Jak přemluvit manželku, aby se nechala ošukat jiným

Diskuse o kandaulismu, cuckold v lehké formě (bez extrémů)
Pravidla fóra
- používejte již existující témata, nové téma zakládejte pouze ve vyjímečných případech
- pro diskusi o sobě a svém příběhu si založte deníček ve fóru deníčky - uživatelé Vás potom snadněji najdou a mohou se Vás ptát na konkrétní věci
- PRO EXTRÉMNÍ TÉMATA JE ZDE FORUM EXTRÉMY
Odpovědět
Domkanda
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: Jsem dominantní kandaulista. Tady nehledáme.
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=733

Re: Jak přemluvit manželku, aby se nechala ošukat jiným

Příspěvek od Domkanda »

Retistran píše: pát 05. črc 2024 21:19:31 Ta moje do toho šla sama, když jsme se rozešli v otázce sexu. Měli jsme sex jednou měsíčně nebo jednou za dva měsíce, někdy i déle. Kvůli špatné psychice jsem roky trpěl na deprese/úzkosti. Neměl jsem chuť na sex a v poměrně mladém věku jsem měl i problémy s erekcí při sexu. Takže někdy ten sex vypadal tak, že mi v ní změknul, měl problém se postavit.
Trochu hloupá otázka - měl jsi z toho mindrák, nebo ti to v rámci tvé úchylky vlastně vyhovovalo?
Máme toho dost za sebou. Zajímají mě reálné zkušenosti. Povídky skoro nečtu.
Anpoenitet
Role muže: je SUBMISIV
Pár slov o nás: jsme pár, oba spíše sub, ona méně a zatím nikoho dalšího nechce ...

Příspěvek od Anpoenitet »

mirikk píše: čtv 04. črc 2024 22:04:41
jirkanch5 píše: čtv 04. črc 2024 21:51:47 Já jsem třeba ve fázi, kdy mě silně vzrušuje představa, že vidím, jak má sex s jiným a ten se mi do ní udělá. Jenže v tý představě se to stane, nenjsou žádné následky a spokojeně si žijeme dál, jako by nic.

Ve skutečnosti:
- Tohle se může vymknout dřív než se člověk naděje a z toho co jsem četl, tak není cesta zpět
- Mám pocit, že kdybch tohle téma jen přednesl, tak se její pohled na mě změní a hrát ruletu se vztahem se mi nechce
Hele u nás jsme začli trojkou , a po pár zkušenostech jsem si občas sednul do křesla a odpočíval a oni dál šukali. Nebo jsem si šel do sprchy a oni pokračovali. Pravdou je, že máme pravidla, a ani ona nechce scházet se s ním úplně sama. Vždy jsem poblíž a většinou se nakonec přidám.
Je to jedna z možností, ale pro spoustu ženských bude návrh na trojku na stejné úrovni, jako bys ji už chtěl rovnou někomu půjčit. Ne každou bere mít v sobě dva.
Fero369
Pár slov o nás: Manželka pro mé záliby nemá pochopení

Příspěvek od Fero369 »

Tak jsme se s manželkou vrátili z jednoho tábora. Děcka si to užila a manželka tam poznala dávného kamaráda, se kterým kdysi prý skoro chodila. Vždycky, když o něm byla řeč, byla taková zvláštně zasněná. No a on nám doporučil ten tábor, tak jsme jeli. Po večerech jsme ve třech i více zašli do místní hospůdky. Ukázalo se, že je rozvedený, hodně se o nás zajímal, flirtoval s ní, a že by prý by nás oba rád blíže poznal a příští měsíc nás pozval do Olomouce k sobě domů / bez dětí (a přes půlku Česka). Poloopile jsme to přijali, ale hned ráno jsem to chtěl se ženou probrat, ale nechtěla se o tom bavit. No a když jsme se loučili a prohodili s ním pár posledních slov, z manželky hned vyhrklo, zda to myslel vážně či jen byl opilý. A on, že vážně a ona, že tedy fajn, a že přijedeme.
Tak si myslím, že parůžky brzy zase poporostou.
Anpoenitet
Pár slov o nás: jsme pár, oba spíše sub, ona méně a zatím nikoho dalšího nechce ...

