Nejzvrhlejší fantazie

Tvrdé ponižování, ultimate CUCKOLD, lízání semene a nechutnosti
Odpovědět
Anpoenitet
Příspěvky: 688
Registrován: čtv 15. říj 2020 8:00:15
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: je SUBMISIV
Pár slov o nás: jsme pár, oba spíše sub, ona méně a zatím nikoho dalšího nechce ...

Re: Nejzvrhlejší fantazie

Příspěvek od Anpoenitet »

kohout50 píše: pon 24. dub 2023 15:49:10
Sluzebnik píše: pon 24. dub 2023 10:47:14Sno
Hmm, tak to je pořádně zvrhla fantazie :-)
Myslím, že ne až tak moc
Allrad
Příspěvky: 259
Registrován: ned 15. lis 2020 19:51:02
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Nejzvrhlejší fantazie

Příspěvek od Allrad »

Sluzebnik píše: pon 24. dub 2023 8:55:42 Moje fantazie je že manželka bude sloužit na Statku na připuštění
Pěkná fantazie máš nějaký konkrétní sen
Allrad
Příspěvky: 259
Registrován: ned 15. lis 2020 19:51:02
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Nejzvrhlejší fantazie

Příspěvek od Allrad »

fiato píše: úte 18. dub 2023 8:23:54 já jich mám, ale myslím, že to není ani sem, protože je to dost přes čáru....
Jak hodně?
Kandaulista531
Příspěvky: 591
Registrován: pát 09. úno 2018 12:50:47
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: Som kanda

Re: Nejzvrhlejší fantazie

Příspěvek od Kandaulista531 »

Allrad píše: sob 05. srp 2023 9:39:37
fiato píše: úte 18. dub 2023 8:23:54 já jich mám, ale myslím, že to není ani sem, protože je to dost přes čáru....
Jak hodně?
Napíš mi o tom do spravy
RemusA4
Příspěvky: 1017
Registrován: ned 11. zář 2016 22:41:22
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: neuvedeno
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=732

Re: Nejzvrhlejší fantazie

Příspěvek od RemusA4 »

Kandaulista531 píše: ned 06. srp 2023 3:21:15
Allrad píše: sob 05. srp 2023 9:39:37
fiato píše: úte 18. dub 2023 8:23:54 já jich mám, ale myslím, že to není ani sem, protože je to dost přes čáru....
Jak hodně?
Napíš mi o tom do spravy
Taky me to zajima. Rad bych si to četl
Aragorn91
Příspěvky: 100
Registrován: úte 29. bře 2022 22:28:18
Role ženy: je HOTWIFE
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Nejzvrhlejší fantazie

Příspěvek od Aragorn91 »

Rajcuje mě představa jak jsme někde u baráčku u pláže na dovolené a vedle nás bydlí 2 černoši svalnatí. Moje se opakuje nahá na terase a černoši ji od vedle sledují a jdou taky do naha. Ta zahlédne jejich velké péra a začne si hrát s mušličkou. A jak to by to mělo být dál, tak nechám na vás :)
Medovy
Příspěvky: 58
Registrován: pát 23. srp 2019 17:13:35
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Nejzvrhlejší fantazie

Příspěvek od Medovy »

Aragorn91 píše: ned 06. srp 2023 8:56:52 Rajcuje mě představa jak jsme někde u baráčku u pláže na dovolené a vedle nás bydlí 2 černoši svalnatí. Moje se opakuje nahá na terase a černoši ji od vedle sledují a jdou taky do naha. Ta zahlédne jejich velké péra a začne si hrát s mušličkou. A jak to by to mělo být dál, tak nechám na vás :)
Ona se koukne, jestli se náhodou nedíváš ! Počká až si postaví péra a začne je osahávat. Stále se otáčí, jestli je nesleduješ. Osahává je, hladí se strachem a touží. Oni jsou drzejší a začnou ji sahat na prsa a zadek, ona se trochu bojí, ale má chutě. Nechá se. Jeden už ji hladí na kundičce a druhý ji cpe péro do pusy. Když ji první strčí prsty dovnitř, lekne se a vykřikne tak, že by jsi to slyšel. To už je ale pozdě...
Aragorn91
Příspěvky: 100
Registrován: úte 29. bře 2022 22:28:18
Role ženy: je HOTWIFE
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Nejzvrhlejší fantazie

Příspěvek od Aragorn91 »

Medovy píše: ned 06. srp 2023 9:05:01
Aragorn91 píše: ned 06. srp 2023 8:56:52 Rajcuje mě představa jak jsme někde u baráčku u pláže na dovolené a vedle nás bydlí 2 černoši svalnatí. Moje se opakuje nahá na terase a černoši ji od vedle sledují a jdou taky do naha. Ta zahlédne jejich velké péra a začne si hrát s mušličkou. A jak to by to mělo být dál, tak nechám na vás :)
Ona se koukne, jestli se náhodou nedíváš ! Počká až si postaví péra a začne je osahávat. Stále se otáčí, jestli je nesleduješ. Osahává je, hladí se strachem a touží. Oni jsou drzejší a začnou ji sahat na prsa a zadek, ona se trochu bojí, ale má chutě. Nechá se. Jeden už ji hladí na kundičce a druhý ji cpe péro do pusy. Když ji první strčí prsty dovnitř, lekne se a vykřikne tak, že by jsi to slyšel. To už je ale pozdě...
Prosím pokračování. Vzrušilo mě to :)
Medovy
Příspěvky: 58
Registrován: pát 23. srp 2019 17:13:35
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Nejzvrhlejší fantazie

Příspěvek od Medovy »

Aragorn91 píše: ned 06. srp 2023 9:14:43
Medovy píše: ned 06. srp 2023 9:05:01
Aragorn91 píše: ned 06. srp 2023 8:56:52 Rajcuje mě představa jak jsme někde u baráčku u pláže na dovolené a vedle nás bydlí 2 černoši svalnatí. Moje se opakuje nahá na terase a černoši ji od vedle sledují a jdou taky do naha. Ta zahlédne jejich velké péra a začne si hrát s mušličkou. A jak to by to mělo být dál, tak nechám na vás :)
Ona se koukne, jestli se náhodou nedíváš ! Počká až si postaví péra a začne je osahávat. Stále se otáčí, jestli je nesleduješ. Osahává je, hladí se strachem a touží. Oni jsou drzejší a začnou ji sahat na prsa a zadek, ona se trochu bojí, ale má chutě. Nechá se. Jeden už ji hladí na kundičce a druhý ji cpe péro do pusy. Když ji první strčí prsty dovnitř, lekne se a vykřikne tak, že by jsi to slyšel. To už je ale pozdě...
Prosím pokračování. Vzrušilo mě to :)
Ten s prsty uvnitř jí roztáhl kundičku, kontroluje, jestli se tam vejde. Strčil ji tam bez ptaní tři, čtyři prsty. Tvoje se lekla, zabolelo ji to! Pohladil ji i palcem análek. Tohle určitě nečekala!! Druhý už ji drží surově za pusu a snaží se ocasem vniknou dovnitř! Ona ví, že jestli cekne bude zle! Taky ví, že se jí to líbí a chce držet.
Redtiel
Příspěvky: 488
Registrován: čtv 10. led 2019 12:34:59
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: je BULL
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Nejzvrhlejší fantazie

Příspěvek od Redtiel »

Ahoj. Má někdo chuť na pěkně zvrhlý příběh na míru vaší ženě, přítelkyni atd.? Napište SZ, jaký máte sen a něco vymyslíme. :-)
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Cuckold87, gurko, Ja-i-Ty, Paida a 114 hostů