GloryHole

Tvrdé ponižování, ultimate CUCKOLD, lízání semene a nechutnosti
muf75
Příspěvky: 1052
Registrován: pát 15. srp 2014 19:23:39
Pár slov o nás: neuvedeno
Bydliště: Praha

Re: GloryHole

Příspěvek od muf75 »

Manželku gloryhole s penisem v díře neoslovuje,sex ve stoje je pro ni nepohodlný.Vyzkoušeli jsme několikrát lehátko,kde ona má vystrčenou kundu a připoutané nohy řemínky a nevidí kdo jí to dělá.Ale i tam je to jen na zpestření,protože mít nohy takto nahoře nejde třeba dvě hodiny.Jde také o to,aby z toho něco měla ona a ne jen ta fronta pánů co čekají na zásun.Několikrát se takto nechala šukat pro mé potěšení (jednou jí lízala i holka) a potom se vždy přesuneme do pokoje.
marcela-dan
Příspěvky: 2
Registrován: sob 10. pro 2022 23:16:18
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: GloryHole

Příspěvek od marcela-dan »

Manželce jsem to navrhnul, aby jsme si návštěvu gloryhole spolu zkusili. Zpočátku něco takového odmítala, ale asi po dvou měsících, bylo to na mých čtyřicátých narozeninách, mi řekla, že tam se mnou pujde, pokud chci a unesu, že někomu tam bude dělat hezky. Mužu říct, že jsme si to tam spolu krásně užili.Strávili jsme tam asi 3 hodiny a manželka vykouřila spoustu ocasu. Ani jsem netušil, že je tak šikovná.
Býk42let
Příspěvky: 128
Registrován: ned 16. říj 2022 19:10:41
Role muže: je BULL
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: GloryHole

Příspěvek od Býk42let »

Nejlepší gloryhole je v Třebíči v Albertu. Kdo mě tam chce vykouřit může.
Radek :twisted:
Anupev
Příspěvky: 61
Registrován: úte 17. dub 2018 18:14:28
Role muže: nelze jednoduše zařadit
Pár slov o nás: neuvedeno
Bydliště: Praha

Re: GloryHole

Příspěvek od Anupev »

marcela-dan píše: ned 11. pro 2022 2:20:48 Manželce jsem to navrhnul, aby jsme si návštěvu gloryhole spolu zkusili. Zpočátku něco takového odmítala, ale asi po dvou měsících, bylo to na mých čtyřicátých narozeninách, mi řekla, že tam se mnou pujde, pokud chci a unesu, že někomu tam bude dělat hezky. Mužu říct, že jsme si to tam spolu krásně užili.Strávili jsme tam asi 3 hodiny a manželka vykouřila spoustu ocasu. Ani jsem netušil, že je tak šikovná.
Kolik je spousta? Jednotky? Desitky? Polykala?
Uživatelský avatar
KarelK1968
Příspěvky: 670
Registrován: čtv 02. úno 2017 18:45:06
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: Manželé s Kanda zkušenostmi toužící po prima přátelích s výhodami, kteří jsou i pro normální zábavu ne jen pro sex hrátk0y.
Bydliště: Borovany
Kontaktovat uživatele:

Re: GloryHole

Příspěvek od KarelK1968 »

OneTwo píše: pon 26. lis 2018 21:37:21 Zdravím, takže na radu jsme od gloryhole upustili. Našli jsme jiný pár který nám po prvním setkání vyhovoval a moc se nám oba líbili. Teď o víkend nás navštívili a došlo i na mazlení a následně sex. Původně to měla být čtyřka ale jeho paní se nakonec trhla, ale z počátečního zklamání došlo na vcelku hezký a příjemný sex ve třech. Představoval jsem si původně něco jiného i jiné pocity, vše to proběhlo poprvé a bylo to příjemné. Manželce se to také líbilo ale postupně se dostavili pocity viny. Trošku z mé strany ale hlavně manželka z toho má teď nějaké smíšené pocity. Pán byl vcelku dominantní a dožadoval se věcí které jsme původně dělat nechtěli ale v zápalu a vzrušení na ně došlo. Po manželce chtěl anální sex který ona nikdy neprovozovala a nechtěla. Ten tedy neprošel ale chtěl po mě orální sex, ke kterému jsem svolný nebyl ale postupně jsem se nechal jeho náznaky a impulsy přesvědčit. Nejprve jsem mu olizoval žalud, poté koule a nakonec i došlo na samotný orál s vyvrcholením do úst. Celé to proběhlo tak, že šukal manželku zezadu zatím co mě kouřila a najednou řekl, už budu, už budu přesunul se ke mě a strčil mi ho do pusy a udělal se... Chtěl po mě abych to spolknul ale naštěstí se nabídla manželka k výměně spermatu do jejích úst a práci odvedla za mě. Vidět manželku s jiným mě velice vzrušovalo ale od soboty kdy akce proběhla, do dneška mi běhají různé a podivné myšlenky hlavou. Manželka je taky taková podivná, neděli jsme o tom vcelku dost mluvili ale k večeru a dnes je manželka nějaká podrážděná a nechce se o tom bavit vůbec. A já teď nevím co se děje a co bude dál!?
Náhodou super, z mého pohledu by stacil ten dominantní pán. Paní by mohla klidne u toho fotit.
muf75
Příspěvky: 1052
Registrován: pát 15. srp 2014 19:23:39
Pár slov o nás: neuvedeno
Bydliště: Praha

