HOTWIFE zkušenosti

Tvrdé ponižování, ultimate CUCKOLD, lízání semene a nechutnosti
zvědavec
Příspěvky: 1065
Registrován: pon 28. črc 2014 20:02:01

Re: HOTWIFE zkušenosti

Příspěvek od zvědavec »

Lepší by bylo koupit za ne nějaké sexy pradelko a říkat ti ať si oblečeš ty kalhotky na které sis vydělala kundickou :-)
Mistress_Terulie
Příspěvky: 11
Registrován: pon 18. úno 2019 11:51:30
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: je CUCKOLD
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: HOTWIFE zkušenosti

Příspěvek od Mistress_Terulie »

Už jsem na to přišla.. Pořád vymýšlím něco nového a drsného a ono toho, co jsme ještě netušili, už moc není :-) Samozřejmě ho každý den sukam do zadku, je zamčený v pásu, nestrika, líže mi nohy i při sexu s milencem, je nucený ho kouřit nebo mu lízat koule, když mě píchá.. Pak že mě vylízat jeho mrdku.. Ale stejně.. Zkuste ještě něco, co jste zažili, hodit do placu ;-)
bullmaster
Příspěvky: 191
Registrován: úte 07. lis 2017 20:08:00
Role ženy: nelze jednoduše zařadit
Role muže: je BULL
Pár slov o nás: Jsem Bull, který dává ženám pravé vzrušení.

Re: HOTWIFE zkušenosti

Příspěvek od bullmaster »

Mistress_Terulie píše:Už jsem na to přišla.. Pořád vymýšlím něco nového a drsného a ono toho, co jsme ještě netušili, už moc není :-) Samozřejmě ho každý den sukam do zadku, je zamčený v pásu, nestrika, líže mi nohy i při sexu s milencem, je nucený ho kouřit nebo mu lízat koule, když mě píchá.. Pak že mě vylízat jeho mrdku.. Ale stejně.. Zkuste ještě něco, co jste zažili, hodit do placu ;-)

Opravdu každý den do zadku? Nepřeháníš to už trochu moc Jaromíre :D
tarenor
Příspěvky: 876
Registrován: čtv 09. bře 2017 16:37:56
Role muže: je SUBMISIV
Pár slov o nás: Jsem submisivní nadrženec
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=1307

Re: HOTWIFE zkušenosti

Příspěvek od tarenor »

Tak ho zkus prodat jako kurvu na osukani nějakému teploušovi.

Nechceš popsat, jak vypadá nějaký váš sexuální zážitek?
Mistress_Terulie
Příspěvky: 11
Registrován: pon 18. úno 2019 11:51:30
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: je CUCKOLD
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: HOTWIFE zkušenosti

Příspěvek od Mistress_Terulie »

Opravdu každý den, pokud není nějaký problém. Myslíš si, že jsem muž? :-D Dobrý, to se mi ještě nestalo :-D Těší mě, Tereza ;-)

Nás sexuální život.. můj muž mi to řekl před pár lety. Mně trvalo děsně dlouho se s tím vnitřně srovnat a pak to bylo vždycky jak na houpačce. Pár měsíců hraní, pak přišel nějaký stres nebo problém a nastal útlum.

Poslední rok se ty prodlevy zkracovaly a tak jsme do toho šli naplno. Nějaké BDSM hrátky provozujeme od začátku, co jsme spolu, ale tohle už je celkem vyšší dívčí :-) Samozřejmě nežijeme 24/7, to si myslím že je utopie. Ale zamčený je neustále. Jen na hygienu občas ho pustím. Protože ho vzrušuje píchání zadku, tak to prostě děláme každý den.. Teče u toho jak nikdy, takže se mi to taky líbí, zvlášť když si vezmu kuličky :-) Pravidelně se stykame s jedním párem, kde si s holkou užiju ty běžnější a něžnější hrátky. Do teď jsem ho na to vždycky odemkla, nesměl se udělat, ale teď už ho nechci ani odemykat.

