Hra na kam až to necháš zajít. (smyšlená)

Pravdivé i smyšlené příběhy na téma kandaulismus
Pravidla fóra
PP v názvu povídky označuje PRAVDIVÝ PŘÍBĚH. Prosím označujte pravdivé povídky PP Název povídky.
Uživatelský avatar
dckandaul
Prispevku v tematu: 2
Příspěvky: 75
Registrován: úte 25. črc 2017 7:11:08
Role ženy: nelze jednoduše zařadit
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Hra na kam až to necháš zajít. (smyšlená)

Příspěvekod dckandaul » pát 02. bře 2018 22:14:56

Naprosto luxusnízážitek/povídka/. Diky za to

poslusnymuz74
Prispevku v tematu: 1
Příspěvky: 150
Registrován: úte 17. led 2017 21:56:20
Role ženy: nelze jednoduše zařadit
Role muže: je CUCKOLD
Pár slov o nás: sub pasiv cuckold a switch zena hledame
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=960

Re: Hra na kam až to necháš zajít. (smyšlená)

Příspěvekod poslusnymuz74 » sob 03. bře 2018 8:32:16

Krasna povidka.Diky.

moje1
Prispevku v tematu: 4
Příspěvky: 33
Registrován: ned 12. úno 2017 4:50:47
Role ženy: RÁDA SE UKAZUJE
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: neuvedeno
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=1292
Bydliště: Ústí nad Labem

Co dělat, když ona nechce? (smyšlená)

Příspěvekod moje1 » ned 04. bře 2018 4:50:24

Smyšlená. Nebo že by?

Moje žena Jitka je krásná, střední postavy, žádná hubeňoura ani tlusťoška, má dlouhé zrzavé vlasy do půli zad. Prsa má pěkné macaté velikosti číslo čtyři, s krásnými bradavkami, které v případě podráždění vyčnívají o centimetr z dvorců. Dole je vyholena do hola a kundičku má krásně šťavnatou a růžovou jak broskvičku. Co na ní nejvíc miluji, je její zadek. Je spíš větší, tvarovaný do tvaru srdce a při chůzi se nádherně vlní. Zpočátku byl život s ní jedním dlouhým stavem vzrušení, ale po nějaké době začal její zájem o sex upadat. Byla chladná, často jsme byli i dva měsíce bez sexu, s obvyklými výmluvami, že je příliš unavená nebo má bolesti hlavy.

Nedostatek pohlavního styku byl neustálým zdrojem manželských konfliktů, které obvykle končí tím, že se omlouvám, zatímco ona pláče. Jitku miluji a podvádět jsem jí nechtěl a tak jsem svojí ruku seznámil lépe se svým tělem, tedy penisem. Většinu víkendů trávím s kámošema buď v hospodě nebo sledováním fotbalových zápasů u nich doma na televizi. Naposledy jsem šel k Petrovi sledovat fotbal, zatímco Jitka říkala, že se bude na zahradě u bazénu opalovat a mě bylo jasné, že bude nahá. Rozloučil jsem se s ní polibkem a využil příležitosti, abych ji vzal za zadek a přitáhl jí k sobě. Chichotala se, ale odtáhla mě pryč, když jsem začal mačkat i její prsa řekla "hej, nic nebude, možná se pobavíme, až se vrátíš domů." Zklamaně jsem přikývl a cítil, jak mi stojí, že jí chci. Ještě jsem zkusil navrhnout, že nikam nepůjdu. Ona ale chladně řekla, že bych měl jít.

