Pomoc

Pravdivé i smyšlené příběhy na téma kandaulismus
Pravidla fóra
PP v názvu povídky označuje PRAVDIVÝ PŘÍBĚH. Prosím označujte pravdivé povídky PP Název povídky.
Odpovědět
gill1001
Příspěvky: 2
Registrován: ned 29. zář 2019 11:13:23
Pár slov o nás: neuvedeno

Pomoc

Příspěvek od gill1001 » ned 29. zář 2019 14:43:59

Jirka už žil delší dobu sám, bez partnerky. Několikrát mi o tom říkal, holka mu chyběla. Minulý týden jsem se o jeho starostech zmínil Janě, své ženě. Její reakce mne překvapila: "Já bych se s Jirkou klidně vyspala". Překvapeně jsem se na Janu podíval a ona pokračovala: "Jirka je hezkej kluk a milování s ním by určitě bylo příjemné". Reagoval jsem samozřejmou otázkou: "To nemyslíš vážně ?". A odpověď mne překvapila ještě víc: "Proč ne ? Už déle přemýšlím o milování s jiným mužem, a s Jirkou by to určitě bylo hezké a bez rizika problémů. Jenom nevím, jestli by mne on chtěl." "Určitě by Té chtěl", odpověděl jsem a pokračoval "ale na mém názoru Ti nezáleží ?". "No ... kdybys to nevěděl ... ale teď, když jsem se prořekla, je to jiná situace. Tobě by to tolik vadilo ?" Chvíli jsem přemýšlel. Ve skutečnosti jsem si už několikrát představoval jak se Jana miluje s cizím mužem - a dost mne to vzrušovalo. Řekl jsem jí to. Ale dodal jsem, že bych musel být u toho. Ještě pořád jsme vedli pouze nezávazné řeči, ale Jana chtěla evidentně přejít k věci když řekla "Tak jo, pokud bude Jirka chtít. Zeptáš se ho ?" Už jsem nemohl couvnout. Jen jsem si dost dobře nedokázal představit, jak budu Jirkovi svoji ženu nabízet.

Nakonec to bylo snadné. Zavolal jsem Jirkovi, jestli by nešel na pivo. Souhlasil a dali jsme si sraz za čtvrt hodiny v hospodě. Před odchodem jsem se ještě jednou Jany zeptal, jestli to myslí vážně. Řekla, že ano. Jirka mi to usnadnil, hned začal o tom, jak mu žena chybí. Zeptal jsem se ho, jakoby nezávazně, "Co bys říkal na Janu ?" On to samozřejmě bral jako žert, a odpověděl, že Jana je určitě moc fajn, ale bohužel zadaná. Řekl jsem mu, že není až tak moc zadaná, a krátce mu povyprávěl o naší diskusi. Byl překvapen a velice rozpačitě mi řekl "Tak kdyby Ti to opravdu nevadilo a Jana by mne chtěla ... já bych byl samozřejmě šťastný se s ní pomilovat." Byl jsem tou myšlenkou už taky vzrušený a hned jsem navrhl dnešní večer. Jirka souhlasil.

Šel jsem tedy domu a řekl to Janě. Začervenala se, pochopila, že jde do tuhého. Ale viděl jsem, že ji to vzrušuje. Řekla, že se tedy musí připravit a odešla do koupelny. Z koupelny vyšla nahá, což normálně nikdy nedělala. Určitě chtěla abych viděl, co si pro Jirko připravila. Udělala něco, co pro mne nikdy nebyla ochotna udělat - vyholila si klín. Ted byla opravdu úplně nahá. A nahá si sedla na pohovku a začala si malovat nehty na nohou, další věc kterou nikdy jindy nedělala. A sedla si u toho tak, že jsem ji jasné viděl do klína na roztaženou vagínu. Přisedl jsem si a pohladil ji. S úsměvem mi dala ruku pryč a řekla "Dnes mne bude milovat někdo jiný - dnes budu mít v sobě Jirku. A Ty se budeš dívat, jak mi to udělá."

