Nejzvrhlejší fantazie

Tvrdé ponižování, ultimate CUCKOLD, lízání semene a nechutnosti
Odpovědět
Uživatelský avatar
amaterzbrna
Příspěvky: 94
Registrován: pát 04. úno 2022 16:24:40
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: nelze jednoduše zařadit

Re: Nejzvrhlejší fantazie

Příspěvek od amaterzbrna »

Mrtn83 píše: čtv 03. bře 2022 4:32:46
amaterzbrna píše: sob 05. úno 2022 11:39:26 Moje fantazie je pro tento web asi moc suchá, ale pīši ji zde záměrně, abych dīky Vám sám sebe pochopil. Žiji s partnerkou už delšī dobu a tak jsme rozhodli si opepřit náš sex různými hračkami, jako třeba gely, pouta, různé nástavce a samozřejmě také vibrátory. Žena má ráda i anální sex, takže bylo velice přījemné cítit vibrace přicházející z druhé dírky na mém penisu. Nějak jsem ani nepřemýšlel, jestli by to jednou mohl být i penis živý nějakého cizího návštěvnīka. To začalo až v situaci,kdy vibrátor očividně začala používat tak, jako by jsme ji šukali ve dvou,ve třech. Kouřila mě a přirážela si uměláka pěkně zezadu, když jsem jí klasicky šukal, kouřila vibrátor tak, jako by vedle její hlavy někdo klečel atp atp...Co na to já? Naprosto úžasná představa to zažít doopravdy a ne synteticky, vidět jiného čuráka v její puse,kundičce, análku, vidět jak ho polyká..Přemýšlím o výměne partnerek, o trojce a ani se nebráním tomu, abych se jen díval...Píšu to zde hlavně proto, že se neumīm sám sebe onálepkovat. Nejsem submisivní, neláká mě manželku vyloženě pújčovat, nevzrušujeme mě ponižování -
kdejakému bullovi bych i v klidu rozbil ciferník a přesto si myslím, že kandaulistou jsem...Nebo je to jen rozmar, který mi zpestřuje sexuální život? Jinak s partnerkou jsme nic většího, než sex ve více s uměláky nerozjeli...zatīm :-)
Mam to uplne stejne, u me spatruji(pokud mam skatulkovat) ten kandaulismus v tom, ze me vzrusuje predstava, ze partnerku nekde ukazu nahou. Uz jsme si s kolegou z prace v hodpode ukazali skryta alba v telefonu, take me rajcuje predstava, ze ji vidim, jak ma nekoho dalsiho v puse. Ostatne to pozoruji i na ni behem sexu, jak reaguje na to, kdyz ji ojizdim a strcim prsty do pusy, vidim, jak vzdy reaguje, privre oci a zacne byt vruzenejsi.jsem si jist, ze si predstavuje dalsiho ptaka v puse, na mou primou otazku odpovedela ze ano, ale ze meho..
S ni trojka asi nepujde, prilis me miluje a jejimy slovy"neni pripravena na to, mit sexualni kontakt jeste s nekym jinym"
V podstatě jsem na to podobně, ač ženu jsem ještě osobně nahou neukazoval. Co se týká tohoto, celkem by mě bavilo nějakou fotku zasdīlet a přečīst si pak nějaké pikantní komentáře nebo kdyby někdo šikovný udělal nějakou fotomontáž,jak má třeba cizī penis v puse... To vše je ale stále pouze ve fázi " jen jako " a je otázkou,jestli s tím časem pohnu nebo budu jen snít...
Amater.z.brna
Uživatelský avatar
amaterzbrna
Příspěvky: 94
Registrován: pát 04. úno 2022 16:24:40
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: nelze jednoduše zařadit

Re: Nejzvrhlejší fantazie

Příspěvek od amaterzbrna »

