CENZURA a tresty za kritiku

O kandaulismu, o webu, slovníček pojmů, atd.
Pravidla fóra
Zde není dovoleno zakládat nová témata a diskutovat. Toto forum slouží pouze jako zdroj informací.
Domkanda
Prispevku v tematu: 6
Příspěvky: 1135
Registrován: ned 09. říj 2016 18:28:25
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: Jsem dominantní kandaulista. Tady nehledáme.
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=733

Re: CENZURA a tresty za kritiku

Příspěvekod Domkanda » pát 15. úno 2019 9:35:44

rostak píše:
Pixar píše:Ale je fajn, že když někdo bude psát evidentní bláboly, tak ho za to můžu jen pochválit nebo mlčet, protože za odlišný názor dostanu BAN :roll: :roll: :roll:


Takže když někdo píše bláboly, přispěješ pod to těmi svými? Tím se to vyřeší? Nebo co od toho jako čekáš?

Zásadní rozdíl je, že Pixar tam nenapsal žádné bláboly.

Napsal tam - slušně - zcela reálné hodnocení.
Pokud je v cizím blogu možné hýkat, mělo by být možné napsat i to, co napsal Pixar.
Po Pixarovi se okamžitě ozvali další, kteří s ním souhlasí, jen se ovládali. Pixarův názor vůbec není výjimečný, extrémní nebo snad nepřiměřeně dehonestující.

Stejně je to zvláštní - prakticky všechna fóra se snaží oddělit bláboly od reality.
Zkuste se někdo přihlásit třeba do nějakého autofóra a rozepsat tam příběh ve stylu "Jsem fanouškem BMW, minulý týden jsem si koupil nové X6, jezdí úplně skvěle, zítra si jdu pro novou 7er, už jsem jel předváděčku, jede to 260, má to motor obsah 7,0 litru, 410 kW, ale spotřebu jen 5,9 na 100 km, budu v tom vozit holky ..." Přijď za dva dny, že jsi to změnil a koupil Z4 ... Najdeš tam asi jen reakce, že autor je debil, nikdo tě nebude obhajovat, že je to tvůj příběh o BMW, že je to třeba i pravda, že určitě máš rád BMW a že je to alespoň nějaký zajímavý příběh o BMW. Těm, co napsali, že je autor debil, nikdo nebude odpovídat, že napsali blábol, že mají nejdříve dokázat, že autor opravdu žádné BMW nemá a ne ho obviňovat, nikdo jim nebude odpovídat, že mají nejdříve napsat svůj příběh o jízdě s BMW a až potom mohou kritizovat někoho jiného ...
Fakt jsem se nesetkal s webem, kde by bylo jedno, že tam píšeš bláboly - a za kritiku by byly tresty :mrgreen:

Stejně to NEJDE definitivně ZAKÁZAT, protože za týden se sem regne nový uživatel, kterého zase nenapadne, že nesmí napsat, že blábol je blábol (že král je nahý) a zase se vyjádří k nějakému směšnému blábolu.

Ale jinak je hezké, jak to tu žije - máte tu nové nejoblíbenější vlákno :mrgreen:
Máme toho dost za sebou. Zajímají mě reálné zkušenosti. Povídky skoro nečtu.

moon28
Prispevku v tematu: 1
Příspěvky: 75
Registrován: úte 27. čer 2017 8:26:32
Role ženy: RÁDA SE UKAZUJE
Pár slov o nás: jsme par.. a ja to mam fakt rada.. ale podle sebe;)
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=1187
Bydliště: Kladno

Re: CENZURA a tresty za kritiku

Příspěvekod moon28 » pát 15. úno 2019 10:03:14

..no tak uz toho nechte, kdo pochopil admina, ten pochopil, nekomu to chvili potrva.. nerejpejte se v tom. Jeste, ze ma tahle diskuze samostatne vlakno a za chvili ji (spolecne) nechame zapadnout.
Ani to snad nebylo adminem mysleno tak, ze se (temer) vse bude mazat a mazat a mazat..

