Jitčina návštěva

Pravdivé i smyšlené příběhy na téma kandaulismus
Pravidla fóra
PP v názvu povídky označuje PRAVDIVÝ PŘÍBĚH. Prosím označujte pravdivé povídky PP Název povídky.
Mikand
Příspěvky: 47
Registrován: čtv 12. pro 2019 17:25:57
Role ženy: RÁDA SE UKAZUJE
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: neuvedeno

Jitčina návštěva

Příspěvek od Mikand »

Bylo mi 19, na sklonku vlády jedné strany, léto 89. Učil jsem se pro jedno zemědělské družstvo a na praxi jsem dělal s chlapy na dílně. Jako nejmladší jsem jezdil pro pivo, běhal do skladu, jezdil pro svačiny, taková holka pro všechno. Před vojnou jsem tam dělal celé prázdniny. Moje čerstvě osmnáctiletá slečna si užívala svých skutečných prázdnin a spolu jsme byli jen odpoledne. Byla to krásná holka: Dlouhovlasá blondýna, na svůj věk už plně ženské tvary, prsa říkala trojky, ale dnes už vím, že musely být větší, větší kulatý zadek… Tehdy jsem snil o tom, že zhubne, no 19 let, no…
Dílna, ve které jsem dělal, byla na konci vesnice, za ní už jen kopřivy s několika rezavějícími stroji a pak už jen pole a les v dálce. Jednoho dne jsem přijel s basou piva a před vraty dílny jsem viděl shluk lidí. Nebylo to nic neobvyklého, občas přijel někdo z vedení nebo z jiné části družstva a všichni se chopili příležitosti zahodit klíče, svářecí kukly, kladiva nebo noviny a dali se s návštěvou ochotně do debaty. Tentokrát to ale byla vzácnější návštěva. Uprostřed klubka špinavých chlapů v montérkách vlály blond vlasy. Přijela za mnou Jituška! Přijela autobusem a u hospody jí ukázali cestu do dílny. Kus cesty ji svezl zootechnik svojí stodvacítkou. Ještě než jsem zastavil a vytáhl z traktoru basu piva, všiml jsem si, jak se směje na celé kolo. To byla přesně ona, stále pusu od ucha k uchu, koketní pohledy na všechny chlapy okolo. Ještě si při svém mládí nevěděla rady se svojí krásou. Sex ano, to uměla luxusně, co jsem byl tehdy schopen poznat. Milovali jsme se jak to šlo, dost často venku, protože bydlela u rodičů a já ještě u svých. Uměla se sexy oblékat, myslel jsem na to, co má asi na sobě, když jsem táhl basu k dílně. Uviděla mě, propletla se tím klubkem a objala mě. Já byl tak šťastný, všichni mi stopro museli závidět. Mohlo tam být tak 12 chlapů a jistě mezi nimi nebyl žádný gay. Když mě pustila, odstoupila a já si teprve všiml jejího oblečení. Byly to šaty z džínoviny, těsně nad prsa a nahoru už jen dvě tenká ramínka. Mezi prsy až dolů rozepínání na zip. Byly do půlky jejích opálených stehen a jsem si jistý, že jak si stoupla při objetí na špičky, že k prozrazení barvy kalhotek nechybělo moc. Podprsenku mít musela, protože se jí prsa nehoupala, jak jsem znal. Jenže bez ramínek. No sexy kočka!
Chlapi mě rychle zbavili basy s pivem a odebrali se do šatny. Že se dnes už nebude dělat, bylo téměř jisté. Kombajny byly připraveny, ale doma manželkám snadno mohli tvrdit, co na tom ještě mají práce. Já vzal zatím Jitku za ruku a vedl jí okolo dílny ukázat, co kde máme. Tedy, mezi námi, spíš jsem počítal s tím, že mi ukáže ona, kde co má, ale pssst.
Za prvním pluhem v kopřivách bylo v trávě vysekané místo, starý Majer si tam chodil sekat trávu pro králíky. Posadil jsem ji tam a bez okolků začal líbat. Ona se za zvyku ještě rozhlížela, jestli nikde nikdo není a nabídla mi tak obě ouška k ochutnání. Po šíji se jí udělala i v tom vedru malinká husí kůže a už mi líbání oplácela. Jako smyslu zbavení jsme si zamotávali jazyky, držela mě za vlasy stejně, jako když jsem ji lízal a kousla mě jemně do rtů. Já byl jednou rukou opřený o zem a druhou nahmatal zip šatů. Když se mi podařilo zdrhovadlo svézt do pasu, přestala mě líbat a zase se rozhlédla. Toho jsem využil a zabořil tvář mezi ta voňavá osmnáctiletá prsa, velká a dost pevná, na svou velikost. Shodila ramínka, zručně sáhla za záda( chlapi, který pohyb je ne ženských krásnější? ) a rozepla podprsenku. Prsa se trochu zhoupla a já je zachytil do obou dlaní. Cucal jsem bradavky jak kojenec, střídal je a přemýšlel, jak si s plnýma rukama rozepnu kalhoty a hlavně, jestli se nebude bát milování tady za dílnou. Všechno za mě vyřešil příjezd pojízdné dílny, stará vejtřaska burácela do kopce a já věděl, že bude parkovat podél dílny tak, že by na nás bylo vidět. To bych nedal, byl jsem tak žárlivý, že bych ji nenechal očumovat. Ona ještě nepochopila, co je to za zvuk, takže se oddávala vášni, jenže já už brzdil, pomalu se zvedl do sedu a hledal podprsenku. Než jsem ji našel, náklaďák míjel dílnu a byl už skoro u nás. Naštěstí byla Jitka pohotovější, než já a zapnula zip právě včas. Chlapi lezli ven, smáli se a pokřikovali, tak nám ji ukaž, představ nás…
Strašně jsem se styděl a věděl, že ona taky. Jenže mě překvapila, suverénně vstala, řekla, že je Jitka a patří ke mně. Oba chlapi natáhli svoje velký tlapy ( Já mám 174 cm) a ten druhý ji už nepustil a říká: „Tak to s námi pojď na jedno“
A aniž by se kdokoliv z těch tří ohlédl, co dělám já, nebo co na to říkám, šli do dílny….
Pokračovat?
Airman
Příspěvky: 131
Registrován: sob 23. bře 2019 16:58:45
Role muže: je BULL
Pár slov o nás: Jsem bull, hledam par
Bydliště: Brno

