Jitčina návštěva

Pravdivé i smyšlené příběhy na téma kandaulismus
Pravidla fóra
PP v názvu povídky označuje PRAVDIVÝ PŘÍBĚH. Prosím označujte pravdivé povídky PP Název povídky.
kohout50
Příspěvky: 2600
Registrován: úte 06. zář 2016 9:44:12
Role ženy: nelze jednoduše zařadit
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: Jsme pár,on kanda,ona nechce ani slyšet
Bydliště: Náchod

Re: Jitčina návštěva

Příspěvek od kohout50 »

Moc pěkně napsáno,hezky to graduje.Pokračuj
Mikand
Příspěvky: 47
Registrován: čtv 12. pro 2019 17:25:57
Role ženy: RÁDA SE UKAZUJE
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Jitčina návštěva

Příspěvek od Mikand »

Bylo mi do breku, ale stál mi. Nechápal jsem to. Chtěl jsem utéct a už s ní nikdy nepromluvit, ale byla to moje láska a já chtěl vědět, co se tam děje. Vylezl jsem na stůl pod okýnkem, klečel vedle brusky a díval se zaprášeným oknem do šatny. Přes ramena všech těch chlapů toho moc vidět nebylo, ale bylo jasné, že svoji polohu nezměnila: stále seděla na stole proti šéfovi a ten jí líbal nohy. Ona se smála, pohazovala svojí hřívou a držela si prsa. Pak se Dufkova hlava ztratila mezi jejími stehny a jen pohyb jeho holé hlavy prozrazoval, co dělá. Ostatně i Jitčino chování se změnilo, přestala se tak smát, ze sedu přešla do lehu na záda a své nohy, stále rozkročené, opřela Dufkovi o ramena. Dva chlapi na protější straně stolu neváhali, popadli Jitku za zápěstí a dali jí ruce daleko za hlavu. Kozy se jí natáhly a získaly na citlivosti. Toho okamžitě využili další dva a zmocnili se každý jedné. Ťukal jsem na sklo, ale vůbec nikdo se se mnou nezabýval. Všichni se dívali, jak Dufek líže mojí holce kundu, jak její velké kozy muchlají a vysávají další dva, a jak se to té slečně líbí. Chápu, byla dost přiopilá, ale ne snad do bezvědomí? Jasně musela vědět, co dělá. A podle toho, jak se na stole prohýbala, to i jasně cítila. Náhle mi výhled zastínila obrovská ramena Jirky Matouška, po mně nejmladšího chlapa z dílny, byl jediný, jemuž jsem tam tykal. Hrál na postu brankáře v místním vesnickém klubu a jeho ochota k robinsonádě, i když míč mířil skoro k rohovému praporku, byla pověstná i v jeho třiatřiceti letech. Neviděl jsem už vůbec nic a to bylo strašný. Seskočil jsem z ponku, tloukl do dveří, pak mě napadlo, že se Jirka pohnul a na ponk jsem zase vyskočil. Nepohnul. Lítal jsem nahoru a dolů jak jojo, neviděl a nevěděl absolutně nic a trhalo mi to nervy. Vyběhl jsem z dílny ven a těsně podél plotu běžel k venkovnímu oknu šatny. Kopřivami jsem proběhl jako nic, montérky mě ochránily. Jenže při své malé výšce jsem v šatně viděl akorát strop. Vyskakoval jsem, ale nic. Nakonec jsem do těch kopřiv spadl v tričku s krátkým rukávem a i půlkou tváře. Běžel jsem zpět, nadával a zuřil. Samozřejmě, že se nic nezměnilo. Po tváři se mi začaly valit slzy bezmoci. Popálený, udýchaný, ponížený, o dívku okradený a ze šatny vyhnaný jsem měl všeho dost. Sedl jsem si na bobek za dveře šatny, objal kolena a slzy už ani neutíral. V tu chvíli se dveře šatny odemkly, otevřely a vyšli 3 – 4 muži. S větami jako:“ Tohle bude průser…“ Mně to za to nestojí…“ „Až se na tohle přijde…“ obcházeli moje tělo. Ten poslední o mě zakopl, zanadával, pak to pochopil, začal se smát a křikl do šatny:“ Hej, pošta vám přivezla balíček…balíček neštěstí! „ … a strašně se tomu smál. Dva z chlapů zevnitř, kteří byli připraveni po odchozích zase zamknout, se zasmáli, postavili mě a jeden řekl: „Holka, máš tady toho svého, je nějakej zřízenej, mám ho vzít dovnitř?