Zasvěcení - druhá návštěva

Pravdivé i smyšlené příběhy na téma kandaulismus
Pravidla fóra
PP v názvu povídky označuje PRAVDIVÝ PŘÍBĚH. Prosím označujte pravdivé povídky PP Název povídky.
Odpovědět
Cathe
Příspěvky: 65
Registrován: pát 18. led 2019 22:36:08
Role ženy: RÁDA SE UKAZUJE
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: neuvedeno

Zasvěcení - druhá návštěva

Příspěvek od Cathe » čtv 09. led 2020 12:10:46

Neuplynuly ani dva týdny a přišla další pozvánka do klubu. Tentokrát jsme však zváni jako řádní členové. Ještě pořád máme v paměti onu noc, která dost zasáhla náš život. Všechno to vzrušení, které jsme tam zažili, bylo hluboko v nás, ani jeden jsme před tím nevěděli, kam až umíme v sexu zajít. Ty ses oddávala sexu s jinými muži a nechala ses u toho sledovat nejen mnou, ale všemi přítomnými. Já ti lízal poštěváček, zatímco jiný muž zezadu bušil do tvé kundičky. Náš sex byl od té doby jiný, mnohem vášnivější. Co však zažijeme dnes večer? Kam až popustíme uzdu naší fantazii?
„Co si dnes vezmeš na sebe?“ zeptal jsem se krátce před tím, než bylo potřeba vyrazit. Byla jsi v koupelně a žiletkou dotvářela hezký proužek chloupků na tvém pahorku.
„Dnes krátké leopardí šaty. Samo že jdu naostro, miláčku“, usmála ses potutelně.
„Ani bych nečekal nic jiného, minule jsi byla prostě božská“, odvětil jsem.
V taxíku panovala dobrá nálada, oba jsme se nesmírně těšili na to, co zažijeme dnes. „Co bys dnes chtěla? Chci, aby sis to pořádně užila“, řekl jsem potichu, a při tom tě hladil po noze.
„Nevím, minule to bylo na mě vše připravené, tak jsem ani nemohla nic dělat, jen se podřídit. Bylo to nečekané, ale tak vzrušující. Nikdy bych nečekala, že dokážu šukat s tolika chlapy najednou, a ještě před tebou. Uvidíme, necháme to plynout, jo?“
„Jasně lásko, prostě se necháme pohltit atmosférou, vždy můžeme říct ne, dnes tam nejsme jako hosté.“
I tentokrát jsme hned u vstupu dostali masky, jen přivítání bylo ještě více přátelštější. Dva muži, singl, oblečení jen v těsných boxerkách, tě jemně uchopili za předloktí a jako královnu tě zavedli k jednomu boxu v hlavním sále, kam tě usadili do nízkého křesílka. Následoval jsem vás a posadil se proti tobě. Oba muži, nebylo jím více než 35 let, měli vypracované postavy a posadili se na zem vedle tvého křesla, každý z jedné strany. Jemně tě hladili po lýtku a stehně, když ten vpravo řekl:
„Dnes jsme tu jen pro vás, naše paní. Splníme vám jakékoliv vaše přání. Asi byste měla vědět, že máme oba provedenou vasektomii“, mírně se usmál a poté tě zlehka políbil na stehno. Podívala ses na mě a i přes masku bylo vidět, že nejsi ani moc překvapená, z očí ti zářily hvězdičky plné vzrušení.
„Ráda bych se napila něčeho dobrého a můj partner též. Můžete nám přinést šampaňské?“ Jeden z nich se okamžitě zvedl a poslušně odešel k baru. Druhý tě však nadále hladil a pomalu rozevíral tvoje nohy. Měl jsem nádherný výhled na tvojí kundičku a můj penis začal dost reagovat.
Než přinesl pití, rozhlíželi jsme se okolo a pozorovali, co se děje kolem nás. Hned naproti nám se na pohovce k sobě měl jeden velmi mladý pár. Jeho ruka byla čím dál zvědavější a často mizela pod jejími šaty. Očividně je vzrušovalo, že se na ně díváme.
Nálada byla opět velmi uvolněná a páry se míchaly se singl muži a ženami.
U baru měla vystoupení nádherná dívka, která se postupně svlékla do spodního prádla. Viděl jsem, že na ní můžeš nechat oči. Tvoji sluhové to také viděli a v tom jeden řekl: „ Má paní, vidím, že vás zaujala, chtěla byste se s ní potkat v soukromí?“.
„Ano, to bych chtěla“, odpověděla jsi potichu a nespouštěla z ní oči. „Pojďte tedy za mnou, má paní“. Chytl tě za ruku a odváděl do zadní místnosti. To co jsme minule neviděli, byly další menší komnaty za tou hlavní, kde nás přijímali za členy. Odvedl tě do jedné z nich, vybavené drobným nábytkem a širokou postelí. Než ses stačila rozkoukat, do místnosti vešla ona. „Ahoj, já jsem Suzanne“, řekla a políbila tě na rty. Bylo vidět, že tě to velmi vzrušuje.