Nevím, co bych vyzdvihla jako top sexuální zážitek.. Jednou u nás byl muž, můj byl oblečený jako čubka. já jsem si užívala a on musel u toho lízat koule, nebo ho "očistit" nebo mě u toho lízat.. Mám v plánu ho prodat nějaké nepěkné paní aby ji vylízal :-)

Jsme takoví hraví no.. Ale stejně mi zase někdo řekne, že jsem Jaromír a nebude mi to věřit :-D Každému co jeho jest..
Redtiel
Příspěvky: 488
Registrován: čtv 10. led 2019 12:34:59
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: je BULL
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: HOTWIFE zkušenosti

Příspěvek od Redtiel »

Vždyť je to jedno kdo jsi, jestli něco hraješ nebo ne. :-) sex je stejně sám o sobě prostě jen hra. Prostě vzrušující pobavení normálního klasickými života. Každopádně pěkně si užíváte Terko, můj šálek kafe to sice není, jsem spíš dominantnější ale každému po chuti. Si pěkná dračice ti řeknu. :-)
tarenor
Příspěvky: 876
Registrován: čtv 09. bře 2017 16:37:56
Role muže: je SUBMISIV
Pár slov o nás: Jsem submisivní nadrženec
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=1307

Re: HOTWIFE zkušenosti

Příspěvek od tarenor »

Tak to musí být ten tvůj v sedmém nebi. Jako muž ti můžu poradit, že nejlepší, jak to můžeš posunout dál, je to, že věci které děláš, budeš dělat opakovaně a ještě lépe než doteď. Je vidět, že toho tvého cuckolda vzrušuje ponižování při sexu, tak mu ho dopřávěj.

Hrozně se mi líbí, že ti musí líbat nohy. Děláte to každý den? Zajímalo by mě, jestli máš někdy sexuální styk i s manželem, nebo té jen líže? Myslel jsem, že ženy jako ty neexistují.

Rád své paní líbám nohy, nejvíc mě to vzrušuje, když jsem zamčený. To se od nich nemůžu odtrhnout. Myslím, že by se mu mohla líbit výměna partnerů, kdy ty by jsis mrdala s chlapem a on by byl mrdán jeho ženou, kterou by mohl za odměnu vylízat. Ale nevim, zda by to pro něj nebylo až moc.
tarenor
Příspěvky: 876
Registrován: čtv 09. bře 2017 16:37:56
Role muže: je SUBMISIV
Pár slov o nás: Jsem submisivní nadrženec
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=1307

Re: HOTWIFE zkušenosti

Příspěvek od tarenor »

A Jaromírů si nevšímej, jsou tady a vždy budou. Jsou to nevěřící :-D
Mistress_Terulie
Příspěvky: 11
Registrován: pon 18. úno 2019 11:51:30
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: je CUCKOLD
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: HOTWIFE zkušenosti

Příspěvek od Mistress_Terulie »

Terdsa píše:Vždyť je to jedno kdo jsi, jestli něco hraješ nebo ne. :-) sex je stejně sám o sobě prostě jen hra. Prostě vzrušující pobavení normálního klasickými života. Každopádně pěkně si užíváte Terko, můj šálek kafe to sice není, jsem spíš dominantnější ale každému po chuti. Si pěkná dračice ti řeknu. :-)
No je fakt, že stereotyp nemám ráda a hlavně se brzy začnu nudit. Užívejme, dokud to jde ;-)
Mistress_Terulie
Příspěvky: 11
Registrován: pon 18. úno 2019 11:51:30
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: je CUCKOLD
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: HOTWIFE zkušenosti

Příspěvek od Mistress_Terulie »

tarenor píše:Tak to musí být ten tvůj v sedmém nebi. Jako muž ti můžu poradit, že nejlepší, jak to můžeš posunout dál, je to, že věci které děláš, budeš dělat opakovaně a ještě lépe než doteď. Je vidět, že toho tvého cuckolda vzrušuje ponižování při sexu, tak mu ho dopřávěj.

Hrozně se mi líbí, že ti musí líbat nohy. Děláte to každý den? Zajímalo by mě, jestli máš někdy sexuální styk i s manželem, nebo té jen líže? Myslel jsem, že ženy jako ty neexistují.

Rád své paní líbám nohy, nejvíc mě to vzrušuje, když jsem zamčený. To se od nich nemůžu odtrhnout. Myslím, že by se mu mohla líbit výměna partnerů, kdy ty by jsis mrdala s chlapem a on by byl mrdán jeho ženou, kterou by mohl za odměnu vylízat. Ale nevim, zda by to pro něj nebylo až moc.
Děkuji :-) Nohy mi vlastně cumlá nebo masíruje a hladí i nevědomky.. Třeba u seriálu a tak :-) Jednou u nás byla kamarádka a v píchání jeho zadku jsme se střídaly, on nás lízal a pak jsme si prohrály spolu a on musel koukat.

A ty to máš se svou paní jak?
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Semrush [Bot] a 114 hostů