PP - Zasnoubená

Pravdivé i smyšlené příběhy na téma kandaulismus
Pravidla fóra
PP v názvu povídky označuje PRAVDIVÝ PŘÍBĚH. Prosím označujte pravdivé povídky PP Název povídky.
subboy 123456
Prispevku v tematu: 6
Pár slov o nás: neuvedeno

PP - Zasnoubená

Příspěvekod subboy 123456 » úte 06. srp 2019 9:12:50

Ještě donedávna jsem myslel, že mě cuckold bere pouze ze submisivní stránky (mam tady o tom celé vlákno k historce, co jsme zažili s mojí ex, která mi, pak utekla s milencem), ale nedávno jsem zjistil, že se mi to líbí i z druhé stránky.
Moje kamarádka N. je moje známá se kterou jsem byl dřív kamarád s výhodami a píchali jsme spolu vždy, když se ten druhý s někým rozešel. Je vážně pěkná, bíle vlasy vybělené peroxidem na krátko střižené, menší, hrozně hubená, ale i trochu vysportovaná. Zadek nějaký má a prsa, tak akorát do ruky s piercingy (které jsem platil já) a celé její tělo zdobí spousta tetování.
Jak jsem říkal, poslední dobou jsme si psali spíš jen když tomu druhému se nepovedl vztah, takže bylo jasné, že jde o to si zapíchat, ale jinak jsme si jen občas napsali. Za tu dobu, kdy jsme spolu začínali, tak byla hodně divoká a nezkrotná a s nikým jí to moc nevydrželo, prostě vždy taková moje záchrana, proto mě velmi překvapilo, když jsem jí psal v souvislosti s tím, že se na mě vykašlala ex, tak z ní vypadlo, že už má přes 2 roky přítele a je zasnoubená. To bylo hodně překvapivé, ale i tak sme se domluvili, že půjdeme alespoň na kafe.
Všechno bylo fajn, bylo to příjemné dopoledne. Byli jsme na obědě, hodně mluvila o jejím snoubenci, ukázala mi prsten a vzpomínali na staré časy. Navrhnul jsem, že bychom mohli někam na víno, ale nějak bylo všude plno nebo draho (nechtelo se mi moc platit za zadanou holku :D ), tak jsem řekl, že můžeme ke mně na kolej, že tam mám ještě pár sedmiček. Souhlasila a tak sme u mě na malém jednolůžkáči na posteli vypili asi dvě sedmičky, když z ní vypadlo, že přítel je v práci a neví, že je semnou. Popravdě, že neví vůbec o žádném z jejích nabíječů z předchozího divokého období. Byla trochu opilá a začínala mít zase svoje řeči o tom, že se bavila se svojí kamarádkou a že by si třeba představili mít ještě k tomu svému klukovi ještě jednoho dalšího, ale že by ji štvalo kdyby si ten kluk někoho našel, že je to od ní pokrytecký a tak. Tak jsem se chopil šance a políbil jí. Vzniklo z toho divoké líbání, při kterém jsem ji začal svlékat a všimnul si že má ladící krajkové prádlo (takže asi šla na jistotu). Odhaloval jsem nová tetováni, které si za tu dobu udělala. A jazykem uctíval její postavičku. Na mobilu jí celou dobu furt cinkal messenger, ale ignorovala to, ale popravdě mě to hrozně vzrušovalo. Někde teď jí píše její snoubenec, který si myslí, že je doma nebo někde na nákupech a mezitím já mám hlavu v jejím klíně. Měli jsme celkem fajn sex, za tu dobu už jsme oba věděli, co se komu libí. Ona je submisivní a ráda je držená pod krkem a tak (to si stěžovala, že ji snoubenec nedělá), ale nejlepší byl konec. Když jsem ho z ní vytáhl a řekl ji, aby mi ho honila, chytla ho nejdřív rukou, kde neměla prsten, tak jsem ji řekl ať ho honí druhou rukou. To mě dostávalo uplně do varu, když se její snubní prsten dotýkal mého péra, takže jsem ji zachvilku celou postříkal a hlavně tu ruku, kterou mě honila. Když jsem viděl, jak je moje mrdka na tom prstenu, byl sem zachvili zase tvrdej a jeli sme znovu.
