PP - Nevidí - nepozná...

Pravdivé i smyšlené příběhy na téma kandaulismus
Pravidla fóra
PP v názvu povídky označuje PRAVDIVÝ PŘÍBĚH. Prosím označujte pravdivé povídky PP Název povídky.
Odpovědět
Pergal
Role muže: nelze jednoduše zařadit
Pár slov o nás: Rozkoukáváme se tu.

PP - Nevidí - nepozná...

Příspěvek od Pergal » sob 14. zář 2019 10:05:33

Minulý týden se událo to, že jsem byl v práci, moje žena měla dovolenou a začala mi psát, jak je nadržená a jak se těší na to, až přijedu z práce a udělám jí to. Bylo to několik hodin psaní, kdy mi posílala fotku a já jsem jí taky z kanclu posílal fotky, jak mi stojí. Splnila příkaz, kdy mi poslala, aby natočila, jak si to dělá.
Mám v práci kolegu, se kterým jsem se několikrát otevřeně bavil o tom, že se mi líbí, když se můžu dívat na to, jak si to moje žena rozdává s jiným chlapem. Popisoval jsem mu, co mi píše a taky jsem mu ukázal fotky a video, který mi poslala. Moje žena toho kolegu zná a vím, že se jí líbí.
Jak jsme si se ženou psali a já jsem byl víc a víc nadrženej, tak mě napadlo, že jí napíšu, aby až přijedu, tak bude ležet v posteli a přes oči bude mít zavázenej šátek. Psal jsem jí, že hned jak přijedu, tak se v předsíni svlíknu, začnu jí lízat, prstit, dám jí ho do pusy a pak jí ošukám.
Jak jsme si takto psali a já jsem byl víc a víc nadrženej, tak jsme šli potom s tim kolegou na cigáro, já jsem mu popsal, co bude následovat, až přijedu domů a zeptal jsem se ho, jestli by nejel se mnou a neudělal by ty věci za mě a já bych se přitom na to díval. Bylo vidět, že byl zaraženej a zeptal se mě, jestli ho jen zkoušim a jestli si z něj dělám srandu. Já jsem mu řekl, že to myslim vážně.
Po práci jsme vyrazili domů, otevřel jsem dveře, který jsem potom úplně nedovřel, nakouknul jsem do ložnice a viděl jsem, že ženuška splnila co jsem jí nakázal. Ležela na posteli, nohy roztažený, dělala si to vibrátorem a oči měla zavázaný. Kouknul jsem za dveře na Davida a naznačil jsem mu, že může jít dovnitř. Stoupnul jsem si za dveře do ložnice, David se svlíknul v předsíni (já se svlíknul taky, aby to potom nebylo nápadný, když by slyšela, že se někdo znova svlíká. David šel do ložnice a já jsem jí řekl, že si nesmí sundat šátek z očí.
Začal jí hned osahávat kozy a po chvilce jí cucal bradavky. Pták mu stál, aniž by mu na něj sáhla. Potom jí začal prstit a ona si to dělala vibrátorem. Udělal jí takhle asi 3x. Já jsem si ho honil mezi dveřma a byl jsem zvědavej, jak zareaguje na první kontakt s jeho ptákem. Posunul se k jejímu obličeji, vzala si ho do ruky, chvíli ho honila strčila si ho do pusy. Nepronesla nic, že by jí to péro přišlo nějaký jiný a já jsem přitom obdivoval Davida, protože nesměl vydat hlásku, heknout apod. Takhle mu ho nějakou dobu kouřila a já jsem doufal, aby se neudělal.
Vydržel to v pohodě a pak si jí otočil na zezadu, (zapomněl jsem dodat, že jsem Davidovi řekl, že samozřejmě šukáme bez gumy, ale že nebere prášky, takže pokud do na něj půjde, tak ho musí vytáhnout ven).
Chvíli jí jezdit žaludem kolem pysků a pak ho do ní zasunul. V tu chvíli mi přišlo, že hekla jinak než normálně. Chvilku přirážel a dost rychle přišel její další orgasmus. Pak si jí otočil na záda dělal jí to na misionáře. Samozřejmě už to nevydržel a začal se hlasitě projevovat. Ženuška si sundala šátek a byla, řekl bych, tak napůl překvapená. Podívala se ke dveřím a řekla mi, že čekala podobnou kulišárnu. David ho z ní přitom vytáh, ona se na něj podívala a řekla mu, ať ho dá hned zpátky. V tu chvíli jsem myslel, že se hned udělám. David ho do ní znova zasunul a přitom jí řekl, že už to dlouho nevydrží a bude za chvíli stříkat. Zároveň se zeptal, kam se může vystříkat a odpovědí mu bylo, že kamkoliv, ale určitě ne do ní. David ještě párkrát přirazil, vytáh s ní ptáka a řekl jí, aby mi ho dokouřila. Veronika si ho vzala do pusy, chvíli ho kouřila a David začal stříkat. Vytáhla ho přitom z pusy, takže měla postříkanej obličej, něco skončilo v puse, něco steklo na prsa a tělo.
Hned, jak se udělal, tak jsem šel k ní, hrozně mě rajcovalo, jak je postříkaná. Dal jsem jí ho taky před obličej a ona mi řekla, že neví, jestli si to za tenhle "podraz" zasloužim a přitom se usmála. Samozřejmě si ho vzala hned do pusy a kouřila mi ho. Jak jsem viděl její postříkanej obličej od cizí mrdky, tak mi trvalo asi minutu a začal jsem stříkat taky. Veronika se zvedla, že půjde do koupelny, ale já jsem jí poprosil, jestli by si na sobě to sperma mohla nechat. Podívala se na mě a pochopila, že to není konec. Po chvilce jsme si dali ještě normální trojku a byla to skvělá popracovní mrdačka.
Obrázek

tarenor
Role muže: je SUBMISIV
Pár slov o nás: Jsem submisivní nadrženec
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=1307

Re: PP - Nevidí - nepozná...

Příspěvek od tarenor » sob 14. zář 2019 14:16:18

To bylo poprvé s někým dalším, nebo první ženin zálet?

Cocktail23
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: PP - Nevidí - nepozná...

Příspěvek od Cocktail23 » ned 15. zář 2019 5:33:15

Krásnej příběh!

Odpovědět