Nejzvrhlejší fantazie

Tvrdé ponižování, ultimate CUCKOLD, lízání semene a nechutnosti
Odpovědět
RemusA4
Příspěvky: 1017
Registrován: ned 11. zář 2016 22:41:22
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: neuvedeno
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=732

Re: Nejzvrhlejší fantazie

Příspěvek od RemusA4 »

Kamil09 píše: úte 03. kvě 2022 15:06:03 Toužím po ženě, kterou bych našel přivázanou v lese ke stromu. Pěkně v předklonu s vystrčenou prdelkou. Přišel bych k ní, vyhrnul sukni, stáhnul kalhotky, které bych jí strčil do pusy. Prohlížel bych si její kundičku, roztahoval a pak i lízal...
Po chvilce bych jí strčil curaka do kundicky a začal jí šukat. Nemohla by křičet, když bych si jí přitahoval za vlasy, mačkal kozy a tahal za bradavky. Pak bych se rukou přesunul na její zadek, roztahoval půlky, plácal po něm rukou i utrženou jehličnatou vetvičkou až by byl Krásné červený. Naplival ji na zadní díru a začal ji prstovat zadek. Pak bych se do ní vystříkal. Po chvilce bych ho vytáhl a vychutnávat si jak jí teče moje mlíči z kundy. Nakonec bych ji kundičku opláchnul chcankama. Kalhotkyma, které měla v puse, bych jí zašpuntoval kundu. Nakonec, než bych odešel, bych ji strčil ještě větvičku do zadku.
Krasna predstava.to ja bych tu svoji chtel takhle nekomu pripravit.skoda ze to nejde
Mispulin
Příspěvky: 1365
Registrován: čtv 20. dub 2017 16:48:45
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Nejzvrhlejší fantazie

Příspěvek od Mispulin »

To spíš do zadku smrkovou šišku. Větvička by ji mohla zranit...
20cm
Příspěvky: 30
Registrován: sob 30. led 2021 6:30:02
Role muže: je BULL
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Nejzvrhlejší fantazie

Příspěvek od 20cm »

Tak to já bych nejradši aby mi jí šukal náš 17lety soused. A když by jí potkal na chodbě, s kámošema tak aby jí říkal třeba" přijdu si dneska vytřepat pytel, tak se nachystej ty moje kurvičko" apod 🫢😈
68libor
Příspěvky: 237
Registrován: ned 12. srp 2018 15:31:42
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: nelze jednoduše zařadit
Pár slov o nás: neuvedeno
Bydliště: Zlínský kraj

Re: Nejzvrhlejší fantazie

Příspěvek od 68libor »

Tms0411 píše: pát 27. kvě 2022 13:09:28 Kdo se ještě pochlubí svými nejniternějšími perverzními choutkami, které mu nedávají spát a je z nich vždy úplně hotový, ale které jsou už tak moc za hranou, že se o nich až skoro stydí mluvit?=)))
Já bych se pochlubil ale asi to sem nepatří a je to už za hranou
connor
Příspěvky: 159
Registrován: stř 17. kvě 2017 23:46:57
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: nelze jednoduše zařadit

Re: Nejzvrhlejší fantazie

Příspěvek od connor »

Tms0411 píše: pát 27. kvě 2022 13:09:28 Kdo se ještě pochlubí svými nejniternějšími perverzními choutkami, které mu nedávají spát a je z nich vždy úplně hotový, ale které jsou už tak moc za hranou, že se o nich až skoro stydí mluvit?=)))
Ja mám túžbu, ktorá sa asi nikdy neudeje. Že by sme mali dominantného bulla, ktorý by pre moju manželku organizoval šukacie párty. 10 a viac mužov. Ja by som vždy čakal vo vedľajšej izbe a počúval by som ako sa na nej všetci niekoľkokrát vystriedajú. Všetko semeno vždy len na ňu. Na tvár, na prsia a na brucho. Nakoniec by mi dovolili vojsť, ľahol by som si na ňu, a všetci muži by len sedeli a pozerali sa ako ležím na manželke, celej ulepenej od semena a zasúvam jej medzi nohy svojho malého pindíka.

Druhá túžba, trošku realistickejšie ale takisto veľmi náročná je, že by som na nete spoznal inteligentného a dominantného samca, s ktorým by sa dalo pokecať, ktorý by si získal moju dôveru a ktorému by som sa podriadil až tak, že by som mu poukazoval holé fotky svojej ženy.
Uživatelský avatar
pups
Příspěvky: 184
Registrován: pát 28. zář 2018 19:14:05
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Nejzvrhlejší fantazie

Příspěvek od pups »

Samecašpina37 píše: čtv 26. kvě 2022 23:09:42 Ja mam sen tyrat moju manzelku riadne ju zbit a jebat.alebo ze ju znasilnuje vela muzov spinavu smradlavu. Sama odomna chce aby som ju volal kurva a nula. Milujeme sa ale je to kurva
Obrázek
tiež mám sadiatické chute, našťastie moja manželka je masochistka
eugen
Příspěvky: 72
Registrován: úte 28. črc 2020 11:50:07
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: je BULL
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Nejzvrhlejší fantazie

