Bisexualita cuckold+BULL

Tvrdé ponižování, ultimate CUCKOLD, lízání semene a nechutnosti
Odpovědět
Všimáček
Příspěvky: 218
Registrován: čtv 10. lis 2022 13:02:55
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: je SUBMISIV
Pár slov o nás: 🎶 Přirážím pěstí 🎵dovnitř a ven, 🎵🎶 vyhřezlá píča 🎵 dere se ven. 🎶

Re: Bisexualita cuckold+BULL

Příspěvek od Všimáček »

lancin píše: úte 28. bře 2023 21:33:52 Mám to trochu podobně, ale u manželky jsem díky tomu za beta samce (co se sexu týká). Přitom bych jí dopřál cokoliv by si v sexu přála, ale ona by si nejvíc přála naši monogamii. Já to vím, ale v hlavě mám milion představ a našich společných sexy situací ve dvou, třech, čtyřech...
Jo to je jako když řekneš: Miláčku jsem připraven pro tebe v sexu udělat cokoliv. Splním každé tvé přání, co se týče naší ložnice.
A ona: Tak jdeme spát.
😃
🎶Přirážím pěstí na dno a ven 🎵 vyhřezlá píča dere se ven🎶
LdXs
Příspěvky: 8
Registrován: úte 13. zář 2022 17:58:31
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Bisexualita cuckold+BULL

Příspěvek od LdXs »

Všimáček píše: stř 29. bře 2023 6:04:48
lancin píše: úte 28. bře 2023 21:33:52
Jo to je jako když řekneš: Miláčku jsem připraven pro tebe v sexu udělat cokoliv. Splním každé tvé přání, co se týče naší ložnice.
A ona: Tak jdeme spát.
😃
To bych zase úplně neřekl. Máte si v tom sukani udělat pořádek, přece nemáte pokaždé stejný sex?. Každý zdravý vztah by měl umět kompromisy. U nás se třeba osvědčily zážitkové poukazy.
Všimáček
Příspěvky: 218
Registrován: čtv 10. lis 2022 13:02:55
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: je SUBMISIV
Pár slov o nás: 🎶 Přirážím pěstí 🎵dovnitř a ven, 🎵🎶 vyhřezlá píča 🎵 dere se ven. 🎶

Re: Bisexualita cuckold+BULL

Příspěvek od Všimáček »

LdXs píše: stř 29. bře 2023 23:12:34
Všimáček píše: stř 29. bře 2023 6:04:48
lancin píše: úte 28. bře 2023 21:33:52
Jo to je jako když řekneš: Miláčku jsem připraven pro tebe v sexu udělat cokoliv. Splním každé tvé přání, co se týče naší ložnice.
A ona: Tak jdeme spát.
😃
To bych zase úplně neřekl. Máte si v tom sukani udělat pořádek, přece nemáte pokaždé stejný sex?. Každý zdravý vztah by měl umět kompromisy. U nás se třeba osvědčily zážitkové poukazy.
Nejde vůbec o mě. Jde o ten předchozí příspěvek, na který jsem reagoval, že tohle se stává. Že chlap chce v sexu víc ale ženská ne. Hlavně se to stává po letech vztahu. No a tohle mi přijde docela vtipné, že on nabídne nové věci a posouvání hranic a ona by zase nejraději chtěla aby už s tím dal pokoj.
🎶Přirážím pěstí na dno a ven 🎵 vyhřezlá píča dere se ven🎶
Hunatybrouk
Příspěvky: 326
Registrován: čtv 10. lis 2022 9:52:57
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Bisexualita cuckold+BULL

Příspěvek od Hunatybrouk »

Zajímavá debata, s velmi citlivým tématem, který by se měl vždy řešit individuálně, protože každý vztah je jiný, ale víceméně to tak cca.bude u většiny párů, že muž by chtěl více a žena zase více klidu :D
LucasX
Příspěvky: 125
Registrován: stř 22. zář 2021 22:13:11
Role muže: nelze jednoduše zařadit
Pár slov o nás: Miluju hry a eroticke fantazie. Jelen-bull-hedonist. Switch.

