Články kandaulismus - pro cuckoldy, hotwife a bully

O kandaulismu, o webu, slovníček pojmů, atd.
Pravidla fóra
Zde není dovoleno zakládat nová témata a diskutovat. Toto forum slouží pouze jako zdroj informací.
Odpovědět
cuckkandapar
Příspěvky: 6
Registrován: úte 07. srp 2018 8:07:18
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: je CUCKOLD
Pár slov o nás: cuckold parik,paci sa nam ked ma manzelka milenca stara sa o nu ,zvadzaju ,drazdi,muz ju pozve na veceru,kino welnes a td, rad pozeram asistujem,rad oboch lizem,po case chceme stretnutia vo dvojici aj trojici muz musi mat svoj priestor,len okr Prievidza

Re: Články kandaulismus - pro cuckoldy, hotwife a bully

Příspěvek od cuckkandapar »

mam otazocku som kanda cuckold pokial moja nesukala s milencom bol ovsetko pohode stal mi poriadne a svoju zenu som sukaval ale od kedy ju sukava predomnov jeji milenec je to super som total nadrzany ale ked som sam doma s manzelkou uz mi poriadne nestoji,aj ked sa postavy za chvilku padne,preco je to tak??kto podobny?
sme manzelia ona 43 160 170 on 44 184 95 hladame symp,muza na dlhodobo s miestom len okr prievdza,,
Tuzexsex
Příspěvky: 882
Registrován: pon 21. kvě 2018 21:17:10
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Články kandaulismus - pro cuckoldy, hotwife a bully

Příspěvek od Tuzexsex »

všechnojejinak
Příspěvky: 56
Registrován: pon 23. zář 2019 16:39:19
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: Sinuhet na břehu Rudého moře
Můj BLOG: viewtopic.php?t=1788

Re: Články kandaulismus - pro cuckoldy, hotwife a bully

Příspěvek od všechnojejinak »

cuckkandapar píše: čtv 28. bře 2019 18:36:45 mam otazocku som kanda cuckold pokial moja nesukala s milencom bol ovsetko pohode stal mi poriadne a svoju zenu som sukaval ale od kedy ju sukava predomnov jeji milenec je to super som total nadrzany ale ked som sam doma s manzelkou uz mi poriadne nestoji,aj ked sa postavy za chvilku padne,preco je to tak??kto podobny?
Nebuď tak rozrušenej z toho, že máš měkkejše, skoro ti není rozumět. Je to jednoduchý: namlsal ses kokainu a teď by ti mělo stačit sedmistupňový pivo. Rady jsou taky jednoduchý: prodluž pauzu mezi domácími souložemi bez vzrůša z nevěry, snad se nadrženějšímu slimákovi zase bude chtít. Nebo začni plánovat další nevěru a to plánování protahuj co nejdýl, on při tom taky dobře stojí. Nebo žer Viagru.

A ještě: nemíchej dohromady kandu a cuckolda, to jsou dvě odlišné kategorie a je to jako kdybys chtěl spojit Babiše s Kalouskem do jednoho potahu.
martin
Příspěvky: 213
Registrován: pát 03. říj 2014 16:13:03
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: je CUCKOLD
Pár slov o nás: Jsme manželský pár a již mnoho let praktikujeme vztah cuckold-HW. Rodinného přítele máme, nikoho nehledáme.
Můj BLOG: viewtopic.php?t=1699

Re: Články kandaulismus - pro cuckoldy, hotwife a bully

Příspěvek od martin »

whatever85_
Příspěvky: 92
Registrován: čtv 22. říj 2020 15:25:38
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: je CUCKOLD
Pár slov o nás: Ahoj jsme cuckold pár s tím že u PC jak tady tak na amatérech sedí v 99procentech případů muž.
Bydliště: Kousek od Kobylis/Letňan :)

Re: INSPIRACE, PRÚVODCE A RADY PRO HOTWIFE

Příspěvek od whatever85_ »

