Kde nabídnout manželku na ošukání ?

OFFTOPIC a témata mimo kandaulismus a sex
Pravidla fóra
Bavte se o čem chcete, ale buďte slušní a dodržujte pravidla.
Odpovědět
hornych
Příspěvky: 4
Registrován: ned 21. říj 2018 22:32:22
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Kde nabídnout manželku na ošukání ?

Příspěvek od hornych »

Ahoj, je tu někdo z Domažlicka, rád pokecám
a seznamim se
Uživatelský avatar
lotos
Příspěvky: 1462
Registrován: ned 14. čer 2020 21:13:27
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: nelze jednoduše zařadit
Pár slov o nás: není nad vzrušení, když si druzí honí při pohledu na moji ženu. Žena je silně submisivní bisexuálka.

Re: Kde nabídnout manželku na ošukání ?

Příspěvek od lotos »

teď máme útrum !!!! Jinak jezdíme na třídenní wellnesy křížem krážem a tam je dost příležitosti nabídnout ženu. Sauny, vířivky. Mimo dvou případů vždy se našel pro ženu zájemce a to i na oslavě Silvestra 2019 v Synotu. Buď jsem se později přidal a byla trojka, nebo popíjel u baru, nebo byl v bazénu a žena si užívala. Vzpomněl jsem si na jeden případ, kdy večer zavřeli bar a já si sedl do salonku do křesla, že ještě mám čas přijít na pokoj a usnul jsem. Ráno mě žena po osmé budila.
Jogin
Příspěvky: 12
Registrován: čtv 14. úno 2019 15:09:57
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: nelze jednoduše zařadit
Pár slov o nás: On je rád když ona se ukazuje....

Re: Kde nabídnout manželku na ošukání ?

Příspěvek od Jogin »

Super tam to známe.
Pixar
Příspěvky: 563
Registrován: úte 28. úno 2017 8:35:02
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: nelze jednoduše zařadit
Pár slov o nás: Užíváme si to ;-)

Re: Kde nabídnout manželku na ošukání ?

Příspěvek od Pixar »

lotos píše: pát 25. pro 2020 18:51:11 teď máme útrum !!!! Jinak jezdíme na třídenní wellnesy křížem krážem a tam je dost příležitosti nabídnout ženu. Sauny, vířivky. Mimo dvou případů vždy se našel pro ženu zájemce a to i na oslavě Silvestra 2019 v Synotu. Buď jsem se později přidal a byla trojka, nebo popíjel u baru, nebo byl v bazénu a žena si užívala. Vzpomněl jsem si na jeden případ, kdy večer zavřeli bar a já si sedl do salonku do křesla, že ještě mám čas přijít na pokoj a usnul jsem. Ráno mě žena po osmé budila.
Jo, taky mě to sere, že se teď nikam nedá :-( Snad bude příští rok líp....
petrpetr528
Příspěvky: 259
Registrován: stř 12. lis 2014 22:03:39
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Kde nabídnout manželku na ošukání ?

Příspěvek od petrpetr528 »

Ahoj,tak kdyz nám to zavřeli, můžeme alespon trochu pokecat a zavzpomínat, kde jsme kdo byl.
My byli uz několikrát v Horalu Velké Karlovice,hotel Srni Šumava, aquapalace Praha.
Všude dost super,jen chlapi se nemeli k ničemu a to se jim tam manželka dost nabízela.
Co Vy ?Podělte se o zážitky
Funderman
Příspěvky: 150
Registrován: pát 10. bře 2017 11:08:17
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Kde nabídnout manželku na ošukání ?

Příspěvek od Funderman »

petrpetr528 píše: sob 26. pro 2020 11:42:20 Ahoj,tak kdyz nám to zavřeli, můžeme alespon trochu pokecat a zavzpomínat, kde jsme kdo byl.
My byli uz několikrát v Horalu Velké Karlovice,hotel Srni Šumava, aquapalace Praha.
Všude dost super,jen chlapi se nemeli k ničemu a to se jim tam manželka dost nabízela.
Co Vy ?Podělte se o zážitky
Jak poznáme, že se manželka nabízí, když má v blízkosti manžela?
Uživatelský avatar
lotos
Příspěvky: 1462
Registrován: ned 14. čer 2020 21:13:27
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: nelze jednoduše zařadit
Pár slov o nás: není nad vzrušení, když si druzí honí při pohledu na moji ženu. Žena je silně submisivní bisexuálka.

