Moje by chtela znasilneni

Tvrdé ponižování, ultimate CUCKOLD, lízání semene a nechutnosti
RemusA4
Příspěvky: 1017
Registrován: ned 11. zář 2016 22:41:22
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: neuvedeno
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=732

Re: Moje by chtela znasilneni

Příspěvek od RemusA4 »

zvědavec píše:Nechal znasilnit manzelku a ona se vratila domu? WTF?
https://www.ahaonline.cz/clanek/musite- ... lnili.html
Tak to je mazec :)
kolomor
Příspěvky: 84
Registrován: stř 27. zář 2017 13:33:22
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Moje by chtela znasilneni

Příspěvek od kolomor »

nesputanypar
Příspěvky: 83
Registrován: stř 27. pro 2017 15:48:05
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=1299
Bydliště: Senica a okolie

Re: Moje by chtela znasilneni

Příspěvek od nesputanypar »

Aj toto nas velmy vzrusuje ze by ma pred mojim znasilnily aj viacery ale samozrejme bez bitie atd
Sme par ktory si rad uziva a spestrujeme. Ponukam svoju dierku dvom trom kamaratom pridete vistriedate sa vstetci a vystriekate ma a odidete hladame neake spestrenie muza zenu par moj manzel sa rad pozera ked som z niekym inym. Navrhnite nieco a dohodneme
RemusA4
Příspěvky: 1017
Registrován: ned 11. zář 2016 22:41:22
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: neuvedeno
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=732

Re: Moje by chtela znasilneni

Příspěvek od RemusA4 »

nesputanypar píše: ned 21. srp 2022 11:54:51 Aj toto nas velmy vzrusuje ze by ma pred mojim znasilnily aj viacery ale samozrejme bez bitie atd
Ja si to predstavujem tiez s mojou
eugen
Příspěvky: 72
Registrován: úte 28. črc 2020 11:50:07
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: je BULL
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Moje by chtela znasilneni

Příspěvek od eugen »

Tohle je myslím tajným snem více žen. Moje si taky představuje, jak si ji někdo vezme násilím...
marteza
Příspěvky: 459
Registrován: pon 10. zář 2018 18:56:30

Re: Moje by chtela znasilneni

Příspěvek od marteza »

eugen píše: ned 21. srp 2022 21:08:49 Tohle je myslím tajným snem více žen. Moje si taky představuje, jak si ji někdo vezme násilím...
Vzít si násilím a znásilnit jsou myslím dvě trochu jiné věci. Vzít si násilím znamená vzít si nějakou, která se zpočátku jako brání, není ji to nějak po chuti, ale znásilnění, to řve a kope od začátku do konce.
A já si myslím, že o tom více žen skutečně přemýšlí, ale je ve skutečnosti rádo, že jen přemýšlí.
Carpinus
Příspěvky: 3
Registrován: pát 31. srp 2018 22:11:36
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Moje by chtela znasilneni

Příspěvek od Carpinus »

A já si myslím, že o tom více žen skutečně přemýšlí, ale je ve skutečnosti rádo, že jen přemýšlí.

vytesat do kamene
micin
Příspěvky: 2
Registrován: stř 05. říj 2022 19:09:44
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Moje by chtela znasilneni

Příspěvek od micin »

marteza píše: stř 24. srp 2022 17:29:22
eugen píše: ned 21. srp 2022 21:08:49 Tohle je myslím tajným snem více žen. Moje si taky představuje, jak si ji někdo vezme násilím...
Vzít si násilím a znásilnit jsou myslím dvě trochu jiné věci. Vzít si násilím znamená vzít si nějakou, která se zpočátku jako brání, není ji to nějak po chuti, ale znásilnění, to řve a kope od začátku do konce.
A já si myslím, že o tom více žen skutečně přemýšlí, ale je ve skutečnosti rádo, že jen přemýšlí.
Technický dotaz: a když se v 16ti picne a vystřídá se na ni 7 vojáků je to dobrovolně nebo znásilnění? Napřed trochu řvala a kopala, jak zjistila, že je to zbytečné tak už jí to bylo jedno. Hlavní je, že na to nezanevřela. :roll:
Hasi123
Příspěvky: 67
Registrován: pát 17. pro 2021 16:30:31
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: je BULL
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Moje by chtela znasilneni

Příspěvek od Hasi123 »

Je mnoho žen a dívek které byly znásilněné nebo alespoň zneužité. Podle odhadu to nahlasí tak 10 -20% poškozených. Ten zbytek se stydí nebo si myslí že za to taky můžou, a ty určitě o podobnou zábavu stát nebudou.
Ono totiž neco jiného je představa že se ma ni sápe pěkný svalnatý udržovaný muž, ale ve skutečnosti to bude ožralý bezzubý bezdomovec nebo Ukrajinec ze stavby, co nevidět rok sprchu.
Uživatelský avatar
Kamil09
Příspěvky: 21
Registrován: úte 03. kvě 2022 14:30:16
Role muže: je BULL
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Moje by chtela znasilneni

Příspěvek od Kamil09 »

Takle jsem si hráli s mojí kámoškou, taky měla takové choutky... Tak dělala, že stopuje. Nasedl do auta a kámoš si sedl vedle ní na zadní sedadla de ji kámoš začal ohrabavat. Bránila se, tak dostala pár facek.. Párkrát se jí pohrozil, a byla klidnější... Dotáhli sme tu devku na chatu a tam ji znásilňovali.
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Jan74, Majestic-12 [Bot] a 110 hostů