Převýchova suba na gay-děvku

Tvrdé ponižování, ultimate CUCKOLD, lízání semene a nechutnosti
Felicity
Příspěvky: 9
Registrován: úte 11. čer 2019 16:33:12
Role ženy: nelze jednoduše zařadit
Role muže: je SUBMISIV
Pár slov o nás: Moje Madam Michaela je přísná dominatní paní, která se ze mě vychovává děvku, k jejímu pobavení, líbí se jí představa že mě bude nabízet chlapum a ty mě budou prznit

Re: Převýchova suba na gay-děvku

Příspěvek od Felicity »

Tak trochu jsme se posunuli. Již 14 dní jsem nestříkal, přítelkyně říká, že můžu stříkat jak chci, ale jen přes anal. (to už se mi dvakrát povedlo v minulosti), ale sex jí chybí, proto jsme měli pred par dny sex, nejdříve jsem si ho namazal lidocainovym kremem a nasadil kondom, krem funguje dobre nic jsem necítil ale pero stalo dobre. Přítelkyni se kondom nelibil tak sel dolu a mrdacka bez kondomu, samozrejme jsem nesmel koukat nebo jakkoliv sahat na její kundicku. Ta není pro mě jak mi po celou dobu sexu připominala. Pritelkyne po chvilce mela krasny orgasmus. Byl to sex po delsi dobe asi 3 tydny. Ale vysledek se me pani moc libi. Ona mela pekny orgasmus, ja z toho nic nemel, ani jsem necitil teplo kundicky a ktomu jsem stale pekne nadrzeny. Ještě aby toho nebylo málo si pohrala s mou kundickou(analkem). Ale bez vystriku. :(
salta2
Příspěvky: 12
Registrován: úte 10. črc 2018 17:24:38
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Převýchova suba na gay-děvku

Příspěvek od salta2 »

Taky jsem koketoval smyšlenkou na muže a nucené homosexualitě, zmínil jsem se mé paní a od té doby už rok, žádný heterosexuální sex ale jen homosexuální, paní mi našla milence
tarenor
Příspěvky: 876
Registrován: čtv 09. bře 2017 16:37:56
Role muže: je SUBMISIV
Pár slov o nás: Jsem submisivní nadrženec
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=1307

Re: Převýchova suba na gay-děvku

Příspěvek od tarenor »

salta2 píše: sob 18. črc 2020 20:04:49 Taky jsem koketoval smyšlenkou na muže a nucené homosexualitě, zmínil jsem se mé paní a od té doby už rok, žádný heterosexuální sex ale jen homosexuální, paní mi našla milence
Jak to u vás probíhá? Můžeš aktivně prcat, nebo smíš je pasivně nastavovat prdelku? Je paní přítomna u sexu?
Felicity
Příspěvky: 9
Registrován: úte 11. čer 2019 16:33:12
Role ženy: nelze jednoduše zařadit
Role muže: je SUBMISIV
Pár slov o nás: Moje Madam Michaela je přísná dominatní paní, která se ze mě vychovává děvku, k jejímu pobavení, líbí se jí představa že mě bude nabízet chlapum a ty mě budou prznit

Re: Převýchova suba na gay-děvku

Příspěvek od Felicity »

salta2 píše: sob 18. črc 2020 20:04:49 Taky jsem koketoval smyšlenkou na muže a nucené homosexualitě, zmínil jsem se mé paní a od té doby už rok, žádný heterosexuální sex ale jen homosexuální, paní mi našla milence
Tak to je krásné, taky bych to tak chtěl
salta2
Příspěvky: 12
Registrován: úte 10. črc 2018 17:24:38
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Převýchova suba na gay-děvku

Příspěvek od salta2 »

