Trvalé soužití ve třech MMŽ nebo ŽŽM

Diskuse o kandaulismu, cuckold v lehké formě (bez extrémů)
Pravidla fóra
- používejte již existující témata, nové téma zakládejte pouze ve vyjímečných případech
- pro diskusi o sobě a svém příběhu si založte deníček ve fóru deníčky - uživatelé Vás potom snadněji najdou a mohou se Vás ptát na konkrétní věci
- PRO EXTRÉMNÍ TÉMATA JE ZDE FORUM EXTRÉMY
Hazelnut
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Trvalé soužití ve třech MMŽ nebo ŽŽM

Příspěvek od Hazelnut »

rostak píše:
Hazelnut píše:
rostak píše:Podle mě není problém vysvětlit okolí, že ten druhý je vzdálený příbuzný, co nemá kde bydlet. Znal jsem holku, u které bydlel trvale její "strejda". Nikomu to nepřišlo divné, vlastně ani já jsem se nad tím nepozastavil. A klidně to mohl být milenec. Jasně, asi se nebudou po vsi vodit za ruku, ale to je asi to minimální, co se dá pro takové soužití udělat. Předpokládám, že ani teď se vaše manželka nelíbá s milencem před domem.
ja myslím, že keď budem chcieť žiť na hromádke v skupine, nebudem nikomu nič vysvetlovať, každý nech si to preberie vo svojej hlave, ludia si aj tak všetko prekrútia a vysvetlia tak, ako im to vyhovuje..
To můžeš pokud jsi na světě sám. Jestli žiješ s lidmi, se kterými se stýkáš a záleží ti na tom, jak tě vnímají - rodina, děti, přátelé, pak asi budeš muset udělat něco proto, aby se tvým dětem ve škole nesmáli, že jejich táta je paroháč a máma kurva. A pokud opravdu nehodláš nikomu nic vysvětlovat, tak buď nikoho takového kolem sebe nemáš, nebo jsi debil a nevadí ti ubližovat blízkým ;)
úplne si to vytrhol z kontextu a pretočil..
jedným z dôvodov, prečo by som na takýto vzťah nikdy nepristúpil sú deti, resp. dieťa. ten vzťah sa nedá nikomu vysvetliť, vôbec už nie dospievajúcemu decku. ak by som však deti nemal, nasťahoval by som si domov ďalšiu ženu, nevysvetloval by som okoliu nič. lebo je to zbytočné. predpokladám, že som obklopený dostatočne empatickými priatelmi, ktorí by si vedeli spočítať dva a dva a kulantne by pomlčali, aj ked pred rodinou by to bolo zaujímavé vysvetlovanie :)
Domkanda
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: Jsem dominantní kandaulista. Tady nehledáme.
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=733

Příspěvek od Domkanda »

Nudím se a projíždím stará témata:
Pokud by trvalé soužití bylo 7-14 dní dovolené bez dětí nebo max asi měsíc v době, kdy děti nebyly - tak by to mohlo být zajímavé
Máme toho dost za sebou. Zajímají mě reálné zkušenosti. Povídky skoro nečtu.
Cation
Role ženy: nelze jednoduše zařadit
Role muže: nelze jednoduše zařadit
Pár slov o nás: žijeme v polyamorickém vztahu
Můj BLOG: viewtopic.php?t=1807

Příspěvek od Cation »

Znám takovou rodinu, manželé plus další muž, ale nejde tam o kandaulismus.
Domkanda
Pár slov o nás: Jsem dominantní kandaulista. Tady nehledáme.
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=733

Příspěvek od Domkanda »

Cation píše: pon 28. říj 2019 13:16:57 Znám takovou rodinu, manželé plus další muž, ale nejde tam o kandaulismus.
a o co tedy?
Máme toho dost za sebou. Zajímají mě reálné zkušenosti. Povídky skoro nečtu.
Cation

Příspěvek od Cation »

Domkanda píše: pon 28. říj 2019 14:05:47
Cation píše: pon 28. říj 2019 13:16:57 Znám takovou rodinu, manželé plus další muž, ale nejde tam o kandaulismus.
a o co tedy?
ta žena je má oba ráda a chce být s oběma. A oni jsou se sebou v pohodě
bozihovadko
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: je CUCKOLD
Můj BLOG: viewtopic.php?t=1849

Příspěvek od bozihovadko »

Cation píše: pon 28. říj 2019 14:12:46
Domkanda píše: pon 28. říj 2019 14:05:47
a o co tedy?
ta žena je má oba ráda a chce být s oběma. A oni jsou se sebou v pohodě
A jak jsi si jistý že se nejedná o kandaulismus nebo cuckolding?

Má ráda oba, oni jsou spolu v pohodě, tzn. že manželovi to nevadí. Tam by to právě mohlo být úplně v pohodě, jen to neventilují ven.
Cation

Příspěvek od Cation »

Jsem si jistej, jsou to moji kamarádi, znám je. Jak rozumím kandaulismu, tak tam jde primárně o vzrušení manžela z toho, že má jeho žena sex s jiným. No a u nich to tak není, tam jde o lásku tý ženy k dvěma chlapům.
bozihovadko
Role muže: je CUCKOLD
Můj BLOG: viewtopic.php?t=1849

Příspěvek od bozihovadko »

Cation píše: pon 28. říj 2019 14:57:55 Jsem si jistej, jsou to moji kamarádi, znám je. Jak rozumím kandaulismu, tak tam jde primárně o vzrušení manžela z toho, že má jeho žena sex s jiným. No a u nich to tak není, tam jde o lásku tý ženy k dvěma chlapům.
Ok, věřím ti, nebudu to dál rozebírat
KarelK1968
Pár slov o nás: Manželé s Kanda zkušenostmi toužící po prima přátelích s výhodami, kteří jsou i pro normální zábavu ne jen pro sex hrátk0y.
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od KarelK1968 »

MlsnáKoza píše: stř 12. čer 2019 8:55:00
cuckpig píše:Já myslím, že pro takové soužití by jsme museli změnit zem, například v Nevadě je místa dost:)
Nebylo by třeba se stěhovat, kdyby si lidi přestali závidět, nenávidět, pomlouvat a starat se do cizích věcí ;) Co nikomu a ničemu neškodí, po tom je mi ..... :D
A nebo všem dát najevo že je to jen soukromá věc za kterou není nutné se stydět a do které nikomu nic není.
Redtiel
Role muže: je BULL

Příspěvek od Redtiel »

A co je vám po lidech. :-) ať si blbě koukají, beztak zavidej. :-) a navíc, ty na kom vám záleží vás pochopí, ty co ne tak za to nestojí. Beztak když vás bude svět milovat, stejně vám to rohlíky nezlevni. Když už vás budou sousedí štvát a koukat na vás zkrz prsty, vejdete na chodbu, vyndejte ocas a zavřete "mám dvě manželky a poradny peeerooo, kdo chce může se na něm povozit" třeba už je nikdy neuvidite. :-)
Odpovědět