Pak jsme si chvilku povídali a ona si psala s přítelem a byla z toho taková nesvá, tak jsme se chvíli mazlili a navrhnul jsem, že můžeme jít s mými přáteli do hospody ať přijde na jiné myšlenky. Nějak sme se dali dohromady a vyšli jsme. Hospoda byla tak kilometr přes kampus a náměstí. Hned na začátku jsem jí chytnul za ruku a vypadali jsme jako pár. Občas jsem ji zatáhnul po cestě někam stranou, abych se s ní vykousnul a nebo oblíznul piercy, když jsme se blížili k hospodě, potkali jsme před ní moje kamarády (bývalé spolužáky ze strední). Viděli nás, jak se držíme za ruce, i když se mě pak rychle pustila. Když jsem je potom u stolu všechny představoval, zeptal se mě jeden z nich jestli spolu chodíme. Ona chtěla něco říct, ale já ji předběhl a řekl, že ano a položil ji ruku na klín. Prekvapivě se na mě podívala. Chtěl jsem si ještě hrat. Celou dobu jsem měl obrovskou erekci a stejně ty lidi pravděpodobně nikdy neuvidí (nebydlí v Praze), takže propletla prsty mezi mými a řekla, že už spolu nějakou dobu jsme. Moji spolužáci jsou totiž i spolužáci mojí ex, která mě opustila s jedním týpkem o kterém jsem tu psal, takže jsem doufal, že se to k ní třeba pak nějak dostane.
Večer byl celkem sranda, dost jsme se opili a chovali se jak opravdový pár. Bylo vidět, že je nadržená, protože mě začínala hladit i po stehně. Kamarádi na záchodech mi říkali, jak je v pohodě a že jsou rádi, že jsem zapomněl na svoji ex konečně, protože mě stejně podváděla. Začinalo se mi to hodně líbit. Ani jednou se nepodívala na mobil, i když jí blikal, jak na diskotéce. Po poslední rundě jsme se rozloučili a to už bylo kolem půlnoci. Zašli si opilým krokem na kebab a směřovali zpátky na kolej, když jí volal ten její, kde je a že neodepisuje. Tak mu řekla, že s kamarády v Praze a že se to nějak protáhlo, ale že může u kamaradky přespat. Já nemohl odolat a musel jsem ji přitom hovoru začít osahávat. Nejdřív se bránila, ale masáž bradavek ji pak přišla příjemná. Bohužel ho nepřemluvila a on trval na tom, že pro ni dojede. Pracuje někde na kraji Prahy, takže tam bude tak za 20 minut. Zkoušel sem ji přemlouvat, abychom šli ještě píchat na kolej, ale to už řekla, že ne. Tak jsme čekali v parku u koleje. Líbali se, já si jazykem hrál s jejíma bradavkama a byl hrozně nadrzenej. Nakonec sem ji přemluvil, aby mi ho alespoň vykouřila, tak jsme se schovali za nějake křoví, byla dost opilá, ale šlo jí to pěkně, ale když jsem byl tak v polovině, tak ji volal ten její, že už čeká, takže to nedokončila. Dala mi pusu na tvář a řekla, že to bylo fajn.
Přemýšlel jsem jestli se s nim v autě vykousla a poznal jestli kouřila péro. Byl jsem z toho hrozně nadržený, navíc když jsem byl napůl rozkouřenej, tak jsem jí psal, že je to celkem nefér.

