PP Správcovia chaty 1.

Pravdivé i smyšlené příběhy na téma kandaulismus
Pravidla fóra
PP v názvu povídky označuje PRAVDIVÝ PŘÍBĚH. Prosím označujte pravdivé povídky PP Název povídky.
Odpovědět
frenkie1710
Role ženy: RÁDA SE UKAZUJE
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: neuvedeno

PP Správcovia chaty 1.

Příspěvek od frenkie1710 » čtv 28. lis 2019 1:39:22

Karol je môj dlhoročný kamarát a vlastní chatu na ktorú chodievame spolu s ním a jeho manželkou a ktorú nám bez problémov požičiava pokiaľ je voľná, on ju totižto prenajíma. Preto keď ma požiadal aby som ubytoval jeho zákazníkov, lebo on s manželkou akurát v tom termíne odchádzal na dovolenku k moru, bez zaváhania som súhlasil. Manželke som to oznámil po príchode domov z práce a ona to prijala z radosťou, len poznamenala že tie 2 týždne kým bude Karol pri mori tam môžeme chodiť my a ona nachytá „bronz“, keď my tento rok ku moru nepôjdeme. Janka (tak sa volá moja manželka) tam chodí rada hlavne v lete, chata stojí osamote na kraji lesa 5 km od najbližšieho obydlia, obklopujú ju z jednej strany les a z ostatných lúky a pasienky, takže je tu dokonalé súkromie. Za chatou na južnej strane je terasa na ktorej sa vždy keď tam sme opaľuje. Janka nie je žiadna hanblivka, vždy keď je to možné sa opaľuje nahá ale podľa jej slov neznáša čumilov ktorý jej zízajú do maternice, aj keď sme tam s Karolom opaľuje sa nahá, vlastne po celý čas ako sme na chate či už sami alebo s Karolom a jeho manželkou Slávkou sme všetci nahý, ale podľa jej slov oni sú vlastne ako rodina keď spolu zdieľame už niekoľko rokov aj „lože“ :D . Zákazníkov mal Karol dojednaných na piatok len hodinu nevedel, počasie hlásili slnečné tak si Janka zobrala v práci voľno, ja som mal nočnú tak sme tam vyrazili hneď ráno, slniečko poriadne pripekalo a tak Jana hneď po príchode zo seba zhodila kratučké letné šatočky, ktoré mimochodom aj tak skoro nič neskrývali, lebo proti svetlu boli skoro priesvitné z tenkej bielej látky a spodné prádlo v lete nenosila, z nôh skopla šľapky na podpadkoch a hneď smerovala na terasu, len milým hláskom zašvitorila aby som jej vyniesol lehátko, čo som jej hneď splnil, upravila si ho do správneho smeru aby na ňu rovnomerne dopadali slnečné lúče a s blaženým úsmevom sa uvelebila.
Ja som zatiaľ pripravoval chatu pre návštevníkov, pustiť vodu, zapnúť elektrinu vyložiť posteľné prádlo, nanosiť drevo z drevárne ku krbu a ohnisku ak by chceli návštevníci variť guláš alebo grilovať. Čas mi rýchlo ubehol takže ma zvonenie telefónu prekvapilo, volali hostia, pýtali sa na cestu ku chate (Karol im dal moje číslo ako kontakt). Po pár minútach som už počul zvuk motora a o chvíľku aj zbadal auto ako prekonáva kopec ku chate. Zastavilo pod schodmi vedúcimi ku chate na provizórnom parkovisku. S auta vystúpili 4 postarší muži a jeden mladík, trocha ma to prekvapilo, lebo som netušil kto má prísť (Karol mi to nepovedal) čakal som rodinu s deťmi ale koniec koncov mi to bolo jedno. Privítal som návštevníkov krátko sme sa predstavili pri cigarete sme chvíľku pokecali, dozvedel som sa že sú to