“ Teď teprve jsem ji uviděl. Byla na čtyřech, pořád na stole, zadeček vystrčený na Dufka a ten se svojí kořisti stále nenabažil. Mlaskal, že to bylo slyšet i přes rádio a ruch šatny. Byla opřená o lokty a bradavky se jí akorát šoupaly o umakartový povrch stolu. Před ní stál jeden s pérem venku, dlouhé koule visely přes gumu červených trenýrek a ona se mu dívala na ten zvětšující se žalud. Řekla jen: „ Klidně, ale ať je hodnej.“ Slíbil jsem všechno a setřel slzy zaprášenou rukou. Všichni se mi smáli, i ona. „Hele, ať se svlíkne donaha a vyleze na skříňky,“ napadlo Matouška, zřejmě si vzpomněl na svojí vojnu. Moc se mi do toho nechtělo, myslel jsem, že budu někde v koutě potichu a aspoň budu vědět, co se děje a ne, že budu středem jejich zábavy. „Tak dělej, mladej, ať to nemusíme opakovat!“ Jelikož jsem pořád váhal, stáhli mi montérky i se slipama, triko přes hlavu a smáli se mojí nahotě. „Šup nahoru, zobáku!“, křikl Jirka. Přistrčili mi židli a já se s holou prdelí potupně vyškrábal na skříňky, kde ležela centimetrová vrstva prachu. Sedět tam nešlo, strop byl příliš nízko, takže jsem ležel na boku. Ze své pozice jsem viděl Jitčin zadek, v něm zaryté Dufkovy prsty, jak jej roztahoval a pak už jen jeho hlavu. Možná se mi to zdálo, ale Jitka se rytmicky pohupovala vpřed a vzad, snad narážela na jeho jazyk. Napadlo mě, že na ten žalud kouká moc zblízka, musí ho mít až u obličeje. Jenže jsem si všiml, že pravou rukou pohybuje před svojí pusou. Došlo mi, že ho kouří! Mně víceméně kouření odmítala, spíš se nechávala lízat. Teď měla plnou pusu cizího péra, rozkrokem se rozmazávala po tváři starého důchodce a já byl nahý na skříni.
Dufek odpadl. Nezmohl se na víc, než dělal a i toho měl dost. Chlapi ji otočili na záda, sahali jí na kozy, mezi nohy, drželi za krk, vlasy… Ležel jsem přímo proti její kundě, ta tekla až ke kolenům. Další chlap se k ní sklonil, dlaní jí přes ni přejel, a začal lízat taky. Jitka, s hlavou zvrácenou dozadu, kouřila dalšího. Její prsa měl na starosti zas někdo jiný, jediný já jsem byl mimo hru. Sáhl jsem si na něj a sám sobě si to ospravedlňoval tak, že si jej jen rukou schovávám. Penis mi v dlani narostl a já nenápadně honil. Co mi zbývalo jiného? Ten, co lízal, najednou povstal, z rozvázaných montérek mu vystřelil čůrák a bez nějakého varování ho do Jitky zabořil. Byla tak mokrá, že tam vklouzl, jak kdyby už hodinu šukala. Začala vzdychat nahlas, sténala a to ho vybudilo k rychlosti, o které si doma jeho stará mohla nechat jen zdát. Chytil její nohy pod koleny, zvedl si je na ramena a jel jak hydraulická mašina. Jitka řvala, já honil a poprvé jsem si přiznal, že se mi to všechno asi líbí.
kohout50
Příspěvky: 2600
Registrován: úte 06. zář 2016 9:44:12
Role ženy: nelze jednoduše zařadit
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: Jsme pár,on kanda,ona nechce ani slyšet
Bydliště: Náchod

