PP Porvé 2

Pravdivé i smyšlené příběhy na téma kandaulismus
Pravidla fóra
PP v názvu povídky označuje PRAVDIVÝ PŘÍBĚH. Prosím označujte pravdivé povídky PP Název povídky.
Odpovědět
Pepa71
Příspěvky: 33
Registrován: ned 10. pro 2017 15:30:01
Role ženy: ženu nemám
Role muže: muže nemám
Pár slov o nás: neuvedeno
Bydliště: Karlovy Vary

PP Porvé 2

Příspěvek od Pepa71 » stř 29. srp 2018 19:37:35

Den druhý.

Ráno se Pavlína vzbudila celá rozpačitá ze včerejšího zážitku. Byla z toho nesvá z toho, co prožila ale zároveň vzrušená . Z tašky si vytáhla ty nejpěknější kalhotky, co sebou měla a šla na snídani. Jen se jí v hlavě honily myšlenky, že toho kluka nezná a znala ho pouhé dvě hodiny. Ale byla taky zároveň vzrušená při myšlence na to, jak se poprvé dotýkal její kundičky někdo jiný jak ona. A dokonce ji i lízal a ona ho kouřila. Myslela na to celé dopoledne a tajně doufala že ho někde potká. Už bylo pět odpoledne, a to ho najednou potkala v davu lidí, mávla na něj i on na ni jen něco řekl kamarádům se kterýma tam stál a rozešel se k ní.

“Ahoj "

A vášnivě ji políbil. Ona mu polibek opětovala. Zase cítila na zadečku jeho ruce, které tam ale nechala, aby jí osahávaly.

“Nepůjdeme někam bokem jako včera ? "

“Můžeme "

Vzal ji za ruku a rozešli se na včerejší místo kde byli samy a bez lidí. Dnes měl s sebou deku, kterou roztáhnul na zem a při líbání ji položil na ni. Dlouze se líbali a jeho ruce zkoumaly Pájino nezkušené tělo. Celá se chvěla vzrušením a taky se osmělila jednou rukou mu zajela pod kraťasy a začala mu hladit jeho penis který měl už z líbání tvrdý jako kámen. On ji zajel taky zajel pod kalhotky a první ji zlehka dráždil její poštěváček. Z toho byla tak vzrušená až cítila vlhkost až na zadečku, která ji tekla od kundičky směrem dolů to si všimnul i Jirka a využil situace a strčil jí jeden prst do ní. Celá se vzrušením prohnula a cítila že brzy dosáhne svého vrcholu, ještě párkrát přitlačil prstem a pomalu začal přidávat druhý. Jak mile měla oba prsty v sobě pocítila mravenčení v podbřišku a s krásným zasténáním se mu stehny stiskla ruku a prožila první orgasmus při prstění od kluka. Vášnivě se políbili a Jirka si lehnul vedle na deku a nechal její ruku která si hrála s jeho penisem. Po chvíli se Pája sklonila a vysvobodila mu ho z kalhot a přisála se svými rty na jeho špičku, z které už vytékaly jeho kapičky lásky. Z počátku ho jen zlehka olizovala a jako by pusinkovala až se osmělila a strčila si ho do pusy co to jen šlo a u toho mu rukou dráždila jeho zbytek co se jí do pusy nevlezl. Po chvíli se jí Jirka vytrhnul z pusy, položil ji na záda a pusou se blížil přes její tělo až k jejímu rozkroku. Jemně ji olíznul a cítil, jak je vlhká a jak s ní vytéká její šťávička kterou z chutí všechnu olízal. Až měla kundičku čistou a nic jí tam nezbylo tak se pomalu začal přibližovat k její puse a dal jí polibek. Poprvé cítila sama sebe a vůbec jí to nevadilo spíš naopak, polibek mu opětovala. Až najednou ucítila mezi nohama jeho vzrušené péro, které jí tlačilo do podbřišku. Chvíli se líbali držel jí ruce za hlavou a začal jezdit penisem nahoru a dolů a při tom se pomalu snižoval až k jejímu rozkroku. Pomalu jí kroužil okolo celé kundičky což jí vzrušovalo až najednou se mu podařilo trefit její vchod a zlehka přitlačil jen na její okraj.

“Nee tam nee”

Pomalu povolil nadzvednul se jen ji jezdil přes poštěváček. Bylo to vzrušující pro oba. Zase se začal pomalu sunout níž a níž až zase našel její vchod a opět pomalu přitlačil. To už byla tak vzrušená že se ho jen zeptala, jestli má kondom.

“Nemám :( ty nic nebereš?”

“Beru, ale vůbec se neznáme”

“Tak to se bát nemusíš já jsem zdravý”

Během přemlouvání na nic nečekal a pomalými pohyby se dostával milimetr po milimetru do její panenské kundičky která byla tak úzká a vlhká že měl co dělat, aby se neudělal. Pája to vzrušením ani nepostřehla až do chvíle kdy narazil na její blánu. Párkrát povyjel a zase zajel až najednou přirazil a byl v ní celý. Chvíli se líbali, čekal až si zvykne, aby ji to nebolelo.

“Dobré?”

“Jo "

Po chvíli začal pomalu přirážet a ona cítila, jak je plná to ji, tak nažhavilo, že se po chvíli zkroutila v orgasmu, ale to způsobilo to, že její stahy už tak úzké kundičky mu sevřely jeho penis a začal stříkat poprvé do Páji ani si to neuvědomila a jen cítila, jak se rozlévá krásné teplo do jejího nitra.

“Nevadí?”

“Nee v poho "

“Líbilo ?”

“Jo strašně "

Ještě chvíli se líbali potom z ní pomalu vyjel a viděl, jak z ní vytéká jeho semeno smísené s kapkou krve. Vzal kapesníček a utřel ji . Oblékli se a šli zpět mezi lidi. Jenže to ji už hledala teta, co ji řekla, že už jedou domů. Takže se nestihla rozloučit ani si vzít nějaký kontakt na Jirku. Už se nikdy nepotkali.

Jen ji zbyla vzpomínka na cestu, která z ní vytékala až domů. Potřebovala by se utřít, ale nemohla, aby si nikdo ničeho nevšimnul. Než dojeli domů tak měla kalhotky úplně promočené od Jirkovy nadílky, která se prosákla až na sedačku nenápadně to utřela kapesníčkem a běžela domů se převléct a utřít.

Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: 68libor, 96tom, dr25, dupers, figu1, jikanda, karlnovator, Majestic-12 [Bot], Mildas, rejim, roy, subikcb, Tiger a 31 hostů