S pomocí tvého dnešního sluhy ti sundala tvé šaty a začala tě líbat po celém těle. Oplácela jsi jí to a bylo vidět, že ženské tělo, její hebká kůže tě hodně rajcuje. Klekla sis na speciální schůdek a Suzanne tě začala zezadu lízat na zadečku a později i na broskvičce. Vrněla jsi spokojeně a mně se pohled na vás velice líbil.
Po chvilce tě vyzvala, abyste se přesunuly na postel, kde jste pokračovaly v líbání. Bylo to velice něžné a romantické. Potom ses otočila směrem ke mně a řekla: „pojď k nám miláčku, chci, abys jí to udělal“. Trochu mě to překvapilo, protože jsem to nečekal.
Vzápětí jsem se však svlékl a přistoupil zezadu k Suzanne. Vystrčila na mě zadeček a já s tvým souhlasem vnořil svůj pyj do její vlhké lasturky. Jemně vzdychla, ale pokračovala v líbání s tebou. Hladila jsi jí po prsou a líbala její bradavky. Bylo velmi vzrušující vidět vás, jak se líbáte, a i na tobě bylo vidět, jak tě vzrušuje můj pták jezdící v její kundičce. Jezdil jsem v ní, ale stále více toužil zabořit se do tvé dírky. „Vyměňte se, chci teď tebe“, řekl jsem potichu.
Natočila jsi svůj zadeček směrem ke mně, ale než jsem se pokusil ti ho tam zasunout, lehla si pod tebe do pozice 69. Její hladce oholená pička se objevila před tvým obličejem a ty jsi jí jazýčkem jemně začala kroužit kolem poštěváčku. Suzanne chytla moje péro a dala si ho do pusy. Párkrát ho pořádně zasunula a připravila ho pro tebe. Rukou ho nasměrovala do tvé dírky a já tam vklouznul. Byla jsi neuvěřitelně vlhká a roztoužená. Tvrdě jsem přirážel, zatímco ty ses starala o její poštěváček a ona lízala tvůj. Tvůj orgasmus se blížil a já vzápětí explodoval, postříkal jsem ti celá záda.
Leželi jsme vedle sebe a oddychovali. Políbili jsme se a po chvíli oblékli a šli zpět do našeho boxu. Tví věrní sluhové přinesli další drink a my se pohodlně uvelebili na sedačce. Popíjeli jsme a oni, stále u tvých nohou, tě hladili po rukou i stehýnkách. Zcela ses uvolnila a dala nohy od sebe. Stále více se blížili k tvé kundičce a občas tě pohladili lehce i přes tvé stále ještě naběhnuté pysky. Tvoje schopnost se opět milovat byla čím dál větší. Tvoje kundička začala být nenasytná a lačná po dalších zážitcích.
Oba sluhové to brzy pochopili a přesunuli se mezi tvé nohy, které jsi měla nyní široce roztažené. Líbali tě na vnitřní straně stehen a neomylně mířili k tvé dírce, která byla opět připravená. Kroužili kolem pysků, cucali jemně poštěváček a zkoumali jazykem obě tvoje dírky. Rozepnul jsem ti šaty a obnažil tvá prsa a začal ti je masírovat. Z úst ti unikl vzdech a lačně ses přisála na mé rty. Začala jsi být hodně vzrušená, když se oba sluhové postavili a bez vysvětlení tě otočili. Vystavila jsi na ně svůj zadek a doširoka otevřenou lasturku. Přistoupil k tobě a bez ptaní ho do tebe pomalu zasunul. Byl hodně dobře vybaven a zcela ti zaplnil tvůj otvor. Jen jsi zavrněla a začala mu jít pánví naproti. Držel tě za zadek a s velkou pravidelností šukal tvojí díru. Tvrdě přirážel a ty jsi s každým přírazem tlumeně vykřikla.
Po chvíli tě zvedli na rukou a položili na protější koženou sedačku. Posadili se k tobě, každý na jednu stranu. Bylo jasné, že nyní se zapojí oba. Ten druhý si vlezl za tebe, otočil tě na bok a pokračoval tam, kde ten první přestal. Bušil do tebe snad ještě rychleji a tvoje ňadra se houpala v rychlém rytmu jeho tvrdých přírazů. Před očima se ti míhal ztopořený pyj, kterého si začala prudce honit a občas ho vzala do pusy. Tempo všech narůstalo a ty jsi najednou zvolala: „ Šukej mě pořádně tvrdě!!!“ a tvoje tělo se vzápětí propnulo a druhý tvůj dnešní orgasmus vypukl společně s tvým hlasitým vzdycháním. Tvoje ruka však nepřestávala honit jeho péro a po chvíli tvá prsa a krk schytala velkou dávku jeho spermatu. Ani druhý sluha nezůstal pozadu a s mohutným výkřikem zkropil tvojí kundičku hustým spermatem, které se jasně odráželo na tvém upraveném proužku chlupů. Projížděl svým pérem mezi tvými pysky a stále z něho tryskalo husté sperma.
Otočila jsi hlavu směrem ke mně a s láskou v očích řekla: „Vezmi mě domů miláčku, chci se k tobě přitulit a spát“.