Re: Jitčina návštěva

Příspěvek od kohout50 »

Opět skvěle napsáno,krásně se to četlo a moc hezky to začíná nabírat spát.Má to grády,pokračuj
++cuckoldkarel++
Příspěvky: 97
Registrován: sob 31. pro 2016 9:35:42
Role ženy: nelze jednoduše zařadit
Role muže: nelze jednoduše zařadit
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Jitčina návštěva

Příspěvek od ++cuckoldkarel++ »

Super povidka kamo.Pokracuj prosim.Doufam ze ho chlapy s jitkou jeste poradne ponizi.Bomba
Mikand
Příspěvky: 47
Registrován: čtv 12. pro 2019 17:25:57
Role ženy: RÁDA SE UKAZUJE
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Jitčina návštěva

Příspěvek od Mikand »

Za chvíli se vzepnula, uhýbala boky do strany, jak jí orgasmus projížděl tělem, bránila se, ale držel ji pevně. Narážel ji na sebe ještě víc a po pár vteřinách se udělala znovu. Už neuhýbala, roztáhla nohy jak gymnastka a nechala se mrdat. Chlápek ještě párkrát přirazil a byl taky. Myslel jsem, že ho vytáhne, ale zůstal v ní a celé dlouhé vteřiny ji plnil svým semenem. V tu samou chvíli jí do krku stříkal i muž na druhém konci. Ten první ho vyndal, otřel si ho o její černý proužek a poodešel stranou. Strašné teď bylo, že se k Jitce hrnul brankář Jirka se svojí dvoumetrovou postavou! Stáhl si před ní trenýrky ve chvíli, kdy si otírala rty od semene a jak uviděla jeho péro, vyděšeně hlesla. Koukla mu do očí a on s klidem: „Drž, kurvo!“
Nemohl jsem jinak, než ji bránit, tak jsem slabošským hlasem zavolal ze své kukaně: „Jirko, prosím, ty ne…!“
Pomalu se otočil s grimasou, že jsem se málem počůral. Když jsem uviděl jeho klacek, který byl velký, jak moje ruka a pomalu se zvedal, řekl jsem drze, ale ještě tišeji: „Prosím…“
„Hele, ty, polez dolů!“ Neodvážil jsem se neposlechnout. Seskočil jsem, špinavý, popálený od kopřiv, ještě uslzený a se stojícím klacíkem. „Stoupni si vedle mě, blbečku,“ poručil Jirka a já to udělal. I když mu stál jen napůl, byl minimálně třikrát větší, než můj a díky Jirkově výšce u mého žaludku. Chlapi se smáli, naprosto otevřeně se mi vysmívali a nejvíc se smála nahatá Jitka, s pusou od semene. „Pojď sem, ty chudáčku můj,“ řekla a natáhla ke mně ruku. Pak mi dala pusu, jazykem mi vytřela moji pusu a já cítil neznámou pachuť cizího semene. Uhnul jsem a hned dostal pohlavek od Jirky: „Hele, jaký dělá drahoty?!“ Zase smích. „Víš co, pojď mi ji připravit!“ Nechápal jsem jak. Jak mu ji můžu víc připravit, vždyť tam ležela s nohama roztaženýma, kozama venku, pusu připravenou vykouřit kohokoliv a mokrou. Nevysvětloval už nic, popadl mě za uši a vrazil hlavu do jejího klína. „Vyliž tu svojí kurvu!“ Poslech jsem ho a začal ji lízat. Chutnala jinak. Hnusně. Věděl jsem, že její šťávy lížu i s cizím semenem a zvedal se mi žaludek. Bylo to na mě vidět a kromě smíchu do mě někdo i kopnul. Jirka to nebyl, to bych vyletěl oknem. Podíval jsem se po očku, kde je, protože jsem se bál, že se přidá. Nezajímal jsem ho ale. Měl svůj ocas položený na tváři Jitky, ta ho držela oběma rukama jako ještě nedávno medvídka před spaním, tiskla k obličeji a olizovala zespodu. Jirka obešel stůl zpět, odstrčil mě a nasadil pomalu, vědom si svých rozměrů, penis na mokrou kundu mojí princezny. Tlačil se na ni pomalu, ale celou svou vahou mastodonta. Jitka kňučela, kroutila se, ale moc to chtěla. Chlapi umlkli, sledovali jeho snahu a její bolest a mě si zase nikdo nevšímal. Využil jsem toho a odšoupal se po nahém zadku do kouta. Jirka se chvíli snažil, ale marně. Jitka už křičela bolestí, ale nedostal do ní ani žalud. Mimochodem, ten, kdyby tam dostal, má vyhráno, protože měl větší průměr, než zbytek jeho penisu. A taky větší, než moje pěst. „Kurva!,“ ulevil si. „Tak mě aspoň vyhoníš, ty couro, pocem!