amaterzbrna píše: čtv 03. bře 2022 7:34:50
Mrtn83 píše: čtv 03. bře 2022 4:32:46
amaterzbrna píše: sob 05. úno 2022 11:39:26 Moje fantazie je pro tento web asi moc suchá, ale pīši ji zde záměrně, abych dīky Vám sám sebe pochopil. Žiji s partnerkou už delšī dobu a tak jsme rozhodli si opepřit náš sex různými hračkami, jako třeba gely, pouta, různé nástavce a samozřejmě také vibrátory. Žena má ráda i anální sex, takže bylo velice přījemné cítit vibrace přicházející z druhé dírky na mém penisu. Nějak jsem ani nepřemýšlel, jestli by to jednou mohl být i penis živý nějakého cizího návštěvnīka. To začalo až v situaci,kdy vibrátor očividně začala používat tak, jako by jsme ji šukali ve dvou,ve třech. Kouřila mě a přirážela si uměláka pěkně zezadu, když jsem jí klasicky šukal, kouřila vibrátor tak, jako by vedle její hlavy někdo klečel atp atp...Co na to já? Naprosto úžasná představa to zažít doopravdy a ne synteticky, vidět jiného čuráka v její puse,kundičce, análku, vidět jak ho polyká..Přemýšlím o výměne partnerek, o trojce a ani se nebráním tomu, abych se jen díval...Píšu to zde hlavně proto, že se neumīm sám sebe onálepkovat. Nejsem submisivní, neláká mě manželku vyloženě pújčovat, nevzrušujeme mě ponižování -
kdejakému bullovi bych i v klidu rozbil ciferník a přesto si myslím, že kandaulistou jsem...Nebo je to jen rozmar, který mi zpestřuje sexuální život? Jinak s partnerkou jsme nic většího, než sex ve více s uměláky nerozjeli...zatīm :-)
Mam to uplne stejne, u me spatruji(pokud mam skatulkovat) ten kandaulismus v tom, ze me vzrusuje predstava, ze partnerku nekde ukazu nahou. Uz jsme si s kolegou z prace v hodpode ukazali skryta alba v telefonu, take me rajcuje predstava, ze ji vidim, jak ma nekoho dalsiho v puse. Ostatne to pozoruji i na ni behem sexu, jak reaguje na to, kdyz ji ojizdim a strcim prsty do pusy, vidim, jak vzdy reaguje, privre oci a zacne byt vruzenejsi.jsem si jist, ze si predstavuje dalsiho ptaka v puse, na mou primou otazku odpovedela ze ano, ale ze meho..
S ni trojka asi nepujde, prilis me miluje a jejimy slovy"neni pripravena na to, mit sexualni kontakt jeste s nekym jinym"
V podstatě jsem na tom opravdu podobně, ač ženu jsem ještě osobně nahou neukazoval. Co se týká tohoto, celkem by mě bavilo nějakou fotku zasdīlet a přečīst si pak nějaké pikantní komentáře nebo kdyby někdo šikovný udělal nějakou fotomontáž,jak má třeba cizī penis v puse... To vše je ale stále pouze ve fázi " jen jako " a je otázkou,jestli s tím časem pohnu nebo budu jen snít...
Amater.z.brna
Lavey18
Příspěvky: 95
Registrován: sob 09. čer 2018 17:35:22
Role muže: nelze jednoduše zařadit
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Nejzvrhlejší fantazie

Příspěvek od Lavey18 »

Myslel jsem,že tohle je vlákno pro perverzi a zvrhlost. To výše uvedené je super a mám to rád. Ale myslím,že na to je tu spousta jiných vláken.
Uživatelský avatar
amaterzbrna
Příspěvky: 94
Registrován: pát 04. úno 2022 16:24:40
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: nelze jednoduše zařadit

Re: Nejzvrhlejší fantazie

Příspěvek od amaterzbrna »

Lavey18 píše: čtv 03. bře 2022 10:53:30 Myslel jsem,že tohle je vlákno pro perverzi a zvrhlost. To výše uvedené je super a mám to rád. Ale myslím,že na to je tu spousta jiných vláken.
Myslím,že každý má tu hranici jinde...Jinak si to tu rozjeď dle libosti - kdyby to na mě bylo moc, nemám problém to nečíst..Pěkný den
Amater.z.brna
Lavey18
Příspěvky: 95
Registrován: sob 09. čer 2018 17:35:22
Role muže: nelze jednoduše zařadit
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Nejzvrhlejší fantazie

Příspěvek od Lavey18 »

amaterzbrna píše: čtv 03. bře 2022 13:56:51
Lavey18 píše: čtv 03. bře 2022 10:53:30 Myslel jsem,že tohle je vlákno pro perverzi a zvrhlost. To výše uvedené je super a mám to rád. Ale myslím,že na to je tu spousta jiných vláken.
Myslím,že každý má tu hranici jinde...Jinak si to tu rozjeď dle libosti - kdyby to na mě bylo moc, nemám problém to nečíst..Pěkný den
Jj. Určitě..
Louxorko
Příspěvky: 82
Registrován: stř 29. pro 2021 11:44:53
Role ženy: je HOTWIFE
Pár slov o nás: Stag&wixen

