Nejzvrhlejší fantazie

Tvrdé ponižování, ultimate CUCKOLD, lízání semene a nechutnosti
Odpovědět
manzelparohac
Příspěvky: 58
Registrován: úte 23. srp 2022 17:16:02
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: je CUCKOLD
Pár slov o nás: neuvedeno
Bydliště: Praha

Re: Nejzvrhlejší fantazie

Příspěvek od manzelparohac »

Moje je opravdu dost zvrhlá :) Žena udělá večírek a mě přiváže nahého na stůl s roztaženýma nohama a podvázanýma koulema. Pozve mé kamarády i kamarádky na párty s určitými pravidly .
1/ je že dámy mají sukni bez spodního prádla a tričko pod ním taktéž bez podprsenky.
2/ pánové košile s kravatou ale od pasu dolů nazí aby žena viděla pěkně nářadí všech mých kamarádů

mám pokračovat :)
Uživatelský avatar
Tms0411
Příspěvky: 931
Registrován: stř 01. říj 2014 22:52:27
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: je CUCKOLD
Pár slov o nás: Cuckold / Kandaulista a pisatel povídek!:)
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Nejzvrhlejší fantazie

Příspěvek od Tms0411 »

manzelparohac píše: čtv 29. zář 2022 20:43:17 Moje je opravdu dost zvrhlá :) Žena udělá večírek a mě přiváže nahého na stůl s roztaženýma nohama a podvázanýma koulema. Pozve mé kamarády i kamarádky na párty s určitými pravidly .
1/ je že dámy mají sukni bez spodního prádla a tričko pod ním taktéž bez podprsenky.
2/ pánové košile s kravatou ale od pasu dolů nazí aby žena viděla pěkně nářadí všech mých kamarádů

mám pokračovat :)
To vypadá zajímavě!=)
Klidně pokračuj!=)
TmsCuck - profil na Amatérech!=)
--ubozacek--
Příspěvky: 174
Registrován: ned 16. kvě 2021 21:13:06
Role ženy: ženu nemám
Role muže: je CUCKOLD
Pár slov o nás: Ubohe tluste cune a panic

Re: Nejzvrhlejší fantazie

Příspěvek od --ubozacek-- »

Napiš o tom celou povídku.Zni to velmi dobře.
Louxorko
Příspěvky: 82
Registrován: stř 29. pro 2021 11:44:53
Role ženy: je HOTWIFE
Pár slov o nás: Stag&wixen

Re: Nejzvrhlejší fantazie

Příspěvek od Louxorko »

nasabi píše: čtv 29. zář 2022 19:55:48
Louxorko píše: pon 03. led 2022 14:01:26 Moja naj fantazia je taka ze opijem moju ženu a keď už nevie o sebe tak na ňu pustím aspon 6 chlapov nech ju poriadne vyjebu a vystriekaju každú Samozrejme na koniec by som ju poriadne pojebal aj ja. Všetko by som chcel mat natočené aby som jej na druhy deň vedel ukázať aka je kurva ked je opita🥰🥰🥰
A je taka ked si vypije? Teda kym neni uplne K.O....
Je veru . Keď si dá vínko potom sa pomali musím pred ňou schovávať 😂😂😂
RemusA4
Příspěvky: 1017
Registrován: ned 11. zář 2016 22:41:22
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: neuvedeno
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=732

Re: Nejzvrhlejší fantazie

Příspěvek od RemusA4 »

Louxorko píše: pát 30. zář 2022 13:39:48
nasabi píše: čtv 29. zář 2022 19:55:48
Louxorko píše: pon 03. led 2022 14:01:26 Moja naj fantazia je taka ze opijem moju ženu a keď už nevie o sebe tak na ňu pustím aspon 6 chlapov nech ju poriadne vyjebu a vystriekaju každú Samozrejme na koniec by som ju poriadne pojebal aj ja. Všetko by som chcel mat natočené aby som jej na druhy deň vedel ukázať aka je kurva ked je opita🥰🥰🥰
A je taka ked si vypije? Teda kym neni uplne K.O....
Je veru . Keď si dá vínko potom sa pomali musím pred ňou schovávať 😂😂😂
Zavidim. Keby ti robila moja tak by som na nu pustal chlapov casto
Louxorko
Příspěvky: 82
Registrován: stř 29. pro 2021 11:44:53
Role ženy: je HOTWIFE
Pár slov o nás: Stag&wixen

Re: Nejzvrhlejší fantazie

Příspěvek od Louxorko »

RemusA4 píše: pát 30. zář 2022 13:45:48
Louxorko píše: pát 30. zář 2022 13:39:48
nasabi píše: čtv 29. zář 2022 19:55:48

A je taka ked si vypije? Teda kym neni uplne K.O....
Je veru . Keď si dá vínko potom sa pomali musím pred ňou schovávať 😂😂😂
Zavidim. Keby ti robila moja tak by som na nu pustal chlapov casto
Tak mal som raz to šťastie že pretiahla opitá aj toho čo triezva nechcela 😂😂 bol to zážitok 😁
Maros-14
Příspěvky: 197
Registrován: čtv 20. led 2022 23:01:46
Pár slov o nás: neuvedeno
Bydliště: Slovensko

Re: Nejzvrhlejší fantazie

Příspěvek od Maros-14 »

U nás bola 3 deň pred svadbou s kamarátom. Počas svadobnej noci nič a deň po svadbe tiež 3jka kde ona si obliekla svadobné šaty. Nepraktizovali sme vyslovene kandaulizmus ale užívali si obaja.


