Blbecci loseri nuly

Tvrdé ponižování, ultimate CUCKOLD, lízání semene a nechutnosti
Odpovědět
Elberet
Příspěvky: 427
Registrován: pon 30. srp 2021 9:17:43
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Blbecci loseri nuly

Příspěvek od Elberet »

--ubozacek-- píše: ned 31. črc 2022 23:35:57 Dobry den.Jmenuji se karel.Je mi 38 let a jsem panic.Asi jsem taky blbecek a loser.To je muj sulin ve volnem stavu.A v erekci ma 8 cm.
Obrázek

Obrázek
Nedivím se, jde a tím vůbec zasunout? Zkoušel jsi někdy aspoň umělou vagínu? Co prostitutka, neuvažoval jsi?
--ubozacek--
Příspěvky: 174
Registrován: ned 16. kvě 2021 21:13:06
Role ženy: ženu nemám
Role muže: je CUCKOLD
Pár slov o nás: Ubohe tluste cune a panic

Re: Blbecci loseri nuly

Příspěvek od --ubozacek-- »

Umelou vaginu mám vyrobenou svoji malinkou.
Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek
--ubozacek--
Příspěvky: 174
Registrován: ned 16. kvě 2021 21:13:06
Role ženy: ženu nemám
Role muže: je CUCKOLD
Pár slov o nás: Ubohe tluste cune a panic

Re: Blbecci loseri nuly

Příspěvek od --ubozacek-- »

U prostitutky jsem kdysi byl.Mlada holka.A dopadlo to hrozne.Strasny zazitek.Chytla zachvat smichu a ja jsem se rychle oblékl a utek.Strasne jsem se stydel.Pri odchodu se mi omlouvala ale furt se smala.Ani jsem nechtel spatky penize.Chtel jsem byt rychle pryc
debil
Příspěvky: 54
Registrován: úte 12. dub 2022 19:08:33
Role ženy: ženu nemám
Role muže: je SUBMISIV
Pár slov o nás: jsem zmrdí špína na týrání, online platím dom chlapům
Bydliště: Praha/ Kolin
Kontaktovat uživatele:

Re: Blbecci loseri nuly

Příspěvek od debil »

já měl nedávno doma dva prostituty, cikány, když zjistili co jsem zač, tak se mi vysmáli nafackovali mi, vzali xkrat prachu než bylo domluveno a já doufám že přijdou zas
jsem submisivní debílek,rád posloužím bullovi, ke mě si můžete dovolit cokoli, jsem mužský odpad, špína, zmrd, pes, rohožka, boxpytel, bankomat, popelnik, wc, polykač mrdky, chcanek, lízač nohou, prdelí, flusů, sluha, poskok, debílek, fackovací panák
debil
Příspěvky: 54
Registrován: úte 12. dub 2022 19:08:33
Role ženy: ženu nemám
Role muže: je SUBMISIV
Pár slov o nás: jsem zmrdí špína na týrání, online platím dom chlapům
Bydliště: Praha/ Kolin
Kontaktovat uživatele:

Re: Blbecci loseri nuly

Příspěvek od debil »

Praha, hned ted, zaplatim chlapovi nebo vic za sikan - facky, naflusani do ksichtu, zechcaní...
jsem submisivní debílek,rád posloužím bullovi, ke mě si můžete dovolit cokoli, jsem mužský odpad, špína, zmrd, pes, rohožka, boxpytel, bankomat, popelnik, wc, polykač mrdky, chcanek, lízač nohou, prdelí, flusů, sluha, poskok, debílek, fackovací panák
Elberet
Příspěvky: 427
Registrován: pon 30. srp 2021 9:17:43
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Blbecci loseri nuly

Příspěvek od Elberet »

--ubozacek-- píše: pon 01. srp 2022 11:37:05 U prostitutky jsem kdysi byl.Mlada holka.A dopadlo to hrozne.Strasny zazitek.Chytla zachvat smichu a ja jsem se rychle oblékl a utek.Strasne jsem se stydel.Pri odchodu se mi omlouvala ale furt se smala.Ani jsem nechtel spatky penize.Chtel jsem byt rychle pryc
Zkus dominu, pás cudnosti a připínací penis. Uvidíš, třeba tě to chytne.
Elberet
Příspěvky: 427
Registrován: pon 30. srp 2021 9:17:43
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Blbecci loseri nuly

