.
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 108 hostů