“Vzrušení” ženy u gynekologa

OFFTOPIC a témata mimo kandaulismus a sex
Pravidla fóra
Bavte se o čem chcete, ale buďte slušní a dodržujte pravidla.
Uživatelský avatar
MlsnáKoza
Příspěvky: 665
Registrován: pon 24. zář 2018 14:38:44
Role ženy: je HOTWIFE
Pár slov o nás: neuvedeno
Můj BLOG: viewtopic.php?t=1863

Re: “Vzrušení” ženy u gynekologa

Příspěvek od MlsnáKoza »

Ok. Tak ty aspoň znáš teorii. K tvému zájmu ale můžu obecně říct, že je to srovnatelné se vzorkem lidí, co nastupují do stejného autobusu. Někomu je jedno s kým jede, někdo raději ženu nebo muže a někdy si řidič/ka+ pasažér/ka padnou do oka. A někdy jeden druhého přejdou bez povšimnutí, že jsou pro protějšek zajímaví......
Retistran
Příspěvky: 331
Registrován: pon 21. srp 2017 23:56:10
Pár slov o nás: neuvedeno
Můj BLOG: viewtopic.php?t=1895

Re: “Vzrušení” ženy u gynekologa

Příspěvek od Retistran »

Ono to autobusové podobenství platí ale úplně na všechno :D A navíc je samozřejmé, že každý bere různé věci individuálně. Pro mou partnerku je kandaulismus uchylka, o ktere si zprvu myslela, ze by se takova uchylarna mela snad i léčit. Kdyz jsem si povidal s kamaradkou, tak se ji rozzarili oci a rekla mi, ze byt takovy jeji chlap, tak by byla nadsena a nemusela by nad peknymi chlapi furt jen slintat. :D
exkandaulista
Příspěvky: 1849
Registrován: stř 27. bře 2019 12:14:49
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: “Vzrušení” ženy u gynekologa

Příspěvek od exkandaulista »

Retistran píše:Kdyz jsem si povidal s kamaradkou, tak se ji rozzarili oci a rekla mi, ze byt takovy jeji chlap, tak by byla nadsena a nemusela by nad peknymi chlapi furt jen slintat. :D
Zajímavé. Zeptal ses ji, jak by se cítila, kdyby její přítel místo toho, aby ji chránil ji ponoukal jiným? Jestli by s tím neměla problém, zajímal by mě její osobní profil, jaké měla kluky, jestli je podváděla, apod. Myslím si, že tvá kamarádka bude veliká výjimka, možná taková výjimka mezi ženami, jako jsou kandaulisté výjimeční mezi muži. Pokud je to tak, je možné, že kandaulismus může fungovat jen mezi lidmi stejně "úchylnými" a měl bys svoji kamarádku přivést sem na web, nebo jí minimálně vytvořit inzerát na seznámení :lol:
Uživatelský avatar
MlsnáKoza
Příspěvky: 665
Registrován: pon 24. zář 2018 14:38:44
Role ženy: je HOTWIFE
Pár slov o nás: neuvedeno
Můj BLOG: viewtopic.php?t=1863

Re: “Vzrušení” ženy u gynekologa

Příspěvek od MlsnáKoza »

Ale výjimky jsou přece moc prima ;) My to doma třeba tak máme a mě i manžela tento způsob sexuálních radovánek moc baví. Jen je těžké natrefit na toho správného "řidiče autobusu" :D Ale když se zadaří........
Domkanda
Příspěvky: 1565
Registrován: ned 09. říj 2016 18:28:25
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: Jsem dominantní kandaulista. Tady nehledáme.
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=733

Re: “Vzrušení” ženy u gynekologa

Příspěvek od Domkanda »

Ex:
Kamarádka Retistrana to mohla myslet také jen "jako", že by to nebylo špatné, ale realizace by mohlo být něco jiného

Jinak ta domluva opravdu není jednoduchá, my jsme se domlouvali několik let a ujišťovali jsme se, že to opravdu chceme a že nám to vzájemně nebude vadit. Je také otázka, JAK se to dělá. A jak k tomu ten pár přistupuje.
Plány a představy a následná realita jsou ale stejně něco jiného

A k tématu: vzrušení u gynekologa mi přijde jako naprostá pitomost. Ano, i žena se někdy zamyslela, jak to ten doktor bere, ale je to DOKTOR. Mám exhibicionistické sklony, nečiní mi problém se svléknout u doktorky - ale že bych z toho měl mít byť jen desetiprocentní erekci? Fakt ne
Máme toho dost za sebou. Zajímají mě reálné zkušenosti. Povídky skoro nečtu.
Uživatelský avatar
MlsnáKoza
Příspěvky: 665
Registrován: pon 24. zář 2018 14:38:44
Role ženy: je HOTWIFE
Pár slov o nás: neuvedeno
Můj BLOG: viewtopic.php?t=1863

Re: “Vzrušení” ženy u gynekologa

Příspěvek od MlsnáKoza »