Fero369 píše: ned 07. črc 2024 21:05:32 Tak jsme se s manželkou vrátili z jednoho tábora. Děcka si to užila a manželka tam poznala dávného kamaráda, se kterým kdysi prý skoro chodila. Vždycky, když o něm byla řeč, byla taková zvláštně zasněná. No a on nám doporučil ten tábor, tak jsme jeli. Po večerech jsme ve třech i více zašli do místní hospůdky. Ukázalo se, že je rozvedený, hodně se o nás zajímal, flirtoval s ní, a že by prý by nás oba rád blíže poznal a příští měsíc nás pozval do Olomouce k sobě domů / bez dětí (a přes půlku Česka). Poloopile jsme to přijali, ale hned ráno jsem to chtěl se ženou probrat, ale nechtěla se o tom bavit. No a když jsme se loučili a prohodili s ním pár posledních slov, z manželky hned vyhrklo, zda to myslel vážně či jen byl opilý. A on, že vážně a ona, že tedy fajn, a že přijedeme.
Tak si myslím, že parůžky brzy zase poporostou.
No počkej a v čem u vás spočívá to přemlouvání? Vypadá to, že přemlouvat moc nepotřebuje.

Ono to tu bylo asi vždycky, ale v poslední době mi to připadá, že se tu trumfujete v tom, kdo kam hodí příspěvěk, co nejméně související s tématem vlákna.
Nebo je to prostě tak, že máte něco na srdci (či v koulích) a jste toho tak plni, že to prostě plácnete do prvního vlákna, co je po ruce?
Fero369

Příspěvek od Fero369 »

Definuj, jake jsou presne povolene mantionely prispevku. Pak vyhodnot, v kolika procentech se do nich prispevek vejde a v kolika je mimo. A pak to posli nekomu, koho to zajima.
Motivace posilani prispevku odpovida foru.
Naopak tvuj prispevek s vlaknem nesouvisi.
Nakonec te parafrazuji: v posledni dobe mi prijde, ze se s DomKandou trumfujete, kdo je vetsi censor.
A na vazno, pokud si admin, prispevek smaz, pokud ti to nesedne. Pokud ne, pozadej ho o prava. Jinak si placej, co chces...
Naposledy upravil(a) Fero369 dne ned 07. črc 2024 23:18:15, celkem upraveno 1 x.
Domkanda

Příspěvek od Domkanda »

Fero369 píše: ned 07. črc 2024 22:40:38 Defunij, jake jsem presne povolene mantionelu prispevku.
Faktem je, že o nějakém přemlouvání v tvém postu není ani slovo :lol:
Fero369

Příspěvek od Fero369 »

Domkanda píše: ned 07. črc 2024 23:17:09
Fero369 píše: ned 07. črc 2024 22:40:38 Defunij, jake jsem presne povolene mantionelu prispevku.
Cele je to o tom, ze mesice manzelku posouvam k myslence sukani s jinym. Nyni uz mam i cloveka, kterwho ona ma svum zpusobem rada, on ji zacal balit a povedlo se mi, ze se navstivime bez deti. Muzes tomu rikat premlouvani, manipulace, mne je to fuk. Ale absence slova premlouvani v jednom prispevku neznamena, ze se o premlouvani nejedna. A to, ze si hrajete na hnidopichy, to uz vubec neni muj problem.
Domkanda

Příspěvek od Domkanda »

Fero369 píše: ned 07. črc 2024 23:21:47
Cele je to o tom, ze mesice manzelku posouvam k myslence sukani s jinym. Nyni uz mam i cloveka, kterwho ona ma svum zpusobem rada, on ji zacal balit a povedlo se mi, ze se navstivime bez deti. Muzes tomu rikat premlouvani, manipulace, mne je to fuk. Ale absence slova premlouvani v jednom prispevku neznamena, ze se o premlouvani nejedna. A to, ze si hrajete na hnidopichy, to uz vubec neni muj problem.
No jo, ale to jsi tam nenapsal - a to je nejdůležitější.
My ti nevidíme do hlavy.
Tvůj původní post tohle nevysvětloval a byl v tomto vláknu zcela nepřínosný.
Fero369