Uživatelský avatar
master
Administrátor
Prispevku v tematu: 6
Příspěvky: 266
Registrován: stř 09. črc 2014 15:13:12

Re: CENZURA a tresty za kritiku

Příspěvekod master » pát 15. úno 2019 11:06:28

Přesně tak. Žádnou tvrdou cenzuru neplánuji, ale hloupá, zbytečná a nekonstruktivní kritika není vítána a bude potírána. Reálně se dotkne jen úplně natvrdlých jedinců.
Tím bych to ukončil.
Administrátor webu kandaulismus.cz

Uživatelský avatar
rostak
Prispevku v tematu: 11
Příspěvky: 1501
Registrován: úte 18. črc 2017 9:48:43
Role ženy: RÁDA SE UKAZUJE
Role muže: nelze jednoduše zařadit
Pár slov o nás: neuvedeno
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=1234

Re: CENZURA a tresty za kritiku

Příspěvekod rostak » pát 15. úno 2019 12:20:15

Omlouvám se adminovi, ale poslední moje reakce na flame, který tady včera PIXAR spustil svojí ublíženou reakcí ála potrefená husa.
Klidně to přesuň do poplenice, ale rád bych to s ním dořešil, když už se do mě obouvá, že : " ty jenom všude postuješ svoje rádobychytrácký moudra, kdy se musíš za všech okolností vyjadřovat ke všemu a nejlépe mít všude poslední slovo". Tak bych rád to poslední slovo měl i tady ;) Mimochodem v diskuzi, která je řádně označená, každému jae jasné co se tady řeší, nikdo to nemusí číst, když nechce a neurážím tady ničí tvorbu, manželku, ani názor na tématiku webu, apod.

Domkanda píše:Stejně to NEJDE definitivně ZAKÁZAT, protože za týden se sem regne nový uživatel, kterého zase nenapadne, že nesmí napsat, že blábol je blábol (že král je nahý) a zase se vyjádří k nějakému směšnému blábolu.

Stejně tak NEJDE vymýtit fejkové příběhy. Tak proč pod ně psát něco, co každý svéprávný člověk vidí sám?
Mimochodem, pletu se, nebo jsem někde zachytil, že jsi právník? Uvědomuješ si, že obvinění někoho bez důkazu je trestné? Přitom ty tady rád s jinými obviňuješ druhé ze lží, aniž bys měl kromě domněnek nějaký hmatatelný důkaz. To je něco, co úplně nesnáším, připomíná mi to ty vesnické drbny, co všechno ví, protože je to přece jasné.

rostak píše:Laskavě mi odpověz a neodpovídej otázkou, je to neslušné.

Takže když někdo píše bláboly, přispěješ pod to těmi svými? Tím se to vyřeší? Nebo co od toho jako čekáš?


A opět mi pixar, který rád bez důvodu kritizuje jiné neodpověděl na tuhle zásadní otázku. Proč když mu to samotnému vadí, tak dělá něco, co je zbytečné a otravuje další lidi? Vyčítá lidem, že jsou fejk, že z něj dělají hlupáka (i když pro to nemá jediný důkaz, jenom jakési jeho domněnky), ale místo aby se choval tak, aby vlákno zapadlo a byl od něj klid, tak pod něj přisere další svoje hlouposti, které jsou OFFTOPIC a nejsou ani těmi masturbačními fantaziemi. Nikoho to nevzruší, nikoho to nepobaví, jenom svými zbytečnými kecy obtěžuješ lidi, co musí znovu a znovu číst tvůj hloupý a nepodložený názor na něco, co se jim osobně třeba líbí, protože si myslí, že autor pokračuje ve svém příběhu a místo toho najdou tvůj zbytečný a na autora útočivý komentář, chápeš to?
Na každém jiném fóru takové pochybovače a osočovače mažou bez řečí, jednoduše proto, že je to offtopic a téma to nikam neposouvá, jenom to škodí atmosféře.

A domkando, tvůj příběh s BMW kulhá na obě nohy.