Re: Nejzvrhlejší fantazie

Příspěvek od Louxorko »

Kajko801 píše: pon 28. kvě 2018 19:53:18 Ja mám dosť zvrhlú fantáziu,napíšem pár viet a som zvedavý čo mi nato poviete...
Páčilo by sa mi keby som bol celý víkend doma len s mojou mamou,otec by bol odcestovaný...pozval by som knám úplne cudzieho chlapa.prišiel by knám a moja mama by mu bez slov dala,bez slov by roztiahla stehná.jasné že by ju trtkal bez kondómu a výstrek by pustil pekne hlboko donej.ja by som sa nato pozeral...ďalší deň by som priviedol ďalšieho cudzieho chlapa atď atď...
Ahoj. Celkom zaujímavé 😃😃
debil
Příspěvky: 54
Registrován: úte 12. dub 2022 19:08:33
Role ženy: ženu nemám
Role muže: je SUBMISIV
Pár slov o nás: jsem zmrdí špína na týrání, online platím dom chlapům
Bydliště: Praha/ Kolin
Kontaktovat uživatele:

Re: Nejzvrhlejší fantazie

Příspěvek od debil »

Chtěl bych, aby mi bull naprděl do huby
jsem submisivní debílek,rád posloužím bullovi, ke mě si můžete dovolit cokoli, jsem mužský odpad, špína, zmrd, pes, rohožka, boxpytel, bankomat, popelnik, wc, polykač mrdky, chcanek, lízač nohou, prdelí, flusů, sluha, poskok, debílek, fackovací panák
Uživatelský avatar
Kamil09
Příspěvky: 21
Registrován: úte 03. kvě 2022 14:30:16
Role muže: je BULL
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Nejzvrhlejší fantazie

Příspěvek od Kamil09 »

Toužím po ženě, kterou bych našel přivázanou v lese ke stromu. Pěkně v předklonu s vystrčenou prdelkou. Přišel bych k ní, vyhrnul sukni, stáhnul kalhotky, které bych jí strčil do pusy. Prohlížel bych si její kundičku, roztahoval a pak i lízal...
Po chvilce bych jí strčil curaka do kundicky a začal jí šukat. Nemohla by křičet, když bych si jí přitahoval za vlasy, mačkal kozy a tahal za bradavky. Pak bych se rukou přesunul na její zadek, roztahoval půlky, plácal po něm rukou i utrženou jehličnatou vetvičkou až by byl Krásné červený. Naplival ji na zadní díru a začal ji prstovat zadek. Pak bych se do ní vystříkal. Po chvilce bych ho vytáhl a vychutnávat si jak jí teče moje mlíči z kundy. Nakonec bych ji kundičku opláchnul chcankama. Kalhotkyma, které měla v puse, bych jí zašpuntoval kundu. Nakonec, než bych odešel, bych ji strčil ještě větvičku do zadku.
Samecašpina37
Příspěvky: 5
Registrován: pát 18. úno 2022 9:55:26
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: je SUBMISIV
Pár slov o nás: Aahojky som 41 ročná silikonova kurva . 12velkosť prsia 98kg botox,umele vlasy aj obocie.všade silikon.sluzim aj ako toaleta
Bydliště: Ruzomberok

Re: Nejzvrhlejší fantazie

Příspěvek od Samecašpina37 »

Ja mam sen tyrat moju manzelku riadne ju zbit a jebat.alebo ze ju znasilnuje vela muzov spinavu smradlavu. Sama odomna chce aby som ju volal kurva a nula. Milujeme sa ale je to kurva
Obrázek
Uživatelský avatar
Tms0411
Příspěvky: 931
Registrován: stř 01. říj 2014 22:52:27
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: je CUCKOLD
Pár slov o nás: Cuckold / Kandaulista a pisatel povídek!:)
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Nejzvrhlejší fantazie

Příspěvek od Tms0411 »

Kdo se ještě pochlubí svými nejniternějšími perverzními choutkami, které mu nedávají spát a je z nich vždy úplně hotový, ale které jsou už tak moc za hranou, že se o nich až skoro stydí mluvit?=)))
TmsCuck - profil na Amatérech!=)
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Google [Bot], Miky123456789 a 96 hostů