Příspěvek od Fero369 »

Domkanda píše: pon 08. črc 2024 8:50:56
Fero369 píše: ned 07. črc 2024 23:21:47
No jo, ale to jsi tam nenapsal - a to je nejdůležitější.
My ti nevidíme do hlavy.
Tvůj původní post tohle nevysvětloval a byl v tomto vláknu zcela nepřínosný.
Pletes si my a já. Píšeš z principu subjektivně, tedy za sebe.
Mimochodem můj subjektivní názor je, že tvé poslední dva příspěvky jsou nejen nepřínosné, ale z pohledu principu tohoto fora a vlákna přímo škodlivé.
Osobně preferuji tyto zbytečné kecy přenést do osobních zpráv. Protože nikoho nezajímají.

Podival jsem se na první příspěvky - původni dotaz byl tady od člověka, co chtěl poradit, jak přemluvit svou manželku. To už tady 7 let nikdo nedodržuje. Moje téma je - přemlouvám svou manželku a říkám aktuální progress. Někdo tady zmiňoval, že to vypadá, že manželka přemlouvání nepotřebuje. Možná má pravdu a možná ne. Dle mé ženy mi je věrná celou dobu manželství, což je akcentováno skutečností, že jsem ji poznal jako pannu. Osobně si myslím, že nějaké přemlouváni mne to ještě bude stát. Anebo doufám, že to na ni nějak praskne, pokud už zahýbá. Já si osobně myslím, že už k tomu někdy došlo. Ale jistotu nemám.

Místo toho, aby ses zdvořile poptal na další podrobnosti a případně mi poradil, jaké máš zkušenosti, tady kazíš diskuzi zbytečným cenzurováním. Ke kterému máš navíc nejen nulové oprávnění, ale ani nemáš pravdu, že bych byl mimo téma.

Navíc ani nejde definovat přínosnost příspěvků. No udržel jsem se a nepoužil snad žádnou ofenzivní hyperbolu ani na tebe, ani tvého kolegu Apu. Takže jestli si chceš pokecat, vykašli se na toto vlákno a napiš přímo. To samé platí i pro Apa.
Anpoenitet

Podle Slovníku spisovného jazyka českého je hnidopich v první řadě ten, kdo si všímá jen maličkostí, malicherností, omezený puntičkář; hnidař. Čili člověk, který ve všem hledá hnidy.
Milý fero pokud ti tak připadám, tak to je pouze tvůj problém nepochopení (opět) významu slova. Já pouze přidávám připomínku k tomu, že tu z toho děláte bordel.
Ale k tvému dotazu, pravidlové mantinely jsi nejspíš neporušil a nikdo ti je také neurčuje. Nikdo nechce nijak omezovat tvou svobodu slova. Jediným a základním problémem je, že nejsi schopen rozlišit téma (podobně jako spousta jiných tady) a tedy tématickou souvislost s konkrétním vláknem, čímž z toho děláte bordel. Že se tu pak vykrucuješ a začínáš mlžit ten nepořádek jen zvětšuje.
Na jedné straně píšeš, že podle tvé ženy je ti ona věrná a teprve ji posouváš k sexu s jiným, ale přitom v původním příspěvku se těšíš na to, jak ti parůžky brzy zase poporostou. A to na základě chování své ženy, která rozhodně nevypadá jako někdo, kdo potřebuje velké přemlouvání k nějaké akci.
Takže nejen, že tam nepadlo slovo přemlouvání, ale i celý text spíše svědčí o něčem úplně jiném. A pokud si to napíšeš do blogu, proč ne, může to být i zajímavé, ale takto to prostě někde plácnout mi přijde zcestné.
A výmluvy typu, že téma nedodržuje už 7 let nikdo, to je to klasické české vymlouvání se neustále na ostatní. Nikdo nedodržuje rychlost, protože ji přece nedodržuje nikdo, každý krade, protože přece kradou všichni, takže ty musíš blbec, protože je tu už plno blbců před tebou. No komu není z hůry ....
Odpovědět