U Petra mě čekalo nemilé překvapení, blbla mu televize a tak jsme spíš pili pivo, než sledovali zápas. Po šesti pivech a když bylo jasný, že televizi nerozchodíme, jsem Petrovi nabídl, že půjdeme ke mě domů, kde dokoukáme zápas. Venku jsme ještě potkali mého druhého kámoše Tondu, který měl zpoždění. Nasedli jsme do auta a odvezl jsem je do mého domu. Požádal Jsem je, aby počkali na verandě a šel se ujistit, že Jitka je v pohodě, když se budeme dívat na hru. Ležela nahá na přikrývce a nebyla přikrytá. Vystavovala své nahé tělo. Snažil jsem se jí probudit a říct jí o své návštěvě, ona byla rozespalá a mumlala něco nesouvislého. Když byla taková, bylo velmi obtížné jí probudit. Snažil jsem se vytáhnout přikrývku, abych jí zakryl, ale ona jen křičela a zůstala ležet. Rozhodl jsem se, že ji nechám spát, když budeme sledovat hru. Byl jsem trochu frustrovaný z toho, že nechtěla vstát a že se neptala, kde jsem byl tak dlouho.

Šel jsem k verandě a držel prst na rtech na znamení, aby kámoši byli potichu. Vešli do domu a nevím, co mě to napadlo, ukázal jsem jim směrem k oknu, za kterým venku u bazénu spala nahá Jitka. Zírali na ni a Petr řekl "zatraceně, s tou bych to dělal kdykoliv.," Vždycky měl pro mojí ženu slabost. Zapnul jsem jim televizi a šel udělat do kuchyně občerstvení. Když jsem se vrátil, oba hleděli na kozy mé ženy. Jitka se převalila na bok a prsa se krásně přitulila k sobě. Její vzpřímené bradavky se napínaly a jakoby volaly, že chtějí polaskat. Nejdřív jsem byl trochu rozrušen z toho, jak na ní civí. Bylo vidět, jak se jim líbí, jak ji chtějí. Pak jsem zjistil, že mě to vlastně nepobuřuje, ale vzrušuje. Nedal jsem na sobě nic znát a začali jsme sledovat zápas v televizi. Fotbal stál za prd a tak jsme pili alkohol a mluvili o všem možném. Dost jsme se nasmáli.

Když zápas skončil, posilněn alkoholem, jsem se odvážil a řekl Petrovi a Tondovi, že jim udělám malou show, pokud mi slíbí, že o tom budou mlčet jako hrob. Okamžitě souhlasili. Vzal jsem je opatrně ven k Jitce a dovolil jim, aby si pěkně z blízka prohlédli její nádherné tělo. Opatrně jsem jí dal ruce od sebe, aby byla vidět její dmoucí ňadra. Mírně se pohnula, ale nevzbudila se. Tondovi oči vypadaly, jako že mu každou chvíli vypadnou z důlků.

"Chci si na ně sáhnout," prohlásil Petr. Za normálních okolností bych ho musel chytit a vyhodit z domu, ale tohle nebyla normální situace. Souhlasně jsem přikývl. Petr nedočkavě popadl prsy oběma rukama a jemně je masíroval. Jitka vzrušeně zasténala a prsy šla vstříc laskání. Ve spánku Jitka chladná nebyla. Petr se naklonil a nasál jednu z jejích dlouhých vzpřímených bradavek. Chtěl jsem ho zastavit, ale nemohl jsem, aniž bych probudil svou ženu. On pokračoval a mnul jí bradavky prsty téměř minutu, než zamumlala a lehce se pohnula.

Tonda si jakoby mimochodem hladil zřetelnou bouli na kalhotech. Petr měl v šortkách ruku a zvedl se a sklonil se nad Jitkou a pokračoval v laskání jejích prsou. Já byl těsně vedle, měl jsem bolestivou erekci, protože můj nejlepší přítel se právě dotýkal prsou mé manželky.

Petr začal ústy laskat jednu z bradavek, zatímco volná ruka klouzala směrem k rozkroku. Jemným tlakem zatlačil na kundičku a Jitce se instinktivně roztáhly nohy od sebe. Petrovy prsty se osmělili a začali jemně masírovat její kundičku. Jitka se lehce kroutila a vydechla s malým zasténáním. Petr zvedl hlavu, podíval se na mě a šibalsky se usmíval. Přestal sát Jitky kozy a přešel dolů k bokům a zcela odhalil její mokrou kundičku. Tonda po něm převzal práci na bradavkách mé ženy, hladil je a měl obrovskou erekci.