Re: Jitčina návštěva

Příspěvek od Airman »

jasně
idontexist
Příspěvky: 186
Registrován: sob 23. bře 2019 21:17:32
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: neuvedeno
Kontaktovat uživatele:

Re: Jitčina návštěva

Příspěvek od idontexist »

Áno pokračuj.
exkandaulista
Příspěvky: 1851
Registrován: stř 27. bře 2019 12:14:49
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Jitčina návštěva

Příspěvek od exkandaulista »

Začíná to fakt úžasně. Představivost krásně pracuje, pokračuj prosím. A klidně přidej nějakou ilustrační fotku. Jasně že nemusí být přímo její, ale nějakou co se jí co nejvíce podobá ;-)
finel
Příspěvky: 153
Registrován: čtv 06. říj 2016 23:52:04
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Jitčina návštěva

Příspěvek od finel »

Ano je to výborný začátek
Mildas
Příspěvky: 153
Registrován: pon 18. bře 2019 11:01:52
Role ženy: RÁDA SE UKAZUJE
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: Rad svoji zenu ukazuji a pujcuji, myslim ze moja to ma ráda taky ale tvrdi, ze to dela kvuli mne
Bydliště: Hustopece u brna

Re: Jitčina návštěva

Příspěvek od Mildas »

Jool
Mikand
Příspěvky: 47
Registrován: čtv 12. pro 2019 17:25:57
Role ženy: RÁDA SE UKAZUJE
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Jitčina návštěva

Příspěvek od Mikand »