Cuckoldsexx píše: pát 15. srp 2014 11:01:26 Slíbila jsem, že to sepíšu a zveřejním. Jen se tady pak diksuze a příspěvky zvrtly jiným směrem a každá HW je tady pro uživatele přinejlepším čubka a podobně. To, že žijeme s manželem tímto životním stylem neznamená, že se vzdám určitého životního standardu a jdu s každým do křovi či podobně nebo mu hned roztáhnu nohy. Tak to u nás rozhodně není. Pro nás je to o vztahu tří lidí, vztahu, který má svá specifika, každý v něm má svou roli a práva a vše se postupně tvoří a vyvíjí. A protože tento web směřuje naprosto odlišným směrem, tak jsem svůj slib přinejmenším pozdržela. Být HW pro mě neznamená dělat to s každým a už vůbec ne ve křoví.
Taky musím občas vysvětlovat že moje žena není děvka co každému podrží ale bohyně co si může vybrat koho chce :)
Uživatelský avatar
Ares
Příspěvky: 13
Registrován: pon 13. lis 2017 21:39:54
Role ženy: nelze jednoduše zařadit
Role muže: nelze jednoduše zařadit
Pár slov o nás: Stag & Vixen Life style
Bydliště: Bratislava

Re: INSPIRACE, PRÚVODCE A RADY PRO HOTWIFE

Příspěvek od Ares »

whatever85_ píše: pát 08. led 2021 15:43:12
Cuckoldsexx píše: pát 15. srp 2014 11:01:26 Slíbila jsem, že to sepíšu a zveřejním. Jen se tady pak diksuze a příspěvky zvrtly jiným směrem a každá HW je tady pro uživatele přinejlepším čubka a podobně. To, že žijeme s manželem tímto životním stylem neznamená, že se vzdám určitého životního standardu a jdu s každým do křovi či podobně nebo mu hned roztáhnu nohy. Tak to u nás rozhodně není. Pro nás je to o vztahu tří lidí, vztahu, který má svá specifika, každý v něm má svou roli a práva a vše se postupně tvoří a vyvíjí. A protože tento web směřuje naprosto odlišným směrem, tak jsem svůj slib přinejmenším pozdržela. Být HW pro mě neznamená dělat to s každým a už vůbec ne ve křoví.
Taky musím občas vysvětlovat že moje žena není děvka co každému podrží ale bohyně co si může vybrat koho chce :)
Vitaj v klube. Toto vysvetľujem na amateroch denne. Je nepochopiteľné ako si všetci myslia, že sa skrátka ohlási a príde si zasukat. A keď ho slušne odmietnes, tak otočí o 180 stupňov a začne ti nadávať. Čím ďalej tým viac ich je.
martin
Příspěvky: 213
Registrován: pát 03. říj 2014 16:13:03
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: je CUCKOLD
Pár slov o nás: Jsme manželský pár a již mnoho let praktikujeme vztah cuckold-HW. Rodinného přítele máme, nikoho nehledáme.
Můj BLOG: viewtopic.php?t=1699

Re: Články kandaulismus - pro cuckoldy, hotwife a bully

Příspěvek od martin »

cudpar
Příspěvky: 27
Registrován: úte 02. čer 2020 10:57:05
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: je CUCKOLD
Pár slov o nás: nesezdaný pár, kdy ona si tak nějak dělá, co chce a on jí to s láskou toleruje, protože je submisiv

Re: Články kandaulismus - pro cuckoldy, hotwife a bully

Příspěvek od cudpar »

Moc zajímavé a obsáhlé. Ale uživatelsky ne moc přívětivý web. Chvíli mě trvalo, než jsem dole našel linky na další témata. Ale jinak obsah pěkný.
atlas22
Příspěvky: 43
Registrován: pát 12. čer 2015 9:14:25
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Články kandaulismus - pro cuckoldy, hotwife a bully

Příspěvek od atlas22 »

Zdarec, nemáte někdo náhodou uloženy články z www.jelenikralovna.cz ?? Web je vypnutý a ty články tam byly super…
tomas262
Příspěvky: 39
Registrován: úte 03. led 2017 2:06:38
Role ženy: nelze jednoduše zařadit
Role muže: nelze jednoduše zařadit
Pár slov o nás: pár
Bydliště: !!!

Re: Články kandaulismus - pro cuckoldy, hotwife a bully

Příspěvek od tomas262 »

Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 104 hostů