“ Chytl ji za vlasy a stáhnul ze stolu. Klečela na kolenou, olizovala mu žalud a cpala ho do pusy. To zvládla, ale bylo vidět, že se dáví. Oči jí lezly z důlků, ale snažila se. Koukla po mně, vyplivla Jirku a zase se začala smát. „Koukněte na něj, válí se tam, jak špinavá fusekle. Pojď ke mně, zlatíčko…“ Přilezl jsem k ní po čtyřech, dal jí pusu na rameno z vděčnosti, že se jí mě zželelo. Ona mě postavila na kolena vedle sebe, ale místo útěchy jen řekla: „Teď ty, blbečku!“ A nacpala mi Jirkův žalud před pusu. Vyvalil jsem oči, ona se zbláznila, pomyslel jsem si. Chlapi už zase smíchy padali, jak mě holka převezla a Jirka mi pomohl tak, že mi praskly oba koutky. Jitka měla krásnou pusu a kvůli poznámkám na zábavách, že prý jako pračku na čůráky, jsem se i popral. I tak ho měla co dostat do pusy. A já, s pusou daleko menší, už jsem ho tam měl. Byla to strašná bolest, ale jazykem jsem mu kroužil po žaludu, jako jsem to měl rád sám. Bylo mi ze sebe na blití, ale nemohl jsem dělat absolutně nic. Jirku to přestalo bavit, vytáhl ho, já si otřel krev hřbetem ruky a sledoval, jak si sedl na židli a Jitka u něj klečí. Kouřila ho, až jsem mu záviděl. Najednou řekl: „A mám toho dost!“ A popadl Jitku v podpaží, zvedl ji bez viditelné námahy, ve vzduchu otočil zády k sobě, a jak klesala, narazil si ji na péro. Zaječela šíleně, škubala nohama, rvala se rukama, ale Jirka ji držel v podpaží, zvedal ji a spouštěl, prostě si to s ní dělal, aniž by její pohyby měly na jeho chování vliv. Kozy jí zběsile lítaly a já viděl, jak holka trpí. Trvalo to pár minut, bál jsem se pohnout, zbaběle jsem seděl u ledničky na prošlapaném linu. Asi pomalu trpět přestala, protože už v každé ruce držela jeden penis a řvala jinak, než bolestí. Dva jí drželi nohy nahoře a Jirka do ní po chvilce napumpoval tolik semene, že to z ní teklo až na zem. Aniž by jeho erekce polevila, pokračoval v mrdání ještě jednou. Semenem promazaná Jitčina kunda jen mlaskala, Jitka měla zavřené oči a už ani nehonila. Ruce jí bezvládně lítaly okolo těla, ona sténala a když Jirka projevil trochu soucitu , přestal a kouknul se na ní, jestli žije, řekla tiše: „Mrdej mě dál…“ Poslechl ji, hodil břichem na stůl a mrdal ji zezadu jako kůň. Ona se držela okrajů stolu, nohama na zemi a kundu vyšpulenou. Za chvilku jí další dávka spermatu už stříkala na zadek, na záda a jeden výstřik až do vlasů. Ani se nehnula a přijmula dalšího muže. Po Jirkovi snad nic necítila, přesto se u dalších dvou několikrát udělala. Chlapi, kteří byli hotoví, odcházeli ven ze šatny, až jsme zůstali sami. Klekl jsem si za ni a opatrně jí začal olizovat semeno ze zadku, z kundy, ze stehen a ze zad.
„Miluju tě, Patriku…“ opakovala několikrát něžně.
A já s lízáním nepřestal, přestože se jmenuji David.
KONEC
kohout50
Příspěvky: 2600
Registrován: úte 06. zář 2016 9:44:12
Role ženy: nelze jednoduše zařadit
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: Jsme pár,on kanda,ona nechce ani slyšet
Bydliště: Náchod