Petr klečel na kolenou a hrál si s jeho velkým ptákem a druhou rukou s kundou mé ženy. Byl jsem z toho nervózní a zároveň vzrušený. Rozhodl jsem se a nabídl svou manželku přátelům. Odložil jsem své šaty a protože u ženy nebyl žádný prostor, tak jsem si vzal židli a sedl si na ni opodál, abych vše dobře viděl, zatímco oni měli cestu k ní volnou. Jitčina oholená kundička byla zakryta Petrovou hlavou. Její hlava byla nakloněna dozadu a sténala. Určitě je částečně při vědomí, obával jsem se, že se každou chvíli probudí a začne rozvodové řízení.

Tonda stál a opřel svůj velký penis o rty mé ženy. Nejprve otočila hlavou, on ale vydržel, dokud nezačala dávat polibky na jeho žaluda. Zanedlouho měla žaluda v ústech a sála ho a olizovala. Byl jsem v šoku, když jsem si uvědomil, že její oči jsou otevřené, že už nespí. Petr si také uvědomil, že Jitka je vzhůru a ochotně snáší jejich laskání a tak jí beze slova do široka roztáhl nohy, nasadil žaluda na kraj kundičky a zasunul do ní celého ptáka. Ona vydechla a přestala kouřit Tondu a zašeptala "ach, Petře. Jsi tak velký, kurva, Petře." Když ji převrátil na sebe, osedlala si ho jako koně a vytáhla Tondovo dlouhý péro a začala mu ho honit.

Já to nevydržel se jen koukat a tak jsem šel k ní, klekl si vedle a líbal, lízal a nasával její nádherné bradavky, zatímco šukala Petra a honila Tondu. Byla pěkně vzrušená, když řekla "Tondo, to jsem nevěděla, že máš tak velkýho ptáka a lapala po dechu." Mezi tím se zuřivě napichovala na Petrovo klacek. "Ach, miluju to, když mě šukáte, vy prasáci." Její výkřiky byly utlumené tím, že Tondovo penis plnil její ústa a bránil jí v artikulaci. Pak bylo vidět, jak Tondovi ztvrdly koule, přidržel Jitce hlavu, aby se mu nevysmekla a cákal své sperma do jejích úst. Ona spolykala každou kapku a očistila ho před tím, než ho prázdného vytáhl.

Petr ji převrátil, takže sjí šukal jako fenku pěkně zezadu. Klekl jsem si na polštář vedle ní a položil jsem si péro před její obličej. Občas mi olízla žaluda, ale moc jí to nešlo, protože tato poloha pro ni nebyla moc pohodlná, Petr jí tvrdě šukal. "Máš rád můj penis, nebo ne, Jitko?" Zeptal se Petr. "Chceš naplnit kundičku, že?"

"Ach, Petře, miluju tvůj velký ocas, je tak silný," vykřikla. "Prosím tě, kurva Petře, potřebuju, abys mě držel kurva, miluju to, když mě šukáš." V tomto okamžiku sebou škubla, celá se začala klepat a ztratila se v orgasmu. Byl jsem frustrovaný z toho, že jsem tak vzrušený a dosud jsen necákal. Jak jsem o tom přemýšlel, Petr křikl, "bože, já se chystám," vytáhl ho z kundičky mé ženy a rychle vstal a vrazil jí ho do pusy. Okamžitě obtočila rty kolem jeho tlustého žaludu a on jí naplnil ústa spermatem. Ona se mu po celou dobu dívala do očí.