kolegovia , jeden s nich oslavuje 65-tku a odchod do dôchodku a s kolegami sa takto vlastne lúči. Poukazoval som im kde je dreváreň ak by došlo drevo, hlavný istič od elektriny a viedol som ich do vnútra chaty, na Janu som úplne zabudol, až keď sme vošli dnu som zbadal moju drahú ako si v rýchlosti na seba naťahuje šaty. Neviem či ju zaznamenali aj ostatný, aspoň nič na sebe nedali znať. (chata pozostávala z jednej veľkej miestnosti čo bolo prízemie, prepojené veľkými sklenými dverami na terasu, s malou otvorenou kuchynkou veľký drevený stôl s drevenými dlhými lavicami a dvoj lôžkom v opačnom rohu, v strede miestnosti boli schody na poschodie pod ktorými bol umiestnený krb, vedľa neho dvere do kúpeľne so sprchou a toaletou, na poschodí sa nachádzali 2 spálne). Poukazoval som im kde sa čo nachádza a medzi tým sa ku nám pripojila aj manželka, ktorá spôsobila záujem prítomných mužov, v krátkosti som ju predstavil a so slovami „prajeme Vám príjemný pobyt“ chystali sme sa na odchod.
„Kde by ste chodili“, ozval sa oslávenec, „ostaňte tu, Janka môže pokračovať v opaľovaní a vy nám môžete robiť spoločnosť pri varení gulášu, aspoň nám bude veselšie“ prehovoril a premeriaval si manželku s úsmevom, keď som sa rozhliadol po prítomných mužoch aj oni ju doslova vyzliekali pohľadmi, bolo mi jasné že tak ako ja aj oni ju videli ako si na seba naťahuje tenké šatočky a navyše stála rovno pred svetlom takže úplne presvitali.
Namietali sme z Jankou že ako by to vyzeralo keď si zaplatili pobyt a idú oslavovať a my sa poznáme sotva pol hodinku. Oslávenec, volá sa Miro nás ubezpečil že je to jeho oslava a môže si pozvať koho chce a my jemu a ani jeho kolegom určite nevadíme, ba naopak bude rád keď ostaneme, na čo všetci horlivo kývali hlavami na súhlas. Po krátkom presviedčaní nás prehovorili. Poznamenal som že v poriadku aj tak idem za pár hodín do práce a pobyt na čerstvom vzduchu ani mne a ani Janke neublíži, ostali sme v tom že pobudneme s nimi do večera a keď pôjdem do nočnej Janku po ceste zaveziem domov.
Na zoznámenie vytiahli fľašku a ponalievali každému drink, ja som samozrejme nemohol tak všetci sa zhodli na tom že za mňa to musí vypiť Janka. Keď sme sa takto počastovali my chlapi sme išli pripravovať ohnisko kotlík a všetko potrebná na varenie gulášu, veď aj bolo na čase lebo bolo skoro poludnie. Manželka sa ma opýtala čo má robiť ona, ja som jej odpovedal z úsmevom, že ako chce ak má chuť nech sa ide ďalej slniť, pri myšlienke že sa moja drahá nahá predvedie pred cudzími chlapmi my začalo nadúvať nohavice. Veď ohnisko je sotva 3 metre od terasy a dobre som vedel že nemá ani nohavičky :oops: . Peter, najmladší z partie to počul a horlivo so mnou súhlasil a obhajoval to tým že guláš je aj tak mužská záležitosť. „Ja teda nedbám“, poznamenala Jana a odcupkala ku terase. Postavila sa ku lehátku, chytila šaty za spodný lem a pretiahla si ich cez hlavu, ostala tam pred nami úplne nahá, po očku som sledoval mojich spoločníkov, všetci ostali ako prikovaný a pozerali na Janku ako na atrakciu. Tá sa chovala úplne prirodzene, akoby tam bola