Trnkobrani

Pravdivé i smyšlené příběhy na téma kandaulismus
Pravidla fóra
PP v názvu povídky označuje PRAVDIVÝ PŘÍBĚH. Prosím označujte pravdivé povídky PP Název povídky.
Petrpav30
Prispevku v tematu: 1
Příspěvky: 6
Registrován: pon 03. zář 2018 17:54:49
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: nelze jednoduše zařadit
Pár slov o nás: Mladý štíhlý pár.

Trnkobrani

Příspěvekod Petrpav30 » stř 14. lis 2018 14:51:37

Byl konec léta a s tím přišlo i každoroční Trnkobraní. Pavlínka dostala nápad, že by chtěla zajet, jenže já jsem měl moc práce tak jsem jí řekl, že ji zavezu a že pak dojedu večer. Dojel jsem domů okolo třetí hodiny, měla vše nachystané včetně našeho většího stanu. Vše jsem nacpal do auta a vyjeli směr festival. Když jsme tam dojeli, tak ještě zbývalo dost volných míst na stan, akorát jsem neměl čas ho postavit. Na štěstí už tam měla kamarádky se svými polovičkami. Tak jsem ji pomohl vytáhnout věci s auta, s tím že stan postavím večer a jel zpět do práce. Asi v pět mi došla SMS: Tan je postavený. Pomohli mi známí kamarádek. Pusu. Odpověď: To nejsou jejich kluci??? ….. Nee ti přijeli až teď … Aha ☺.. Trošku jsem zažárlil, že tam je vlastně s dvěma svobodnými kluky. No nic musím sebou hodit tak jsem dodělal jen to nejdůležitější a vyrazil domů. Rychlá sprcha a hurá na akci.
Když jsem tam dojel u stanu nikdo nebyl a tak jsem se vydal do davů lidí. Pořád jsem je nemohl najít tak jsem si koupil pivo a šel pokračovat v hledání. Asi tak po půl hodině jsem je zahlídl v hloučku lidí. Pavlínčiny kamarádky se věnovali svým polovičkám a v tom jsem zahlídnul jak se ti dva motají okolo mojí polovičky. První se mi sevřelo hrdlo a chtěl jsem tak na ně vletět. Nakonec jsem si řekl že je to docela vzrušující a že si aspoň třeba užije nějaký panáky gratis. Jen jsem pomalu přišel, všechny ozdravil a dal jí pusu. Ti dva se jen na sebe nechápavě podívali a zmizel jim úsměv ze rtů. Za chvíli mi došlo pivo tak jsem řekl že jdu na další. Šel jsem ke stánku abych měl výhled na moji a ty dvě vosy co okolo ní lítaly jako okolo zmrzliny. Po tom co jsem se dočkal piva, jsem si řekl že je budu chvilku sledovat. Pořád se k ní měli a jí to očividně nevadilo (tak ono které by to vadilo že jí nadbíhají mladí, sportovně vypadající kluci.)
Na Pavlínce bylo ž vidět že má něco popito a že jí ani nevadí jejich doteky, které byly čím dál víc důvěrnější. Koupil jsem si další pivo a kolo panáků a šel k hloučku. Když jsem došel zrovna tančili na ploužák ve třech. Ruce měli snad všude na mojí holce ale tak nějak mi to ani nevadilo spíš mě to i vzrušilo. Došel jsem blíž a ukázal panáky najednou ji pustili, došli ke mně a každý vypil jednoho. Pavča se ke mně naklonila a dala mi pusu a zeptala jestli kluci můžou spát u nás ve stanu.
Co dělá si srandu? Ale nakonec možná pivem smíchaným se vzrušením jsem souhlasil.
Řekl jsem jí že jsem potkal kamaráda že jdu za ním pokecat. Jen mi řekla ať se vrátím brzo, dala mi vášnivou pusu a šla dál tančit i ti dva se otočili a následovali ji.
Odešel jsem opět na mé místo u stánku a z povzdálí jsem je sledoval.
Během tance se oba docela osmělovali. Pavča se zprvu nějakým intimnějším dotekům bránila, ale každou chvilku byla čím dál povolnější a dovolovala jim víc.
Až najednou ji obstoupili, jeden zepředu a druhý ze zadu a zmáčkli ji mezi sebe. Jeden ji začal líbat na krk a druhý ji vzal za bradu a dal jí vášnivý polibek. První se je snažila odstrčit, ale nakonec posílená alkoholem se nechala unést vzrušením v sevření dvou mladých kluků.

dr25
Prispevku v tematu: 1
Příspěvky: 202
Registrován: pát 10. bře 2017 11:47:40
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Trnkobrani

Příspěvekod dr25 » stř 14. lis 2018 14:59:50

Pěkný start :) těším se co se bude dít dál.

Bickdick2265
Prispevku v tematu: 1
Příspěvky: 19
Registrován: ned 02. zář 2018 19:18:35
Role ženy: ženu nemám
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Trnkobrani

Příspěvekod Bickdick2265 » stř 14. lis 2018 16:45:23

Pěkný jen pokračuj jsem zvědavý ! Rád bych poznal takovou dvojku ;)


Zpět na “Povídky”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Jelito, LuckyF, Luky82, promisek01 a 16 hostů