"Polykej, zlato," řekl. "Do poslední kapky." Ona souhlasila a stále sála jeho měknoucí mužství. "Mmm," labužnicky zasténala. "Miluju tě, Petře." Petr se odvrátil a Tonda opět vzrušený rychle přistoupil, aby ho nahradil. Jeho štíhlejší, ale mírně delší nástroj byl opět připraven k akci. Jitka ho chytla za koule a druhou rukou mu přetahovala žaluda a řekla uznale " velký chlapec." Pak ho vzala do úst a kouřila ho. Dostal jsem se za ní, zvedl jsem jí boky a ona klesla na všechny čtyři, abych jí mohl ošukat. Konečně přišla řada i na mě. Roztáhla pysky a já konečně zasunul a začal přirážet.

Ona nečekaně řekla:"Tondo, ty ho máš tak dlouhýho,"zatímco já jí šukal pěkně tvrdě, kozy jí lítaly sem a tam. "Tondo, chci, abys do mě strčil to svoje dlouhý péro". Prohlásila nadrženě a olízla mu špičku žaluda. "Prosím, jsem kurva, Tondo, chci tě cítit uvnitř." Tonda se podíval na mě a čekal, jestli ho pustím do kundičky mé vlastní ženy. Mě se nechtělo.

"Zlato," řekla mi Jitka. "Pojď sem a dovol mi, abych ti vykouřila ptáka."Jsem tvoje kurva."Prosím, miláčku, potřebuji cítit Tondu uvnitř mě." Pokorně jsem poslechl a Tonda převzal mou pozici a jeho pták převzal štafetu.

"Ach ano, to je ono, mrdej mě, Tondo," vykřikla. "Cítím se tak dobře!" Nasadil jsem žalud na její rty a ona mi olízala celé péro. Přelízla ho sem a tam, když ji Tonda projížděl, ale já se držel a oddaloval stříkání. Ona tlumeně zasténala, když jí Tonda vystříkal.

Petr byl po krátkém okamžiku opět připraven, postavil se vedle mě. Jitka si klekla a v jedné ruce držela můj a ve druhé Petrův penis. Podívala se na Petra a řekla:"Je tu můj oblíbený čůrák," a začala nás oba honit. Mě se nezadržitelně blížil výstřik, už to nešlo oddálit. Pocákal jsem Jitce celý obličej a spermií stékalo na prsa. Byla překvapená, kolik ho ve mě bylo. Podívala se na Petra a chtěla po něm přidat jeho dávku na prsa. Asi po minutě jí postříkal i on.

Nevím, kde se to v ní vzalo, asi jak byla vzrušená, začala si rukou nabírat Tondovo vytékající semeno z kundy a roztírala ho po svém obličeji a kozách, až ho smíchala s Petrovo a mým. Koukala se mi u toho do očí, vrněla jako kočka a labužnicky ten mix ochutnávala. Kluci mezi tím odešli. Jitka byla krásně uvolněná, přirozená a šťastná. Přitáhla mě k sobě a začala mě líbat a přitom mě tiskla na sebe. Já cítil v puse cizí sperma na jazyku a na svých prsou. Tahle situace mě nečekaně vzrušila. Jitka si také všimla mojí nečekané tvrdé erekce a rovněž jí to vzrušovalo. "Se ti líbí, že jsem použitá, rozmrdaná", řekla rázným a vzrušeným tónem. Nečekala na odpověď a řekla:"vyšukej mě jako děvku". Přirážel jsem rychle a tvrdě, cítil jsem vůni cizího spermatu a to mě dovádělo k šílenství. S posledním přírazem jsem naplnil i já Jitčinu kundičku. Nechal jsem ho uvnitř, dokud úplně nezvadl. Mezi tím jsme se líbali a vyměňovali si sliny smíchané se zbytkem spermatu. Každý polkl svůj díl. Jitka po posledním loku řekla:"Na něco si zapomněl miláčku" a ukázala prstem na kundičku, ze které vytékal mrdkomix. "Udělej to pro mě, vylízej všechno, vyčisti mě", vzrušeně prosila. Já potěšen jejím zájmem a o její nenadálý zájem o sex, jsem začal slízávat vytékající bílou slanou tekutinu. Jitka si nabírala do ruky a roztírala si to po klitorisu a podbříšku. Hlasitě vzdychala a říkala: "lízej, polykej, chtěl si mě nechat omrdat kámošema, tak teď po nich ukliď ty prasáku". U toho mě držel za hlavu a naváděla mě na místa, která chtěla očistit.

