Nad čím si honíte?

Diskuse o kandaulismu, cuckold v lehké formě (bez extrémů)
Pravidla fóra
- používejte již existující témata, nové téma zakládejte pouze ve vyjímečných případech
- pro diskusi o sobě a svém příběhu si založte deníček ve fóru deníčky - uživatelé Vás potom snadněji najdou a mohou se Vás ptát na konkrétní věci
- PRO EXTRÉMNÍ TÉMATA JE ZDE FORUM EXTRÉMY
Odpovědět
giwi
Příspěvky: 231
Registrován: ned 04. led 2015 22:38:13
Role muže: je BULL

Re: Nad čím si honíte?

Příspěvek od giwi »

Prcibuch píše: čtv 28. črc 2022 17:47:59
giwi píše: čtv 28. črc 2022 15:08:30
Prcibuch píše: čtv 28. črc 2022 14:57:29 příšti tyden maji teploty vyskočit zase nahoru takže kdy přesně to nevím
aj si k nej z tých ludi čo su okolo niekto prisadne? ma spoločnosť?
na posledy rýbař co se pochlubil ulovkem a pak donesl na zkoušku jak chutna .Předem se zeptal zda muže přijit bez trenek paak muho žena vyhonila takže spokojenost na obou stranach
super..rad sa pridem okupať ked mi povieš kedy tam bude
Prcibuch
Příspěvky: 572
Registrován: ned 15. led 2017 10:28:45
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Nad čím si honíte?

Příspěvek od Prcibuch »

pokud byli zájemci co chodili do klubu jen aby ji mohli vidět nechtěli kontak jen vidět nebo zatančit nebyl problem a věděli kdy se jde do klubu.když pujde dam vědět
prdelka90
Příspěvky: 126
Registrován: úte 29. čer 2021 7:08:29
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: manzelka netusi o tehle moji strance ale je podle mne dost sexy na to aby byla jen moje....
Bydliště: slovensko

Re: Nad čím si honíte?

Příspěvek od prdelka90 »

Uz sem vic nez mesic necaknul 😭
Bobrik
Příspěvky: 642
Registrován: sob 13. říj 2018 12:23:38
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Nad čím si honíte?

Příspěvek od Bobrik »

Tak to mám rád
Obrázek
Picus
Příspěvky: 236
Registrován: stř 05. črc 2017 1:20:19
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Nad čím si honíte?

Příspěvek od Picus »

Picus
Příspěvky: 236
Registrován: stř 05. črc 2017 1:20:19
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Nad čím si honíte?

Příspěvek od Picus »

https://xhamster.com/videos/husband-and ... e-13022068
Představuji si že je tam moje žena
RemusA4
Příspěvky: 1017
Registrován: ned 11. zář 2016 22:41:22
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: neuvedeno
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=732

Re: Nad čím si honíte?

Příspěvek od RemusA4 »

Picus píše: ned 18. zář 2022 13:41:48 https://xhamster.com/videos/husband-and ... e-13022068
Představuji si že je tam moje žena
Presne takhle mrda kamarad do pusy tu moji kurvu.ale nevydrzi tak dlouho a hned ji vystrika
julius
Příspěvky: 102
Registrován: pát 19. čer 2015 14:34:10
Role ženy: nelze jednoduše zařadit
Role muže: nelze jednoduše zařadit
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Nad čím si honíte?

Příspěvek od julius »

Kdysi mi někdo poslal odkaz na video natočený kompletně v noci kamerou s IR přísvitem. Prý reál jeho, jejich kamarád co s ní občas něco měl.
Ona spala na posteli, on se k ní přitočil a začal ji dráždit. Když se probudila a lehla si na záda rozdělal ji a pak se v jeden okamžik prohodil s kamarádem co byl celou dobu v místnosti s nima. Vše v naprostý tichosti, prý oba i se stejným deodorantem.

Jasně, je to hodně za hranou a sám bych to nedělal, ale je to strašně vzrušující.
Clago
Příspěvky: 86
Registrován: úte 06. zář 2022 1:00:18
Role ženy: RÁDA SE UKAZUJE
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Nad čím si honíte?

Příspěvek od Clago »

julius píše: pon 19. zář 2022 14:20:23 Kdysi mi někdo poslal odkaz na video natočený kompletně v noci kamerou s IR přísvitem. Prý reál jeho, jejich kamarád co s ní občas něco měl.
Ona spala na posteli, on se k ní přitočil a začal ji dráždit. Když se probudila a lehla si na záda rozdělal ji a pak se v jeden okamžik prohodil s kamarádem co byl celou dobu v místnosti s nima. Vše v naprostý tichosti, prý oba i se stejným deodorantem.

Jasně, je to hodně za hranou a sám bych to nedělal, ale je to strašně vzrušující.
Zajímavá fantazie, ale jsem přesvědčenej že neexistuje ženská co by nepoznala, že na ni najednou sahá jinej chlap. Video samozřejmě mohlo být real, ale domluvené s ní.
RemusA4
Příspěvky: 1017
Registrován: ned 11. zář 2016 22:41:22
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: neuvedeno
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=732

Re: Nad čím si honíte?

Příspěvek od RemusA4 »

julius píše: pon 19. zář 2022 14:20:23 Kdysi mi někdo poslal odkaz na video natočený kompletně v noci kamerou s IR přísvitem. Prý reál jeho, jejich kamarád co s ní občas něco měl.
Ona spala na posteli, on se k ní přitočil a začal ji dráždit. Když se probudila a lehla si na záda rozdělal ji a pak se v jeden okamžik prohodil s kamarádem co byl celou dobu v místnosti s nima. Vše v naprostý tichosti, prý oba i se stejným deodorantem.

Jasně, je to hodně za hranou a sám bych to nedělal, ale je to strašně vzrušující.
Ja bych to udelal.jen nevim jak aby to nepoznala
Odpovědět