A v tom ti třeba budu oponovat. Prošla jsem za svůj dosavadní život rukama několika doktorů- starý pán, žena a muž cca 40 let. Toho posledního mě bavilo nebrat jen jako doktora. Hezky rostlý, lehce nazrzlý, pevné ruce. Bohužel byl totálně nevšímavý a žádná má snaha o provokaci si nevysloužila ani delší pohled. Takže jsme zpátky u toho autobusu..... ;) Flirtovat se nechá kdekoliv, když je s kým.
Retistran
Příspěvky: 331
Registrován: pon 21. srp 2017 23:56:10
Pár slov o nás: neuvedeno
Můj BLOG: viewtopic.php?t=1895

Re: “Vzrušení” ženy u gynekologa

Příspěvek od Retistran »

Mlsna Koza ma pravdu, clovek musi byt otevreny a chapat, ze kdyz jej neco nebere, u ostatnich to muze byt naopak. Taky je pro mne naprosto nepredstavitelne, ze by me bral piss a nechal bych na sebe chcát, byt krasnou mladou zenu. Nebo ze by me vzrusovalo sperma a lizal bych jej a vysaval z kondomu, nebo treba takovy oheň, taky je par jedincu, ktere i tohle vzrusuje. Tak proc ne pohledny mlady gynekolog, ktery se navic porad usmiva a je starostlivy a furt se pta, jestli se pacientka citi komfortne :D Me takova nahota na povel a intimita vzdycky brala. Mam za znameho doktora, jeste nevystudovaneho, ale vim, ze se tam resi, ze hlavne chlapi jsou nekteri sexualne vzrusivy pohledem, uplne oddeleni od pocitu. Pripravuji na tu moznost jak sestricky/doktorky, tak treba i lekare a zdravotni bratry. U nekterych chlapu je vzrusivost velika, zvlast kdyz nejsou profesionalni gynekologove, tak se musi poprat s tim, ze kdyz jednou za cas uvidi kundu solidne pekne zeny a budou na ni i sahat, ze se muze dostavit erekce. Ti jedinci se za to treba i spis stydi, jak v roli pacienta, tak bratra/lekare, vzrusi je pouhy pohled a kontakt a nemumi si to vysvetlit. Tak jsou na to pripravovani, aby podali profesionalni vykon a nerozhodilo je to. Treba je to mensina do 10 do 15%, ale ani tech 5% by nebylo tolik malo :)
Retistran
Příspěvky: 331
Registrován: pon 21. srp 2017 23:56:10
Pár slov o nás: neuvedeno
Můj BLOG: viewtopic.php?t=1895

Re: “Vzrušení” ženy u gynekologa

Příspěvek od Retistran »

Jasne, gynekolog je neco jineho, ale rada lekaru pracuje uplne jinde, vetsinou neintimne a oak se jednou stane, ze maji udelat jako chlapi standardni zakrok treba nejake 19 lete studentce, treba per rectum a ona na ne vystrci vymydlenou nahou prdelku s vyholenou kundou pod ni. Nebere je ta situace, ale kdyz jsou vizualne vzrusivy, coz je terminus technicus, pevna mlada prdelka jim proste muze zpusobit erekci. Tolik k otazkam lekarske etiky :D
Uživatelský avatar
MlsnáKoza
Příspěvky: 665
Registrován: pon 24. zář 2018 14:38:44
Role ženy: je HOTWIFE
Pár slov o nás: neuvedeno
Můj BLOG: viewtopic.php?t=1863

Re: “Vzrušení” ženy u gynekologa

Příspěvek od MlsnáKoza »

Tak ten můj doktor byl už očividně dobře vycvičený a ne že jsem nebyla jeho typ. Díky Retistran, že se mám čím utěšit :D
Retistran
Příspěvky: 331
Registrován: pon 21. srp 2017 23:56:10
Pár slov o nás: neuvedeno
Můj BLOG: viewtopic.php?t=1895

Re: “Vzrušení” ženy u gynekologa

Příspěvek od Retistran »

MlsnáKoza píše:Tak ten můj doktor byl už očividně dobře vycvičený a ne že jsem nebyla jeho typ. Díky Retistran, že se mám čím utěšit :D
Tak kdyby te mel na prijmu nejaky mlady krasny praktik a ukazala by ses mu a jeste bys ho pobizela, je to neco jineho :) Gynekolog vas holky ocenuje, ale je to to same, jako mit harém. Mít 365 krásných žen na 365 dní, taky mě to omrzí. :D gynekolog sice nemá za rok 365 žen, má jich víc než jednu denně, ale myslím, že smradlavé a neumyté jej dostatečně frustrují :D to se v harému asi nedělo. :D na druhou stranu si myslím, že když ti jako chlapovi projde rukama 20 starých babek, 2 smradlavé cikánky a 3 zpovené obézky, ty 3 krásné, umyté a viňavé slečny hodně, zvláště ten muž, ocení, co myslíš? :D
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Majestic-12 [Bot], Zubejda a 44 hostů