žena a syn

Tvrdé ponižování, ultimate CUCKOLD, lízání semene a nechutnosti
Odpovědět
Allrad
Příspěvky: 259
Registrován: ned 15. lis 2020 19:51:02
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: žena a syn

Příspěvek od Allrad »

sampo82 píše: pát 05. led 2018 18:03:37 Tak svátky byli super. Pohoda,dárky,akcičky a samo jak každý čeká tak i sex :D To si tak spíte po pulnoční a v noci vás vzbudí mlaskající zvuk. Tak se otočím a vedle mě manželka nožky do praku a syn do ní buší :D Tak jsem neotálel naslinil prstík a šup masírovat poštěváček. :D A samo se přisát na prso :D No byla to dobrá jízda :D Ale skoro u konce najednou šok. V chodbě se rozsvítilo. No nedovedete si představit tu paniku a rychlost oblékání :D Dcerka přišla kouknout co se děje. Prý slyšela zvuky. No naštěstí jsme to stihli než vyšla po schodech do ložnice. Masakr jako :D A pak to vysvětlování :O :D
To by koukala
Sluzebnik
Příspěvky: 108
Registrován: sob 11. bře 2023 7:11:26
Role ženy: nelze jednoduše zařadit
Role muže: je SUBMISIV
Pár slov o nás: neuvedenojsme manželé důchodci rád se dívám když musí být povolná mladým
Bydliště: Berounsko

Re: žena a syn

Příspěvek od Sluzebnik »

Se synem moje ne ale s chlapcem věku syna ano
ttomalss
Příspěvky: 169
Registrován: úte 01. zář 2015 10:00:01
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: žena a syn

Příspěvek od ttomalss »

Sluzebnik píše: ned 12. bře 2023 11:17:58 Se synem moje ne ale s chlapcem věku syna ano
Kolik roků? A kolík je manželce? Zaučila ho alespoň?
68libor
Příspěvky: 237
Registrován: ned 12. srp 2018 15:31:42
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: nelze jednoduše zařadit
Pár slov o nás: neuvedeno
Bydliště: Zlínský kraj

Re: žena a syn

Příspěvek od 68libor »

Allrad píše: pon 25. črc 2022 13:01:44
sampo82 píše: pát 05. led 2018 18:03:37 Tak svátky byli super. Pohoda,dárky,akcičky a samo jak každý čeká tak i sex :D To si tak spíte po pulnoční a v noci vás vzbudí mlaskající zvuk. Tak se otočím a vedle mě manželka nožky do praku a syn do ní buší :D Tak jsem neotálel naslinil prstík a šup masírovat poštěváček. :D A samo se přisát na prso :D No byla to dobrá jízda :D Ale skoro u konce najednou šok. V chodbě se rozsvítilo. No nedovedete si představit tu paniku a rychlost oblékání :D Dcerka přišla kouknout co se děje. Prý slyšela zvuky. No naštěstí jsme to stihli než vyšla po schodech do ložnice. Masakr jako :D A pak to vysvětlování :O :D
To by koukala
Měli jste ji přibrat :D :D
Bobrik
Příspěvky: 642
Registrován: sob 13. říj 2018 12:23:38
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: žena a syn

Příspěvek od Bobrik »

Tak cěrka už má 21 tak už se mohla přidat třeba na to čeká.
Bobrik
Příspěvky: 642
Registrován: sob 13. říj 2018 12:23:38
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: žena a syn

Příspěvek od Bobrik »

sampo82 píše: čtv 23. lis 2017 0:00:10
childe píše:Na fotce vypadá dobře, s tou bych ti také pomáhal ;-)
Moc díky. I ve skutečnosti je taková :D Ani se nedivím synovi že si ji natahuje na své péro. Už ta představa když jsem v práci že spolu mrdají. Není nad to přijet k čerstvě projeté mušličce.

Obrázek
Jo moc sexy postává 👍 moc se mi nechce věřit že by tvůj syn nepichal i její cerečku
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: 40tom, lunkte, Men1237, wildpairekand a 108 hostů