Když byla očištěná, zvedla mi hlavu a chtěla se líbat. Bylo to vzrušující a nemravné. Jazyk mi strkala až do krku a jakoby pátrala po zbytcích spermatu. Pak začalo být venku chladno a tak jsme šli do domu, kde se mi svěřila, že už dlouho měla touhu poznat sex s více muži a já coby pozorovatel byl u toho. K tomu ochutnávání spermatu řekla, že jí to v tu chvíli přišlo samozřejmé a jak byla vzrušená, byly zábrany pryč a jí sperma zachutnalo. Po mě to chtěla jako důkaz, že jí miluji. Nakonec i já přišel této tekutině na chuť. Od té doby je Jitka zase rajda, která chce pořád šukat a Petr s Tondou k nám chodí často a ne na fotbal v televizi.

jandak
Prispevku v tematu: 1
Příspěvky: 13
Registrován: pát 02. bře 2018 19:28:40
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Hra na kam až to necháš zajít. (smyšlená)

Příspěvekod jandak » ned 04. bře 2018 9:33:18

Úžasný. Úplně se mi při čtení postavilo péro

thedr4gon
Prispevku v tematu: 1
Příspěvky: 117
Registrován: čtv 28. úno 2019 10:32:03
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: Rád vidím svoji ženu s jiným mužem

Re: Hra na kam až to necháš zajít - sperma (smyšlená)

Příspěvekod thedr4gon » pon 13. kvě 2019 11:04:42

moje1 píše:Měl jsem myšlenku, mít ženu jako svého sexuálního otroka, abych jí využil, jak jsem si přál a abych ji změnil v naprostou děvku, která by mě vzrušila. Žena, která by nosila to, co bych chtěl, předváděla prsy nebo prdel, když jí to nařídím, ta by mě nadchla. Mým přáním je mít ženu, která by s kýmkoli někdy šukala, aniž by se starala o to, kdo jí viděl nebo co si o ní myslí druzí. Začal jsem fantazírovat o tom, že moje žena je taková. Snil jsem, že má na sobě mini sukni bez spodního prádla venku na veřejnosti a já jsem pozoroval, jak se na ni dívají další muži a chtějí jí ošukat. Stále více jsem přemýšlel o tom, jak je pozorována a obdivována jiným mužem. Zpočátku jsem byl úplně zaslepený myšlenkou, že jí postavím před někoho, dám jim povolení, aby ji on šukal a přiměl ji, aby udělala cokoliv, co by po ní chtěl. Vím, že bych byl hodně vzrušený, kdyby se tyto myšlenky proměnily ve skutečnost. Hledal jsem fotky, videa a příběhy o takových věcech na internetu. Postupně jsem nedokázal myslet na nic jiného, mé hledání se stalo téměř posedlostí. Věděl jsem ale, že se to nikdy nestane. Jitka nebyla taková, ale v představách jsem jí vedl přesně tímto směrem. 