Re: Bisexualita cuckold+BULL

Příspěvek od LucasX »

Skvělý téma, v trojce bych se a v zapalu boje -asi bi situacim nebranil. Jinak me to nechava chladnym.
lancin
Příspěvky: 63
Registrován: pát 06. srp 2021 12:02:10
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: je KANDAULISTA
Kontaktovat uživatele:

Re: Bisexualita cuckold+BULL

Příspěvek od lancin »

LdXs píše: stř 29. bře 2023 23:12:34
Všimáček píše: stř 29. bře 2023 6:04:48
lancin píše: úte 28. bře 2023 21:33:52
Jo to je jako když řekneš: Miláčku jsem připraven pro tebe v sexu udělat cokoliv. Splním každé tvé přání, co se týče naší ložnice.
A ona: Tak jdeme spát.
😃
To bych zase úplně neřekl. Máte si v tom sukani udělat pořádek, přece nemáte pokaždé stejný sex?. Každý zdravý vztah by měl umět kompromisy. U nás se třeba osvědčily zážitkové poukazy.
Sex máme celkem pestrý, ale problém bude nejspíš v mých kandaulistických touhách, nebo lépe řečeno v touhách vidět a uspokojovat manželku ve třech, čtyřech... A ty zážitkové poukazy by mě dost zajímali. Jestli můžeš, tak napiš.
LdXs
Příspěvky: 8
Registrován: úte 13. zář 2022 17:58:31
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Bisexualita cuckold+BULL

Příspěvek od LdXs »

[/quote]
Sex máme celkem pestrý, ale problém bude nejspíš v mých kandaulistických touhách, nebo lépe řečeno v touhách vidět a uspokojovat manželku ve třech, čtyřech... A ty zážitkové poukazy by mě dost zajímali. Jestli můžeš, tak napiš.
[/quote]

Zase nechci řešit váš vztah a vaše hofnoty, je na vás jak se k tomu postavíte.
* Názory typu muž toho chce většinou víc (experimenty) mi přijdou zcestné, je to individuální.*
https://www.lepilova.cz/produkt/darkove ... -pro-muze/ Nechci nic propagovat, vlastněné jsem nenašel, něco na tento způsob. Samozřejmě to neni jen sexuální tematika a my je máme i obecné, ze se dopisuje konkrétní "přání " a není to žádné vydírání tzn. jsme taktní vůči protějšku.
Sluzebnik
Příspěvky: 108
Registrován: sob 11. bře 2023 7:11:26
Role ženy: nelze jednoduše zařadit
Role muže: je SUBMISIV
Pár slov o nás: neuvedenojsme manželé důchodci rád se dívám když musí být povolná mladým
Bydliště: Berounsko

Re: Bisexualita cuckold+BULL

Příspěvek od Sluzebnik »

Ano přesně taky do rád pohraji d mladým perem s rád jo cítím v sobě
eraser
Příspěvky: 1
Registrován: pon 17. dub 2023 8:28:49
Role ženy: nelze jednoduše zařadit
Role muže: nelze jednoduše zařadit
Pár slov o nás: jsme pár milující sex a prožitky ve všech směrech, žena bi, sub, neukojitelná, plná vzrušení,muž se hledá

Re: Bisexualita cuckold+BULL

Příspěvek od eraser »

osobně si myslím že jsem jasný heterosexuál a nikdy mě myšlenka na muže ani nenapadla, ale je pravda že poslední dobou po shlédnutí spousty videí, přečtení článků na téma cuck atd mě ta myšlenka jak já šukám něčí ženu on nás sleduje, přitom dotkne pohoní možná vykouří velmi vzrušuje a líbí, to samé i obráceně, takže jak se říká nikdy neříkej nikdy ;)
sprcha
Příspěvky: 130
Registrován: sob 13. čer 2015 6:31:54

Re: Bisexualita cuckold+BULL

Příspěvek od sprcha »

codms píše: pon 28. zář 2020 12:11:57 ja ho jednou kouril amaterovi zatim co si on v mobilu prohližel fotky moji béjvalky a ponižoval mě že mi utekla s jinym :) bylo to nadherny hlavne ta jeho velka vybava a nadrazenost
Keďže moja sa na reál nehovoriť nedala tak to občas urobím podobne. Dám mu do ruky tablet s jej fotkamy a kým ich pozerá tak ho vyfajčím.
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: bobkobb, Klouned, manzelparohac, Ostrekovac07, Pozeram69 a 46 hostů