Svatba

Pravdivé i smyšlené příběhy na téma kandaulismus
Pravidla fóra
PP v názvu povídky označuje PRAVDIVÝ PŘÍBĚH. Prosím označujte pravdivé povídky PP Název povídky.
vinklar
Prispevku v tematu: 6
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: nelze jednoduše zařadit
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Svatba

Příspěvekod vinklar » pon 11. bře 2019 16:28:48

Jestli mohu doporučit, tak za mě, bych s těmi potoky semene, jako teď na konci šetřil. Jinak je to vzrušující povídka!! Jak vyfasoval Martin dámské plavky super nápad. Dával bych Nikole nějaké úkoly. Třeba svést hotelového portyra, který je trpaslík atd. Ale určitě chlapci pokračujte.

kohout50
Prispevku v tematu: 2
Role ženy: nelze jednoduše zařadit
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: Jsme pár,on kanda,ona nechce ani slyšet

Příspěvekod kohout50 » pon 11. bře 2019 20:14:42

Suprová perverzní povídka.Pokračuj v nastoleném duchu prznění poslušné děvky v režii zvrhlého strýčka za asistence neschopného manžela spoustou nadržených chlípných perverzních mužů a žen

Lizatpicku
Role muže: je BULL
Pár slov o nás: Sme par
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=1333

Příspěvekod Lizatpicku » čtv 14. bře 2019 14:20:08

A čo chceš dalej ešte písat? Však už teraz vyfajčila viac kokotov ako Fredy Mercuri.Pripadal mi to ako keby to písal panic, ostriekaná v lietadle? Semeno má takú špecifickú vonu že by ju vyjebali aj z lietadla keby sa tam ostriekaná prechadza v uličkeraz som takto ostriekal jednu kurvicku na tricko kozy a picku ona si to zakrila satkou aby to nebolo vidiet a poslal sim ju za frajerom v taxiku, taxikar ju vyhodil ze smradlave kurvy od semena nebude vozit lebo to nevyvetrá do rána,myslim ze si mal viac zapojit manzela do pribehu , ona ho miluje tesi sa snim na svatbu a zratu do rána fajči kokoti na počkanie a on sa ken pozerá a čusí dost pritiahnuté za vlasi , trvalo by možno roky keby takato baba fajčila na počkanie, viem že to nie je true story ake aspon nejaká logika by tam mohla byt.

rostak
Role ženy: RÁDA SE UKAZUJE
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=1234

Příspěvekod rostak » čtv 14. bře 2019 14:40:42

Lizatpicku píše:A čo chceš dalej ešte písat? Však už teraz vyfajčila viac kokotov ako Fredy Mercuri.Pripadal mi to ako keby to písal panic, ostriekaná v lietadle? Semeno má takú špecifickú vonu že by ju vyjebali aj z lietadla keby sa tam ostriekaná prechadza v uličkeraz som takto ostriekal jednu kurvicku na tricko kozy a picku ona si to zakrila satkou aby to nebolo vidiet a poslal sim ju za frajerom v taxiku, taxikar ju vyhodil ze smradlave kurvy od semena nebude vozit lebo to nevyvetrá do rána,myslim ze si mal viac zapojit manzela do pribehu , ona ho miluje tesi sa snim na svatbu a zratu do rána fajči kokoti na počkanie a on sa ken pozerá a čusí dost pritiahnuté za vlasi , trvalo by možno roky keby takato baba fajčila na počkanie, viem že to nie je true story ake aspon nejaká logika by tam mohla byt.

To je jednoduché. Jsou ženy kterým smrdí kunda, tobě smrdí semeno. Nedělal bych z toho drama, stačí si upravit jídelníček.

Mimochodem, popiš mi, jak se někdo vyjebává z letadla. To se mu nasadí padák a otevřou dveře? Promiň, ale jako panic píšeš ty :lol:

Lizatpicku
Role muže: je BULL
Pár slov o nás: Sme par
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=1333

Příspěvekod Lizatpicku » čtv 14. bře 2019 14:51:48

Najprv napises nech ti sem ludia pisu a hodnotia ked sa ti to nepaci co napisu tak je hned urazené ego a chytas ma za slovicka...v poriadku :vyborná poviedka len tak dalej ....si najlepsi a tymto ukoncujem tuto jalovú debatu.

rostak
Role ženy: RÁDA SE UKAZUJE
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=1234

Příspěvekod rostak » čtv 14. bře 2019 14:55:25

Lizatpicku píše:Najprv napises nech ti sem ludia pisu a hodnotia ked sa ti to nepaci co napisu tak je hned urazené ego a chytas ma za slovicka...v poriadku :vyborná poviedka len tak dalej ....si najlepsi a tymto ukoncujem tuto jalovú debatu.

Reaguješ vůbec na správnou povídku, když ani nevíš, že nejsem jejím autorem? :roll:

Terdsa
Prispevku v tematu: 10
Role muže: nelze jednoduše zařadit

Příspěvekod Terdsa » čtv 14. bře 2019 15:32:55

Ehm ... Co k tomu dodat. :-) ano uznávám, je to nereálný pribeh. Nicméně se to nějak zvrhlo a je to samej sex. V podstatě série minipribehu v jednom no. Ale tak snad se to někomu líbí.

Tms0411
Prispevku v tematu: 7
Role muže: je CUCKOLD
Pár slov o nás: Teoretický cuckold / kandaulista a pisatel povídek!:)

Příspěvekod Tms0411 » čtv 14. bře 2019 15:35:00

Terdsa píše:Ehm ... Co k tomu dodat. :-) ano uznávám, je to nereálný pribeh. Nicméně se to nějak zvrhlo a je to samej sex. V podstatě série minipribehu v jednom no. Ale tak snad se to někomu líbí.

Mě se to určitě líbí!!!=))) Vzhledem k tomu, že jsem spoluautor, by ale bylo divné, kdyby se mi to nezamlouvalo!=)))

++cuckoldkarel++
Prispevku v tematu: 1
Role ženy: ženu nemám
Role muže: je CUCKOLD

Příspěvekod ++cuckoldkarel++ » pát 15. bře 2019 3:49:01

Super povidka kamo.Uz se tesim na dalsi dil.Hlavne se nenech odradit jednim kokotem ,kteremu se to nelibi.

RONMAISTER
Prispevku v tematu: 1

Příspěvekod RONMAISTER » pát 15. bře 2019 11:07:05

Perfektne perverzni,pridal bych vic analu :oops:

Zpět na “Povídky”