sama, aj keď si myslím že ich zámerne provokovala, stála chrbtom ku nám takže nemohla vidieť tie spaľujúce pohľady. Položila si šaty na lehátko a začala ich skladať, samozrejme musela sa ohnúť takže jej bolo dokonale vidno celý zadoček a kundičku. Miro nevdojak vzdychol a nahlas predniesol „to je krásna kunda, takú som ešte nevidel“. Všetci sme sa na neho prekvapene pozreli, začervenal sa a koktajúc sa mi začal ospravedlňovať. Hneď som ho stopol a povedal že sa nič nedeje a my berieme nahotu ako normálnu vec, s odôvodnením že všetci sme sa narodili nahý. „Hej len keby to pochopila aj moja stará, tú som za celý život videl nahú iba pár x a kundu má zarastenú a nie tak hladučko vyholenú ako Tvoja Janka“. Na to všetci uznanlivo prikyvovali že ju má naozaj hladučkú. Jana sa uvelebila na lehátko a naberala do seba energiu zo slniečka ktoré krásne svietilo, rozruch ktorý spôsobila ustal a my sme pokračovali vo varení guláša. Zaznamenal som že moji spoločníci pokukujú k terase ale tam sa nič nedialo a z mojej drahej polovičky moc toho vidieť nebolo, lebo bola natočená smerom k slnku a hlavou ku nám. Chlapi popíjali, núkali aj mňa ale ja som odmietal, veď o pár hodín idem autom do práce. Peter vyskočil a mieril s naliatym pohárikom na terasu so slovami že ale Jana si môže dať. Keď ku nej prišiel podal jej naliaty drink a ona sa zdráhala že na slnku nemôže, presvedčil ju aby jeden vypila a potom sa so šibalským úsmevom vracal ku nám. S pribúdajúcim časom, pribúdali aj vypité drinky a chlapi bolo čoraz viac zhovorčivejší a odvážnejší. Paľo a Jozef to boli ďalší dvaja z partie boli pár x za Janou a presviedčali ju aby si s nimi pripila, odmietla s tým že keď dovaríme guláš pridá sa k nám a potom si dá aj drink.
Čas pokročil a guláš začal rozvoniavať, pomaly bol hotový Jana sa zodvihla z lehátka a zmizla v chate. Za pol hodinku vyšla na terasu zabalená v osuške, tú nechala skĺznuť na zem a čelom k nám si na seba natiahla šaty, ukázala sa nám v celej svojej kráse, zobrala si šľapky do rúk a cupkala ku nám. Chlapi priam slintali keď ju videli nahú. Aj keď má pomaly 50 rokov postavu by jej mohla závidieť hociktorá „osemnástka“ pri výške 160 cm si drží váhu 50 kg, kondičku si udržiava korčuľami a behom. Prsia ma 2-ky tak akurát do ruky trocha ovisnuté ale nie moc a mne a ako som pozoroval spoločníkov sa páčia. Blond vlasy po plecia. Kto ju nepozná háda jej max. 40 rokov. Prisadla si ku nám pod prístrešok akurát keď sa naberal guláš, hneď mala pred sebou naliaty drink a všetci si s ňou horlivo pripíjali, kým sme začali jesť vypila 3 a už bolo na nej badať účinky alkoholu. Pustili sme sa do jedla. Po obede sme debatovali na rôzne témy, ale stále častejšie sa rozhovor točil na tému sex a padali rôzne dvojzmyselné narážky na Janu, nebolo to nič urážlivé skôr vtipné tak sa všetci dobre bavili. Ja som sa chytil odniesť riad do chaty a kým som to napratal do umývačky trocha som sa zdržal, keď som sa vrátil spoločnosť sa dobre bavila a stredobodom bola moja „polovička“. Sadol som si a keďže som nevedel aká je téma tak som sa opýtal o čom je reč. Zrazu všetci zmĺkli a keď som sa pozrel na Janu jej odpoveď bola „povedala som im to“. Ja na to „Povedala čo?