Čím více příběhů jsem četl, tím víc jsem to chtěl také s Jitkou zažít. Viděl jsem video muže, svázaného na židli, který byl nucen sledovat, jak jeho žena souloží s jiným mužem. Jiný muž měl samozřejmě větší penis a žena se chovala tak, jako by to bylo nejdůležitější. Manžel musel sledovat, když se ten cizí pták zabodává do prdele jeho ženy a on cítil svůj menší penis, jak nezadržitelně tvrdne. Jeho žena si toho všimla a začala s ním mluvit. Řekla mu, aby se díval a učil se, jak jí to dělá, jak by jí měl šukat. Manžel byl tak vzrušený, až mu z něj začlo ukapávat a toužil vklouznout do její kapající kundičky. Ona se na něj usmívá a říká mu, když si to chtěl, tak teď musíš miláčku počkat, až mě tvá návštěva pěkně ošuká. Po chvíli, když jí ten neznámý postříká prsa a bříško svým semenem, nechá zasunout i manžela, který se po pár přírazech také udělá výstřikem na bříško a prsa. Při sledování toho videa, mi stál jako jindy. Vzrušil mě ten pocit, že jsem se vcítil do pozice muže, který se sám přivázal ke křeslu. Přemýšlel jsem o tom, že jsem já tím člověkem, který byl takto ponižován. Snil jsem o tom, že má Jitka je kurvou toho jiného muže, a ne proto, že jsem ji také řídil, ale proto, že to bylo to, co chtěla, a že mě donutila jí při tom sledovat. Byl to ten pocit, že ona je tou, která vše řídí a má pod kontrolou. 

Pak jsem hledal jiný druh porna. Příběhy o ženách, které milovaly, když jim jejich manžel vylizuje  právě vystříkanou píču od milence. Tento výjev mě pobuřoval a současně nevýslovně vzrušoval. Časem jsem začal snít o tom, jak Jitka sedí na mé tváři, její čerstvě vystříkaná kundička kape a kape, ona se usmívá, v očích má vzrušení a vyžaduje po mě, abych jí pěkně všechno vylízal do čista. Nedokázal jsem si vůbec představit,  že by se to mohlo stát reálně a zároveň mě myšlenky nad touto představou neskonale vzrušovaly. Začal jsem ukládat své oblíbené příběhy nebo fotky nebo videa, které jsem považoval za tajné skrytě v našem společném počítači. Je mi jasné, že už víte, jak to asi dopadlo, ale upřímně řečeno, opravdu jsem si myslel, že je mám dobře skryté. Brzy jsem měl desítky videí a příběhů a stovky fotografií, které ukazují, jak jsou muži vzrušeni tím, jak jejich ženy nebo milenky před nimi souloží se svými milenci a jak se to všem zúčastněným líbí, jak si to užívají. Věděl jsem, že je to špatně, že chci Jitku takto vidět. Přesto se stalo mou posedlostí jí přesvědčit, aby to ona sama chtěla.

Když jsme měli sex, musel jsem myslet na to, jak by jí to dělalo dobře, kdyby jí to místo mě dělal někdo jiný a já bych posedával hned u ní a pozoroval jí, jak se jí to líbí, jaký má výraz v očích. Představoval jsem si, že ten jiný muž je mladší, s velkou výdrží. Když se do ní konečně udělá, jdu pak po něm na ní a cítím jak je její kundička plná jeho semene, jak je použitá. Ona je maximálně vzrušená a poštěváček si honí rukou zmáčenou tou cizí mrdkou a chce po mě, abych jí také vystříkal. 

Jednou v noci, po dlouhém šukání, aniž bych jí na to předem připravil, jsem jí krásně vystříkal. Byla úplně hotová a než se stačila rozkoukat, začal jsem jí líbat. Začal jsem ústy, pak následovala prsa a pupík a dál jsem pokračoval dolů po těle a zastavil se u její kundičky, která už mi neunikla. Ponořil jsem jazyk jak nejhlouběji to šlo, do její kundičky a začal vylizovat své vytékající sperma. Jitka si v  tu chvíli uvědomila, co se právě děje. Byla zaskočená, říkala, co to dělám, jaký jsem prase. Nejprve se snažila mě odtlačit od její vycákané kundy, ale já se nedal a vytrval. Ona mě po chvíli hlavu odtláčela stále menší silou, až se situace obrátila a hlavu mi naopak tlačila ke kundě a říkala : 

"Jsem plná našeho spojení," si si jistý, že víš, co děláš?" 
"Já tě chci takhle použitou ochutnat." Odpověděl jsem. "Bude se ti to líbit, uvidíš." 

