Nejzvrhlejší fantazie

Tvrdé ponižování, ultimate CUCKOLD, lízání semene a nechutnosti
Odpovědět
memodes
Příspěvky: 70
Registrován: stř 20. črc 2016 17:07:35
Role ženy: ženu nemám
Role muže: je BULL
Pár slov o nás: Chci najít pár z Prahy, který to má doma ujasněno.

Nejzvrhlejší fantazie

Příspěvek od memodes »

Chci najít pár 18-20let, kde on se bude jen dívat a já budu chodit na návštěvy bez ohlášení a bu jí plnit semenem ze všech stran jako svojí šukací panenku.
426HEMI
Příspěvky: 16
Registrován: pát 27. srp 2021 23:58:52
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: je CUCKOLD

Re: Nejzvrhlejší fantazie

Příspěvek od 426HEMI »

amaterzbrna píše: sob 05. úno 2022 11:39:26 Moje fantazie je pro tento web asi moc suchá, ale pīši ji zde záměrně, abych dīky Vám sám sebe pochopil. Žiji s partnerkou už delšī dobu a tak jsme rozhodli si opepřit náš sex různými hračkami, jako třeba gely, pouta, různé nástavce a samozřejmě také vibrátory. Žena má ráda i anální sex, takže bylo velice přījemné cítit vibrace přicházející z druhé dírky na mém penisu. Nějak jsem ani nepřemýšlel, jestli by to jednou mohl být i penis živý nějakého cizího návštěvnīka. To začalo až v situaci,kdy vibrátor očividně začala používat tak, jako by jsme ji šukali ve dvou,ve třech. Kouřila mě a přirážela si uměláka pěkně zezadu, když jsem jí klasicky šukal, kouřila vibrátor tak, jako by vedle její hlavy někdo klečel atp atp...Co na to já? Naprosto úžasná představa to zažít doopravdy a ne synteticky, vidět jiného čuráka v její puse,kundičce, análku, vidět jak ho polyká..Přemýšlím o výměne partnerek, o trojce a ani se nebráním tomu, abych se jen díval...Píšu to zde hlavně proto, že se neumīm sám sebe onálepkovat. Nejsem submisivní, neláká mě manželku vyloženě pújčovat, nevzrušujeme mě ponižování -
kdejakému bullovi bych i v klidu rozbil ciferník a přesto si myslím, že kandaulistou jsem...Nebo je to jen rozmar, který mi zpestřuje sexuální život? Jinak s partnerkou jsme nic většího, než sex ve více s uměláky nerozjeli...zatīm :-)
Nemusím sa rozpisovať, pretože si to vystihol aj za mňa. Som na tom úplne rovnako 🤗
MrdkaSeStrikaDoLenky
Příspěvky: 14
Registrován: stř 13. říj 2021 0:18:27
Role ženy: RÁDA SE UKAZUJE
Role muže: je CUCKOLD
Pár slov o nás: Lenka+Petr

Re: Nejzvrhlejší fantazie

Příspěvek od MrdkaSeStrikaDoLenky »

Já mám fantazii, že když šuká moje žena s milencem tak ho jako správná a poslušná kurvička nechává stříkat pěkně do její plodné kundičky. Ale se mnou si hraje na opatrnou a vždycky mi nasazuje kondom. Úplně nejvíc by bylo, kdyby ty kondomy kupovali s milenecem a posílal by mi manželku domu s vystříkanou kundou a krabičkou šprcek pro mě. A mě by nezbylo nic jiného než čekat kdy mi ji domů pošle i s pozitivním těhotenský testem.
Uživatelský avatar
Tms0411
Příspěvky: 931
Registrován: stř 01. říj 2014 22:52:27
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: je CUCKOLD
Pár slov o nás: Cuckold / Kandaulista a pisatel povídek!:)
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Nejzvrhlejší fantazie

Příspěvek od Tms0411 »

MrdkaSeStrikaDoLenky píše: čtv 02. čer 2022 15:30:38 Já mám fantazii, že když šuká moje žena s milencem tak ho jako správná a poslušná kurvička nechává stříkat pěkně do její plodné kundičky. Ale se mnou si hraje na opatrnou a vždycky mi nasazuje kondom. Úplně nejvíc by bylo, kdyby ty kondomy kupovali s milenecem a posílal by mi manželku domu s vystříkanou kundou a krabičkou šprcek pro mě. A mě by nezbylo nic jiného než čekat kdy mi ji domů pošle i s pozitivním těhotenský testem.
Jo tak to je hodně silná a ponižující fantazie!=)
To se mi také hodně líbí!=)
TmsCuck - profil na Amatérech!=)
niord
Příspěvky: 37
Registrován: stř 28. dub 2021 22:07:41
Role muže: je BULL
Pár slov o nás: Jsem dominantní a rád to dělám naostro.