Cpal jsem si její podprsenku do kapsy, aby nikdo neviděl, ale oni si ji odváděli a dokonce ani ji nezajímal osud podprsenky. Chvilku jsem tam zůstal stát, trucovitě, trošku naštvaně, ale hlavně překvapeně. Co to jako znamená? Věděl jsem, že se ráda baví, směje a koketuje, ale že by se nestyděla jít bez podprsenky na dílnu plnou mužů, to pro mě bylo něco nového. Těšil jsem se, že za minutu vykoukne zpoza rohu a stydlivě se ke mně vrátí. Zapálil jsem si a opřel se ve stínu náklaďáku. Trvalo to dlouho, snad celou cigaretu, ale nakonec jsem slyšel, jak za rohem vrzly vrátka dílny svým charakteristickým zvukem. Nikdo je nechtěl namazat. Usmál jsem se sebevědomě, že už si pro mě jde. Vykročil jsem jí naproti a nasadil úsměv kliďase. Jenže vylezl jen starý Křešnička a za ním Tureček, vyndali ocasy a močili na sluníčku. Uchechtávali se a Tureček říká: Dneska asi bude přesčas. A smích. Už jsem šel, tak bylo blbý se zastavit a když jsem je míjel, otočil Křešňa hlavu a se smíchem triumfuje: Ta tvoje pije líp, než ty! To jistě, blbečku, pomyslel jsem si, když jediný, kdo jezdí do vsi jsem já a pít nemůžu.
Na šatně dílny mě čekalo překvapení. Jitka seděla za dlouhým stolem uprostřed, před sebou pivo a prázdného panáka, okolo chlapi a smáli se jejímu vyprávění, jak mi u řeky stáhla plavky, a já se studem skočil do vody. Blbost, ale z rozkošných rtů mladé slečny historka k popukání, že? Všiml jsem si, že zip na jejích šatech nebyl úplně nahoře, tak jsem si sáhl na prsa a pohnul rukou nahoru, aby jí to došlo. Pochopila a s úsměvem to udělala. Neobešlo se to bez pozornosti všech přítomných, ale jen šéf dílny, důchodce Dufek, řekl: Já sleduju každej centimetr, ty vole, a vona to zvedne zas nahóru!!
Salva smíchu a jeden, co seděl vedle, jí povídá: To mu nemůžeš udělat, on sice má doma hospodářství, ale na takovýdle kozy už se v životě nepodívá! Zase smích a já s úžasem pozoruju, jak si ona sama dobrovolně rozepnula zip ještě víc, než byl! I z mého úhlu byl krásně vidět žlábek, ve kterém jsem ještě před deseti minutami měl svůj obličej. Takhle „zábava“ pokračovala ještě dost dlouho, ona vypila dvě piva, chlapi zbytek basy a k tomu slivovici. Tu už nechtěla, ale i tak byla donucena vypít snad celkem 3. Jak byla mnou rozrajcovaná, tak jí to zůstalo, flirtovala, chlapi ji obletovali a měli oči jenom pro ni. Ona po mně občas mrkla, já v tu chvíli významně kouknul na hodinky, ale když jsem ji zrakem zase našel, už se usmívala na ostatní. Pak přišel jeden s nápadem, že uděláme soutěž, jestli je odvážná. Ona, naivka, aniž by se zeptala, oč jde, hned souhlasila, že ano, že ona je velmi odvážná. Snad si myslela, že budou chtít, aby jim předvedla, jak umí zatlouct hřebík nebo na kterou stranu se točí matka na šroub. Tak jdeme, zavelel. Myslím, že to byl čtyřicátník Jíra, ale pro příběh je to jedno, ne? Všichni se ze šatny vyhrnuli na dílnu a on vysvětlil pravidla: Koukej, krásko. Máme tady tuhle rouru upnutou ve strojní pile. Ty na ní sedneš, a když se udržíš, než se odřízne kolečko, vyhrála jsi. Když ne, prohráváš. Dáme ti pod prdelku tadyten pytel, ať se neumažeš a pustíme pilu. Co ty na to? „
Abych to vysvětlil. Byla to tlustostěnná roura, průměr tak 20 cm,šestimetrová, těžká tak, že na druhém konci ji nesla ještěrka. Nevím, na co to používali, ale překážela přes celou dílnu a nebylo možné si jí nevšimnout.
„ Dobrá, souhlasila, „chci vidět, když to pustíte, co to dělá, nechci se zabít. A když se udržím, co vyhraju?“ A k tomu pochopitelně úsměv. Všichni ji horlivě ujišťovali, že to nic nedělá a hned to předvedli. Jen trochu hluku od řezání, ale jinak se ani nehnula. Taky jsem netušil, v čem by to mělo být těžké, takže jsem byl v klidu a čekal, co ona na to. Jíra velkomyslně nabídl svoji chatu u řeky na víkend pro ni a pro mě. Představa, že nebudeme muset při sexu zvedat hlavu z trávy a hlídat okolí, mě okamžitě nadchla. Už jsem chtěl sám říct, že to bereme, když se Jitka ještě zeptala: „A co když ale spadnu?“ Všichni se smáli a shodli se na tom, že ji jistě chytí, vždyť byla roura tak vysoko, že se šlo téměř dotýkat špičkami nohou země.
