GAY cuckold (gay diskuze pouze zde)

Diskuse o kandaulismu, cuckold v lehké formě (bez extrémů)
Pravidla fóra
- používejte již existující témata, nové téma zakládejte pouze ve vyjímečných případech
- pro diskusi o sobě a svém příběhu si založte deníček ve fóru deníčky - uživatelé Vás potom snadněji najdou a mohou se Vás ptát na konkrétní věci
- PRO EXTRÉMNÍ TÉMATA JE ZDE FORUM EXTRÉMY
parohac12cm
Příspěvky: 2
Registrován: čtv 31. srp 2017 12:02:39
Role muže: je CUCKOLD
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: GAY cuckold (gay diskuze pouze zde)

Příspěvek od parohac12cm »

Jsme gay cuckold pár. Mladej 27/174/50/18/5 pas, 38/176/85/12/4 paroháč. Rádi pokecáme nebo se seznámíme s někým, kdo nás může doplňovat.
Uživatelský avatar
master
Administrátor
Příspěvky: 399
Registrován: stř 09. črc 2014 15:13:12

Re: GAY cuckold (gay diskuze pouze zde)

Příspěvek od master »

parohac12cm píše:Jsme gay cuckold pár. Mladej 27/174/50/18/5 pas, 38/176/85/12/4 paroháč. Rádi pokecáme nebo se seznámíme s někým, kdo nás může doplňovat.
Vítejte mezi námi. Budu rád, když se třeba rozepíšeš, jak funguje takový kandaulismus a cuckold vztah u gay párů, jaké máte třeba zkušenosti a zážitky a myslíš si, že i mezi gayi a lesbičkami je hodně kandaulistů?
Administrátor webu kandaulismus.cz
parohac12cm
Příspěvky: 2
Registrován: čtv 31. srp 2017 12:02:39
Role muže: je CUCKOLD
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: GAY cuckold (gay diskuze pouze zde)

Příspěvek od parohac12cm »

Funguje to asi úplně stejně :-) můj mladej je náročnej, nezvládám ho a jeho baví mít navrch... Můžeme to pochopitelně rozvést... Rad odpovim na otázky...
boystwoo2
Příspěvky: 12
Registrován: sob 06. pro 2014 21:12:07

Re: GAY cuckold (gay diskuze pouze zde)

Příspěvek od boystwoo2 »

Jak funguje? Máte mezi sebou lásku a kluky má jen na sex?
Good
Příspěvky: 1
Registrován: stř 29. lis 2017 21:02:06
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: GAY cuckold (gay diskuze pouze zde)

Příspěvek od Good »

Ahoj, našel by se tu nějaký bull který by sbalil mého mladého? ;)
boystwoo2
Příspěvky: 12
Registrován: sob 06. pro 2014 21:12:07

Re: GAY cuckold (gay diskuze pouze zde)

Příspěvek od boystwoo2 »

No a kolik mu je? :)
Prcibuch
Příspěvky: 572
Registrován: ned 15. led 2017 10:28:45
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: GAY cuckold (gay diskuze pouze zde)

Příspěvek od Prcibuch »

tak chlapi a ja mam dotaz .chodime do gay baru moje si tam bere sebou milence a spolu si to rozdavaj v salonku nebo přimo na sedačce a nedavno mi moje řekla když se rad koukam jak šuka s tim svym milencem nebo když ma velky vystřih a kozy ji při tanci vyletí ven a ja se koukam .Tak její přani je že by mě chtěla vidět jak mě šuka chlap co vy si otom myslíte .Ja si myslim že bych stim problem neměl gay nejsem mam ji to splnit nebo co by ste poradili
sprcha
Příspěvky: 130
Registrován: sob 13. čer 2015 6:31:54

Re: GAY cuckold (gay diskuze pouze zde)

Příspěvek od sprcha »

Ja by som bol rad keby to moja takto chcela. No bojim sa jej to otvorene povedat. Ale pomali zacinam na tom pracovat. Chce aby som z nej vylizal moje semeno ked sa do nej vystriekam. Zatial robim drahoty, ale splnim jej to. Mozno potom pride na rad konecne aj iny chlap v najej posteli
seedLover
Příspěvky: 1048
Registrován: čtv 11. kvě 2017 15:28:49
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: GAY cuckold (gay diskuze pouze zde)

Příspěvek od seedLover »

Poslední dobou mě to dost láká. Zkusit chlapa. Jako reálně. Vzrušují mě krásná, velká péra, která stříkají mnoho sperma. Líbilo by se mi být submisivní před pořádným samcem. Přijet, kleknout si, nechat se urážet, pak vidět jak si rozepíná pásek, stahuje kalhoty. Vyskočí na mě jeho velká kláda, se kterou mě plácá přes obličej. Pokyne, abych se ho ujal.

Jsem gay? Ne, vzrušují mě ženy, moc mě vzrušují. Ale toužím po tom, nechat se ponížit od dominantního chlapa a muset mu vykouřit jeho krásné péro. Problém je, že nejde takový najít. Na seznamkách jsou samé buzny co chtějí za 10 minut mrdat. Nechci nikomu nikam nic strkat. Chci vidět velké péro, vzít si ho do ruky, líbat, udělat ho. Nechat se postříkat a tak. Nechci buznu co mě bude mrdat do prdele někde na veřejných WC. Kde najít dominantního chlapa s fantazií a trpělivostí, kterého víc než rozmrdaná prdel vzrušuje submisivní heterák, který před ním klečí a udělá co mu poručí?
sprcha
Příspěvky: 130
Registrován: sob 13. čer 2015 6:31:54

Re: GAY cuckold (gay diskuze pouze zde)

Příspěvek od sprcha »

Presne a výstižne napisane. Ja mam tiez take skusenosti. Lahsie sa hlada pasivny subik ako aktivny dominant. Mam zenateho kamosa co urobi vsetko co chcem. Uplne vsetko. Vylize ma, vyfajci, mozem ho mrdat, fackovat a ponizovat. No obcas to chcem tak aj ja. No najst dominanta je problem.
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Ahrefs BOT, Berysekk123, Fencek55, Flyman, Gomez, Griff, Henry1616, iva1971, jexxl, Jiva, Katgeor, korssy, Lemato, lucky1990, Majk, nadrzanec113, noe35, Novic, on3206, rampamckvak, terpsichor, thomasbruss, zony241 a 178 hostů