Tms0411 píše: ned 24. čer 2018 15:37:46
Domkanda píše:
Tms0411 píše:Zdar. Komu by se zamlouvalo, kdyby z něho partnerka udělala cuckolda během svatby? Buď na rozlučce před obřadem nebo během obřadu a nebo o svatební noci? Kdo by si to přál zažít? Nebo snad dokonce zažil? Jak by to podle vás mělo probíhat?=)
1) o svatební noci?
Takový tvrďák nejsem. Přestože mě v té době kandaulismus už vzrušoval, v den svatby jsem na něj nepomyslel (myslím si to, už se nepamatuju).
Ale zpětným pohledem - rajcovalo by mě mít její fotky nebo video, jak si užívá s někým jiným ve svatebních šatech

2) Rozlučka se svobodou?
Tehdy nás to tedy také nenapadlo :( ale je to škoda, rozlučka se svobodou má velký potenciál. Tak snad až sa znova narodím :roll:

Jinak si myslím, že v den svatby (pokud se někdo nebere až ve 30-35 letech jako praktikující kandaulista), tak moc myšlenek na kandaulismus asi není a pokud se "něco" stane, tak spíš jen z přemíry alkoholu
A kdyby k tomu třeba mělo v budoucnu dojít. tak jak by sis přál aby to celé probíhalo? Co vše by nevěsta měla provést?=)
nasabi
Příspěvky: 412
Registrován: sob 30. pro 2017 15:11:04
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Nejzvrhlejší fantazie

Příspěvek od nasabi »

Louxorko píše: pát 30. zář 2022 13:58:07
RemusA4 píše: pát 30. zář 2022 13:45:48
Louxorko píše: pát 30. zář 2022 13:39:48

Je veru . Keď si dá vínko potom sa pomali musím pred ňou schovávať 😂😂😂
Zavidim. Keby ti robila moja tak by som na nu pustal chlapov casto
Tak mal som raz to šťastie že pretiahla opitá aj toho čo triezva nechcela 😂😂 bol to zážitok 😁
Tak to máš super. Keď máš chuť na hanblivú, tak jej nedáš vypiť. A leď máš chuť na rozhoďnožku, tak ju naleješ. To by som bral.
Uživatelský avatar
Tms0411
Příspěvky: 931
Registrován: stř 01. říj 2014 22:52:27
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: je CUCKOLD
Pár slov o nás: Cuckold / Kandaulista a pisatel povídek!:)
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Nejzvrhlejší fantazie

Příspěvek od Tms0411 »

Maros-14 píše: pát 30. zář 2022 14:44:24 U nás bola 3 deň pred svadbou s kamarátom. Počas svadobnej noci nič a deň po svadbe tiež 3jka kde ona si obliekla svadobné šaty. Nepraktizovali sme vyslovene kandaulizmus ale užívali si obaja.


Tms0411 píše: ned 24. čer 2018 15:37:46
Domkanda píše: 1) o svatební noci?
Takový tvrďák nejsem. Přestože mě v té době kandaulismus už vzrušoval, v den svatby jsem na něj nepomyslel (myslím si to, už se nepamatuju).
Ale zpětným pohledem - rajcovalo by mě mít její fotky nebo video, jak si užívá s někým jiným ve svatebních šatech

2) Rozlučka se svobodou?
Tehdy nás to tedy také nenapadlo :( ale je to škoda, rozlučka se svobodou má velký potenciál. Tak snad až sa znova narodím :roll:

Jinak si myslím, že v den svatby (pokud se někdo nebere až ve 30-35 letech jako praktikující kandaulista), tak moc myšlenek na kandaulismus asi není a pokud se "něco" stane, tak spíš jen z přemíry alkoholu
A kdyby k tomu třeba mělo v budoucnu dojít. tak jak by sis přál aby to celé probíhalo? Co vše by nevěsta měla provést?=)
No tak to je také moc pěkný!=)
TmsCuck - profil na Amatérech!=)
manzelparohac
Příspěvky: 58
Registrován: úte 23. srp 2022 17:16:02
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: je CUCKOLD
Pár slov o nás: neuvedeno
Bydliště: Praha

Re: Nejzvrhlejší fantazie

Příspěvek od manzelparohac »

tak já jdu pokračovat opravdu si někdy něco takové vykládáme když mě chce přivést do varu samo že po každé je to trošku jiné ale pointa zůstáva :)
první dvě pravidla známe a jsou dvě další:
3/ veškeré semeno ve zde přítomných varlatech náleží po dobu tohoto večírku jen hostitelce a ona rozhodne kam se dotyčný smí udělat
4/ všichni musejí zůstat do půlnoci aby viděli zlatý hřeb večera

samozřejmě všichni s tím souhlasí jinak by nebyli vpuštění na tuhle zvláštní akci ale u všech je zvědavost větší než nějaké obavy. Všechny příchozí žena přivítá a řekne ať si odloží v předpokoji. Takže pánové kalhoty a co mají podtím dolů a dámy ukáží že mají taky dresscode. Někteří se zdráhají ale všichni splní když jim hostitelka ukáže že je taky ready a vystrčí na ně zpod sukýnky zadeček a oholenou kundičku.
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 92 hostů