Když jsem u toho jazykem občas jakoby náhodou přejel přes klitoris, odevzdala se úplně, hlavu zaklonila a začala brzy tiše sténat a její boky se začaly houpat. Můj penis začal znovu nabývat na síle, jak jsem si představoval, že to nebylo moje sperma, ale sperma cizího muže. Nevěnoval jsem pozornost tomu, co můj jazyk dělá a jak to cítí a olizoval jsem jí stále více do hloubky a ochutnával stále více a více vytékající šťávy. Čím víc jsem ochutnal, tím tvrdší byl ten dole. Čím víc jsem lízal, tím víc jsem byl rád, že jsem se odhodlal. Každý z nás je stále více a více vzrušený z různých důvodů. Ona, protože jsem docela dobrý v lízání a vzrušuje jí, když ochutnávám semeno, já, protože mám rád, když je ona vzrušená, pak jsem i já vzrušený. Ona za chvíli prožila další orgasmus, sklouzl jsem na postel a ležel vedle a slyšel jak ztěžka oddychuje. Když se naše euforie zmírnila, podíval jsem se na ni a spatřil, jak se na mě dívá. Podívala se na můj tvrdý penis a pak do obličeje. Pak zpátky k mému penisu, pak do tváře a řekla :
"Co to bylo všechno?" 
"Ptám  se tě, tak odpověz na otázku." Jitka se na mě stále dívala. 
"Co myslíš?" Zeptal jsem se udiveně. 
"Právě jsi mi jí vylízal od mrdky." řekla: "Ještě jsi to nikdy neudělal." 
Snažil jsem se z toho udělat vtip, řekl jsem: "Myslím, že prostě miluju, jak chutnáš." 
Podívala se na mě a po minutě řekla: "Nejde o to, že jsi ochutnával, byly to naše vlastní šťávy. Proč si u toho tak vzrušený?" "Je něco, cos mi neřekl?" 

Měl jsem příliš strach, abych jí řekl pravdu. Jak by reagovala, kdybych jí řekl, na co nemůžu přestat myslet? Nepochopila by, jak mě vzrušuje myšlenka na cizí sperma, nebo kdyby mě donutila, abych jí od něj očistil kundu před jejím milencem. Tohle jsem jí nemohl říct. Zasmál jsem se a převrátil se na bok a usínal udivený, jak veliké bylo mé vzrušení, když moje semeno opouštělo kundu a já jej měl v ústech. 

Ráno jsme se o tom nebavili a dál vše bylo tak, jako by se nic nestalo. Jednou jsem byl doma dřív z práce a Jitka byla venku se svými přáteli. Já jsem samozřejmě usedl k počítači a hledal další příběhy a videozáznamy mužů, jak lížou své manželky poté, co byly plné cizího sperma a teď, když jsem zažil chuť semene smíchaného s ženskou chutí, byly tyhle příběhy ještě více vzrušující. Dokonce jsem si představoval, že já jsem byl ten muž, který nechal šukat svojí ženu cizími muži. 

Při našem dalším milování jsem si opět představoval, jaká je Jitka kurva, jak jí šuká cizí muž a já byl Jitkou přinucen se na to dívat. Hodně mě to vzrušilo a netrvalo dlouho a já se v ní pěkně udělal. Ležel jsem na ní s pérem v ní a cítil, jak erekce ustupuje a něžně jí líbal. Ona se zasmála a řekla: "Chceš mě zase vylízat?" 

Cítil jsem, jak mi v něm škublo, ale nepřipouštěl jsem si to. Koneckonců, nepřemýšlela by o mě jako o úchylovi, kdybych jí chtěl znovu vylízat? Ale ona trvala na svém a řekla. "Ty jsi mě naposled zkazil, zalíbila se mi ta představa, že po mě skočíš, vylížeš mi jí a uděláš mi neuvěřitelný orgasmus. Udělej to znovu pro mě, prosím?" 