Cation
Příspěvky: 121
Registrován: pon 30. zář 2019 10:51:02
Role ženy: nelze jednoduše zařadit
Role muže: nelze jednoduše zařadit
Pár slov o nás: žijeme v polyamorickém vztahu
Můj BLOG: viewtopic.php?t=1807

Re: Zasvěcení - druhá návštěva

Příspěvek od Cation » čtv 09. led 2020 12:14:00

super počtení :)

96tom
Příspěvky: 323
Registrován: pát 01. pro 2017 18:46:47
Role muže: je BULL
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Zasvěcení - druhá návštěva

Příspěvek od 96tom » čtv 09. led 2020 12:58:39

moc pěkně napsané

jjj3
Příspěvky: 134
Registrován: sob 07. led 2017 14:25:17
Pár slov o nás: dominant v typologie nejblíže profilu Lord a Magistr

Re: Zasvěcení - druhá návštěva

Příspěvek od jjj3 » čtv 09. led 2020 14:47:14

Hezky pribeh ve stylu cervene knihovny :)

Cathe
Příspěvky: 65
Registrován: pát 18. led 2019 22:36:08
Role ženy: RÁDA SE UKAZUJE
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Zasvěcení - druhá návštěva

Příspěvek od Cathe » čtv 09. led 2020 14:57:13

jjj3 píše:
čtv 09. led 2020 14:47:14
Hezky pribeh ve stylu cervene knihovny :)
Že by se v červené knihovně tak šukalo? To si budu muset něco přečíst. Co bys doporučil ? :D

Uživatelský avatar
KarelK1968
Příspěvky: 431
Registrován: čtv 02. úno 2017 18:45:06
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: Manželé s Kanda zkušenostmi toužící po prima přátelích s výhodami, kteří jsou i pro normální zábavu ne jen pro sex hrátky.
Bydliště: Jižní čechy

Re: Zasvěcení - druhá návštěva

Příspěvek od KarelK1968 » úte 28. led 2020 22:27:22

Cathe píše:
čtv 09. led 2020 14:57:13
jjj3 píše:
čtv 09. led 2020 14:47:14
Hezky pribeh ve stylu cervene knihovny :)
Že by se v červené knihovně tak šukalo? To si budu muset něco přečíst. Co bys doporučil ? :D
Já bych doporučil jeho povídky, jsou psány velice dobře. Klidně bych mu svěřil i náší PP k sepsání, já to bohužel neumím.

Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: 68libor, 96tom, dr25, frtfrt, jikanda, karlnovator, Majestic-12 [Bot], Mildas, muf75, niktos66, rogggy, roy, steam, subikcb, Tiger, trank a 31 hostů