“ „O našej úchylke a nechcú mi veriť“ ona na to. V tom sa zapojil do nášho rozhovoru oslávenec Miro „ neverím že robí kurvu“, prekvapene som na neho pozrel a opýtal som sa ho ako to myslí? „Chce nám nahovoriť že šukáva z cudzími chlapmi a tebe to nevadí“. „No to je sčasti pravda, ale nerobí kurvu. “odpovedal som mu. Miro: „Tomu nerozumiem, tak šukáva z inými alebo nie?“ Ja: „To áno ale nerobí kurvu, tá ide za peniaze, to je jej povolanie ale Jana si užije keď má chuť a len s kým chce ona.“ Miro: „a tebe to nevadí?“ Ja: „nie, možno je to zvláštne ale nevadí mi to, mňa to vzrušuje.“ Miro : „ale veď ona Ťa podvádza, je Ti neverná“. Ja: „ podľa mňa to nie je nevera, lebo o všetkom mi povie a viem že ľúbi iba mňa, vernosť je podľa mňa o citoch a nie o telesnej rozkoši, ale to je na dlhú debatu.“ Miro : „mi chceš povedať že ja ju teraz môžem kľudne bozkávať a obchytkávať a tebe to nebude vadiť?“ Ja : „ nie nebude, pokiaľ s tým bude súhlasiť Jana.“ Miro : „ Janka môžem? Ešte som nikdy neláskal vyholenú ženu.“ Všetky oči sa upreli na Janu. Tá trocha očervenela, ale vypitý alkohol urobil svoje. „ Nó ešte sa ma to nikto takto neopýtal a zvlášť v spoločnosti toľkých ľudí, ale prečo nie? Aj tak nemám pre Teba žiadny darček.“ Povedala trocha zachrípnutým hlasom. Miro vyskočil spoza stola ako mládenec a presadol si na lavicu vedľa mojej Janky, tu mu musel z nevôľou prenechať miesto Jožo.
Miro si Janu obzeral a potom položil trasúcu ruku na jej koleno. Tá sa trocha usmiala trocha dala nohy od seba rukami sa oprela o lavicu a trocha zaklonila hlavu. Miro sa sklonil nad jej tvár a pomaly akoby sa bál ju pobozkal na ústa, ona pootvorila pery a on sa na ne prisal a strčil jej jazyk hlboko do úst. Keď videl že neprotestuje, ba priam naopak, posúval ruku po jej stehne vyššie, keďže mala krátke a voľné šaty vyhrnul jej ich na brucho a všetci sme videli ako ju najprv len hladí po kunde a keď roztiahla viac nohy od seba strčil jej dnu prst, Jana začala vzdychať, stále boli prisatý perami k sebe, pridal ďalší prst a ona roztiahla nohy ešte viac od seba. Zvýšil frekvenciu pohybu ruky v jej kunde a teraz ju už doslova šukal rukou, pridal ďalší prst a ona roztiahla nohy ako to šlo. Všetci sme pozerali na toto divadlo zo zatajeným dychom. Zrazu ju chytil jednou rukou za prso a druhou jej začal hladiť stehno vedľa sediaci Peter, nijako nereagovala a ani ja som neprotestoval tak zašiel prstami k už obsadenej kunde a hladil ju po klitorise. Jana začala hlasno vzdychať a z kundy sa jej liali šťavy, skúsil vložiť prst vedľa Mirových a vošiel, pridal ešte jeden takže bola úplne plná. To Už na ňu prišiel orgazmus a celá sa začala triasť a z kundy sa jej liali šťavy prúdom. Keď doznel orgazmus odlepila pery od Mira naklonila koketne hlavu na bok a s úsmevom povedala. „všetko najlepšie“. Kundu mala ešte stále vyplnenú prstami, Miro ich pomaly vytiahol a aj Peter, vyvalila sa ďalšia dávka jej milostných štiav.