Příspěvek od eugen »

pups píše: pát 27. kvě 2022 23:56:35
Samecašpina37 píše: čtv 26. kvě 2022 23:09:42 Ja mam sen tyrat moju manzelku riadne ju zbit a jebat.alebo ze ju znasilnuje vela muzov spinavu smradlavu. Sama odomna chce aby som ju volal kurva a nula. Milujeme sa ale je to kurva
Obrázek
tiež mám sadiatické chute, našťastie moja manželka je masochistka
Taky rád mrdam manželku jako kurvu, má ráda když ji mrdam tvrdě jako devku
Uživatelský avatar
Tms0411
Příspěvky: 931
Registrován: stř 01. říj 2014 22:52:27
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: je CUCKOLD
Pár slov o nás: Cuckold / Kandaulista a pisatel povídek!:)
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Nejzvrhlejší fantazie

Příspěvek od Tms0411 »

connor píše: pát 27. kvě 2022 23:42:19
Tms0411 píše: pát 27. kvě 2022 13:09:28 Kdo se ještě pochlubí svými nejniternějšími perverzními choutkami, které mu nedávají spát a je z nich vždy úplně hotový, ale které jsou už tak moc za hranou, že se o nich až skoro stydí mluvit?=)))
Ja mám túžbu, ktorá sa asi nikdy neudeje. Že by sme mali dominantného bulla, ktorý by pre moju manželku organizoval šukacie párty. 10 a viac mužov. Ja by som vždy čakal vo vedľajšej izbe a počúval by som ako sa na nej všetci niekoľkokrát vystriedajú. Všetko semeno vždy len na ňu. Na tvár, na prsia a na brucho. Nakoniec by mi dovolili vojsť, ľahol by som si na ňu, a všetci muži by len sedeli a pozerali sa ako ležím na manželke, celej ulepenej od semena a zasúvam jej medzi nohy svojho malého pindíka.

Druhá túžba, trošku realistickejšie ale takisto veľmi náročná je, že by som na nete spoznal inteligentného a dominantného samca, s ktorým by sa dalo pokecať, ktorý by si získal moju dôveru a ktorému by som sa podriadil až tak, že by som mu poukazoval holé fotky svojej ženy.
No tak ta první je vážně hodně super!=)
Ale realizace bude skutečně složitá!=)

Ale ta druhá má velký potenciál na zrealizování!=)
TmsCuck - profil na Amatérech!=)
connor
Příspěvky: 159
Registrován: stř 17. kvě 2017 23:46:57
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: nelze jednoduše zařadit

Re: Nejzvrhlejší fantazie

Příspěvek od connor »

Tms0411 píše: sob 28. kvě 2022 7:51:34
connor píše: pát 27. kvě 2022 23:42:19
Tms0411 píše: pát 27. kvě 2022 13:09:28 Kdo se ještě pochlubí svými nejniternějšími perverzními choutkami, které mu nedávají spát a je z nich vždy úplně hotový, ale které jsou už tak moc za hranou, že se o nich až skoro stydí mluvit?=)))
Ja mám túžbu, ktorá sa asi nikdy neudeje. Že by sme mali dominantného bulla, ktorý by pre moju manželku organizoval šukacie párty. 10 a viac mužov. Ja by som vždy čakal vo vedľajšej izbe a počúval by som ako sa na nej všetci niekoľkokrát vystriedajú. Všetko semeno vždy len na ňu. Na tvár, na prsia a na brucho. Nakoniec by mi dovolili vojsť, ľahol by som si na ňu, a všetci muži by len sedeli a pozerali sa ako ležím na manželke, celej ulepenej od semena a zasúvam jej medzi nohy svojho malého pindíka.

Druhá túžba, trošku realistickejšie ale takisto veľmi náročná je, že by som na nete spoznal inteligentného a dominantného samca, s ktorým by sa dalo pokecať, ktorý by si získal moju dôveru a ktorému by som sa podriadil až tak, že by som mu poukazoval holé fotky svojej ženy.
No tak ta první je vážně hodně super!=)
Ale realizace bude skutečně složitá!=)

Ale ta druhá má velký potenciál na zrealizování!=)
:-)
Uživatelský avatar
Euglena
Příspěvky: 60
Registrován: ned 02. zář 2018 20:30:07
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: je CUCKOLD
Pár slov o nás: #mamubozakasmalym #smutnefuniukundy
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=1592

Re: Nejzvrhlejší fantazie

Příspěvek od Euglena »

Mě vzrušuje představa,jak se na mě střídají 2-3 chlapi. Opodál v koutě si honí můj cokl toho svyho malyho trapacka a je z toho pohledu na mě úplně v transu. Já se bráním a prosím ho,ať něco udělá,ať je nenechá,že nechci,aby se do mě vystrikali. A on jen cumi,honí a směje se tomu.
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: gurko, Lojzikperko, pepaferda a 116 hostů