Re: Nejzvrhlejší fantazie

Příspěvek od niord »

MrdkaSeStrikaDoLenky píše: čtv 02. čer 2022 15:30:38 Já mám fantazii, že když šuká moje žena s milencem tak ho jako správná a poslušná kurvička nechává stříkat pěkně do její plodné kundičky.
Rád budu takhle nějakou vystříkávat. Doopravdy, ne si o tom psát.
1tiger
Příspěvky: 13
Registrován: pon 21. pro 2015 15:17:06
Pár slov o nás: Praha, 32 let, ale vypadám tak na 20. Moc rád zkusím trojku nebo šukání před kandou.
Bydliště: Praha 4

Re: Nejzvrhlejší fantazie

Příspěvek od 1tiger »

MrdkaSeStrikaDoLenky píše: čtv 02. čer 2022 15:30:38 Já mám fantazii, že když šuká moje žena s milencem tak ho jako správná a poslušná kurvička nechává stříkat pěkně do její plodné kundičky. Ale se mnou si hraje na opatrnou a vždycky mi nasazuje kondom. Úplně nejvíc by bylo, kdyby ty kondomy kupovali s milenecem a posílal by mi manželku domu s vystříkanou kundou a krabičkou šprcek pro mě. A mě by nezbylo nic jiného než čekat kdy mi ji domů pošle i s pozitivním těhotenský testem.
Moc hezká fantazie, to bych ti rád splnil a asi nebudu sám, je to hezký ponížení. Škoda, že žena s tím asi těžko bude souhlasit, byl by to velkej rajc :)
Uživatelský avatar
KarelK1968
Příspěvky: 670
Registrován: čtv 02. úno 2017 18:45:06
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: Manželé s Kanda zkušenostmi toužící po prima přátelích s výhodami, kteří jsou i pro normální zábavu ne jen pro sex hrátk0y.
Bydliště: Borovany
Kontaktovat uživatele:

Re: Nejzvrhlejší fantazie

Příspěvek od KarelK1968 »

pups píše: pát 27. kvě 2022 23:56:35
Samecašpina37 píše: čtv 26. kvě 2022 23:09:42 Ja mam sen tyrat moju manzelku riadne ju zbit a jebat.alebo ze ju znasilnuje vela muzov spinavu smradlavu. Sama odomna chce aby som ju volal kurva a nula. Milujeme sa ale je to kurva
Obrázek
tiež mám sadiatické chute, našťastie moja manželka je masochistka
To ma někdo kliku. A každý kdo má doma promiskujitni mrchu
Uživatelský avatar
KarelK1968
Příspěvky: 670
Registrován: čtv 02. úno 2017 18:45:06
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: Manželé s Kanda zkušenostmi toužící po prima přátelích s výhodami, kteří jsou i pro normální zábavu ne jen pro sex hrátk0y.
Bydliště: Borovany
Kontaktovat uživatele:

Re: Nejzvrhlejší fantazie

Příspěvek od KarelK1968 »

Lavey18 píše: ned 06. úno 2022 17:48:43
marteza píše: ned 06. úno 2022 15:31:34
Lavey18 píše: pát 04. úno 2022 6:11:26
Neni to přece hon na senzaci,ale hon na vzrušení. Nebo se pletu?
Tohle je prostě top. 😋💪
Akorát, že to není nic originálního.
Rozšířená fantazie. A podle mne super. Jen těžko proveditelné.
Uživatelský avatar
KarelK1968
Příspěvky: 670
Registrován: čtv 02. úno 2017 18:45:06
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: Manželé s Kanda zkušenostmi toužící po prima přátelích s výhodami, kteří jsou i pro normální zábavu ne jen pro sex hrátk0y.
Bydliště: Borovany
Kontaktovat uživatele:

Re: Nejzvrhlejší fantazie

Příspěvek od KarelK1968 »

Prcibuch píše: pát 31. pro 2021 14:37:05 Jinak nejzvrhleší představa je sedím v bordelu s manželkou a je tam i host u baru ,představa je ta ,že si přisedne a zepta se zda si ji muže pujčit na pokoj ženě je sympaticky a odchazi s ním do pokoje ja sedím napjatě a čekam víc než hodinu než se vráti ve stavu červené líca spocena a na kozách má ještě zbytky semene to bych chtěl
Zajdi do nějakého, a on se někdo určitě najde.
cml1984
Příspěvky: 33
Registrován: pon 14. bře 2022 21:55:55
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Nejzvrhlejší fantazie

Příspěvek od cml1984 »

Ozve se mi diskutují z unsee, psali jsme si o jedné studentce výšky z phy, dával jsi mi její instagram ale pak unsee bylo ukončeno
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Anupev, Jogy111, Lemurx, Pozeram69 a 100 hostů