Příspěvek od Elberet »

debil píše: pon 01. srp 2022 12:53:17 Praha, hned ted, zaplatim chlapovi nebo vic za sikan - facky, naflusani do ksichtu, zechcaní...
Zajdi si raději k domině. Zaplatíš méně a víc si to s ženskou užiješ.
marteza
Příspěvky: 459
Registrován: pon 10. zář 2018 18:56:30

Re: Blbecci loseri nuly

Příspěvek od marteza »

Elberet píše: pon 01. srp 2022 14:33:28
--ubozacek-- píše: pon 01. srp 2022 11:37:05 U prostitutky jsem kdysi byl.Mlada holka.A dopadlo to hrozne.Strasny zazitek.Chytla zachvat smichu a ja jsem se rychle oblékl a utek.Strasne jsem se stydel.Pri odchodu se mi omlouvala ale furt se smala.Ani jsem nechtel spatky penize.Chtel jsem byt rychle pryc
Zkus dominu, pás cudnosti a připínací penis. Uvidíš, třeba tě to chytne.
To se mi moc nezdá. Prostitutka by si vzala peníze a možná by si chtěla jen povídat. Prostitutka není od toho aby se posmívala zákazníkům, a ti utíkali pryč. Chybu hledej u sebe. Možná hledej spíš starší - nad 40.
Elberet
Příspěvky: 427
Registrován: pon 30. srp 2021 9:17:43
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Blbecci loseri nuly

Příspěvek od Elberet »

marteza píše: pon 01. srp 2022 14:44:36
Elberet píše: pon 01. srp 2022 14:33:28
--ubozacek-- píše: pon 01. srp 2022 11:37:05 U prostitutky jsem kdysi byl.Mlada holka.A dopadlo to hrozne.Strasny zazitek.Chytla zachvat smichu a ja jsem se rychle oblékl a utek.Strasne jsem se stydel.Pri odchodu se mi omlouvala ale furt se smala.Ani jsem nechtel spatky penize.Chtel jsem byt rychle pryc
Zkus dominu, pás cudnosti a připínací penis. Uvidíš, třeba tě to chytne.
To se mi moc nezdá. Prostitutka by si vzala peníze a možná by si chtěla jen povídat. Prostitutka není od toho aby se posmívala zákazníkům, a ti utíkali pryč. Chybu hledej u sebe. Možná hledej spíš starší - nad 40.
Přesně tak. Zkus si vybrat nějakou starší a potom referuj, jak to dopadlo. Musíš vzít nějakou víc profi, ne nějakou namyšlenou mladou pipinu. Hele, kdo nezkusi nemá nic. A kdyby se ti nakonec vysmála, budeš mít nad čím honit.
debil
Příspěvky: 54
Registrován: úte 12. dub 2022 19:08:33
Role ženy: ženu nemám
Role muže: je SUBMISIV
Pár slov o nás: jsem zmrdí špína na týrání, online platím dom chlapům
Bydliště: Praha/ Kolin
Kontaktovat uživatele:

Re: Blbecci loseri nuly

Příspěvek od debil »

klidne zaplatím víc, ale musí to být od chlapa

quote=Elberet post_id=124079 time=1659357258 user_id=15018]
debil píše: pon 01. srp 2022 12:53:17 Praha, hned ted, zaplatim chlapovi nebo vic za sikan - facky, naflusani do ksichtu, zechcaní...
Zajdi si raději k domině. Zaplatíš méně a víc si to s ženskou užiješ.
[/quote]
jsem submisivní debílek,rád posloužím bullovi, ke mě si můžete dovolit cokoli, jsem mužský odpad, špína, zmrd, pes, rohožka, boxpytel, bankomat, popelnik, wc, polykač mrdky, chcanek, lízač nohou, prdelí, flusů, sluha, poskok, debílek, fackovací panák
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Bing [Bot], Google [Bot] a 104 hostů