Nejzvrhlejší fantazie

Tvrdé ponižování, ultimate CUCKOLD, lízání semene a nechutnosti
Odpovědět
DeathLove
Příspěvky: 203
Registrován: pon 12. zář 2022 12:03:03
Role ženy: RÁDA SE UKAZUJE
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: Na unsee jsme pod nickem Mystery :)

Re: Nejzvrhlejší fantazie

Příspěvek od DeathLove »

oldiebull píše: čtv 15. pro 2022 12:34:14
DeathLove píše: stř 14. pro 2022 20:38:18
kanda77 píše: ned 27. lis 2022 12:32:47

Tak me takova fantazie moc vzrusuje a veř mi ze pokud bychom byli mladsi tak bych chtel i v realu
Přesně tak i my
OK, musím to přehodnotit. Mám čerstvou zkušenost, ne osobní. Na to už jsem starý. Jeden kanda mě ty pocity na AM. líčil. No, byly rozporuplné. Uznávám ale, že to může fungovat.

Myslím ze by to fungovalo luxusne, když si vezmes ze spousty chlapů vychovávají cizi deti když najdou pani s dítětem takže o co jde..
manzelparohac
Příspěvky: 58
Registrován: úte 23. srp 2022 17:16:02
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: je CUCKOLD
Pár slov o nás: neuvedeno
Bydliště: Praha

Re: Nejzvrhlejší fantazie

Příspěvek od manzelparohac »

Trosku ozivim tady tohle tema :) kdyz me zena chce dostat poradne do varu tak mi obcas vyklada ze me uplne ponizi tak ze me pripravi o koule a klidne pred obecenstve me vykastruje
Drozd23
Příspěvky: 4
Registrován: pon 10. říj 2022 18:55:46
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: je CUCKOLD
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Nejzvrhlejší fantazie

Příspěvek od Drozd23 »

To mě se zase líbí trojka, kdy s milencem oba nakladáme moji ženě a střídáme se na ní. Ale s tím rozdílem že já ho z ní jako starý poctivec vytáhnu a výstřikám se mimo, ale milenec si dává záležet aby jeho materiál skončil u ní v kundičce. Já ani manželka se tomu nebráníme a tak netrvá dlouho a otěhotní s ním.
Lavey18
Příspěvky: 95
Registrován: sob 09. čer 2018 17:35:22
Role muže: nelze jednoduše zařadit
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Nejzvrhlejší fantazie

Příspěvek od Lavey18 »

Drozd23 píše: pon 06. úno 2023 15:32:07 To mě se zase líbí trojka, kdy s milencem oba nakladáme moji ženě a střídáme se na ní. Ale s tím rozdílem že já ho z ní jako starý poctivec vytáhnu a výstřikám se mimo, ale milenec si dává záležet aby jeho materiál skončil u ní v kundičce. Já ani manželka se tomu nebráníme a tak netrvá dlouho a otěhotní s ním.
Hodně zajímavé a hodně vzrušující.
niord
Příspěvky: 37
Registrován: stř 28. dub 2021 22:07:41
Role muže: je BULL
Pár slov o nás: Jsem dominantní a rád to dělám naostro.

Re: Nejzvrhlejší fantazie

Příspěvek od niord »

Pokud byste si chtěli takový sen splnit, rád se přidám.
janzizkahusita
Příspěvky: 169
Registrován: čtv 13. dub 2017 11:52:37
Role ženy: RÁDA SE UKAZUJE
Role muže: nelze jednoduše zařadit
Pár slov o nás: jsme pár
Bydliště: České Budějovice

Re: Nejzvrhlejší fantazie

Příspěvek od janzizkahusita »

co tahle představa: máš přítelkyni, už pár let spolu žijete plánujete budoucnos a svatbu, a tak ji řekneš hele vezmeme se až najdeme pro tebe svědka na svatbu, a až se budeš loučit se svobodou den před svatbou tak tě ten svědek pěkně vošuká, přespíš u něho a až tě poveze na obřad chci aby tě vošukal znovu , aby až budeš stát se mnou před oltářem a za náma budou sedět tvoje rodiče , tetičky a svatební hosté, aby z tebe teklo jeho semeno po tvích stehnech, protože ty kalhotky které jsi si měla vzít jemu čouhají v náprsní kapse jeho saka jako kapesníček, a aby tě šukal i o naší svatební noci, ale to už chci být u toho a pěkně se na to dívat jak si užíváš, zatím co já sedím stranou v křesle a honím si čuráka,
memodes
Příspěvky: 70
Registrován: stř 20. črc 2016 17:07:35
Role ženy: ženu nemám
Role muže: je BULL
Pár slov o nás: Chci najít pár z Prahy, který to má doma ujasněno.

