Jaký preferujete věk bulla?

Diskuse o kandaulismu, cuckold v lehké formě (bez extrémů)
Pravidla fóra
- používejte již existující témata, nové téma zakládejte pouze ve vyjímečných případech
- pro diskusi o sobě a svém příběhu si založte deníček ve fóru deníčky - uživatelé Vás potom snadněji najdou a mohou se Vás ptát na konkrétní věci
- PRO EXTRÉMNÍ TÉMATA JE ZDE FORUM EXTRÉMY
Odpovědět
Petrpav30
Příspěvky: 166
Registrován: pon 03. zář 2018 17:54:49
Pár slov o nás: Mladý štíhlý pár.

Re: Jaký preferujete věk bulla?

Příspěvek od Petrpav30 »

diskret26 píše: úte 22. lis 2022 16:12:35 Zrejme klasika mladšieho od cuckolda a s väčším vtákom ako má cuckold )))
Tak ja tas tak starý nejsem ,snad (35) ale spíš od ní podle řeči že ji vzrušují zajíčci s pěkným zadkem a potavou ( to já už bohužel nemám) buchty se změnily na lívanec , jak se říká ;) :(
oldiebull
Příspěvky: 25
Registrován: ned 20. lis 2022 23:02:40
Role muže: je BULL
Pár slov o nás: Jsem muž 58 let, mladšího vzhledu, 176/88, sportovní postavy, s potřebnou společenskou a komunikační úrovní, empatický. Mám zkušenosti s rolí dominantního bulla ve vztahu cuckold-hotwife.
Bydliště: Praha

Re: Jaký preferujete věk bulla?

Příspěvek od oldiebull »

Je mě 58 let, funguji jako bull už 15 let. Nemám problém setkávat se s páry 30-ti letými a ani 60-ti letými. Je to nejen o fyzické konstituci, ale i o tom být společenský, komunikativní a empatický. Jsem na AM. pod stejným nickem jako zde.
Petrpav30
Příspěvky: 166
Registrován: pon 03. zář 2018 17:54:49
Pár slov o nás: Mladý štíhlý pár.

Re: Jaký preferujete věk bulla?

Příspěvek od Petrpav30 »

Me by třeba i stacilo kdyby si třeba s někým popsala lechtiveji že by ji to třeba nabudilo . Aby to neměla furt na jedno brdo jak se říká;) třeba ze by si tu nebo na amících založila účet.
Uživatelský avatar
kanda77
Příspěvky: 495
Registrován: sob 21. lis 2015 15:44:46
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: je CUCKOLD
Pár slov o nás: jsme manzelsky par ona domina on sub co ji rad posloucha

Re: Jaký preferujete věk bulla?

Příspěvek od kanda77 »

oldiebull píše: úte 22. lis 2022 23:29:11 Je mě 58 let, funguji jako bull už 15 let. Nemám problém setkávat se s páry 30-ti letými a ani 60-ti letými. Je to nejen o fyzické konstituci, ale i o tom být společenský, komunikativní a empatický. Jsem na AM. pod stejným nickem jako zde.
Mě by jse to moc libilo aby chtela tak starsiho ale ona rada mladsi
Odypa
Příspěvky: 7
Registrován: stř 03. srp 2022 10:14:08
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Jaký preferujete věk bulla?

Příspěvek od Odypa »

31let .. bull .. zájem ?
Odpovědět