Blbecci loseri nuly

Tvrdé ponižování, ultimate CUCKOLD, lízání semene a nechutnosti
Odpovědět
Uživatelský avatar
mira123
Příspěvky: 178
Registrován: stř 03. zář 2014 7:25:55
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: je CUCKOLD
Pár slov o nás: život je příliš krátký, abychom odkládali své sny na později
Bydliště: Praha

Re: Blbecci loseri nuly

Příspěvek od mira123 »

Fero369 píše: pát 16. črc 2021 1:35:47
mira123 píše: čtv 15. črc 2021 23:15:21 Na příkaz mé hotwife, a jednoho z jejich dominantních milenců, musím na tohle fórum umístit svoje ponižující fotky. Údajně je to za trest, ale taky tyto fotky mají posloužit k vysvětlení jednoho z důvodu, proč se tak ráda kurví s jinými, nejlépe dominantními, muži. Na její příkaz jsem si musel také vyholit kozy.
Aspoň nějakou máš... mne žádná nechce, a tak si je vymýšlím.
Obrázek
To máš pravdu, málokdo to chápe, že nám takové manželství vyhovuje. Ona má moc ráda sex, zejména s dominantními muži s velkými péry a já ji ani jedno z toho nemůžu dát, takže si to hledá u jiných. To ale vůbec neznamená, že se nemáme rádi, naopak, pořád se milujeme. Já ji tedy určitě a to i v okamžiku, kdy mně u šukání řekne, že toho mého červíka už necítí ani v zadku.
Loser
Příspěvky: 66
Registrován: stř 04. pro 2019 22:05:45
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Blbecci loseri nuly

Příspěvek od Loser »

mira123 píše: pát 16. črc 2021 17:07:30
Fero369 píše: pát 16. črc 2021 1:35:47
mira123 píše: čtv 15. črc 2021 23:15:21 Na příkaz mé hotwife, a jednoho z jejich dominantních milenců, musím na tohle fórum umístit svoje ponižující fotky. Údajně je to za trest, ale taky tyto fotky mají posloužit k vysvětlení jednoho z důvodu, proč se tak ráda kurví s jinými, nejlépe dominantními, muži. Na její příkaz jsem si musel také vyholit kozy.
Aspoň nějakou máš... mne žádná nechce, a tak si je vymýšlím.
Obrázek
To máš pravdu, málokdo to chápe, že nám takové manželství vyhovuje. Ona má moc ráda sex, zejména s dominantními muži s velkými péry a já ji ani jedno z toho nemůžu dát, takže si to hledá u jiných. To ale vůbec neznamená, že se nemáme rádi, naopak, pořád se milujeme. Já ji tedy určitě a to i v okamžiku, kdy mně u šukání řekne, že toho mého červíka už necítí ani v zadku.
Presne stejne u nas, ja mm amleho neudelam ji tak ona suka a nasadzuje mi oarohy, ja to milujem ona si uzije. A sme spolu fungujeme milujeme se
loser1
Příspěvky: 5
Registrován: pát 16. črc 2021 19:16:24
Role muže: je CUCKOLD
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Blbecci loseri nuly

Příspěvek od loser1 »

Moje ex mě podvadela a říkala že mám malé péro a pak mi i řekla že sem paroháč
Obrázek
petrikasd
Příspěvky: 1439
Registrován: pát 16. srp 2019 12:46:48
Role ženy: nelze jednoduše zařadit
Pár slov o nás: Já jsem sub a rád svou ženu ukazují jiným muzum
Můj BLOG: viewtopic.php?t=1834
Kontaktovat uživatele:

Re: Blbecci loseri nuly

Příspěvek od petrikasd »

Jo nosim klec
Fero369
Příspěvky: 170
Registrován: úte 13. črc 2021 23:03:48
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: Manželka pro mé záliby nemá pochopení

Re: Blbecci loseri nuly

Příspěvek od Fero369 »

Dneska mi před hodinou řekla, že se jí líbí mé slabiny. Jen ten penis, že ji nezajímá.
estarion314
Příspěvky: 177
Registrován: ned 11. čer 2017 13:00:00
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: Chci vidět, jak manželka úpí pod jiným chlapem. Ona se mi za to směje.

Re: Blbecci loseri nuly

Příspěvek od estarion314 »

Ta moje každý den chodí z práce až v noci. A poslední sex před třemi týdny.
A to vypadala tak slibně...
Obrázek
Fero369
Příspěvky: 170
Registrován: úte 13. črc 2021 23:03:48
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: Manželka pro mé záliby nemá pochopení

Re: Blbecci loseri nuly

Příspěvek od Fero369 »

estarion314 píše: stř 21. črc 2021 10:54:56 Ta moje každý den chodí z práce až v noci. A poslední sex před třemi týdny.
A to vypadala tak slibně...
Obrázek
Tak třeba ona ten sex měla nedávno... hmm, skoro určitě. :evil:
Holzer
Příspěvky: 7
Registrován: pon 31. říj 2016 12:24:47
Role ženy: nelze jednoduše zařadit
Pár slov o nás: Je mi 27. Má partnerka je pouze lehce dominantní, ale třeba se to jednou překlopí :)

Re: Blbecci loseri nuly

Příspěvek od Holzer »

Aspoň to máte fyzicky jasně daný - to malý péro. Já mám poměrně velký a dost široký. Ale právě na to jsem vždy spoléhal. Že se žena vyrajtuje a já se nemusím snažit. Šlo to, než jsem si našel partnerku, co chce být sama v sexu ovládána a má vysoký nároky na dominantního chlapa. A já to ani s kládou neumím. Takže jsem cuckold a často v klícce. Není to jen o penisu a vlastně jsem možná ještě marnější.
Sukodlak
Příspěvky: 88
Registrován: čtv 22. dub 2021 17:58:14
Role muže: je BULL
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Blbecci loseri nuly

Příspěvek od Sukodlak »

Holzer píše: stř 21. črc 2021 12:13:17 Aspoň to máte fyzicky jasně daný - to malý péro. Já mám poměrně velký a dost široký. Ale právě na to jsem vždy spoléhal. Že se žena vyrajtuje a já se nemusím snažit. Šlo to, než jsem si našel partnerku, co chce být sama v sexu ovládána a má vysoký nároky na dominantního chlapa. A já to ani s kládou neumím. Takže jsem cuckold a často v klícce. Není to jen o penisu a vlastně jsem možná ještě marnější.
Presne jak pises. Kdyz dokaze muz zenu ovladnout, na velikosti pera nezalezi. Klidne staci naprosto prumerny, bezny. Zena rada podlehne i kdyz ma doma hodne obdareneho, ale jinak pasivniho partnera. Pouze s extremne malym je to nerealne, takovy chlap je odsouzeny k podrizene roli.
estarion314
Příspěvky: 177
Registrován: ned 11. čer 2017 13:00:00
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: Chci vidět, jak manželka úpí pod jiným chlapem. Ona se mi za to směje.

Re: Blbecci loseri nuly

Příspěvek od estarion314 »

Milá ženuška se mi v autě svěřila, že ji přeci jen napadne, jaké by to bylo dělat s chlapem s velkým penisem.
No, málem jsme havarovali...
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Ahrefs BOT a 108 hostů