Kdo má nejmenší penis??

Tvrdé ponižování, ultimate CUCKOLD, lízání semene a nechutnosti
Odpovědět
raymond
Příspěvky: 168
Registrován: ned 20. bře 2022 19:37:38
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Kdo má nejmenší penis??

Příspěvek od raymond »

raymond píše: pon 10. říj 2022 18:59:08
Synec píše: stř 28. zář 2022 9:15:35 Moja tvrdí, že jej stačí, že väčšieho by aj tak nechcela. Ja jej ale neverím, lebo ani šalátová uhorka pre ňu nie je problém...
Obrázek

Obrázek
Buď v klidu. Já mám velký péro a moji to ze zadu bolí a udělala se několikrát s menším
Velikost fakt není gró. A ten tvůj je pro mnoho žen akorát. Ty co je mají jak vjezd do pískovny tolik není.
Moravaaacek
Příspěvky: 11
Registrován: čtv 20. říj 2022 21:23:16
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Kdo má nejmenší penis??

Příspěvek od Moravaaacek »

Budte radi za tenky, mam pr mesicu pritelkyni ktera je drovna, vsechny otvory jsou strasne uzky :D zacatky byly hodne tezky, prumer mam 6,5…a bohuzel vim ze anal mi nikdy nedovoli :( kdyz kouri tak to obcas slusne zaboli :D byl jsem par let zvyklej na silnejsi holku mladou, ted mam 30tku a asi by radsi nekoho s tencim :D i kondom je problem casto
Gsmallpee
Příspěvky: 2
Registrován: ned 08. led 2023 7:36:11
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: je SUBMISIV
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Kdo má nejmenší penis??

Příspěvek od Gsmallpee »

10cm
Obrázek
Uživatelský avatar
qinn
Příspěvky: 410
Registrován: pát 01. pro 2017 7:00:34
Role ženy: nelze jednoduše zařadit
Role muže: je SUBMISIV
Pár slov o nás: Jsem vzrušený když na ní koukáte jsem submisivn,Bi í
Kontaktovat uživatele:

Re: Kdo má nejmenší penis??

Příspěvek od qinn »

Obrázek

Obrázek
Všimáček
Příspěvky: 218
Registrován: čtv 10. lis 2022 13:02:55
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: je SUBMISIV
Pár slov o nás: 🎶 Přirážím pěstí 🎵dovnitř a ven, 🎵🎶 vyhřezlá píča 🎵 dere se ven. 🎶

Re: Kdo má nejmenší penis??

Příspěvek od Všimáček »

Můj průměrňák nejprůměrňákovitější a to je 15cm. Je malý, ale žena mi říká že je to akorát a že jí stačí. Ale když mrdáme, přirážím tvrdě nadoraz. Občas jí říkám že by měla zkusit velkého a že kdyby se někdy naskytla příležitost zasouložit si s velkým pérem, určitě ji má využít. Ujišťuji ji že ačkoli ji miluji nadevše na světě, žárlit nebudu protože nejdůležitější je pro mě její spokojenost.
Obrázek
🎶Přirážím pěstí na dno a ven 🎵 vyhřezlá píča dere se ven🎶
raymond
Příspěvky: 168
Registrován: ned 20. bře 2022 19:37:38
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Kdo má nejmenší penis??

Příspěvek od raymond »

raymond píše: pon 10. říj 2022 19:00:39
raymond píše: pon 10. říj 2022 18:59:08
Synec píše: stř 28. zář 2022 9:15:35 Moja tvrdí, že jej stačí, že väčšieho by aj tak nechcela. Ja jej ale neverím, lebo ani šalátová uhorka pre ňu nie je problém...
Obrázek

Obrázek
Buď v klidu. Já mám velký péro a moji to ze zadu bolí a udělala se několikrát s menším
Velikost fakt není gró. A ten tvůj je pro mnoho žen akorát. Ty co je mají jak vjezd do pískovny tolik není.
Souhlas, u nás je to stejné. S menším se nechá krásné prcat ze zadu a nebolí ji to, já to mám horší.
Všimáček
Příspěvky: 218
Registrován: čtv 10. lis 2022 13:02:55
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: je SUBMISIV
Pár slov o nás: 🎶 Přirážím pěstí 🎵dovnitř a ven, 🎵🎶 vyhřezlá píča 🎵 dere se ven. 🎶

Re: Kdo má nejmenší penis??

Příspěvek od Všimáček »

raymond píše: stř 25. led 2023 15:40:28
raymond píše: pon 10. říj 2022 19:00:39
raymond píše: pon 10. říj 2022 18:59:08

Buď v klidu. Já mám velký péro a moji to ze zadu bolí a udělala se několikrát s menším
Velikost fakt není gró. A ten tvůj je pro mnoho žen akorát. Ty co je mají jak vjezd do pískovny tolik není.
Souhlas, u nás je to stejné. S menším se nechá krásné prcat ze zadu a nebolí ji to, já to mám horší.
To zase jo. Moje byla po druhém porodu tam dole docela rozbitá. To ji bolelo když jsem šel s citem nadoraz i s tím mým šidítkem. Ale to už je spousta let a já do ní buším nadoraz co to jde a to se jí líbí. Na druhou stranu, svým malým pérem ji nemám šanci udělat.
🎶Přirážím pěstí na dno a ven 🎵 vyhřezlá píča dere se ven🎶
tullamore
Příspěvky: 188
Registrován: stř 02. led 2019 12:20:32
Role ženy: nelze jednoduše zařadit
Role muže: nelze jednoduše zařadit
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Kdo má nejmenší penis??

Příspěvek od tullamore »

Všimáček píše: stř 25. led 2023 16:08:23
Můj průměrňák nejprůměrňákovitější a to je 15cm.
...svým malým pérem ji nemám šanci udělat....
Sám sis odpověděl. Celkově se uvádí průměr asi 14, Češi prý patří ke světové špičce průměrem 15,89. Máš prostě průměr a ne malého.
ingman
Příspěvky: 4
Registrován: ned 19. úno 2023 9:47:46
Role muže: nelze jednoduše zařadit
Pár slov o nás: Jsme pár, žena není zasvěcená, já jsem většinou masochista, v sexu rád měním role.

Re: Kdo má nejmenší penis??

Příspěvek od ingman »

Přidám svůj kousek. První je postavený naplno, maximum co dokáže.
Obrázek

A pak bez erekce, ale ještě jde trochu vidět.
Obrázek

A pak pohled zepředu. Pouze pytel prozrazuje, že se jedná o penis.
Obrázek

Úplně chápu, že když jsem ho vytáhl před jednou holkou, tak se smála a nevěděla co s ním má dělat.
Severin Puzzi
Příspěvky: 4
Registrován: pát 18. srp 2017 7:35:10
Role muže: je SUBMISIV
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Kdo má nejmenší penis??

Příspěvek od Severin Puzzi »

Je úplně jedno, jak je velký. Nemám ho sice malého, ale při normálním sexu mi nestoupne. Musím si představovat, že jsem ponižován. Klasickou soulož ani moc neovládám. Sotva zvládnu klasickou polohu. Normální sex mě vlastně ani nebaví. Nejraději si ho honím a úplně nejraději před dominantní dámou. Trochu závidím těm, co ho mají malého. Musí být vzrušující, když se vám dáma vysmívá i z tohoto důvodu.
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 111 hostů