V těhotenství..

Tvrdé ponižování, ultimate CUCKOLD, lízání semene a nechutnosti
Odpovědět
memodes
Příspěvky: 70
Registrován: stř 20. črc 2016 17:07:35
Role ženy: ženu nemám
Role muže: je BULL
Pár slov o nás: Chci najít pár z Prahy, který to má doma ujasněno.

V těhotenství..

Příspěvek od memodes »

V Praze hodně těhulí, ale neznám nikoho, kdo by se podělil. Nechal jí podojit a ještě vystříkat. 😂🧐
jjabrams
Příspěvky: 146
Registrován: pon 02. lis 2020 15:09:07

Re: V těhotenství..

Příspěvek od jjabrams »

memodes píše: úte 21. pro 2021 17:21:51 V Praze hodně těhulí, ale neznám nikoho, kdo by se podělil. Nechal jí podojit a ještě vystříkat. 😂🧐
Ta moje by klidně i dojela, ale nekojí už
Wejgll
Příspěvky: 338
Registrován: sob 27. črc 2019 16:51:45
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: V těhotenství..

Příspěvek od Wejgll »

jjabrams píše: úte 21. pro 2021 22:11:54
memodes píše: úte 21. pro 2021 17:21:51 V Praze hodně těhulí, ale neznám nikoho, kdo by se podělil. Nechal jí podojit a ještě vystříkat. 😂🧐
Ta moje by klidně i dojela, ale nekojí už
OK, tak ji pošli 😉😁
Pufina
Příspěvky: 22
Registrován: sob 20. srp 2016 15:18:44
Role ženy: nelze jednoduše zařadit
Role muže: je SUBMISIV
Pár slov o nás: Som divák, rád sa pozerám… BA a okolie, naha káva

Re: V těhotenství..

Příspěvek od Pufina »

kabanos262 píše: čtv 02. pro 2021 20:59:14 Noooo tiez si to uzivam z mojou.je v druhom mesiaci ale prsia su uzasne velke plne.radost ich obstrekovat.
Pochlub se :-) nebo dáme kávu v Biskupicích :-)
Mariaajova1111
Příspěvky: 22
Registrován: čtv 23. čer 2022 6:31:12
Role ženy: RÁDA SE UKAZUJE
Bydliště: Slovensko

Re: V těhotenství..

Příspěvek od Mariaajova1111 »

Macicka4444 píše: stř 18. dub 2018 15:32:03 Chlapci, to je ale čudná téma. Ak je pár milovníkom pozorovanej nevery, nie je dôvod to obmedzovať počas tehotenstva. Naopak, ak máte doveryhodnych rodinnych priatelov, zena moze prijat cudzie semeno. To má predsa kazdy takýto pár rád, keď sa cudzí chlap moze robit do manzelky pred mnazelovymi ocami. No nie?
Tehotenstvo je najviac super doba na taketo veci :)
A inak, tehotna zena ma kranse telo, kto to tej Tvojej nakukal, ze nie?
Uplne stebou suhlasim, uz som sa aj ja vyjadrila v inej debate k tomu celkovo. Vravela somze uprednostnujem a riesim len dlhodobe vztahy bez prekazok z mojej strany ze sa nebranim icomu to znamena aky som bola nezadana slobodna a ked raz som s niekym dlhsiu dobu znamena ze ho milujem fyzicky ale aj citovo a je pre mna prvorady ten milenec vzdy pred manzelom, v minulosti ak by nebols prekazka zo strany milenca lebo este nebol rozvedeny tak by som sa hned nechala vtedy oplodnit od neho, velmi som to chcela, povedal ze aj on len vydrzime po jeho rozvode, rozvod bol ale ja som to ukoncila s nim pretoze vysvitlo ze ma nemal jedinu.. bohuzial alebo bohudik. Neviem. Ale mat trvaly vztah s nejakym uzom a milovat ho tak urcite b som to chcela aby ma oplodnil keby som bola mladsia.. a k videu, v tehotentve aspon ja som to tak mala ze som bola najviac nadrzana a kuse som potrebovala sex a velkeho vtaka uzivala som vrchol sexu a rozkose az do porodu a to pri oboch detoch a navyse tehotnu mozu vsetci sukat naplno a striekat do jej vaginy litre semena. To miluje a tuzi po tom kazda zena na svete
Vydata 45rocna matka dvoch dospelych deti zo zapadneho slovenska
prdelka90
Příspěvky: 126
Registrován: úte 29. čer 2021 7:08:29
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: manzelka netusi o tehle moji strance ale je podle mne dost sexy na to aby byla jen moje....
Bydliště: slovensko

Re: V těhotenství..

Příspěvek od prdelka90 »

Mna moja tehula dnes podojila 😆 nezvykle na nu prisla chut.....najprv sa hrala a potom pekne naskocila ☺️ dostala naloz velmi rychlo .....
frtfrt
Příspěvky: 193
Registrován: stř 21. led 2015 18:21:18

Re: V těhotenství..

Příspěvek od frtfrt »

Moje v těhotná miluje polykání semene. Moc jí chutná. Asi to potřebuje kvůli hormonům.
Všimáček
Příspěvky: 218
Registrován: čtv 10. lis 2022 13:02:55
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: je SUBMISIV
Pár slov o nás: 🎶 Přirážím pěstí 🎵dovnitř a ven, 🎵🎶 vyhřezlá píča 🎵 dere se ven. 🎶

Re: V těhotenství..

Příspěvek od Všimáček »

frtfrt píše: stř 05. dub 2023 19:39:51 Moje v těhotná miluje polykání semene. Moc jí chutná. Asi to potřebuje kvůli hormonům.
Doufám že ji pravidelně krmíš protože tohle je něco, co má většina chlapů velmi rádo. 👍
🎶Přirážím pěstí na dno a ven 🎵 vyhřezlá píča dere se ven🎶
Vencl33
Příspěvky: 83
Registrován: stř 28. úno 2018 17:12:42
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: nelze jednoduše zařadit
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: V těhotenství..

Příspěvek od Vencl33 »

Obrázek

Obrázek
Manželka nedávno 😊
Všimáček
Příspěvky: 218
Registrován: čtv 10. lis 2022 13:02:55
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: je SUBMISIV
Pár slov o nás: 🎶 Přirážím pěstí 🎵dovnitř a ven, 🎵🎶 vyhřezlá píča 🎵 dere se ven. 🎶

Re: V těhotenství..

Příspěvek od Všimáček »

Vencl33 píše: čtv 06. dub 2023 9:45:34 Obrázek

Obrázek
Manželka nedávno 😊
Tohle miluji. Hlavně na té druhé fotce, ta kunda. 🙂👍 A taky mám moc rád když před a po porodu stříká mléko z prsou. To je teprve senzace. 😋
🎶Přirážím pěstí na dno a ven 🎵 vyhřezlá píča dere se ven🎶
Odpovědět

Zpět na „Fórum extrémy a prasárny“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Google [Bot] a 112 hostů