Az duhý den odpoledne mi od ní přišla zpráva, že ma celkem bolehlav a že nad tím přemýšlela a to co se stalo byla chyba. Že to bylo fajn, ale že jeho má fakt ráda a že se to nesmí opakovat… a taky poslala fotku, jak leží nahá v posteli jako omluvu za to, že mě nedodělala. :D

Na závěr tedy mu to neřekla a před pár tydny mi došla pozvánka na svatbu, tak jsem teda zvědavý, jestli budu sedět u stolu, kde budou všichni její bývalý nabíječi.

Takže teď nevim, co mě bere víc. Jestli tyhle věci působit nebo tyhle věci zažívat.

Asi bych si měl změnit přezdívku na switchboy 123456

tarenor
Prispevku v tematu: 2
Role muže: je SUBMISIV
Pár slov o nás: Jsem submisivní nadrženec
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=1307

Re: PP - Zasnoubená

Příspěvekod tarenor » úte 06. srp 2019 10:33:07

Tak to je hezký příběh. Zajímá mě, jestli se nakonec vezmou a jestli ji na svatbě oprcáš.

rostak
Prispevku v tematu: 1
Role ženy: RÁDA SE UKAZUJE
Role muže: nelze jednoduše zařadit
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=1234

Příspěvekod rostak » úte 06. srp 2019 10:50:14

Dobře ty :-)

subboy 123456

Příspěvekod subboy 123456 » úte 06. srp 2019 11:03:36

tarenor píše:Tak to je hezký příběh. Zajímá mě, jestli se nakonec vezmou a jestli ji na svatbě oprcáš.

To pochybuji :D myslim, že se vezmou. Má toho cely insta, ale nemyslim, že jí to vydrží. Predtim měla tři kluky naráz a teď by se chtěla usadit, což je na ní dost zvláštní.

mirek016
Prispevku v tematu: 3

Příspěvekod mirek016 » úte 06. srp 2019 11:04:49

Pokud u toho stolu budou jeji byvali milenci, tak otazka zni, kdo vsechno ji oprca pri unosu nevesty. Jinak skvely pribeh. Zkus s ni domluvit unos a tam si s ni uzijete. Takove rozehrati nevesty pro manzela.

subboy 123456

Příspěvekod subboy 123456 » úte 06. srp 2019 11:06:31

mirek016 píše:Pokud u toho stolu budou jeji byvali milenci, tak otazka zni, kdo vsechno ji oprca pri unosu nevesty. Jinak skvely pribeh. Zkus s ni domluvit unos a tam si s ni uzijete. Takove rozehrati nevesty pro manzela.

Já teď mám přítelkyni, takže to asi neklapne, ale nedavno mi psala, že byla na kafi s nějakym dalším bývalým nabiječem, tak kdo ví jestli to bylo stejné kafe jak se mnou.

mirek016

Příspěvekod mirek016 » úte 06. srp 2019 11:12:16

subboy 123456 píše:
mirek016 píše:Pokud u toho stolu budou jeji byvali milenci, tak otazka zni, kdo vsechno ji oprca pri unosu nevesty. Jinak skvely pribeh. Zkus s ni domluvit unos a tam si s ni uzijete. Takove rozehrati nevesty pro manzela.

Já teď mám přítelkyni, takže to asi neklapne, ale nedavno mi psala, že byla na kafi s nějakym dalším bývalým nabiječem, tak kdo ví jestli to bylo stejné kafe jak se mnou.

Pokud pritelkyne nejde na svatbu tak se to navzajem neovlivnuje. Sukat cizi novomanzelku to by byla sila

subboy 123456

Příspěvekod subboy 123456 » úte 06. srp 2019 11:18:31

mirek016 píše:
subboy 123456 píše:

Pokud pritelkyne nejde na svatbu tak se to navzajem neovlivnuje. Sukat cizi novomanzelku to by byla sila

Jde na svatbu právě :D

Ale jo bylo by to super. Potvrdit manželství dřív než jeji manžel :)

mirek016

Příspěvekod mirek016 » úte 06. srp 2019 11:19:50

No tak to se mozna zase dostanes na druhou stranu u stolu nabijecu. Pripadne z toho muze byt super vymena s nekym od stolu. Krasna svatba to urcite bude.

Terdsa
Prispevku v tematu: 2
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: nelze jednoduše zařadit

Příspěvekod Terdsa » úte 06. srp 2019 11:29:23

Anebo si novomanžel odnese manželku pryč a bude u stolu sedět parta nadrzencu s očima pro plac.

Zpět na “Povídky”