Trvalé soužití ve třech MMŽ nebo ŽŽM

Diskuse o kandaulismu, cuckold v lehké formě (bez extrémů)
Pravidla fóra
- používejte již existující témata, nové téma zakládejte pouze ve vyjímečných případech
- pro diskusi o sobě a svém příběhu si založte deníček ve fóru deníčky - uživatelé Vás potom snadněji najdou a mohou se Vás ptát na konkrétní věci
- PRO EXTRÉMNÍ TÉMATA JE ZDE FORUM EXTRÉMY
RemusA4
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: neuvedeno
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=732

Re: Trvalé soužití ve třech MMŽ nebo ŽŽM

Příspěvek od RemusA4 »

Taky by me zajimalo jestli to takhle nekdo ma
cuckpig
Role ženy: nelze jednoduše zařadit
Role muže: je CUCKOLD
Pár slov o nás: Manželé, já cuckold submisiv, ona vůči mně panička, kterou baví mně trápit drážděním ocásku, až jsem nadržený jako čuník. Občas pás cudnosti, občas bičík jako trest za nepovolený orgasmus. Jelikož mi záleží na jejím uspokojení, býček by bodl.
Můj BLOG: viewtopic.php?t=1712

Příspěvek od cuckpig »

Jak jsem to myslel? No jednoduše, zda v tom hraje roli třeba S/M. Pak bych se nedivil, kdyby pánové dřeli a Madam si doma pilovala nehtíky:)
MlsnáKoza
Role ženy: je HOTWIFE
Můj BLOG: viewtopic.php?t=1863

Příspěvek od MlsnáKoza »

Já bych dala přednost ŽMM nebo případně ŽŽMM :D
cuckpig
Pár slov o nás: Manželé, já cuckold submisiv, ona vůči mně panička, kterou baví mně trápit drážděním ocásku, až jsem nadržený jako čuník. Občas pás cudnosti, občas bičík jako trest za nepovolený orgasmus. Jelikož mi záleží na jejím uspokojení, býček by bodl.

Příspěvek od cuckpig »

rostak píše:Ještě odbočím... celkem se divím, že na webu o kandaulismu tohle vlákno chybělo :-)
To jste fakt nikdy nepřemýšleli nad tím, že byste manželce dovolili nastěhovat si milence domů? U bezdětných párů to přece přináší jenom výhody.
Klidně na to může mít vliv třeba konzervativní pohled okolí, pokud si ale lidi žijí pro sebe a je jim to jedno, proti gustu:) Za mně ale nastěhovat ne, jakékoli soužití vyvolá časem konflikty.
jakod
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=1534

Příspěvek od jakod »

rostak píše:
cuckpig píše:
rostak píše:Ještě odbočím... celkem se divím, že na webu o kandaulismu tohle vlákno chybělo :-)
To jste fakt nikdy nepřemýšleli nad tím, že byste manželce dovolili nastěhovat si milence domů? U bezdětných párů to přece přináší jenom výhody.
Klidně na to může mít vliv třeba konzervativní pohled okolí, pokud si ale lidi žijí pro sebe a je jim to jedno, proti gustu:) Za mně ale nastěhovat ne, jakékoli soužití vyvolá časem konflikty.
To si umím celkem živě představit.... "Nejen, že mi vyšukal ženu,ale ještě mi vyžral lednici..." :lol:
kdyby mi sežral uzený, co jsem si přines k večeři, tak by to bylo na rozvod!
jakod
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=1534

Příspěvek od jakod »

V sobotu jsem byl na pivu a od jednoho pamětníka jsem se dozvěděl, že bývalí majitelé našeho baráku měli jednu místnost pro milence. Nepobýval s nima trvale, ale asi třetinu doby ano.
Funderman

Příspěvek od Funderman »

No my jsem takovou rodinku donedávna ve vesnici měli, částečně i máme. Ale neřekl bych, že to mělo něco společného s kandaulismem.
Chlapík celkem za vodou, vlastnil nějaké papírnické závody, postavil jsi u nás dost velkou vilku. A časem si nastěhoval k sobě i milenku. Prý se nechtěli rozvést kvůli majetku. Takže v jednom domě žili manžel, manželka, milenka a mladší syn. Bylo docela dost zajímavé je potkávat, mezi lidi moc nechodili. Ale třeba k volbám šla prvně manželka se psem a na to 100m za nimi manžel s milenkou :D. Nevím jestli se rozvedli, ale manželka si pořídil menší domek o kousek dál. Asi se to nedalo vydržet.
RemusA4
Role muže: je KANDAULISTA
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=732

Příspěvek od RemusA4 »

To bych bral. Libilo by se mi mit dve zeny a stejne tak by se mi libilo kdybych se delil s nekym o tu moji
cuckpig

Příspěvek od cuckpig »

No já bych dvě ženy nezvládl. I když by to náznakově šlo, ne, pusinky bych věnoval jedné.
subway
Role ženy: ženu nemám
Pár slov o nás: Jsem třicetiletý muž, který si rád užije submisviní roli, hledající trvalý vztah.

Příspěvek od subway »

Má přítelkyně žije se ženou, bohužel ačkoli to na začátku vypadalo, že žena me přítelkyně by mě ráda poznala a začala pronikat do tajů D/s... a pak bychom viděli...
nakonec se cukla a navíc přestala snášet že se vídáme. No jo, jenže já a přítelkyně už jsme se stihli zamilovat. A teď co dál? Takže jsem v utajení. Přítelkyně nás miluje oba. Oba bychom si dokázali představit soužití ve třech. Ale žena přítelkyně. Ne. Ačkoli jsem duší cuckoldem, jsem a ne poprvé v roli "Bulla" . Ne samozřejmě doopravdy. Přítelkyně usíná téměř každou noc se svou ženou. My se vidíme jen když to jde. Já vím, že je to odsouzeníhodné. Ale co dělat...
Každopádně soužití s dvěmi ženami ano. Ačkoli teda rozhodně nejsem alfasamec a holky by si často vystačily samy.
Odpovědět