Nejzvrhlejší fantazie

Příspěvek od memodes »

Chodím takhle mrdat paničku s pěknou, štíhlou postavičkou, věčně nadrženou, několikrát v týdnu. Když se pak jdu umýt, v chodbě narazím nahý na její 18ti letou dceru, která se za mnou vetře do koupelny a tam mi nastaví svojí kundu. Pak už chodím mrdat obě. Máma o tom ví, ale manžel ví jen o tom, že mu stříkám do manželky
Uživatelský avatar
Tms0411
Příspěvky: 931
Registrován: stř 01. říj 2014 22:52:27
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: je CUCKOLD
Pár slov o nás: Cuckold / Kandaulista a pisatel povídek!:)
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Nejzvrhlejší fantazie

Příspěvek od Tms0411 »

janzizkahusita píše: úte 07. úno 2023 12:14:11 co tahle představa: máš přítelkyni, už pár let spolu žijete plánujete budoucnos a svatbu, a tak ji řekneš hele vezmeme se až najdeme pro tebe svědka na svatbu, a až se budeš loučit se svobodou den před svatbou tak tě ten svědek pěkně vošuká, přespíš u něho a až tě poveze na obřad chci aby tě vošukal znovu , aby až budeš stát se mnou před oltářem a za náma budou sedět tvoje rodiče , tetičky a svatební hosté, aby z tebe teklo jeho semeno po tvích stehnech, protože ty kalhotky které jsi si měla vzít jemu čouhají v náprsní kapse jeho saka jako kapesníček, a aby tě šukal i o naší svatební noci, ale to už chci být u toho a pěkně se na to dívat jak si užíváš, zatím co já sedím stranou v křesle a honím si čuráka,
To by byl můj splněný sen!=)
TmsCuck - profil na Amatérech!=)
Maros-14
Příspěvky: 197
Registrován: čtv 20. led 2022 23:01:46
Pár slov o nás: neuvedeno
Bydliště: Slovensko

Re: Nejzvrhlejší fantazie

Příspěvek od Maros-14 »

Tms0411 píše: stř 08. úno 2023 8:21:03
janzizkahusita píše: úte 07. úno 2023 12:14:11 co tahle představa: máš přítelkyni, už pár let spolu žijete plánujete budoucnos a svatbu, a tak ji řekneš hele vezmeme se až najdeme pro tebe svědka na svatbu, a až se budeš loučit se svobodou den před svatbou tak tě ten svědek pěkně vošuká, přespíš u něho a až tě poveze na obřad chci aby tě vošukal znovu , aby až budeš stát se mnou před oltářem a za náma budou sedět tvoje rodiče , tetičky a svatební hosté, aby z tebe teklo jeho semeno po tvích stehnech, protože ty kalhotky které jsi si měla vzít jemu čouhají v náprsní kapse jeho saka jako kapesníček, a aby tě šukal i o naší svatební noci, ale to už chci být u toho a pěkně se na to dívat jak si užíváš, zatím co já sedím stranou v křesle a honím si čuráka,
To by byl můj splněný sen!=)
My sme mali trojku deň pred svadbou .
mates1
Příspěvky: 382
Registrován: pon 02. říj 2017 13:14:27
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: nelze jednoduše zařadit
Pár slov o nás: Milence ještě nemáme.

Re: Nejzvrhlejší fantazie

Příspěvek od mates1 »

janzizkahusita píše: úte 07. úno 2023 12:14:11 co tahle představa: máš přítelkyni, už pár let spolu žijete plánujete budoucnos a svatbu, a tak ji řekneš hele vezmeme se až najdeme pro tebe svědka na svatbu, a až se budeš loučit se svobodou den před svatbou tak tě ten svědek pěkně vošuká, přespíš u něho a až tě poveze na obřad chci aby tě vošukal znovu , aby až budeš stát se mnou před oltářem a za náma budou sedět tvoje rodiče , tetičky a svatební hosté, aby z tebe teklo jeho semeno po tvích stehnech, protože ty kalhotky které jsi si měla vzít jemu čouhají v náprsní kapse jeho saka jako kapesníček, a aby tě šukal i o naší svatební noci, ale to už chci být u toho a pěkně se na to dívat jak si užíváš, zatím co já sedím stranou v křesle a honím si čuráka,
To jsi napsal hezky. Já mám také představu jak sedím v křesle a honím si čuráka a dívám se na mojí manželku jak ji šukaji dva chlápci a ona pod nimi sténá a kroutí se. Já jim říkám jak jí mají šukat a ona pěkně poslušně drží a nechá do sebe bušit jejich velký péra. Na závěr samozřejmě vyprázdní obsah svých koulí do mé manželky a já pozoruji, jak to z ní teče ven. Já ale na rozdíl od jiných nic neuklízím, jen se dívám jak si to užívá...
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: juni a 105 hostů