„Keby som to nezažil tak neuverím, toto bol môj najkrajší narodeninový darček“, skonštatoval Miro, potom sa obrátil na mňa s otázkou, „tebe to fakt nevadí?“ „nie“ odpovedal som. Iba pokrútil hlavou a ponalieval drinky. Debata pokračovala ďalej, ale už výlučne zameraná na náš spôsob života. Padali otázky ako dlho takto fungujeme, kde Jana zháňa milencov, koľko ich mala, aké má pritom pocity a podobne. Vačšinou odpovedala Jana a ja som len prikyvoval alebo dopĺňal odpovede. Aj keď sme sa im to snažili vysvetliť nevedeli to pochopiť, nečudujem sa všetko to boli chlapi z dediny a vyššie ročníky, Miro oslávenec 65, Paľo a Jozef pred 60-tkou ešte tam bol Gusto, ten mal 57 a najmladší Peter 27, ten jediný sa na to pozeral z nadhľadom ale tiež priznal že by to svojej manželke netoleroval. A to keby vedeli že si to Janka rozdávala z rómami to by asi nerozdýchali .
Keď trocha zmĺkli položil som im otázku, „keď je to pre Vás také nepochopiteľne, ak by ste mali príležitosť zašukať si z inou ženou ako z Vašou, odmietli by ste to?“ Nastalo Ticho a potom sa ozval niektorý z nich „ no veď ale to je iné.“ S manželkou sme vybuchli v smiech a iba tak som sa opýtal „ v čom je to iné?“ Ostalo ticho.
Slniečko zapadlo a Janke bolo chladno tak sme sa presunuli do chaty, Zakúril som v krbe a chvíľku sme všetci ticho sedeli a pozerali do ohňa, Miro vyskočil s poznámkou či sme na kare alebo na oslave a už aj nalieval drinki. Moja Janka už začínala mať náladu, zdvihla sa a išla zapnúť hudbu a sama ostala tancovať v strede miestnosti. Ako prvý sa k nej pridal najmladší Peter a pomaly povstávali aj ostatný, pri slaďákoch sa pri Jane striedali a čo skladba to boli dotyky odvážnejšie, hladili ju po chrbte, po jej zadočku prsiach a zachádzali rukami pod jej krátke šaty. Na Jane som videl že už má tú „šukavú“ náladu, hlboko dýchala, oči sa jej kalili aj od vypitého alkoholu, ale hlavne od narastajúceho vzrušenia.
Pozrel som sa na hodinky, bol najvyšší čas ísť. „Janka, poď musím ísť do práce.“ Zahlásil som
Sklamane na mňa pozrela z otázkou „teraz, keď sme sa začali baviť?“
Ostatný sa pridali, obhajoval som sa že do práce ísť musím. Vtom padol návrh, „Ty choď a Janka tu môže ostať, my ti ju postrážime.“
Všetci horlivo súhlasili, nevedel som čo mám robiť, pozrel som sa na Janu s otázkou v očiach.

kAv
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: je SUBMISIV
Pár slov o nás: neuvedeno
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=301
Kontaktovat uživatele:

Re: PP Správcovia chaty 1.

Příspěvek od kAv » čtv 28. lis 2019 10:43:25

Perfektní, těším se na pokračování. Z této akce foto neni? Nebo ze slunění?

Mildas
Role ženy: RÁDA SE UKAZUJE
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: Rad svoji zenu ukazuji a pujcuji, myslim ze moja to ma ráda taky ale tvrdi, ze to dela kvuli mne

Příspěvek od Mildas » pát 29. lis 2019 0:05:40

Bude tam prosím aj ta část kde souložila s romama, chci to taky nějak narafičit na moju manželku v Brně občas si tam zajdeme pozlobit a tak dik

Schiros

Příspěvek od Schiros » pát 29. lis 2019 9:33:35

Skvělé, se těším na pokračování

Odpovědět