Ten kritizovaný příběh kromě pravopisu nemá žádné hrubé znaky toho, že by byl vymyšlený. Je to něco ve smyslu :
Je mi 20, koupil jsem si nové bmw, jezdí to super, dávám tomu 200 v městě a už se těším, až na to nabalím holku, pak Vám napíšu, jak jsme to dělali na kapotě.
A reakce pixara : Máš hovno a ne BMW, kecáš, protože každému je přece jasné, že ve 20ti nemůžeš mít BMW a už vůbec ne, když píšeš hrubky.

Reakce každého normálního admina je podle tebe jaká? Smazat příspěvek člověka, co píše, jak si koupil svoje vysněné BMW? (i když třeba trochu přikresluje?) Má po něm chtít důkaz? Ideálně s fotkou občanky? Jinak nesmí psát, že si koupil BMW, když to nebude znít věrohodně, nebo neprokáže, že si nevymýšlí?
Nemá to být snad naopak? Když chci někoho napadat že si vymýšlí, měl bych pro to mít dobrý důvod a hlavně důkaz? Že si něco myslím, nebo že se mi zdá opravdu není důkaz. Zavádíte tady presumpci viny. A to se nelíbí žádnému slušnému člověku a odradilo by to časem od psaní i ty, co si nevymýšlejí, když je bude pár blbečků neustále lustrovat, jestli někde neudělali překlep, třeba v datu.

Pixar
Prispevku v tematu: 12
Příspěvky: 181
Registrován: úte 28. úno 2017 8:35:02
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: nelze jednoduše zařadit
Pár slov o nás: Užíváme si to ;-)

Re: CENZURA a tresty za kritiku

Příspěvekod Pixar » pát 15. úno 2019 12:52:03

Ty jsi ale úplně vážně mimo. Opět jsi nezklamal a opět si nás všechny obdařil svými moudry. Já jsem žádný flame nespustil a už vůbec ne s ublíženou reakcí potrefená husa. Jako potrefená husa tady kejháš na všechny strany akorát ty. A to hlavně proto, že máš problém akceptovat jiný názor, než je ten tvůj.
Ale protože ti to asi trvá déle, tak ti to napíšu ještě jednou. Dal jsem to do té diskuze proto, abych to uvedl do kontextu a na pravou míru, aby všichni věděli, kolem čeho se to vlastně točí. Že ty to považuješ za potrefenou husu, to je vážně jen tvůj problém.

Evidentně máš i problém s čtenářskou gramotností - chápáním psaného textu. Jestli tobě ten původní příspěvek přijde ok a vidíš tam jen problém v gramatice, tak to tam buď vidět nechceš, nebo se ti tlačí semeno na mozek.

Možná by sis to měl celé přečíst od začátku, já jsem nikde v tom původním příspěvku nic o hrubkách nepsal. Ale to nevadí když si něco přidáš, už jsem si tak u tebe tak nějak zvykl.

Dále jsi mi stále neodpověděl na to, čím jsem byl vůči autorovi neslušný a urazil jsem ho.

Víc nemám sílu ani chuť na ty tvoje bláboly psát.

P.S. V jednom máš pravdu, jenom svými zbytečnými a sáhodlouhými kecy obtěžuješ lidi.

Uživatelský avatar
rostak
Prispevku v tematu: 11
Příspěvky: 1501
Registrován: úte 18. črc 2017 9:48:43
Role ženy: RÁDA SE UKAZUJE
Role muže: nelze jednoduše zařadit
Pár slov o nás: neuvedeno
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=1234

Re: CENZURA a tresty za kritiku

Příspěvekod rostak » pát 15. úno 2019 12:58:08

Pixar píše:Ty jsi ale úplně vážně mimo. Opět jsi nezklamal a opět si nás všechny obdařil svými moudry. Já jsem žádný flame nespustil a už vůbec ne s ublíženou reakcí potrefená husa. Jako potrefená husa tady kejháš na všechny strany akorát ty. A to hlavně proto, že máš problém akceptovat jiný názor, než je ten tvůj.
Ale protože ti to asi trvá déle, tak ti to napíšu ještě jednou. Dal jsem to do té diskuze proto, abych to uvedl do kontextu a na pravou míru, aby všichni věděli, kolem čeho se to vlastně točí. Že ty to považuješ za potrefenou husu, to je vážně jen tvůj problém.

