“Vzrušení” ženy u gynekologa

OFFTOPIC a témata mimo kandaulismus a sex
Pravidla fóra
Bavte se o čem chcete, ale buďte slušní a dodržujte pravidla.
Uživatelský avatar
MlsnáKoza
Příspěvky: 665
Registrován: pon 24. zář 2018 14:38:44
Role ženy: je HOTWIFE
Pár slov o nás: neuvedeno
Můj BLOG: viewtopic.php?t=1863

Re: “Vzrušení” ženy u gynekologa

Příspěvek od MlsnáKoza »

Takže jsem nebyla jeho typ.... Tos mi moc nepomohl :D
Retistran
Příspěvky: 331
Registrován: pon 21. srp 2017 23:56:10
Pár slov o nás: neuvedeno
Můj BLOG: viewtopic.php?t=1895

Re: “Vzrušení” ženy u gynekologa

Příspěvek od Retistran »

MlsnáKoza píše:Takže jsem nebyla jeho typ.... Tos mi moc nepomohl :D
Nepochopila jsi to, tim myslim, ze vas holek uz mel tolik, a tolik holek ho zklamalo hygienou, ze ani ty dobre jako vy uz mu naladu nespravi :D prej i to se deje. Zkus si obsluhovat babk s nuklearnoˇ vytokem a sledovat tvaroh na stydkych pyscich :D pak te to zklame
fodel
Příspěvky: 575
Registrován: pát 29. srp 2014 23:04:42
Role muže: je BULL
Pár slov o nás: mém rád sex a né málo
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=1085
Bydliště: Kutnohorsko

Re: “Vzrušení” ženy u gynekologa

Příspěvek od fodel »

Retistran píše:
MlsnáKoza píše:Tak ten můj doktor byl už očividně dobře vycvičený a ne že jsem nebyla jeho typ. Díky na druhou stranu si myslím, že když ti jako chlapovi projde rukama 20 starých babek, 2 smradlavé cikánky a 3 zpovené obézky, ty 3 krásné, umyté a viňavé slečny hodně, zvláště ten muž, ocení, co myslíš? :D
Měl jsem za souseda ginekologa který mě rodil a mé děti taky (už je na pravdě boží),jeho syn je můj kamarád a tak když pan doktor šel do důchodu tak k nám do dílny chodil na kafe, samozřejmě jsme ho zpovídali a nebylo to občas nic moc ,občas poslal některý ženský umejt a moc se s takovejma nepáral .Někdy zase pobavil a měli jsme vykulený oči :lol:
Uživatelský avatar
MlsnáKoza
Příspěvky: 665
Registrován: pon 24. zář 2018 14:38:44
Role ženy: je HOTWIFE
Pár slov o nás: neuvedeno
Můj BLOG: viewtopic.php?t=1863

Re: “Vzrušení” ženy u gynekologa

Příspěvek od MlsnáKoza »

Z téhle strany mě nenapadlo se na celou záležitost podívat. A jak to tak čtu, přijde mi, že dělat gynekologa je celkem riziko :P Původní otázka ale zněla, jestli jsou ženy schopny spojit užitečné s příjemným. Nechutné detaily bych možná řadila do sekce- extrémy a prasárny :D Já vždy chodila voňavá a upravená ;)
Uživatelský avatar
MlsnáKoza
Příspěvky: 665
Registrován: pon 24. zář 2018 14:38:44
Role ženy: je HOTWIFE
Pár slov o nás: neuvedeno
Můj BLOG: viewtopic.php?t=1863

Re: “Vzrušení” ženy u gynekologa

Příspěvek od MlsnáKoza »

Fodel- tak hoď do placu nějaké zábavné příhody z ordinace :D
fodel
Příspěvky: 575
Registrován: pát 29. srp 2014 23:04:42
Role muže: je BULL
Pár slov o nás: mém rád sex a né málo
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=1085
Bydliště: Kutnohorsko

Re: “Vzrušení” ženy u gynekologa

Příspěvek od fodel »

až bude trošku čas tak něco z jeho vyprávění napíšu .
Retistran
Příspěvky: 331
Registrován: pon 21. srp 2017 23:56:10
Pár slov o nás: neuvedeno
Můj BLOG: viewtopic.php?t=1895

Re: “Vzrušení” ženy u gynekologa

Příspěvek od Retistran »

MlsnáKoza píše:Z téhle strany mě nenapadlo se na celou záležitost podívat. A jak to tak čtu, přijde mi, že dělat gynekologa je celkem riziko :P Původní otázka ale zněla, jestli jsou ženy schopny spojit užitečné s příjemným. Nechutné detaily bych možná řadila do sekce- extrémy a prasárny :D Já vždy chodila voňavá a upravená ;)
Myslim si, ze to je bezny standard :D moje sestadvacetileta pritelkyne se sice pred chlapskymi doktory vzdy stydela, ale jeste vice by se stydela, kdyby dosla neumyta, neoholena a nevonava :D si pamatuji, ze kdyz mela prohlidku na devet, tak ji zalezelo na tom, aby do osmi splnila potreby, aby si pak umyla kundu a zadek a byla čisťounká a růžovoučká v obou otvorech. Normalni zenska se za smrad stydí.
nesputanypar
Příspěvky: 83
Registrován: stř 27. pro 2017 15:48:05
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=1299
Bydliště: Senica a okolie

Re: “Vzrušení” ženy u gynekologa

Příspěvek od nesputanypar »

Hladaly sme dlho ale neozne chcela som kompletnu prehliadku v ambulancii pred mojim muzom a po prehliadke by si mohol robit somnou cokolvek ale pred mojim muzom.
Sme par ktory si rad uziva a spestrujeme. Ponukam svoju dierku dvom trom kamaratom pridete vistriedate sa vstetci a vystriekate ma a odidete hladame neake spestrenie muza zenu par moj manzel sa rad pozera ked som z niekym inym. Navrhnite nieco a dohodneme
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Iginla29 a 87 hostů