Re: Jitčina návštěva

Příspěvek od kohout50 »

Nádherné pokračování,škoda že jsi vše ukončil.Mohli si z ní udělat svoji osobní kurvu,která by jim musela podržet kdykoliv by si řekli.Jirka jí mohl nechat ojet od celé fotbalové jedenáctky.Po každém vyhraném zápase by je musela uspokojovat,byla by taková jejich odměna :D
Naposledy upravil(a) kohout50 dne pon 10. úno 2020 20:54:55, celkem upraveno 1 x.
Mikand
Příspěvky: 47
Registrován: čtv 12. pro 2019 17:25:57
Role ženy: RÁDA SE UKAZUJE
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Jitčina návštěva

Příspěvek od Mikand »

kohout50 píše: pon 10. úno 2020 20:48:42 Nádherné pokračování,škoda že jsi vše ukončil.Mohli si z ní udělat svoji osobní kurvu,která by jim musela podržet kdykoliv by si řekli.Jirka jí mohl nechat ojet od celé fotbalové jedenáctky.
Však je to konec příběhu tohoto dne. ;)
kohout50
Příspěvky: 2600
Registrován: úte 06. zář 2016 9:44:12
Role ženy: nelze jednoduše zařadit
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: Jsme pár,on kanda,ona nechce ani slyšet
Bydliště: Náchod

Re: Jitčina návštěva

Příspěvek od kohout50 »

Mikand píše: pon 10. úno 2020 20:51:39
kohout50 píše: pon 10. úno 2020 20:48:42 Nádherné pokračování,škoda že jsi vše ukončil.Mohli si z ní udělat svoji osobní kurvu,která by jim musela podržet kdykoliv by si řekli.Jirka jí mohl nechat ojet od celé fotbalové jedenáctky.
Však je to konec příběhu tohoto dne. ;)
Aha,tak to pak jo.Těším se na další pokrčování - počtení :P
Mikand
Příspěvky: 47
Registrován: čtv 12. pro 2019 17:25:57
Role ženy: RÁDA SE UKAZUJE
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Jitčina návštěva

Příspěvek od Mikand »

kohout50 píše: pon 10. úno 2020 20:57:49
Mikand píše: pon 10. úno 2020 20:51:39
kohout50 píše: pon 10. úno 2020 20:48:42 Nádherné pokračování,škoda že jsi vše ukončil.Mohli si z ní udělat svoji osobní kurvu,která by jim musela podržet kdykoliv by si řekli.Jirka jí mohl nechat ojet od celé fotbalové jedenáctky.
Však je to konec příběhu tohoto dne. ;)
Aha,tak to pak jo.Těším se na další pokrčování - počtení :P
A díky za pochvalu, potěší to.
Mildas
Příspěvky: 153
Registrován: pon 18. bře 2019 11:01:52
Role ženy: RÁDA SE UKAZUJE
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: Rad svoji zenu ukazuji a pujcuji, myslim ze moja to ma ráda taky ale tvrdi, ze to dela kvuli mne
Bydliště: Hustopece u brna

Re: Jitčina návštěva

Příspěvek od Mildas »

Je to krásný pěkně sem vystříknut skoro až na bradu, něco podobné zažila moje v klubu, ale bez toho velkého curaka a to Bi ona moc chtěla. Pokračuj diky
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: pepan1, wuua a 204 hostů