„No to nemyslím, ptám se na to, co vsázím já?“ Nedala pokoj.
„No tak nám uděláš striptýz, no!“ Bárta byl vždy se vším hned hotový.
Očekával jsem razantní odmítnutí, ale ona se smála podezřele dlouho a viděl jsem, že váhá. Šéf Dufek, chovatel koz a zřejmě i jejich obdivovatel, okamžitě přispěchal se snížením nároku a řekl, že stačí do půl těla. „Ale na stole!“ Dodal rozhodně.
Její OK mi vytrhlo srdce z těla. V hrudi se mi rozlilo takové horko žárlivosti, že jsem myslel, že to je snad infarkt. Ale v tu samou chvíli mi začalo tikat v penisu a horko se přelilo i tam. Viděl jsem, jak dávají čistý pytel na rouru, jak jí pomáhají nahoru, jak při tom překračování roury odhalila stehna a černé krajkové kalhotky, zařízlé do té prdelky. Neudělal jsem nic, abych to zastavil, neřekl jsem nic a pravděpodobně bych z vyschlého krku nedostal slova. Bylo to jako ve snu. Že Jíra ještě předtím otočil pilový plát, jsem se dozvěděl až po létech. Spustili pilu, odstoupili na metr a kochali se, jak Jituška obkročmo svírá rouru a opírá se o ni. Chvilku se nedělo nic, ale už po pár vteřinách se její tvář začala měnit, Znal jsem ten výraz, jenže nepatřil do této společnosti, ale do postele. Došlo mi, a samozřejmě i Jitce, že roura citelně vibruje. Doufal jsem jenom, že se udrží, než se odřízne to pitomý kolečko. K její cti nutno dodat, že se snažila zachovat kamennou tvář. Chvilku. Po minutě vibrací se jí otevřela pusa, začala vzdychat, rudá až za ušima, dýchala, jak kdyby běžela a slastně přivírala oči. Mezitím šel Jíra od chlapa k chlapovi a skrz hluk pily něco říkal do ucha. Každý se po jeho informaci usmál. Stáli, někteří opřeni o ponk, někteří se labužnicky rozvalili na přinesených židlích a koukali, jak Jitce skáčou při tom vrtění kozy. Ta už se nekontrolovala, klouzala po rouře, jak když krotí divokého koně, oči zavřené a vůbec nehlídala šaty. Ty, vyhrnuté do pasu, přestaly táhnout ramínka dolů, ta se uvolnila a jedno sklouzlo. Nebezpečně se odhalilo prso, hrozilo, že vyleze celé a já vystartoval k záchraně. Vedle stojící chlápek mě chytil za rameno a s úsměvem, který má vrah před akcí, zavrtěl hlavou.“Hra je hra, mladej…“ A stisk jeho prstů mi objasnil, jak se asi cítí myš chycená dravcem. Horko v mých prsou bylo neskutečné, nechápal jsem, proč jsem to nechal zajít tak daleko, ale ten nový pocit vzrušení z toho, že se moje dívka líbí tolika mužům, všechno přemohl. Dokonce jsem si začal přát, aby to prso vyklouzlo, aspoň na chvilku, než si to Jíťa uvědomí a ramínko natáhne nahoru. Přání se mi splnilo takřka hned, ale jen napůl. Prso vylezlo, ale Jitka nevěděla o světě. Byla zakloněná, už se o rouru neopírala před sebou, ale za sebou. Koza se houpala v rytmu jejích boků, šoupajících rozpálený rozkrok po hrubém jutovém pytli a růžová bradavka uprostřed kulatého dvorce byla tvrdá jako penisy většiny mužů okolo. V jejím věku se pyšně tyčila vzhůru k zářivkám a já sotva dýchal.
Mispulin
Příspěvky: 1365
Registrován: čtv 20. dub 2017 16:48:45
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Jitčina návštěva

Příspěvek od Mispulin »

A jak to bylo dál?
kohout50
Příspěvky: 2600
Registrován: úte 06. zář 2016 9:44:12
Role ženy: nelze jednoduše zařadit
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: Jsme pár,on kanda,ona nechce ani slyšet
Bydliště: Náchod

Re: Jitčina návštěva

Příspěvek od kohout50 »

Mispulin píše: sob 08. úno 2020 18:20:07 A jak to bylo dál?
Super napsáno,krásné počtení.Jak vše dál probíhalo ?
Mispulin
Příspěvky: 1365
Registrován: čtv 20. dub 2017 16:48:45
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Jitčina návštěva

Příspěvek od Mispulin »

Předpokládám, že ji nakonec ojelo několik chlapů, tys koukal jak puk a Jituška zase odjela domů tím autobusem s outěžkem...
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: horacio a 190 hostů