Váhal jsem. Začala tlačit na moje ramena, abych šel dolů a lízal její kundičku znovu. Naoko jsem se bránil, aby nepoznala, jak moc to chci. Nechal jsem se zatlačit dolů, políbil ji na krk, tuhé bradavky, břicho a nakonec jsem se znovu díval na její kundičku a sledoval své vytékající sperma. "Udělej to." řekla vzrušeně. Začal jsem jí olizovat v malých kruzích kolem klitorisu, cítil, jak se zvětšuje. Zhluboka se nadechla. "Ne," řekla, "vylízej mi kundičku, jako jsi to udělal naposledy." Chce, abych z ní vylízal své sperma? Mohla by to skutečně chtít, nebo se jí prostě líbilo, jak byly moje rty od mrdky cítit?
Nebyl jsem si jistý a přemýšlel, a cítil, jak mi měkne péro, ale pokračoval jsem v lízání kolem a celého klitorisu. "Ne," řekla znovu, "vysaješ moji kundičku, chci to vidět, jak si zase všechno snědl ze své kundičky, udělej to pro mě." 

Můj penis byl okamžitě tvrdý, jak jsem tohle uslyšel. Opravdu chtěla, abych to udělal? Chtěl jsem se rychle zeptat. Nastavil jsem si pusu kolem její kundičky a nasával jsem tvrdě, cítil a ochutnal mojí mrdku a naplnil svoje ústa. Můj penis byl tvrdý, těsně před výstřikem, jak jsem si plnil ústa, a právě když jsem se chystal spolknout, řekla: "Zastav, nepolykej a ukaž mi to!" Podíval jsem se na ni, ústa plná mojí mrdky. "Ukaž mi lásko, ukaž mi, co máš. Ukaž mi ústa plná mrdky." Vstal jsem a když se na mě podívala s chtíčem, otevřel jsem ústa a ukázal jí plná ústa. Na okamžik se mi upřímně podívala na mou tvář a pusu a pak se usmála a řekla: "Dobře lásko, vyměním si to s tebou, ukážu ti, co se ti tak líbí." 

Bůh mi pomozte. Polkl jsem a olízla mi rty. Můj kokot se chystal explodovat vzrušením. Začal jsem znovu, připraven dokončit to, co jsem začal, ale zastavila mě. Převalila mě na záda a se spěchem si vzala péro hluboko do úst. Ona má úžasný talent na kouření a tak stačili pouze jeden nebo dva zásuny do pusy a já vybuchl do úst. Byl jsem šťastný, že jsem nechal svou ženu, aby mě viděla, jak jím své sperma a že se jí to líbí. Cítil jsem také úlevu a vzrušení. 
Když můj poslední výstřik opustil můj penis a připojil se k ostatnímu spermatu v jejích ústech, rychle se posunula na bok a políbila mě. Její jazyk se tlačil do mých úst a rychle ho můj následoval. Naše ústa byla jedno a já opět všechno spolykal. 

Když se naše dýchání vrátilo do normálu, podívala se mi do očí a řekla: "Musíme o tom mluvit." Od této chvíle budeš jíst každou kapku, kterou vycákáš. A já velice rád souhlasil.

Od tohoto okamžiku mi neřekne jinak než prasáku.

A jak to máte vy?


Pecka!! Kor ,když se nabízí možnost, to vše posunout k lízání a čištění po jiném muži

Uživatelský avatar
Bull1987
Prispevku v tematu: 1
Příspěvky: 71
Registrován: úte 27. čer 2017 16:51:34
Role ženy: ženu nemám
Role muže: je BULL
Pár slov o nás: Sing samec z Brna co by rad nasel idealne fajn pár na dlouhodobe schazeni..
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Hra na kam až to necháš zajít. (smyšlená)

Příspěvekod Bull1987 » čtv 23. kvě 2019 23:29:03

To je dokonala povidka!!!Obrázek

Obrázek


Zpět na “Povídky”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 14 hostů