Evidentně máš i problém s čtenářskou gramotností - chápáním psaného textu. Jestli tobě ten původní příspěvek přijde ok a vidíš tam jen problém v gramatice, tak to tam buď vidět nechceš, nebo se ti tlačí semeno na mozek.

Možná by sis to měl celé přečíst od začátku, já jsem nikde v tom původním příspěvku nic o hrubkách nepsal. Ale to nevadí když si něco přidáš, už jsem si tak u tebe tak nějak zvykl.

Dále jsi mi stále neodpověděl na to, čím jsem byl vůči autorovi neslušný a urazil jsem ho.

Víc nemám sílu ani chuť na ty tvoje bláboly psát.

P.S. V jednom máš pravdu, jenom svými zbytečnými a sáhodlouhými kecy obtěžuješ lidi.Bla bla bla, kejhy kejhy, urážky, bla bla bla

Ale odpovědět na jednu větu to neumí :lol:
Takže opět nevedu diskuzi s inteligentním člověkem, co dokáže svoje tvrzení podložit argumenty, ale marním čas s hlupákem.
To mi stačí, nazdar.

Pixar
Prispevku v tematu: 12
Příspěvky: 181
Registrován: úte 28. úno 2017 8:35:02
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: nelze jednoduše zařadit
Pár slov o nás: Užíváme si to ;-)

Re: CENZURA a tresty za kritiku

Příspěvekod Pixar » pát 15. úno 2019 13:30:19

OMG :roll: :roll: :roll:

Terdsa
Prispevku v tematu: 6
Příspěvky: 118
Registrován: čtv 10. led 2019 12:34:59
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: nelze jednoduše zařadit
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: CENZURA a tresty za kritiku

Příspěvekod Terdsa » pát 15. úno 2019 13:43:09

No myslím že bych to zamknul než pány trefí šlak a jejich manželky si budem muset rozdat mezi sebou. :-) jinak to tu nemá význam. Bude se to trestat, k trestání se bude přistupovat lidský a tečka. Nikdo s tím stejně nehne. Hádejte se po sz.

nezadany
Prispevku v tematu: 6
Příspěvky: 97
Registrován: pát 02. úno 2018 1:57:28
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: CENZURA a tresty za kritiku

Příspěvekod nezadany » pát 15. úno 2019 13:45:04

Už je to zbytečná hádka, oba máte pravdu. Pixar ti na otázku neodpoví z prostého důvodu. Musel by totiž uznat, že to co dělal je zbytečné a ničemu to nepomůže. A to on samozřejmě napsat nechce.
A to by mělo být resumé, kterým bychom se měli řídit. Fejky tady nějaké jsou, ale kritizovat všechno, co by mohl být fejk ničemu nepomůže, jenom to uškodí. To přece neznamená, že před tím někdo zavírá oči, nebo že to obhajuje. Ale nemá smysl to neustále komentovat.

Pixar
Prispevku v tematu: 12
Příspěvky: 181
Registrován: úte 28. úno 2017 8:35:02
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: nelze jednoduše zařadit
Pár slov o nás: Užíváme si to ;-)

Re: CENZURA a tresty za kritiku

Příspěvekod Pixar » pát 15. úno 2019 14:38:34

nezadany píše:Už je to zbytečná hádka, oba máte pravdu. Pixar ti na otázku neodpoví z prostého důvodu. Musel by totiž uznat, že to co dělal je zbytečné a ničemu to nepomůže. A to on samozřejmě napsat nechce.
A to by mělo být resumé, kterým bychom se měli řídit. Fejky tady nějaké jsou, ale kritizovat všechno, co by mohl být fejk ničemu nepomůže, jenom to uškodí. To přece neznamená, že před tím někdo zavírá oči, nebo že to obhajuje. Ale nemá smysl to neustále komentovat.


Jako na co bych měl odpovídat? Na jeho nesmysly? Já jsem v té původní diskuzi jen napsal, že mám pocit, že je to blábol a že si autor vymýšlí a za tím si stojím. Co na tom chceš více vysvětlovat???


Zpět na “Informace a články”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host