Felicity píše: pon 20. črc 2020 11:13:09
salta2 píše: sob 18. črc 2020 20:04:49 Taky jsem koketoval smyšlenkou na muže a nucené homosexualitě, zmínil jsem se mé paní a od té doby už rok, žádný heterosexuální sex ale jen homosexuální, paní mi našla milence
Tak to je krásné, taky bych to tak chtěl
Není co závidět, pokud jsi heterosexuál a někdo tě násilím donutí k trvalému homosexuálnímu styku. Připadám si jak děvka protože mi paní občas pošle sms kde je napsáno kdy, v kolik a kde musím být a že mám počítat se vším......
vinklar
Příspěvky: 1513
Registrován: ned 21. srp 2016 12:16:52
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: je BULL
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Převýchova suba na gay-děvku

Příspěvek od vinklar »

salta2 píše: pon 20. črc 2020 12:40:59
Felicity píše: pon 20. črc 2020 11:13:09
salta2 píše: sob 18. črc 2020 20:04:49 Taky jsem koketoval smyšlenkou na muže a nucené homosexualitě, zmínil jsem se mé paní a od té doby už rok, žádný heterosexuální sex ale jen homosexuální, paní mi našla milence
Tak to je krásné, taky bych to tak chtěl
Není co závidět, pokud jsi heterosexuál a někdo tě násilím donutí k trvalému homosexuálnímu styku. Připadám si jak děvka protože mi paní občas pošle sms kde je napsáno kdy, v kolik a kde musím být a že mám počítat se vším......
Odmítnout nemůžeš? Máš nasazenou klicku?
Sluzebnik
Příspěvky: 108
Registrován: sob 11. bře 2023 7:11:26
Role ženy: nelze jednoduše zařadit
Role muže: je SUBMISIV
Pár slov o nás: neuvedenojsme manželé důchodci rád se dívám když musí být povolná mladým
Bydliště: Berounsko

Re: Převýchova suba na gay-děvku

Příspěvek od Sluzebnik »

Čauky také bych rád zakusil být gay devkou
Tommm
Příspěvky: 2
Registrován: pát 22. čer 2018 7:21:11
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Převýchova suba na gay-děvku

Příspěvek od Tommm »

Moje paní mě připravuje na roli děvky pro muže
Fencek55
Příspěvky: 144
Registrován: pon 08. dub 2019 20:41:35
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: je CUCKOLD
Bydliště: Pardubický kraj

Re: Převýchova suba na gay-děvku

Příspěvek od Fencek55 »

Felicity píše: ned 21. čer 2020 11:56:07 Tak trochu jsme se posunuli. Již 14 dní jsem nestříkal, přítelkyně říká, že můžu stříkat jak chci, ale jen přes anal. (to už se mi dvakrát povedlo v minulosti), ale sex jí chybí, proto jsme měli pred par dny sex, nejdříve jsem si ho namazal lidocainovym kremem a nasadil kondom, krem funguje dobre nic jsem necítil ale pero stalo dobre. Přítelkyni se kondom nelibil tak sel dolu a mrdacka bez kondomu, samozrejme jsem nesmel koukat nebo jakkoliv sahat na její kundicku. Ta není pro mě jak mi po celou dobu sexu připominala. Pritelkyne po chvilce mela krasny orgasmus. Byl to sex po delsi dobe asi 3 tydny. Ale vysledek se me pani moc libi. Ona mela pekny orgasmus, ja z toho nic nemel, ani jsem necitil teplo kundicky a ktomu jsem stale pekne nadrzeny. Ještě aby toho nebylo málo si pohrala s mou kundickou(analkem). Ale bez vystriku. :(

Mimochodem máš moc krásnou Madam.
Sluzebnik
Příspěvky: 108
Registrován: sob 11. bře 2023 7:11:26
Role ženy: nelze jednoduše zařadit
Role muže: je SUBMISIV
Pár slov o nás: neuvedenojsme manželé důchodci rád se dívám když musí být povolná mladým
Bydliště: Berounsko

Re: Převýchova suba na gay-děvku

Příspěvek od Sluzebnik »

Zdravím chtěl by někdo gay devku seniora nejen pro sebe?
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Mispulin a 35 hostů