Re: Kde nabídnout manželku na ošukání ?

Příspěvek od lotos »

Funderman píše: sob 26. pro 2020 12:00:15
petrpetr528 píše: sob 26. pro 2020 11:42:20 Ahoj,tak kdyz nám to zavřeli, můžeme alespon trochu pokecat a zavzpomínat, kde jsme kdo byl.
My byli uz několikrát v Horalu Velké Karlovice,hotel Srni Šumava, aquapalace Praha.
Všude dost super,jen chlapi se nemeli k ničemu a to se jim tam manželka dost nabízela.
Co Vy ?Podělte se o zážitky
Jak poznáme, že se manželka nabízí, když má v blízkosti manžela?
my když jsme někam přijeli, tak většinou jsme nechodili spolu, máš pravdu, jak jdou manželé společně, tak ten zájem moc není, ale pokud ji tam chlapi uvidí samotnou, zájem je. Třeba ve vířivce, nebo v bazénu, u baru atd. No a na snídani, či večeři jsme šli společně.
Funderman
Příspěvky: 150
Registrován: pát 10. bře 2017 11:08:17
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Kde nabídnout manželku na ošukání ?

Příspěvek od Funderman »

No právě, kandaulistů je málo a co ty víš jestli jen něco neřeší nebo se jeho manželka nabízí. To nejde poznat.
Navíc dneska je taková divná doba, že skoro máš strach oslovit ženu, natož v doprovodu, aby jsi s nadsázkou za to nešel sednout za katr.
Uživatelský avatar
lotos
Příspěvky: 1462
Registrován: ned 14. čer 2020 21:13:27
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: nelze jednoduše zařadit
Pár slov o nás: není nad vzrušení, když si druzí honí při pohledu na moji ženu. Žena je silně submisivní bisexuálka.

Re: Kde nabídnout manželku na ošukání ?

Příspěvek od lotos »

Funderman píše: sob 26. pro 2020 12:10:14 No právě, kandaulistů je málo a co ty víš jestli jen něco neřeší nebo se jeho manželka nabízí. To nejde poznat.
Navíc dneska je taková divná doba, že skoro máš strach oslovit ženu, natož v doprovodu, aby jsi s nadsázkou za to nešel sednout za katr.
to nabízení můžeš vědět i třeba v sauně, když žena leží na prostěradle,/některé jsou zabaleny až po ušiska/ a nohy od sebe, aby ta frnda byla vidět, prostě chování žen je takové, které není běžně vidět. Navíc žena má na kotníku řetízek se třemi symboly 2x-M a 1x - ž. takže to nabádá na trojku. V létě v zahraničí na plážích se ještě vidí řetízek na krku s přívěskem HW, ale u nás to moc vidět není, protože naše baby nejsou ještě tak odvážné.

https://www.kandaulismus.cz/viewtopic.p ... 4&start=50 foto řetízku na noze. Už jsem to tu psal.
Funderman
Příspěvky: 150
Registrován: pát 10. bře 2017 11:08:17
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Kde nabídnout manželku na ošukání ?

Příspěvek od Funderman »

lotos píše: sob 26. pro 2020 12:15:04
Funderman píše: sob 26. pro 2020 12:10:14 No právě, kandaulistů je málo a co ty víš jestli jen něco neřeší nebo se jeho manželka nabízí. To nejde poznat.
Navíc dneska je taková divná doba, že skoro máš strach oslovit ženu, natož v doprovodu, aby jsi s nadsázkou za to nešel sednout za katr.
to nabízení můžeš vědět i třeba v sauně, když žena leží na prostěradle,/některé jsou zabaleny až po ušiska/ a nohy od sebe, aby ta frnda byla vidět, prostě chování žen je takové, které není běžně vidět. Navíc žena má na kotníku řetízek se třemi symboly 2x-M a 1x - ž. takže to nabádá na trojku. V létě v zahraničí na plážích se ještě vidí řetízek na krku s přívěskem HW, ale u nás to moc vidět není, protože naše baby nejsou ještě tak odvážné.

https://www.kandaulismus.cz/viewtopic.p ... 4&start=50 foto řetízku na noze. Už jsem to tu psal.
Nj ale takových je jen pár, já jsem to ještě neviděl.
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 67 hostů