Re: GloryHole

Příspěvek od muf75 »

Přestože jsem zde psal před rokem a půl,že to ženu neoslovuje,tak jsme letos gloryhole zkusili a už má za sebou opakované návštěvy.Docela jí vzrušuje ten pocit,že má sex s někým,koho nezná a prožije u toho dost orgasmů.Realizujeme to v sw klubu a když potom přijde nahoru do společenské místnosti,tak neví kterého z přítomných mužů uspokojila.
kohout50
Příspěvky: 2600
Registrován: úte 06. zář 2016 9:44:12
Role ženy: nelze jednoduše zařadit
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: Jsme pár,on kanda,ona nechce ani slyšet
Bydliště: Náchod

Re: GloryHole

Příspěvek od kohout50 »

muf75 píše: úte 26. zář 2023 11:28:48 Přestože jsem zde psal před rokem a půl,že to ženu neoslovuje,tak jsme letos gloryhole zkusili a už má za sebou opakované návštěvy.Docela jí vzrušuje ten pocit,že má sex s někým,koho nezná a prožije u toho dost orgasmů.Realizujeme to v sw klubu a když potom přijde nahoru do společenské místnosti,tak neví kterého z přítomných mužů uspokojila.
Dobře ona. Nechtěla ale nakonec zkusila a zalíbilo se jí to. O čemž svědčí pravidelné návštěvy sw klubu. Který klub navštěvujete za tímto účelem?
muf75
Příspěvky: 1052
Registrován: pát 15. srp 2014 19:23:39
Pár slov o nás: neuvedeno
Bydliště: Praha

Re: GloryHole

Příspěvek od muf75 »

kohout50 píše: úte 26. zář 2023 12:41:42
muf75 píše: úte 26. zář 2023 11:28:48 Přestože jsem zde psal před rokem a půl,že to ženu neoslovuje,tak jsme letos gloryhole zkusili a už má za sebou opakované návštěvy.Docela jí vzrušuje ten pocit,že má sex s někým,koho nezná a prožije u toho dost orgasmů.Realizujeme to v sw klubu a když potom přijde nahoru do společenské místnosti,tak neví kterého z přítomných mužů uspokojila.
Dobře ona. Nechtěla ale nakonec zkusila a zalíbilo se jí to. O čemž svědčí pravidelné návštěvy sw klubu. Který klub navštěvujete za tímto účelem?
Pokud jde o klasické díry na ptáky,tak chodíme do Bunkru (i když to tam jinak za moc nestojí).A takové to lehátko,kde žena prostrčí nohy ven a nechá se připoutat mají nejlépe postavené ve Fantasy.
kohout50
Příspěvky: 2600
Registrován: úte 06. zář 2016 9:44:12
Role ženy: nelze jednoduše zařadit
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: Jsme pár,on kanda,ona nechce ani slyšet
Bydliště: Náchod

Re: GloryHole

Příspěvek od kohout50 »

muf75 píše: úte 26. zář 2023 13:06:00
kohout50 píše: úte 26. zář 2023 12:41:42
muf75 píše: úte 26. zář 2023 11:28:48 Přestože jsem zde psal před rokem a půl,že to ženu neoslovuje,tak jsme letos gloryhole zkusili a už má za sebou opakované návštěvy.Docela jí vzrušuje ten pocit,že má sex s někým,koho nezná a prožije u toho dost orgasmů.Realizujeme to v sw klubu a když potom přijde nahoru do společenské místnosti,tak neví kterého z přítomných mužů uspokojila.
Dobře ona. Nechtěla ale nakonec zkusila a zalíbilo se jí to. O čemž svědčí pravidelné návštěvy sw klubu. Který klub navštěvujete za tímto účelem?
Pokud jde o klasické díry na ptáky,tak chodíme do Bunkru (i když to tam jinak za moc nestojí).A takové to lehátko,kde žena prostrčí nohy ven a nechá se připoutat mají nejlépe postavené ve Fantasy.
Díky za odpovědi. Kde zkusila- dělá gloryhole?
muf75
Příspěvky: 1052
Registrován: pát 15. srp 2014 19:23:39
Pár slov o nás: neuvedeno
Bydliště: Praha

Re: GloryHole

Příspěvek od muf75 »

Psal jsem-gloryhole,kam strkají muži své ptáky,dělá v Bunkru.Verzi,kde má ona vystrčenou kundu pro použití kýmkoli provozujeme nejraději ve Fantasy.Tam mají celkem optimální výšku.V Bunkru už nemají pouta,musíme si nosit vlastní.A v Nirvaně to mají nějak špatně postaveno a tlačí deska do zad.
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Miky123456789 a 103 hostů