V osm přišel Jirka, jak jsme se dohodli. Jana měla na sobě jenom župan, pod ním byla úplně nahá. Hned, jak Jirka vešel, přistoupila k němu a začala ho hluboce líbat. Jirka byl překvapen takovou aktivitou, ale rád ji přijal a začal Janu hladit po celém těle. Jana ho zatím začala pomalu svlékat. Nejdříve mu sundala košili. Pak rozepnula jeho kalhoty a klekla zi před ním na zem. Kalhoty i slipy mu stáhla dolů vzala si jeho, již stojící, penis do svých úst. Nejprve ho celý pořádně olízala a pak ho začala náruživě cucat. Jirka vystoupil z kalhot, rozepnul Janě zuban a položil ji na postel. Roztáhl ji nohy a začal líbat její vyholenou prcinu. Nejdříve ji jazykem kroužil okolo, až se dostal doprostřed. Chvíli cucal její kůži, a klitoris, pak janinu vagínu rukama co nejvíce roztáhl a vnořil jazyk co nejhlouběji. Poté začal cucat klitoris a prstem dráždit vnitřek. Jana nahlas sténala. Když už se zdálo, že to nemůže vydržet, Jirka se nadzvedl a najednou do Jany plně vniknul. Ucítil teplo její vagíny na svém penisu a začal také sténat a rytmicky Jana souložit. Jasně jsem viděl jak do Jany vniká a představoval si, jak je hluboko v jejím těle. Bez přestání se líbali a Jana Jirku hladila na zadku a posléze i v zadku. Občas na mne krátce pohlédla. Když už milování nemohlo být náruživější, vykřikla Jana "Stříkej do mne - můžeš" a Jirka nečekal a do Jany se udělal. Jeho tělo strnulo jak se snažil vniknout co nejhlouběji do janiny vagíny a vystříknout tam svoje semeno. Jana to jasné cítila a hlasitě vykřikla, a ještě několikrát, když Jirka provedl několik krátkých a rychlých pohybu. Pak pohyby ustaly a oba milenci se dlouze líbali a hladili. Když poté Jirka svůj penis z Jany vytáhl, bylo jasné vidět, jak mnoho do ní nastříkal.

Všem bylo jasné, že to nebylo jejich poslední milování.

vinklar
Příspěvky: 504
Registrován: ned 21. srp 2016 12:16:52
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: je BULL
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Pomoc

Příspěvek od vinklar » pon 30. zář 2019 12:47:47

No tak napiš jak to pokračovalo

kohout50
Příspěvky: 1172
Registrován: úte 06. zář 2016 9:44:12
Role ženy: nelze jednoduše zařadit
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: Jsme pár,on kanda,ona nechce ani slyšet
Bydliště: Náchod

Re: Pomoc

Příspěvek od kohout50 » pon 30. zář 2019 12:55:19

Moc pěkné čtení,pokračuj

boardx
Příspěvky: 216
Registrován: úte 23. pro 2014 16:07:10
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: nelze jednoduše zařadit
Pár slov o nás: switch - dominant a submisiv v jednom

Re: Pomoc

Příspěvek od boardx » pon 30. zář 2019 13:07:15

Wow, stavidla představivosti jsou otevřená. Také zde se začíná objevovat téma, že milenci je dovoleno víc než manželovi a to je pěkné.

hotpair40
Příspěvky: 272
Registrován: sob 09. dub 2016 19:44:55
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: neuvedeno
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=479

Re: Pomoc

Příspěvek od hotpair40 » pon 30. zář 2019 13:19:34

Pokracuj urcite ,budeme cakat ako to pokracuje dalej

Dáda64
Příspěvky: 14
Registrován: úte 14. lis 2017 15:34:24
Role muže: nelze jednoduše zařadit
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Pomoc

Příspěvek od Dáda64 » pon 30. zář 2019 15:11:56

Pokračuj prosím

Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Ahrefs BOT, Doc, frtfrt, qwert123456, riddle a 25 hostů