Blbecci loseri nuly

Tvrdé ponižování, ultimate CUCKOLD, lízání semene a nechutnosti
Odpovědět
PetrCuck
Příspěvky: 28
Registrován: pon 22. úno 2021 15:09:19
Role muže: je CUCKOLD
Pár slov o nás: submisivni cuck, jinak normální chlap

Re: Blbecci loseri nuly

Příspěvek od PetrCuck »

Terdsa píše: pon 11. říj 2021 13:18:09
PetrCuck píše: pon 11. říj 2021 13:16:39 My máme sex tak jednou do měsíce, jednou za čas mě vyhoní. Do pusy vezme jednou za rok.
Jo? A kdy tě čeká další orálek? Nebo už máš letos vybráno? :-)
Letos už dávno... A Ty z toho máš legraci.... Nebo mám vykat?
Redtiel
Příspěvky: 488
Registrován: čtv 10. led 2019 12:34:59
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: je BULL
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Blbecci loseri nuly

Příspěvek od Redtiel »

No napůl legraci, trochu mě to připomnělo ten vtip jak se baví ty tipci jak často mají sex, a největší looser z nich s úsměvem že jednou za rok. A oni se ho ptaj co je na tom tak Veselý ho a on odpoví "již zítra". :-)
Si to nemáš vybírat hned zkraje, i když takový novoroční pokoureni ... A vykat klidně můžeš, jen se na vykání ještě moc neznáme. :-)
PetrCuck
Příspěvky: 28
Registrován: pon 22. úno 2021 15:09:19
Role muže: je CUCKOLD
Pár slov o nás: submisivni cuck, jinak normální chlap

Re: Blbecci loseri nuly

Příspěvek od PetrCuck »

Terdsa píše: pon 11. říj 2021 13:23:02 No napůl legraci, trochu mě to připomnělo ten vtip jak se baví ty tipci jak často mají sex, a největší looser z nich s úsměvem že jednou za rok. A oni se ho ptaj co je na tom tak Veselý ho a on odpoví "již zítra". :-)
Si to nemáš vybírat hned zkraje, i když takový novoroční pokoureni ... A vykat klidně můžeš, jen se na vykání ještě moc neznáme. :-)
No u nás to není jako, že by to bylo jednou za rok a za měsíc, spíš to tak jako vychází. Ale uvítal bych kdyby to bylo častěji samozřejmě. A mezi prsa, škoda mluvit, to jsem si pokazil sám.
Uživatelský avatar
cuckpig
Příspěvky: 486
Registrován: úte 30. srp 2016 15:07:31
Role ženy: nelze jednoduše zařadit
Role muže: je CUCKOLD
Pár slov o nás: Manželé, já cuckold submisiv, ona vůči mně panička, kterou baví mně trápit drážděním ocásku, až jsem nadržený jako čuník. Občas pás cudnosti, občas bičík jako trest za nepovolený orgasmus. Jelikož mi záleží na jejím uspokojení, býček by bodl.
Můj BLOG: viewtopic.php?t=1712

Re: Blbecci loseri nuly

Příspěvek od cuckpig »

Tak ta moje do pusy velmi, velmi minimálně. Jednou to bylo, když jsem si dal kroužek, překvapilo jí, jak natekl a dala mu pusu. Od té doby je mi jasné, že jí vzruší něco většího.
kandapraha6
Příspěvky: 29
Registrován: ned 10. dub 2022 23:00:01
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: neuvedeno

Blbecci loseri nuly

Příspěvek od kandapraha6 »

No ja naposledy zacatkem unora.
Uživatelský avatar
qinn
Příspěvky: 410
Registrován: pát 01. pro 2017 7:00:34
Role ženy: nelze jednoduše zařadit
Role muže: je SUBMISIV
Pár slov o nás: Jsem vzrušený když na ní koukáte jsem submisivn,Bi í
Kontaktovat uživatele:

Re: Blbecci loseri nuly

Příspěvek od qinn »

Mně už ani nehoní jen mi nastaví ať zasunu můj rekord v kundě je tak 30 vteřin má to rychleji zasebou.vim že si často honí kundu a občas se nechá omrdat jedním svým známým.Ja si hlavně tajně honím s její prádlem smiruju jí a stříkám jí všude.Kundu jsem jí lízal naposledy únoru.Milenku mít nemůžu ta poslední se smála po 5 zasunrch jsem vystříkl.Jsem trošku bi.tak když už jsem moc nadržený a nelížu ani kundu vykouřím nebo vyhonim ocas.Pak přijdu domů koukám jak se žena převléká vím že ona si zamrda a já na ní koukám a na sobě mám cizí semeno.
Uživatelský avatar
Euglena
Příspěvky: 60
Registrován: ned 02. zář 2018 20:30:07
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: je CUCKOLD
Pár slov o nás: #mamubozakasmalym #smutnefuniukundy
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=1592

Re: Blbecci loseri nuly

Příspěvek od Euglena »

Cokla připouštím jen, když mám po sukani. Dřív si me musel jazykem očistit a pak si mě mohl preznackovat. Teď me může sukat jen přes gumu. Stříkat do mě může jen milenec. Výjimečně,kdyz mam dlouhý pust do mě může na ostro,ale to se většinou hned udělá 😂😂😂
debil
Příspěvky: 54
Registrován: úte 12. dub 2022 19:08:33
Role ženy: ženu nemám
Role muže: je SUBMISIV
Pár slov o nás: jsem zmrdí špína na týrání, online platím dom chlapům
Bydliště: Praha/ Kolin
Kontaktovat uživatele:

Re: Blbecci loseri nuly

Příspěvek od debil »

mě stojí jen kdyz mě někdo bije, chčije na mě nebo musím platit, a to ještě jen s viagrou
jsem submisivní debílek,rád posloužím bullovi, ke mě si můžete dovolit cokoli, jsem mužský odpad, špína, zmrd, pes, rohožka, boxpytel, bankomat, popelnik, wc, polykač mrdky, chcanek, lízač nohou, prdelí, flusů, sluha, poskok, debílek, fackovací panák
Sikulllka
Příspěvky: 53
Registrován: čtv 05. lis 2020 16:54:21
Role muže: je BULL
Pár slov o nás: Jsem dominantní Bull se zkušenostmi. Hledám hw, nebo pár z Mostu, Chomutova, Teplic a okolí

Re: Blbecci loseri nuly

Příspěvek od Sikulllka »

debil píše: sob 30. črc 2022 14:13:55 mě stojí jen kdyz mě někdo bije, chčije na mě nebo musím platit, a to ještě jen s viagrou
Vůbec nepotřebuješ, aby ti stál
debil
Příspěvky: 54
Registrován: úte 12. dub 2022 19:08:33
Role ženy: ženu nemám
Role muže: je SUBMISIV
Pár slov o nás: jsem zmrdí špína na týrání, online platím dom chlapům
Bydliště: Praha/ Kolin
Kontaktovat uživatele:

Re: Blbecci loseri nuly

Příspěvek od debil »

zmrdum nemá důvod stat
jsem submisivní debílek,rád posloužím bullovi, ke mě si můžete dovolit cokoli, jsem mužský odpad, špína, zmrd, pes, rohožka, boxpytel, bankomat, popelnik, wc, polykač mrdky, chcanek, lízač nohou, prdelí, flusů, sluha, poskok, debílek, fackovací panák
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: bobkobb, juras, Manžel s velkým M, Ostrekovac07, Pozeram69 a 83 hostů